Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Najkrajsie tenistky

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

dejf píše:
leo píše:
yzy19 píše:Ta Sharapoová vyzerá ako Avril Lavigne. Kebyže toľko nepiští na kurte, tak by som ju aj bral.
blazne....co bych dal za to kdyby mi takhle pistela v posteli :lol2:
Ty máš tak velkou postel, že na ni můžeš hrát tenis? :D
tenis ne ale muzeme si zahrat na schovavanou s veci hodne podobnyho nazvu :D to by pak trhala v tom jejim pisteni rekordy :lol2:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:
leo píše:tenis ne ale muzeme si zahrat na schovavanou s veci hodne podobnyho nazvu :D to by pak trhala v tom jejim pisteni rekordy :lol2:
aby si aj ty neskoncil na tabletkach :lol2:
:arrow:
Údajný bývalý milenec ruskej tenistky Marie Šarapovovej mal o svojej partnerke povedať toto: "Pri sexe je úplne ticho. Ani vám nedokážem vyjaviť, aký som bol sklamaný. Fakt som si myslel, a určite som nebol jediný, že v posteli musí patriť k hlasno sa prejavujúcim typom. Ona namiesto toho len tak ležala ako mŕtva žaba a dokonca mi vyčítala moju odviazanosť - vraj ju to ruší. Tak mi to zničilo ilúzie, že som bol na tabletkách ešte mesiac po tomto zážitku. Utrpel som oveľa väčší šok ako kedysi v detstve pri zistení, že veľkonočný zajačik v skutočnosti neexistuje."
:D
janette husarova :lol: :lol: :lol:
Obrázek
arek píše:janette husarova :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Fur more, tá má aj bradavicu na čele, taká je škaredá :beee:
arek píše:janette husarova :lol: :lol: :lol:
Obrázek
To jsi sem neměl dávat, pár lidí by z toho mohlo mít doživotní trauma :-D
WildCelt píše:
leo píše:tenis ne ale muzeme si zahrat na schovavanou s veci hodne podobnyho nazvu :D to by pak trhala v tom jejim pisteni rekordy :lol2:
aby si aj ty neskoncil na tabletkach :lol2:
:arrow:
Údajný bývalý milenec ruskej tenistky Marie Šarapovovej mal o svojej partnerke povedať toto: "Pri sexe je úplne ticho. Ani vám nedokážem vyjaviť, aký som bol sklamaný. Fakt som si myslel, a určite som nebol jediný, že v posteli musí patriť k hlasno sa prejavujúcim typom. Ona namiesto toho len tak ležala ako mŕtva žaba a dokonca mi vyčítala moju odviazanosť - vraj ju to ruší. Tak mi to zničilo ilúzie, že som bol na tabletkách ešte mesiac po tomto zážitku. Utrpel som oveľa väčší šok ako kedysi v detstve pri zistení, že veľkonočný zajačik v skutočnosti neexistuje."
:D
:lol: tomu neverim....dokud nevyzkousim neuverim :D
leo píše:
WildCelt píše:
leo píše:tenis ne ale muzeme si zahrat na schovavanou s veci hodne podobnyho nazvu :D to by pak trhala v tom jejim pisteni rekordy :lol2:
aby si aj ty neskoncil na tabletkach :lol2:
:arrow:
Údajný bývalý milenec ruskej tenistky Marie Šarapovovej mal o svojej partnerke povedať toto: "Pri sexe je úplne ticho. Ani vám nedokážem vyjaviť, aký som bol sklamaný. Fakt som si myslel, a určite som nebol jediný, že v posteli musí patriť k hlasno sa prejavujúcim typom. Ona namiesto toho len tak ležala ako mŕtva žaba a dokonca mi vyčítala moju odviazanosť - vraj ju to ruší. Tak mi to zničilo ilúzie, že som bol na tabletkách ešte mesiac po tomto zážitku. Utrpel som oveľa väčší šok ako kedysi v detstve pri zistení, že veľkonočný zajačik v skutočnosti neexistuje."
:D
:lol: tomu neverim....dokud nevyzkousim neuverim :D
to je jasne skrieka jak besna pri tenise tak potom pri sexe uz nevladze.
Tatiana Golovin
Obrázek Obrázek
Pekná je aj Julia Goerges ale top je Ivanovičová a tiež je pekná aj Caroline Wozniacká. Kurnikovová je tiež extra triedy...
Rolo56 píše:Pekná je aj Julia Goerges ale top je Ivanovičová a tiež je pekná aj Caroline Wozniacká. Kurnikovová je tiež extra triedy...
Tak tak, moje šampiónka! :)
:clap: :clap: :clap:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS