Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Hokejbal

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Janci_83 píše:to Martin no tak vam drzim palce a kde to hrajes v akom meste?

to yzy ty kde byvas? to ide o zvyk a ked si zvyknes na hokejbalku tak s teniskou to uz nejde lebo ta skace jak o zivot a ani ja s nou uz neviem strielat lebo je lahsia. a zase ked je mokro nasiakne vodou a je strasne tazka
ja bývam v Senci a s tým nasiaknutím tenisky vodou úplne súhlasím, minule som strielal a kamaráti mi nahrávali jedna hokejbalka a druhá teniska, samozrejme celá mokrá a plná vody s tenisovou som ledva cez polovicu ihrisku vystrelil, ale keď je zas normálna prázdna suchá tak sa s tým nedá hrať. ako si už napísal je to len o zvyku.
som myslel ze v Ke nevadi. vy tam mate niaku ligu bo som tu cital viacej takych prispevkov
Janci_83 píše:som myslel ze v Ke nevadi. vy tam mate niaku ligu bo som tu cital viacej takych prispevkov
Veru máme, Alex chytá za Galantu, ja v nej ešte neúčinkujem, no poznám niektorých hráčov a keď mal nejaký tím tréning tak som si s nimi mohol zahrať. Takže ja väčšinou tréningujem a je tu Senecká hokejbalová liga:
http://www.hokejbalsenec.sk/
Janci_83 píše:to Martin no tak vam drzim palce a kde to hrajes v akom meste?

to yzy ty kde byvas? to ide o zvyk a ked si zvyknes na hokejbalku tak s teniskou to uz nejde lebo ta skace jak o zivot a ani ja s nou uz neviem strielat lebo je lahsia. a zase ked je mokro nasiakne vodou a je strasne tazka
hraju v Opavě za SHC OPAVA
Martin #27 píše:
Janci_83 píše:to Martin no tak vam drzim palce a kde to hrajes v akom meste?

to yzy ty kde byvas? to ide o zvyk a ked si zvyknes na hokejbalku tak s teniskou to uz nejde lebo ta skace jak o zivot a ani ja s nou uz neviem strielat lebo je lahsia. a zase ked je mokro nasiakne vodou a je strasne tazka
hraju v Opavě za SHC OPAVA

Opava hraje aj extraligu muzov? ako to vlastne u vas vyzera da sa hokjebalom aj uzivit?
jo Opava hraje extraligu mužů...já hraju za Juniorku hrajeme 1. ligu a zatim sme 1. i mi se daří sem 2. v bodování ligy tak snad to bude pokračovat :-P
a hokejbalem se nedá uživit hráči nemají platy ikdyž my jsme koupili golmana z Karviné za 100 000 je to reprezentační golman bude ted i na MS je mlady a hodně talentovany....co vím tak uživit hokejbalem se dá v kanadě a švýcarsku tam jsou profesionální ligy :wink:
Martin #27 píše:jo Opava hraje extraligu mužů...já hraju za Juniorku hrajeme 1. ligu a zatim sme 1. i mi se daří sem 2. v bodování ligy tak snad to bude pokračovat :-P
a hokejbalem se nedá uživit hráči nemají platy ikdyž my jsme koupili golmana z Karviné za 100 000 je to reprezentační golman bude ted i na MS je mlady a hodně talentovany....co vím tak uživit hokejbalem se dá v kanadě a švýcarsku tam jsou profesionální ligy :wink:
Potom aj ty musíš mať dáky talent. Byť 2. v kanadskom bodovaní extraligy je niečo. Nech sa ti darí a vydrží ti to ďalej. :good:
neee v extralize ne sem psal že hraju za juniroku 1 ligu !!! tam v te 1.lize sem 2. v bodování .... jako sem ze sebou spokojeny no hraju hokejbal teprve 2 rokem a jako dávám tomu hodně no tak snad se s tou juniorkou letoss do te extraligy dostanem no konečně :cry:
Martin #27 píše:neee v extralize ne sem psal že hraju za juniroku 1 ligu !!! tam v te 1.lize sem 2. v bodování .... jako sem ze sebou spokojeny no hraju hokejbal teprve 2 rokem a jako dávám tomu hodně no tak snad se s tou juniorkou letoss do te extraligy dostanem no konečně :cry:
Aha nevadí aj tak :lol: môj brat hrá tiež Extraligu tu na slovensku a dostal sa tam pomerne ľahko. Vďaka dobrým kontaktom.
jj Slováci ale mají hodně dobry národní tým těším se na mistorvství světa chceme tam s par kamošema z tymu se jet na 4 dny podívat
no ale tak byt druhy v bodovani to je tiez dost dobre si myslim tam nieco bude :D drzim palce. My v Ke nemame ihrisko s extraligovymi rozmermi ale stavia sa a na dalsiu sezonu sa tu bude hrat extraliga. ale nasa extraliga si myslim je o triedu slabsia ako vasa. s repre je to myslim vyrovnane dufam ze vas na MS dame dole :D
jn tak snad nejsem nejhorší no :D jiank je pravda že mame lepší soutěž ale vy máte hodně dobrou mládež repre A máte taky na vysoké urovni :good:
ako u nas celkovo sport je na nizsej urovni a podla mna to niej v tom ze by u nas bolo menej talentov ale u nas sa sportu podla mna velmi nevenuje preto mate skoro vsetko lepsie.
já nevím jak jste na tom z hokejbalem no my jsme dneska hráli ve zlíně a vyhráli jsme 5:2 ale to co předvedli sudí sem ještě v životě nezažil sme hrali skoro cely zapass ve 4 a poslední 2 vteřiny zápasu já sem to radostí vystřelil golfem na jeihc pulku a šel jsem slavit a on mi dal osobní trest za nesportovní chovaní jako to byl vrchol :D
korupcia vladne svetu. to je skoro vsade tak je to smutne.
jj kámoš to natáčel ten zápass tak možná něco hodím na youtube at vidíš co pískali...jestli to teda pujde hodit na youtube to nevim
Martin #27 píše:jj kámoš to natáčel ten zápass tak možná něco hodím na youtube at vidíš co pískali...jestli to teda pujde hodit na youtube to nevim
A uvidíme aj teba?
jo ale nevím jestl ito pujde on to natačel na digitalni kameru a nevim jestli to z toho pujde dát na youtube nějaké části nevyznám se v tom moc
Martin #27 píše:jo ale nevím jestl ito pujde on to natačel na digitalni kameru a nevim jestli to z toho pujde dát na youtube nějaké části nevyznám se v tom moc
dajak to daj na net pozrel by som si ak by som mal cas
jaaaj si pametam ked som byval este na slovensku v poobedde som mal trenink za klub N-Sport Zvolen a stade som hned utekal domov na druhu stranu Zvolenu bud sme mali trening ale zapas proti Hornej Podborovej --- my sme si spravili na sidlisku tim :D aj stranku sme mali neskor dokonca aj dresy a hravali sme proti ostatnym sidliskam najviac proti HornejPodborovej ja som bol DOlna :D to aj kazdy druhy den toto derby ... my sme furt vyvolavali bitky oni sa nas bali .nevedeli hrat poriadne furt len hokejkou vsade okolo seba same fauly tak aj my sme ich potom zacali :D asi llen 3-4 krat sme prehrali s 40 zapasov bolo to este lepsie ako za normalny klub .... teraz chodim akurat z bratom o tensovej lopte nechcem ani pocut musi byt hokejbalka aj ked mam taku vystroj ze hracska vesta cize ruky vobec nechranene ked mi do nich zaondi moj brat z 2metrov boooha ... teraz uvazujem zezacnem hravat In-Line hokej ...
in line hokej je dobrý my to hrajem z klukama z hokejbalu vždycky po sezoně když máme čass je to dobre akorat neumim na inlinech brzdit :D
Martin #27 píše:in line hokej je dobrý my to hrajem z klukama z hokejbalu vždycky po sezoně když máme čass je to dobre akorat neumim na inlinech brzdit :D
To nevadí, ja síce umím brzdiť, ale už brzdu nemám, tak asi rok jazdím bez brzdy a je to lepšie.
já tam taky brzu pravě nemám a brzdim o mantinel nebo o hrače :D
Martin #27 píše:já tam taky brzu pravě nemám a brzdim o mantinel nebo o hrače :D
To je ta haluz, minule som išiel plnou rýchlosťou a hráč vedľa bránky, no bola tam medzera cez ktorú by som sa zmestil a on sa k tej bránke prilepil a ja som nemal kadiaľ, tak som natyčkoval do brány. Je to sranda :biglol: :biglol:
yzy19 píše:
Martin #27 píše:já tam taky brzu pravě nemám a brzdim o mantinel nebo o hrače :D
To je ta haluz, minule som išiel plnou rýchlosťou a hráč vedľa bránky, no bola tam medzera cez ktorú by som sa zmestil a on sa k tej bránke prilepil a ja som nemal kadiaľ, tak som natyčkoval do brány. Je to sranda :biglol: :biglol:
:D jj to už tak bývá
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS