Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Pri­prava

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Deco2508 píše:tak je jasne ze ked pride Gaborik tak nepocita Filc s Olveckym co je skoda no ale radsej nech pride Gabo
skoda ?.....co dokazal Olvecky ? ? ? ? ? ? ?
e30 Lover píše:
Deco2508 píše:tak je jasne ze ked pride Gaborik tak nepocita Filc s Olveckym co je skoda no ale radsej nech pride Gabo
skoda ?.....co dokazal Olvecky ? ? ? ? ? ? ?
Odohral nejaký ten zápas v NHL. To by samo o sebe malo byť znamením určitých kvalít. :)
Tiež dúfam, že nás po prvom kole PO posilný Demitra. :yes:
Olveckeho dali na waiwer listinu a ked si ho nik nevezme tak pojde bojovat do playoff na farmu. Takze na MS asi nepride.
arek píše:Olveckeho dali na waiwer listinu a ked si ho nik nevezme tak pojde bojovat do playoff na farmu. Takze na MS asi nepride.
dúfam, že si ho nik nevezme a pôjde na farmu.Neviem čo by robil na MS.Nosil puky? :D On rozhodne není lepší než tí hráči, čo už v repre teraz sú. :yes:
e30 Lover píše:kua, skoda ze nieje volny Marián Hossa :cry:
ja sa bojím, že aj keby bol, tak by na MS neprišiel.Lekári by už niečo našli ,prečo nemôže prísť.
Dean píše:
arek píše:Olveckeho dali na waiwer listinu a ked si ho nik nevezme tak pojde bojovat do playoff na farmu. Takze na MS asi nepride.
dúfam, že si ho nik nevezme a pôjde na farmu.Neviem čo by robil na MS.Nosil puky? :D On rozhodne není lepší než tí hráči, čo už v repre teraz sú. :yes:
tiez si myslim. Radsej nech vezmu Skladaneho z Varov :yes: .
Ale :backtotopic:
chalani, co tak riesit MS zalezitosti v jednom subfore :frajer2:
:arrow: http://www.hokejforum.com/viewforum.php?f=134

si tu admin alebo co???? A. :D :D :D
skoda tej dnesnej prehry s Lotysskom v poslednom pripravnom zapase pred MS
No,trocha to narušilo tú psychiku :evil:
nemyslim si. Z celkoveho pohladu bola nasa priprava velmi uspesna. 5 vyhier, 1 prehra po prdlzeni, to je super :thumbsup:
A preto sa bojim aby to zle nedopadlo na MS.. Aby sme zbytocne nemali velke oci.
Levente Szuper v madarskej brane nas moze priniest do zufalstva ako uz velakrat ked mali "slabsie" teamy dobrych brankarov, Bielorusi (v pripade vyradenia Habs, co povazujem za hotovu vec) budu mat najsilnejsi vyber (Salej, Grabovskij, Kostycinovci) a Kanada no comment, ta keby prisla s "C" vyberom tak su stale najvacsi favoriti na zisk titulu.
Joe S. píše:no a teraz nam to cesi vracaju, co sa tyka zlozenia timu
ich zostava je logicky taka aka je, ale uz neraz sme sa presvedcili o tom, ze aj ich "B, ci C" vyber s nami dokaze v pohode odohrat vyrovnanu particku a ti novici v ich vybere budu chciet dokazat, ze v repre nie su len do poctu..je to Cesko nech je ich vyber aky je, tesime sa na to, ze k nam do Steelky konecne zavita super zvucnejsieho mena a o tom, ze bude vypredane je zbytocne sa bavit

inak ja suepra neriesim, ked k nam zavitali bielorusi, ci svajciari boli mi jedno s akou zostavou naklusali, ci by za nich hrali trebars aj maseri :D ja som riesil na tim a tak tomu bude aj v utorok....navrat Ziga Palfyho do repre, mozno obnovena spolupraca so Stumpelom + Zednikom...takze v prvom rade som rad, ze nas vyber neriesi nejaky extraligovy vyber, ale hracov z ktorych 12-14 sa objavi v nominacke na OH (tak sa aspon vyjadril Filc)

Brankári:
Ján Lašák (HC Košice), Rastislav Staňa (Severstaľ Čerepovec/Rus.)

Obrancovia:
Ivan Baranka, Jaroslav Obšut (obaja Spartak Moskva/Rus.),
Dominik Graňák (Rögle/Švéd.)
Richard Lintner (Dinamo Minsk/Biel.)
Martin Štrbák (HK Moskovská oblasť)
Peter Podhradský (Barys Astana/Kazach.)
Tomáš Slovák (Avtomobilist Jekaterinburg/Rus.)
Peter Smrek (Severstaľ Čerepovec/Rus.)

Útočníci:
Ľuboš Bartečko (SC Bern/Švajč.)
Milan Bartovič (HC Liberec/ČR)
Martin Cibák, Branko Radivojevič, Štefan Ružička (všetci Spartak Moskva/Rus.)
Marcel Hossa (Dinamo Riga/Lot.)
Juraj Kolník (Servette Ženeva/Švajč.)
Roman Kukumberg (Lada Togliatti/Rus.)
Ladislav Nagy, Marek Zagrapan (obaja Severstaľ Čerepovec/Rus.)
Žigmund Pálffy (HK 36 Skalica)
Peter Sejna (Zürich SC Lions/Švajč.)
Jozef Stümpel (Barys Astana/Kazach.)
Richard Zedník (Lokomotiv Jaroslavľ/Rus.)


takto, pevne dufam a verim, ze Janko Lasak môze na OH zabudnut a ze tym tretim brankarom bude Rasto Stana, ktory svoje momet. väcsie kvality preukaze aj na MS, no a Miro Satan :ja_neviem: s nim to vyzera vselijako, len nie moc pozitivne...tie MS pohoda, ale OH dovi dopo...podla najnovsich sprav ho do svojich radov lanari Slovan Bratislava :roll:
Veeeľmi nice :roll: Len či budu nice i výsledky :-(
o akej sa to hra?
____________
17:00 c.
prohra je tam :-) ale hra bola dobra celkom
asi najlepsie bolo to pivko s cepoma bol som v telkeeee xD
TRAGICKÉ !!!
Prečo nieje kapitánom Pálffy?
Ja by som mu nedal ani len to "A"...vobec si to nezasluzi, vypocitavec jeden.
nase 3 zapasove pripravne nepodarky ohodnotim nasledovne: CHYBY, CHYBY, CHYBY :bitka3: :bitka3: :bitka3:
medik911 píše:prohra je tam :-) ale hra bola dobra celkom
asi najlepsie bolo to pivko s cepoma bol som v telkeeee xD
v steelke a pivo? :D ty si sa s konom zrazil?
Joe S. píše:
medik911 píše:prohra je tam :-) ale hra bola dobra celkom
asi najlepsie bolo to pivko s cepoma bol som v telkeeee xD
v steelke a pivo? :D ty si sa s konom zrazil?
ehm co je na tomt ake ze by som as mal zrazit s konom?? :eek2:
Slovakia Cup na SPORT1 + huste.tv
Tak naši to zvládli :wave: Hlavne tá akcia po ktorej padol dnes druhý gól bola parádna :slovakia2: Tak som zvedavá koľkí hráči z tejto zostavy sa predstavia aj na MS,me sa celkom pozávala. :)
Kika píše:Tak naši to zvládli :wave: Hlavne tá akcia po ktorej padol dnes druhý gól bola parádna :slovakia2: Tak som zvedavá koľkí hráči z tejto zostavy sa predstavia aj na MS,me sa celkom pozávala. :)
Nech radšej nikto, lebo takto neuspejeme. Hrali sme proti tímom z druhého sledu a aj to bola bieda... :scare: Táto výhra nehovorí o tom, že sa môžeme stať majstrami sveta..
yzy19 píše:
Kika píše:Tak naši to zvládli :wave: Hlavne tá akcia po ktorej padol dnes druhý gól bola parádna :slovakia2: Tak som zvedavá koľkí hráči z tejto zostavy sa predstavia aj na MS,me sa celkom pozávala. :)
Nech radšej nikto, lebo takto neuspejeme. Hrali sme proti tímom z druhého sledu a aj to bola bieda... :scare: Táto výhra nehovorí o tom, že sa môžeme stať majstrami sveta..
ale yzy, taky pesimizmus...
Timy z druheho sledu? No podla mna uz aj Slovensko je v druhom slede, a Svajciarsko, Nemecko, ci Bielorusko su nam vyrovnane timy (ked sa hra v zostavach s hracmi z europskych lig).
Odohrali sme dva zapasy, oba sme vyhrali (4:1, resp. 2:0), dostali sme jeden jediny golik, brankari zachytali spolahlivo (Hamerlik aj Lasak) a utok tiez nebol zly (i ked nam v utoku chyba myslienka, ale tam nas tlaci pata vecne).
A myslim si, ze vela z tych hracov pojde na MS. Borci ako Demitra, Stumpel, Radivojevic, Marcel Hossa, Surovy, ci Baranka tam nemozu chybat.

Podla mna ucel splneny, nalada v kabine sa to pozdvihla a to je velmi dolezite :thumbsup:

Inak minule bol palo demitra na funradiu a spominal, ze sa este budu snazit prehovorit strbaka, aby obnovil repre karieru.
176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS