Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Bundesliga

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Tady je zase 1. nemecka liga:

Vysledky 3. kola:
Mainz - Frankfurt Eintracht 1:1
Hamburg SV - Hertha Berlin 1:1
Bochum - Cottbus 0:1
Bayern Munchen - Nurnberg FC 0:0
Leverkusen - Wolfsburg 1:1
Stuttgart - Dortmund 1:3
Monchengladbach - Bielefeld 1:0
Hannover 96 - Aachen 0:3
Schalke 04 - Bremen 2:0

Jeątě přidávám tabulku.

1. NĂĽrnberg FC 3 2 1 0 4 : 0 7
2. Bayern MĂĽnchen 3 2 1 0 4 : 1 7
3. Schalke 04 3 2 1 0 4 : 1 7
4. Mönchengladbach 3 2 0 1 3 : 1 6
5. Bremen 3 2 0 1 6 : 5 6
6. Hertha Berlin 3 1 2 0 5 : 1 5
7. Mainz 3 1 2 0 4 : 3 5
8. Leverkusen 3 1 1 1 5 : 3 4
9. Dortmund 3 1 1 1 4 : 4 4
10. Cottbus 3 1 1 1 3 : 4 4
11. Hamburg SV 3 0 3 0 4 : 4 3
12. Frankfurt Eintracht 3 0 3 0 2 : 2 3
13. Wolfsburg 3 0 3 0 1 : 1 3
14. Aachen 3 1 0 2 3 : 4 3
15. Stuttgart 3 1 0 2 4 : 8 3
16. Bielefeld 3 0 1 2 3 : 5 1
17. Bochum 3 0 0 3 2 : 5 0
18. Hannover 96 3 0 0 3 2 : 11 0

Parada NĂĽrnberg su prvy dufam ze aj ostanu :cool:

kuko píše:Parada NĂĽrnberg su prvy dufam ze aj ostanu :cool:

cheatař: Zabudol si tam, napísa» Werder.Pritom Werder je spolu s Bayernom,najváľnejąí kandidát na titul.

Ja som fanúąik Werderu Bremen, ktorĂ˝ aspoĹ

Ty Brémy uľ tam sotva dopíąu, ale já se spíą zaměřil na to, aby tam byl Bayern München a Hamburg SV.

bud Hamburg alebo Gelsenkirchenske Schalke 04 :cool:

cheataĹ™ píše:Ty BrĂ©my uÄľ tam sotva dopĂ­Ä…u, ale já se spĂ­Ä… zaměřil na to, aby tam byl Bayern MĂĽnchen a Hamburg SV.
Ak chces doplnim tam ten Werder. Ale e to tvoj topic a myslim ze aj ty to mozes spravit

Hamburg Es Fau DOTOHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

nielen Bremy tam treba doplni» ale aj Schalke, hoc podla mna titul ziska mocný Bayern!
Norimberg ma poteÄ…il, Äľe tam zaremizoval, vidno, Äľe maju skveleho trenera a nie ako pred tym toho demen*a Wolfa.
Aj teraz si Borbely (ani nepipne)v K´Lauterne.

Tak tam dej i ty Brémy, ale já osobně si myslím, ľe na titul nedosáhnou.

Najviac fandim Slovenskemu Norimbergu :cool:

Inac nechapem preco kupil Hannover Jendriseka ked ho este ani raz nepostavil a pritom sa im v utoku vobec nedari :roll: :evil:

eman22 píše:
cheataĹ™ píše:Ty BrĂ©my uÄľ tam sotva dopĂ­Ä…u, ale já se spĂ­Ä… zaměřil na to, aby tam byl Bayern MĂĽnchen a Hamburg SV.
Ak chces doplnim tam ten Werder. Ale e to tvoj topic a myslim ze aj ty to mozes spravit
eman22- ďakujem ti, ľe si mi tam doplnil môj obµúbený klub, Werder. :taptap:

cheataĹ™- Je to tvoj názor.Podµa mĹ

OpenFire píše:
Inac nechapem preco kupil Hannover Jendriseka ked ho este ani raz nepostavil a pritom sa im v utoku vobec nedari :roll: :evil:
Asi to bude, ako s Vittekom.Jendriąek dostane ąancu, aľ trénera Hannoveru, vyhodia.Čo myslím podµa ich výsledkov, nebude dlho trva».

Já bych řekl, ľe blbě je na tom i Hamburg SV, protoľe za tři zápasy mít tři body jen z remíz, to je nevídané, to mi připomíná Teplice, které jsou a to hlavně v jarní části remízovým králem.

OpenFire píše:Najviac fandim Slovenskemu Norimbergu :cool:

Inac nechapem preco kupil Hannover Jendriseka ked ho este ani raz nepostavil a pritom sa im v utoku vobec nedari :roll: :evil:
Tak toto ani ja nechapem, aj teraz dostali od Aachenu 3 kusky a stale veri Stajnerovi z Hashemianom, to bude asi druhy Wolf :x ale zas je este mlady a asi potrebuje adaptaciu, aj ked po tych prehrach by som rozhodne obmenil zostavu.
Ps: Schalke tam este chyba, podla mna je par ludi co im veri Äľe ziskaju titul, maju krasny stadion a pravidelne vypredane zapasy!

KaÄ…lete na Werder stejnÄ› vyhraje Bayern

Vratislav Greąko, je na skúąke v Norimbergu.Podµa internetovej stránky klubu, je moľné, ľe s ním podpíąu kontrakt.Podmienkou je, úspeąné absolvovanie zdravotných testov.To by bolo super, keby to vyąlo. :cool:

ved testy robil tam dnes, nie? Ale 6 Slovakov v Bundeslige, ved to je ako Cechov, ak tych neni teraz menej

Joe S. píše:ved testy robil tam dnes, nie? Ale 6 Slovakov v Bundeslige, ved to je ako Cechov, ak tych neni teraz menej
Podle mě je tam cca 8 Čechů ( rozhodně né mín jak 6 )

tak to neviem, mna v rychlosti napadli len mena Galasek, Polak, Stajner a Trojan.
No este je Papadopulos v Leverkusene ale fakt ma uz nikto nenapada.

A Bundesliga bola plna Cechov

Joe S. píše:ved testy robil tam dnes, nie? Ale 6 Slovakov v Bundeslige, ved to je ako Cechov, ak tych neni teraz menej
Čím víc Čechů odmítne Německo, tím líp, je to samý faul.
LepÄ…Ă­ je, kdyÄľ zĹŻstanou doma.

Joe S. píše:tak to neviem, mna v rychlosti napadli len mena Galasek, Polak, Stajner a Trojan.
No este je Papadopulos v Leverkusene ale fakt ma uz nikto nenapada.

A Bundesliga bola plna Cechov
Tak třeba jeątě Nikl, Gabriel, Jarolím, Svěrkoą, Kobylík, Kučera

Tak, a uÄľ je tam aj Schalke :D
Podobne ako vravĂ­ MiloÄ… by aj mna poteÄ…ilo, keby s GreÄ…kom podpisali zmluvu.
Bundesligu teraz velmi pozorne sledujem aj hlavne kĂ´li naÄ…im.

BigPete píše: Tak tĹ™eba jeÄ…tÄ› Nikl, Gabriel, JarolĂ­m, SvÄ›rkoÄ…, KobylĂ­k, KuÄŤera
jasne, Nikl v Norimbergu, Jarolim v HSV, Sverkos v Gladbachu, Kobylik je Bielefeld? A Gabrielas Kucerom dako nemozem zaradit

Je v Nemecku este Lokvenc, nebo uz odesel?
158 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS