Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marek Svatos

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

29.12.08
Colorado 5-1 Nashville
Marek Svatoš... 10:01icetime, 0G 2A, +3, 2strely, 2TM ....veľmi pekný návrat na to že nehral pár matchov kvoli zraneniu - pekne Marek :thumbsup2:
Peter Budaj... 26/25 - 96,15% úspešnosť zásahov a plus ešte the second star of the game :winner2: ...pekne budha prajem čo najviac takýchto matchov :taptap:
10.1.09
Colorado 5-3 Pittsburgh
Marek Svatoš... 14:35icetime, 0G 1A, +-0, 4strely, 0TM..... no Marekov čas na lade sa zlepšil a v posledných 2 zápasoch ho mal nad 14 min. tak je to super len tie bodííky chýbaju škoda ale ja mu veríím že sa ešte chytíí a nebude to až tak zle tuto sezonu ...go Marek :povzbudzovanie:

Peter Budaj... no Peťo nechytal lebo momentálne sa daríí rycroftovi tak čo už ale hlavne že AVS vyhráávaju a zatial im to ide velmi dobre s rycroftom v brááne ale veríím že zase prííde čas aj na peťa :yes:
Tak Marek by sa mohol chytiť,ja verím,že sa aj chytí,len nech sa vyhýba zraneniam :)
18.1.09
Colorado 6-2 Calgary
Marek Svatoš... 10:14 ice time, 1G 0A, +1, 3strely

Marek prispel svojíím 8. golom v tejto sezone pri presilovej hre k hladkej výhre svojho tímu nad Calgary. Len škoda toho nižšieho ajstajmu ale ako vidno viac sa mu daríí ked hraje menej tak teraz neviem asik to tak ma byť...no nič drž sa Marek a hlavne nech zdravie slúži!!! :fan:
Marek sa mi zacina Pacit zatial bodoval uz v troch zapasoch posebe vyboren marek len tak dalej len skoda ze petovi to akosi nejde :-(
21.1.09
Colorado 5-6 Los Angeles
Marek Svatoš... 16:45 ice time, 1G 0A, -1, 4strely

Velmi dobrýý match odohral Marek ...mrkol som Hightlighty takže fakt páčil sa mi v tomto zápase a ešte páčil sa mi aj jeho ICE TIME ..pekne cez 16 minut no parada....juuj drž sa Marek GO GO :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :fan:
2+1 :clap: Skvelý výkon. Len by bolo treba aby sa takto ukazoval čo najčastejšie.
jj tak to maš pravdu Luky to by som bol strašne ráád keby mal viac takých matchov kedže Marek is my favourite player :moj: ..len heh zase som dnes tipol na Calgary, zase som neveril mojim mnoo a tak to dopadlo ale odteraz už len na AVS stavujem a už nikdy proti nim ..slubujem ...GO AVS GO
naozaj skvelý výkon,marko,fakt :good:
nehnevaj sa na mňa Freddy, že som tak úprimný, ale pri niektorých tvojich príspevkoch mám pocit, že ich píšeš, aj keď zjavne nemáš čo povedať a potom zaváňajú spamovaním. Skús to nabudúce aspoň troška rozviesť...
To krásne príslovie, že menej je niekedy viac, neplatí stále. :smile03:
Mam pocit pri Marekovi,ze tieto vydarene zapasy su len zableskami v sezonach a nie goly,ktore by ho "nakopli!!!!Dufam,ze sa mylim a zacne sa mu darit.....
-2 dnes. chalpci treba aj branit, nie len strielat goly. olympiada sa blizi. Marek je s -4 najhorsi v colorade co je zle.
13.10.2009
AVS 4-1 TOR
Marek odohral niečo cez 12 minút, získal asistenciu pri treťom gole Tuckera, ked sa šikovne individuálne presadil v obrane Toronta, vystrelil a Tucker to už len doťukol - very well Marek :taptap: ....kto neverí pozrite si highlights na nhl.com - je to v 3:40 min. ....takže další bodík na konte, ale čo je hlavné dalšia výhra mojich "lavíniek" juchúú :super: ...súperom zatial ukazujeme :butt: ..bodaj by to tak bolo aj nadalej :povzbudzovanie: pomee AVS pomeee :povzbudzovanie:
Mareček nám ukazuje že ešte niečo v ňom je, už som mu pomaly prestával veriť, come-on, je tam šanca na 30 gólov!
Marek Svatos :box: :D

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Zn2--Rk6RBY&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Zn2--Rk6RBY&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

"To je ten najneocakavanejsi hrac z timu lavin, ktory sa mohol bit," takto reagoval zamorsky komentator na :box: aktivitu Mareka Savtosa
cepi píše:"To je ten najneocakavanejsi hrac z timu lavin, ktory sa mohol bit," takto reagoval zamorsky komentator na :box: aktivitu Mareka Savtosa
Veľký rešpekt teda v zámorí nemá :)
3O gólov to teda nebude ale myslím si, že hrá jednu zo svojich lepších sezón.
Páči sa mi, že skoro v každom SO strelí gól.
tak táto sezona Marekovi uplne nevysla co je zatým ? asi časte zranenia,nedôvera trenera , AVS sa celkom darí a on má najvia minusiek z celeho timu, prospela by mu zmena dakde do Columbuse či Nashvillu
Halloweed10 píše:tak táto sezona Marekovi uplne nevysla co je zatým ? asi časte zranenia,nedôvera trenera , AVS sa celkom darí a on má najvia minusiek z celeho timu, prospela by mu zmena dakde do Columbuse či Nashvillu
Proste zlá forma. Prospeje mu len výmena do iného klubu a ak sa ani tam nechytí, tak máme talent v sra*kách... Zavinil si to v podstate sám.
svatos mal byt vymeneny uz davno, jeho vykonnost kazdym rokom klesa. Mozno ho nikto nechce :ja_neviem:
konečne dal gol !!!!!!! ja len dufam že ho to naštartuje a presvedči trenara o svojich kavalitach a ak nie trenera tak aspon nejakeho GM v NHL,lebo už jeho štatistiky vyzerali hrozivo
Viete niekto čo je s Marekom??? kde je či dakde ma namierené abo čo....sakra u lavín už skončil tak som zvedavý kde budu smerovať jeho nohy teraz...dufam že nie KHL!!! :-(
coli píše:Viete niekto čo je s Marekom??? kde je či dakde ma namierené abo čo....sakra u lavín už skončil tak som zvedavý kde budu smerovať jeho nohy teraz...dufam že nie KHL!!! :-(
kosice? :D
KHL je uz rozbehnuta, vidim to skor na svedsko alebo finsko, prip. svajciarsko :P
petrik píše:
coli píše:Viete niekto čo je s Marekom??? kde je či dakde ma namierené abo čo....sakra u lavín už skončil tak som zvedavý kde budu smerovať jeho nohy teraz...dufam že nie KHL!!! :-(
kosice? :D
KHL je uz rozbehnuta, vidim to skor na svedsko alebo finsko, prip. svajciarsko :P
noo košice by mohlo byť fajn :) alebo na farmu košíc k nám do Bardejova hehe :D bral by som ho cipana :) ...wuaa no som zvedavý kde skončí :)
Marek Svatos :arrow: Avantgard Omsk (KHL)
Skorpion píše:Marek Svatos :arrow: Avantgard Omsk (KHL)
http://khl.sk/aktuality/1361-omsk-demen ... o-svatosom
205 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES