Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Premier League

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Ja si myslim ze Chelsea uz neziska treti titul za sebou ale vyhra Manchester :) v prvom kole vyhral 5:1 a ukazal v akej je forme :D

z tohto kvarteta verim AFC :P

Ja si tieÄľ myslĂ­m, Äľe Chelsea nezĂ­ska 3 titul za sebou.Podµa mĹ

Hmm, rek bych, ze Chelsea vas prekvapi panove... 8)

Chelsea, Chelsea, Chelsea!!!!!, druhej bude Arsenal

Fandim manchesteru pac tam je CRIS takze vyhrajou oni

Gdo ze tam je? :shock: :? 8)

To já fandím Chelsea.

Tak vcera Manchester vyhral 3:0 s Chalrtonom 8) a sezonu odstartovali vynikajuco bol to dobry zapas pozeral som to na nete a Chelsea ako som ocakaval zavahala :) prehrala 2:1 :P

Seabrook píše:Tak vcera Manchester vyhral 3:0 s Chalrtonom 8) a sezonu odstartovali vynikajuco bol to dobry zapas pozeral som to na nete a Chelsea ako som ocakaval zavahala :) prehrala 2:1 :P
Vy nemáte rádi Chelsea, protoľe tam chytá jeden z nejlepąích brankářů světa a je to jeątě k tomu Čech jmenuje se Čech.

Ale oni se musej jeątě sehrát.

Seabrook píše:Tak vcera Manchester vyhral 3:0 s Chalrtonom 8) a sezonu odstartovali vynikajuco bol to dobry zapas pozeral som to na nete a Chelsea ako som ocakaval zavahala :) prehrala 2:1 :P
Manchester ja na nic, stejne jako C. Ronaldo!
Nemam rad ani jedno, ani druhy!
Chelsea je mnohem lepsi!


To CheataĹ™: PoÄŤkej aÄľ se tam sejdou P. ÄŚech a M. ÄŚech.
To se jim bude libit este min :lol: :lol: :lol:

Ony sa budu zohravat asi dlho lebo Lampard a Ballack nemozu hrat spolu ten nakup bol podla mna blbost to je ako v Ang. reprezentacii Lampard a Gerrard tiez nevedia hrat spolu pretoze su to podobne typi hracov a zavadzaju si na ihrisku je len jedna lopta :roll: a tiez by potrebovali laveho obrancu lebo Bridge aj Del Horno odisli

Seabrook píše:Ony sa budu zohravat asi dlho lebo Lampard a Ballack nemozu hrat spolu ten nakup bol podla mna blbost to je ako v Ang. reprezentacii Lampard a Gerrard tiez nevedia hrat spolu pretoze su to podobne typi hracov a zavadzaju si na ihrisku je len jedna lopta :roll: a tiez by potrebovali laveho obrancu lebo Bridge aj Del Horno odisli
Bohuzel musim s tebou souhlasit... :x :x :x

Chelsea má dost peněz.

cheataĹ™ píše:Chelsea má dost penÄ›z.
Ma ale nevie s nimi narabat podobne ako Real ale ten sa zlepsuje :)

Chelsea je moc silná a strata v M·Brough kde prehrali aj v minulej sezone 3:0 , teraz 2:1 sa uľ tak lahko nebude opakova», Chelsea, sice neviem naraba» s peniazmi, avsak maju ich tolko, ľe im to moľe by» jedno!
Maju sancu opa» vyhra» titul, ale nemusia!

Arsenal, ktory zle zacal, zvlas» doma z A.Villou,a po prehre v M.City, kde si Arsenal pravidelne chodil po 3 body tentokrat vysiel naprazdno :(
Je vsak len zaciatok ligy a preto je »azko este tipova» umiestnenie.

M.UTD zacal skvele, ale na konci to moľe by» uplne ine,podla mna vsak titul ma» nebudu!

Liverpool, muľstvo, ktore patri pravidelne k najlepsim a navyse prichod Kuyta z Feynordu este zvysi silu v utoku a moľu prekvapi»!

Tady jsou výsledky 3. kola:

Blackburn - Chelsea 0:2
Aston Villa - Newcastle 2:0
Wigan - Reading 1:0
Charlton - Bolton 2:0
Fulham - Sheffield United 1:0
Liverpool - West Ham 2:1
Manchester City - Arsenal 1:0
Tottenham - Everton 0:2
Watford - Manchester United 1:2

Middlesbrough - Portsmouth se hraje dneska 28.8.

ked uÄľ si sem pridal vysledky tak to, Äľe Newcastle obide naprazdno som veru necakal, Newcastle po kupe Obafemiho Martinsa bude v utoku este silnejsi!
Tottenham-Everton je tieÄľ prekvapenie, keby bola remiza nepoviem.Ale Äľe tam ziska Everton 3 body tak to je prekvapenie.

Seabrook píše:
cheataĹ™ píše:Chelsea má dost penÄ›z.
Ma ale nevie s nimi narabat podobne ako Real ale ten sa zlepsuje :)
Zlepsuje...bohuzel...ale chelsea se opet posadi na trun!

TakÄľe nkonec:
Middlesbrough - Portsmouth 0:4

Celková tabulka
1. Manchester United 3 3 0 0 10 : 2 9
2. Portsmouth 3 2 1 0 7 : 0 7
3. Aston Villa 3 2 1 0 5 : 2 7
4. Everton 3 2 1 0 5 : 2 7
5. Chelsea 3 2 0 1 6 : 2 6
6. West Ham 3 1 1 1 5 : 4 4
7. Liverpool 2 1 1 0 3 : 2 4
8. Bolton 3 1 1 1 3 : 3 4
9. Manchester City 3 1 1 1 1 : 3 4
10. Fulham 3 1 1 1 3 : 6 4
11. Wigan 2 1 0 1 2 : 2 3
12. Reading 3 1 0 2 4 : 5 3
13. Newcastle 2 1 0 1 2 : 3 3
14. Tottenham 3 1 0 2 2 : 4 3
15. Charlton 3 1 0 2 3 : 6 3
16. Middlesbrough 3 1 0 2 4 : 8 3
17. Arsenal 2 0 1 1 1 : 2 1
18. Watford 3 0 1 2 3 : 5 1
19. Sheffield United 3 0 1 2 1 : 4 1
20. Blackburn 3 0 1 2 1 : 6 1

tak toto je fakt sila: Pokutu 59 tisíc eur dostalo vedení Chelsea od anglické asociace za to, ľe klub v minulosti testoval své fotbalisty na doping.

z anglickych klubov mi je najviac sympaticky Arsenal,tak dufam,ze mozu byt majstri aj oni.ale zaciatok nic moc,narozdiel od Man U :o :? :shock:

Joe S. píše:tak toto je fakt sila: Pokutu 59 tisĂ­c eur dostalo vedenĂ­ Chelsea od anglickĂ© asociace za to, Äľe klub v minulosti testoval svĂ© fotbalisty na doping.
Co je to za nesmysl??? Voni si hlidaj hrace a este dostanou pokutu????
To je docela hnusny... :evil: :evil: :evil:

Najzaujmavejsie prestupy na konci prestupoveho obdobia

Carlos Tevez a Javier Mascherano do West Hamu

Jose Antonio Reyes do R.Madrid vymenou za Julia Cezara Baptistu, o ktoreho mal Arsenal uÄľ dlhsiu dobu zaujem!

Stanislav Varga zo Celticu do Sunderlandu hoc je to iba 2 liga, ale je to Slovák, tak mi to nedalo nespomenu» :cool:

Mega vymena medzi Chelsea a Arsenalom

Gallas podpisal na 5 rokov z Arsenalom.
As.Cole podpisal na 5 rokov z Chelsea. Ta este doplati Arsenalu 5mil. Libier!

Joe S. píše:tak toto je fakt sila: Pokutu 59 tisĂ­c eur dostalo vedenĂ­ Chelsea od anglickĂ© asociace za to, Äľe klub v minulosti testoval svĂ© fotbalisty na doping.
Minulost uľ by neměli řeąit.
202 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS