Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Bundesliga

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Sem se na to díval ... :cool:
Drobný je podle protihráčů druhý nejlepší brankář bundesligy
Obrázek


Několikrát svému týmu pomohl k bodům a zlikvidoval obávané střelce, zatím mu to klape.


zdroj: http://fotbal.sport.cz/clanek/142754-dr ... sligy.html
Dnes som zvedavy ako dopadnu zapasy Dortmund-Werder Bremy,Stuttgart-Hertha dufam ze sa oba skoncia remizov.A este dufam ze Hoffenheim vyhra a bude mu patrit titul i ked to je velmi tazke
Stano Sestak dnes hetrik. tak to je parada. len tak dalej. :good:
hezkyyyy
Dnes hattrick Stana Šestaka za Bochum proti Hoffenheimu :!: :good:
:good:
Jsem rád že Bayern zase krapet zabral - doufám že ten titul dá, nevěřím že Wol a Ham svůj malý náskok udrží....... !!!!
Come on ENGLAND píše:Jsem rád že Bayern zase krapet zabral - doufám že ten titul dá, nevěřím že Wol a Ham svůj malý náskok udrží....... !!!!
tak to dufam ze sa nestane a titul zostane prave ZELENYM - VfL Wolfsburg....aj kvoli Petovi Pekarikovi
Bayern ma strasne nevyrovnane vykony a momentalne ani na to nemaju podla mna
Hoci kto len nie Bayern. :thumbsdown:

Ale Wolfsburg, keby mi to niekto pred sezónou povedal asi ho vysmejem.
Aj ja prajem Pekarikovi len vsetko dobre a bodaj by sa to aj Wolfsburgu podarilo nech len vyhra hlavne preto ze je tam Peky lebo ja som fanda Ziliny a Peky podaval v Ziline len vyborne vykony daval do toho vzdy srdce NECH TI TO VYDE PEKY A UKAZ TO VSETKYM V BUNDESLIGE ZE NA TO MAS!!!!GO PEKY GO!!! :good: :good: :good: :good:
Trener "Zelenych" povedal ze dava svojim len 10% sancu na majstrovsky titul ale ja im daval taku 80% lebo Bayer hra dost nepresvedcivo
POZOR aby to nevyhral Stuttgart hra famozne posledne zapasy a samozrejme aj Wolfsburg ale Bayern bol vzdy dobry a aj bude tak sam som zvedavy ako nam to dopadne 5 mustiev je v hre o titul. :box:
j najblizsie k nemu ma zatial Wolfsburg ktory ma trojbodovy naskok pred Bayernom a sestbodovy pred Stuttgartom
Stano Šesták opäť skóroval, tentoraz strelil dva góly :good:, ale ani to nestačilo, aby jeho Bochum vyhral.
Konečný výsledok: Werder Brémy - Bochum 3:2.
Sami Hyypiä :arrow: Bayer 04 Leverkusen

Sami Hyypiä (35) po sezóne opustí FC Liverpool, kde strávil posledných 10 rokov.

Jeho novým pôsobiskom bude nemecký Bayer 04 Leverkusen kde by mal Sami vystužiť obranu ako jeden zo skúsených hráčov. Problémom môjho milovaného klubu je, že síce majú skvelé mladé a veľmi silné mužstvo, nemôžu sa na vrchole uržať, pre nevyrovnané výkony. Vždy nám ujde jedna polovica sezóny, tentokrát to je táto druhá...:(

azet.sk :arrow: http://sport.aktuality.sk/futbal/zahran ... leverkusen
bayer04.de :arrow: http://www.bayer04.de/B04E/en/_site_index.aspx
Včera to bol :good: :good: :good: zápas medzi Bayernom Mníchov a Leverkusenov. Domáci vyhrali 3:0, ale mohli viac, keby nechytal famózny René Adler :yes:.
kanter píše:Včera to bol :good: :good: :good: zápas medzi Bayernom Mníchov a Leverkusenov. Domáci vyhrali 3:0, ale mohli viac, keby nechytal famózny René Adler :yes:.
No Mníchov vtedy ešte mal čo Leverkusenu vracať po nakladačke z pohára, ale titul by už nemal Wlkom ujsť a Leverkusen si chuť napravil v poslednom zápase s Munchengladbachom (LEV 5:0 MGL). Aj tak je nám to prd platné, pretože zasa ukončíme sezónu bez akéhokoľvek splneného sieľa čo sa týka labuľky ligy :(
Dúfam len, že sa podarí ten pohár. 30.5 finále v Berlíne Bayer 04 Leverkusen : Werder Bremen
Peky získal s Wolfsburgom titul :!: :!: :!: :yahoo: :yahoo: :yahoo: .
a dalsia dobra sprava je ze Karhan bude hrat buducu sezonu bundesligu. Vzhladom na kvalifikaciu repre to je dobre, karhan este ma co ukazat, nie je az tak stary.
j presne Peky ziskal s Wolfsburgom titul velmi som mu to prial urcite sa aj jemu splnil sen vyhrat v Bundeslige titul to sa nestava kazdy den a este ktomu prvu sezonu co tam prisiel urcite dalsi krok vpred v jeho kariere
Gomez prestupil z Stuttgartu do Bayernu fuha uz to zacina same bomby na prestupovom trhu :good:
michal225 píše:Gomez prestupil z Stuttgartu do Bayernu fuha uz to zacina same bomby na prestupovom trhu :good:
JJ podobné ťahy sa ale dali očakávať vzhľadom na to, že v Bayernu v lete odíde do Kolína Podolski. Potrebovali náhradu a Gomez je istota, podľa mňa lepšia investícia ako napríklad do Grafiteho, Džeka, alebo Ibiševiča. Nikdy nevieš, či nezahviezdili iba na jednu sezónu, viď prípad Mintála. Gomez je známy a štandardne spoľahlivý.

Už sa teším na finále, ako je vidieť z môjho podpisu. :yahoo:
michal225 píše:Gomez prestupil z Stuttgartu do Bayernu fuha uz to zacina same bomby na prestupovom trhu :good:
Nieee. Do Bayernu nieee. :nervy:
Finále Nemeckého pohára
Bayer 04 Leverkusen : Werder Bremen

Výkop na Olympijskom štadióne v Berlíne dnes o 20:00

Obrázek

Predpokladané zostavy:

Leverkusen: Adler - Castro, Friedrich, Sinkiewicz, Kadlec - Rolfes - Renato Augusto, Vidal, Barnetta - Kießling, Helmes

Brémy: Wiese - Fritz, Prödl, Naldo, Boenisch - Baumann - Frings, Özil - Diego - Hugo Almeida, Pizarro

Tak na tento zápas sa veľmi teším, dávajú ho aj v televízii, aj na ATDHE, neviem sa dočkať. Pre Bayer je to po dlhšej dobe konečne možnosť zaknihovať v sezóne nejaký úspech a dúfam, že sa tak aj stane, lebo po dobrej prvej polovici sezóny sme v tomto kalendárnom roku priveľmi rýchlo opustili predné pozície a deviate miesto v lige nám nezaručilo Európu. Šanca tu však stále je, lebo víťaz Nemeckho pohára medzi Európsku elitu poputuje. Podobne ako Bayer, taktiež Werderu táto sezóna nevyšla podľa predstáv. V lige skončili ešte o jedno miesto horšie ako Leverkusen a vo finále pohára UEFA taktiež neuspeli. Oba tímy teda majú poslednú šancu nielen získať pohár, ale tiež si zabezpečiť Európske pohárové súťaže v budúcej sezóne.

:groupwave: Takže DO TOHO LEVERKUSEN!!! :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :wawe: :wawe: :fan: :fan:
:cry: :cry: :cry:
Tak sme to nakoniec nedotiahli. Z Leverkusenu je ďalšiu sezónu Neverkusen a fanúšikovia majú oči pre plač.
Zápas to bol dobrý až na pánov rozhodcov, hlavne tých čiarových, lebo 80% offsajdov čo odpískali, pískať nemali. Znechutil ma Diego ten bol viac na zemi ako v hre a aj Pizzaro a tiež náš Kiesling, vždy bol o krok pozadu, Helmesa ani nebolo vidieť.
Z Bayeru si zaslúži pochvalu len Adler, Renato a Kadlec, snaha sa nedá uprieť Barnettovi. Z Werderu Wiese, Frings a Ozil, aj keď to nerád priznávam, Werder bol o krok v predu a my sme v podstate ani nevystrelili na bránu. Nemohúcnosť.
Gratulujem ale smútim. :|
158 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS