Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zigo Palffy

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Dúfam, že Žigo ešte niekedy nastúpi za PENS, aspoň na exibičnom zápase :) , nenahneval by som sa, keby sa odohral zápas HK 36 Skalica - Pittsburgh Penguins
kanter píše:Dúfam, že Žigo ešte niekedy nastúpi za PENS, aspoň na exibičnom zápase :) , nenahneval by som sa, keby sa odohral zápas HK 36 Skalica - Pittsburgh Penguins
Nebuď naivný, to skôr LA Kings, prípadne ešte Islanders, ale Pens nie sú významná zastávka jeho kariéry. :smile03:
zigo dnes dodrbal pravdepodobne najdolezitejsi okamih pre skalicu v zapase :thumbsup:
Ja ho neznášam je mi neskutočne nesympatický a pripadá mi neuveriteľne namyslený...
Janci_83 píše:Ja nemam rad ziga podla mna je namysleny a zakerny. Naposledy ked hral v steelke tak som ho chvilu sledoval korculoval si po modrej kde bol aj peter mocek a chcel prejst okolo mocek ho stuchol ramenom. costo normalne nic sa nestalo pallfy pokracoval dalej a ked sa rozhodca nepozeral tak grof pallfy presiel zanho a zozadu ho sekol pod nohavice na nechranenu cast. tak ked som toto videl padol u mna az na uplne dno ku Domemu a Lazovi
o dôvod viac neznášať ho...
neviem či sledujete ten zápas, ale Žigo to je jednoducho pán hráč. Stačia mu tri štyri šance v zápase a on to dokáže zúžitkovať. Ten gól na 3:1 v závere druhej tretiny, jednoducho paráda :good:
Myslím, že ak to už Skalica udrží a bude sa hrať ten siedmy zápas na Slovane, tak to bude riadna bitka :box:
Uvidíme, kde sa Ziggy zastaví ale 60 gólov a 120 bodov môže byť podobne neprekonateľná hranica ako Waynových 200 bodov v NHL. :good:
Dnes o5 skvelý výkon :good:
Skalica druhý rok po sebe hrá semifinále PO s ťažkým súperom v siedmom zápase. Pred rokom to s Košicami nevyšlo, tak bude zaujímavé sledovať, ako sa s touto istou situáciou popasujú na Slovane. Šance majú obaja 50 na 50, takže je ťažké určiť, kto postúpi do finále, ale osobne to prajem viac Skalici.
ivan23 píše:Skalica druhý rok po sebe hrá semifinále PO s ťažkým súperom v siedmom zápase. Pred rokom to s Košicami nevyšlo, tak bude zaujímavé sledovať, ako sa s touto istou situáciou popasujú na Slovane. Šance majú obaja 50 na 50, takže je ťažké určiť, kto postúpi do finále, ale osobne to prajem viac Skalici.
Ak by Skalica so Ziggym niekedy vyhrala titul stalo by sa to muzstvo rovnako legendarne ako Slovan ´80 alebo Trencin ´93 (ci 92?)..
AAAAAAAAAAAAAAAAA!Skalica je vdaka žigovi vo fináleeeeeeeeeeeeee! :clap:
Vždy sa hovorí, že 1 hráč sám nič nespraví. Iba na Slovensku to tak nie je. A teraz neviem či je Slovenská extraliga taká slabučká alebo Žigo je naozaj taký génius. Ja si myslím, že oboje. Tak či onak je to pán hráč, ktorý v tejto lige nemá čo robiť tak môžme byť len radi, že na našich štadiónoch ukazoval pravidelne svoje majstrovstvo.
Bluesfan píše:Tak či onak je to pán hráč, ktorý v tejto lige nemá čo robiť tak môžme byť len radi, že na našich štadiónoch ukazoval pravidelne svoje majstrovstvo.
Pesnička Hej, Žigo na p..u ti dám! z reproduktorov BA štadióna tak úplne nevystihuje tú vďaku. Demitra aj Handzuš sa už vyjadrili, že na Slovensku už hrať nikdy nebudú. Chceme to aj od Ziggyho? Samozrejme je len zhoda náhod, že obaja to povedali po sériách zo SBA.
begbeee píše:
Bluesfan píše:Tak či onak je to pán hráč, ktorý v tejto lige nemá čo robiť tak môžme byť len radi, že na našich štadiónoch ukazoval pravidelne svoje majstrovstvo.
Pesnička Hej, Žigo na p..u ti dám! z reproduktorov BA štadióna tak úplne nevystihuje tú vďaku. Demitra aj Handzuš sa už vyjadrili, že na Slovensku už hrať nikdy nebudú. Chceme to aj od Ziggyho? Samozrejme je len zhoda náhod, že obaja to povedali po sériách zo SBA.
No pametam si sezonu 04/05 a tu radost ludi na nitrianskom stadione ked si mohli spolocne zakricat "Demitra je cigáň" alebo "Handzuš to je homosexuál".
debil píše:
begbeee píše:
Bluesfan píše:Tak či onak je to pán hráč, ktorý v tejto lige nemá čo robiť tak môžme byť len radi, že na našich štadiónoch ukazoval pravidelne svoje majstrovstvo.
Pesnička Hej, Žigo na p..u ti dám! z reproduktorov BA štadióna tak úplne nevystihuje tú vďaku. Demitra aj Handzuš sa už vyjadrili, že na Slovensku už hrať nikdy nebudú. Chceme to aj od Ziggyho? Samozrejme je len zhoda náhod, že obaja to povedali po sériách zo SBA.
No pametam si sezonu 04/05 a tu radost ludi na nitrianskom stadione ked si mohli spolocne zakricat "Demitra je cigáň" alebo "Handzuš to je homosexuál".
A preto som na hokej prestal pred par rokmi chodit. Byt sucastou niecoho takehoto netuzim :evil:
Skorpion píše:A preto som na hokej prestal pred par rokmi chodit. Byt sucastou niecoho takehoto netuzim :evil:
Súhlas, vo Zvolene som tiež zažil slávny pokrik ŠK Slovan aťď. a hoci ten klub nemám rád ostáva to v športovej rovine a bol som ticho. Takisto som zažil na štadióne človeka, ktorý v sektore za bránou Biegla (Slovan) celé 2 tretiny vydržal nonstop kričať Biegl je kkt. Keď sa vymenili strany tak to celý čas kričal na Cígera (ešte hral). To sú prípady na psychiatriu IMO. Taktiež to čo dostvárali bystričania vo Zvolene... Môžme diskutovať o adekvátnosti zásahu, no ale dymovnice na hokeji.. :ee:
Čo ma ale včera zarazilo bolo urážanie Ziggyho de facto oficiálnou cestou, lebo je iné keď bliakajú hlavohrude a je iné keď sa urážka púšťa cez hlásateľa na štadióne. :doh:
Ináč včera som bol v noci v dvoch mestách cca 50 km vzdialených a všade sa v podnikoch spontánne oslavovalo víťazstvo Skalice. :oslava:
ale ved v tej pesnicke nie je ziadne osobne urazanie, ze by bol kkt alebo homosexual, islo o vyhecovanie publika co sa podarilo, v tom ze to pustili nevidim nic zle :good:
ja len vdaka tomuto cloveku som pozeral hokej
ZIGO :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona2:
a vdaka nemu ma aj zajimal az doteraz ked skonci tak uz mam hokejv riti :fucker:
Aj ja sledujem extraligu len kvôli nemu :) Ked je na ľade cítiť že je tam hráč kvality NHL :roll:
begbeee lenže ja nemôžem za to, čo púšťaju v BA na štadióne. Ja som to ani nepočul lebo som na PO nebol.
Veď OK. Za to môže vedenie, ktoré to nestoplo a oficiálny fanklub, ktorý sa toho bez problémov chytil.
nieco neskutocne, co tento chlap predvadza...kde az su jeho hranice???... najviac ma tesi, ze namyslene "hviezdy" nasej ligy- typu domeho- ide urvat, ked vidia,ako podstatne starsi hrac si z nich robi dobry den!... cely dome so svojou osobnou obranou sa moze strcit do P a ist nahanat barmanky,ako to rad robi,mozno troska schudne,ak ho bude nahanat policia zas :twisted: ... sorry, ale nechal som sa uniest trocha :D ... som velmi zvedavy,ako by zigo hral v NHL v sucasnosti, ked si vezmeme,ze pocas vyluky u nas hrali rozne hviezdy, dokonca hossa, gaborik a demitra velku cast sezony v jednom utoku a nedosahovali zigove statistiky, tak je to priam ohromujuce... to,ako by sa mu darilo v NHL sa uz asi nedozvieme,ale osobne si myslim, ze zigo hra momentalne takmer tak,ako pocas naj rokov v Los Angeles... je to zvlastny hrac, ked na nom vidno, ze sa hokejom bavi, tak dominuje ako malo kto...
On je slovenský Gretzky :roll: Niečo unbelievable :roll:
Zigo neni as taky dobry ako si vsetci myslia :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
jasné, veď tie štatistiky dokáže prekonať každý druhý hráč v tej našej skvelej súťaži...

najprv ma pobavil tvoj nick a pozerám, že vlastne aj ten príspevok... :D
ivan23 píše:najprv ma pobavil tvoj nick a pozerám, že vlastne aj ten príspevok... :D
:hufi:
Hovado15 ty si mimo, keby Palffy teraz povedal, ze chcem hrat playoff za Detroit, SJ alebo Boston tak mu ruky pobozkaju vsetci a budu sa tyzden modlit aby si to nerozmyslel.
Neexistuje trener na svete ktory by ho aj v sucasnosti nechcel mat vo svojom teame. :frajer2:
Hovado15, mal by si prispievat castejsie, nech sa troska posmejem..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS