Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Atletika

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Blíľia sa ME v atletike, radí niekto atletiku ku svojim obµúbeným ąportom?

jj, ja. najradsej mam technicke discipliny ako trojskok, vyska a ostep. no pozrem aj ine discipliny

Ja si to tiez rad pozriem a najradsej mam sprinty na 100m,alebo aj cez prekazky. :cool:

a dnes je na Eurosporte miting z Helsink od 17:30

najlepsie su sprinty-100,200 ci 400

no ja to moc nesledujem, ale mam rad sprinty, lebo ja rad sprintujem :cool:

Atletiku moc nesledujem.Len na LOH a ked su MS,alebo ME.Ale ze by som to umyselne vyhladaval,to nie,ak nahodou prepnem,tak si to pozriem.A co si pozriem?Technicke discipliny.(disciplina hod diskom,disk preletel ihriskom,zodvihol ju bezec z Kene,daroval ho svojej zene........:D:D..Horkyze Slize)

6. augusta zacinaju ME v Goteborgu :P

sleduji jen ľenskou atletiku :D některý jsou pěkný ovąem některý jsou takový dřevochlapice :D :hufi: :hufi:

excelent píše:sleduji jen Äľenskou atletiku :D nÄ›kterĂ˝ jsou pÄ›knĂ˝ ovÄ…em nÄ›kterĂ˝ jsou takovĂ˝ dĹ™evochlapice :D :hufi: :hufi:
A cierne atletky maju velke huby, ri*e a co ja viem co este :haha:

Mám nejraději disk, oątěp a kouli.
UrÄŤitÄ› znáte LudvĂ­ka DaĹ

Jo, Zelezneho poznam, je to borec, kiezby ziskal posledne zlato do svojej zbierky 8)

JeÄ…tÄ› doplĹ

dnes sa poslednykrat kona Weltklasse na starom Letzigrunde :cry2:

ale o rok, presne 7. septembra sa uskutocni uz na Neu Letzigrunde :super: :super:

Joe S. píše:dnes sa poslednykrat kona Weltklasse na starom Letzigrunde :cry2:

ale o rok, presne 7. septembra sa uskutocni uz na Neu Letzigrunde :super: :super:
No tohle nedávaj v TV, takľe to nesleduju.

akoze nie? Ved to je 4. diel Golden League, ktoru vysiela ÄŚT 2 a Eurosport.

Si teraz zarubal, ved to je vlastne zakladajuci clen Golden Four, predchodcu Golden League

Joe S. píše:akoze nie? Ved to je 4. diel Golden League, ktoru vysiela ÄŚT 2 a Eurosport.

Si teraz zarubal, ved to je vlastne zakladajuci clen Golden Four, predchodcu Golden League
A kdy to takhle dávaj?

Ale stejně, to jsou stejně meetingy ľádný takový vrcholy sezóny.

Dnes o 20:00 na ÄŚT 2.

Práveľe je to meeting, stále sa je na čo pozera», lebo disciplíny sú nahustené a sú tam na rozdiel od ME najlepąí ąportovci sveta.

Elánius píše:Dnes o 20:00 na ÄŚT 2.

Práveľe je to meeting, stále sa je na čo pozera», lebo disciplíny sú nahustené a sú tam na rozdiel od ME najlepąí ąportovci sveta.
My tam máme snad je Lalákovou a ®elezného.

Ty vole 9,77, teÄŹ jsem to zrovna zapnul.

ja som si dnes zabehol dvanastminutovku, a sprinty na 50 a 200 metrov 8)

Joe S. píše:ja som si dnes zabehol dvanastminutovku, a sprinty na 50 a 200 metrov 8)
Jeątě jsem neviděl, ľe by v TV byl sprint na 50 m.:lol:
Jinak, já dnes házel koulí, jen tak jsem to zkouąel. (Jinak koule váľí 7,257 kg)

kua, to som chcel napisat do tej druhej temy :oops: :hanba: to som sa sekol.
A gulou VRHAT je fakt tazke, ale ta disciplina mi je aj dako odpudzujuca.

Som nemohol z Powella :lol: :lol: :lol: :lol: trojnasobny zatial spoludrzitel svetoveho rekordu v case 9,77. Dufal som, ze cielova fotografia ten cas stlaci o stotinku dolu ale co uz :roll:

Joe S. píše:kua, to som chcel napisat do tej druhej temy :oops: :hanba: to som sa sekol.
A gulou VRHAT je fakt tazke, ale ta disciplina mi je aj dako odpudzujuca.

Som nemohol z Powella :lol: :lol: :lol: :lol: trojnasobny zatial spoludrzitel svetoveho rekordu v case 9,77. Dufal som, ze cielova fotografia ten cas stlaci o stotinku dolu ale co uz :roll:
Jo taky jsem doufal.

nech zakazu tej Bulharke zavodit, zacina ma stvat a nielen mna :evil: :evil: :evil: :evil:

Ale skoro prehrali Warinner aj Bekele :shock: :shock: :shock:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS