Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marcel Hossa

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Marcel zostava v Rangers, nevie sa na kolko, ale v buducej sezone by mal zarobit 600 000$ :)
arek píše:Marcel zostava v Rangers, nevie sa na kolko, ale v buducej sezone by mal zarobit 600 000$ :)
Ja by som si Marcela ovela lepsie vedel predstavit v Columbuse, Chicagu, alebo na Floride. V NYR urcite nemal zostat, ked uz pre nic ine, tak preto ze nemam rad NYR. :x

mne je to jedno, nenavideny hrac v nenavidenom klube :D
arek píše:Marcel zostava v Rangers, nevie sa na kolko, ale v buducej sezone by mal zarobit 600 000$ :)
A dostal nakoniec jednocestnu zmluvu?
kelemantia píše:
arek píše:Marcel zostava v Rangers, nevie sa na kolko, ale v buducej sezone by mal zarobit 600 000$ :)
Ja by som si Marcela ovela lepsie vedel predstavit v Columbuse, Chicagu, alebo na Floride. V NYR urcite nemal zostat, ked uz pre nic ine, tak preto ze nemam rad NYR. :x

Ja mám rád NYR, ale tieÄľ by som si ho oveµa lepÄ…ie vedel predstavi» v Detroite,Hummenom alebo RuÄľinove. :D Marcel urobil podµa mĹ

Milos76:V Detroite?Neblazni,uz som aj tak schytal dobru supu v podobe prichodu Haseka :cry: .Len nech si Marcelko pekne ostane v Madison squere garden.......

Alex píše:Milos76:V Detroite?Neblazni,uz som aj tak schytal dobru supu v podobe prichodu Haseka :cry: .Len nech si Marcelko pekne ostane v Madison squere garden.......
Nechapem co sa Vam na Mercelovej hre tak nepaci. Sice nehra tak skvelo ako jeho brat ale podla mna na to kolko dostava sancu v klube a ze hrava v stvrtom utoku je ho tam skoda. V takom St. Luis, NYI alebo Chicagu by mohol hrat zo svojimi kvalitami v druhom utoku. V takom NYR je sa tazko presadit, ked su tam zatazeni na Cechov, ale nejaki odisli takze podla mna sa tuto sezonu v Rangers presadi viac a postupi minimalne do 3tieho utoku. Marcel je dobry hrac, tak ho laskavo neposuvajte na ten Ruzinov, tam moze ist hrat na stare kolena Jardo, lebo zachvilu uz bude patrit aj tak do stareho srotu.

eman22 píše:
Alex píše:Milos76:V Detroite?Neblazni,uz som aj tak schytal dobru supu v podobe prichodu Haseka :cry: .Len nech si Marcelko pekne ostane v Madison squere garden.......
Nechapem co sa Vam na Mercelovej hre tak nepaci. Sice nehra tak skvelo ako jeho brat ale podla mna na to kolko dostava sancu v klube a ze hrava v stvrtom utoku je ho tam skoda. V takom St. Luis, NYI alebo Chicagu by mohol hrat zo svojimi kvalitami v druhom utoku. V takom NYR je sa tazko presadit, ked su tam zatazeni na Cechov, ale nejaki odisli takze podla mna sa tuto sezonu v Rangers presadi viac a postupi minimalne do 3tieho utoku. Marcel je dobry hrac, tak ho laskavo neposuvajte na ten Ruzinov, tam moze ist hrat na stare kolena Jardo, lebo zachvilu uz bude patrit aj tak do stareho srotu.
eman tak toto ako keby si mi zo srdca vytrhol.... eman forever :cool: Ako keby som to ja pisal :cool:

Chlapi,tu nejde o to,ze on je slaby hrac ,alebo nie.Svoje kvality ma,ved hrava v NHL.Ale aspon u mna je to o sympatiach.Tak isto je to so Zednikom,Cibakom,Bicekom,Hasekom,Jagrom.........Respektujem ich kvality,ale ich proste nemam rad.......A ja som Marcela do Ruzinova neposielal,ja som pisal nech ostane v Rangers....

Ja mam rad kazdeho Slovaka v NHL, lebo viem ze v tej zaplave Rusov , swedov, cechov je sa tam velmi tazko presadit. Ti chlapci ktori sa tam dostanu, nie su tam urcite koli protekcii, ale dosiahli to svojimi kvalitami. Su to Pani hokejisti, aj ked podaktori hraju v stvrtom utoku.

Lenľe do ątvrtého útoku a niekedy aj na tribúnu sa dostal vďaka svojim "výkonom".

Je to aj u mĹ

Ja si myslim, ze na hraca, ktory bol draftovany v prvej desiatke dost sklamal. Zatial sa nikdy nedokazal poriadne presadit a v Rangers sa mu to asi tiez nepodari, ale rad by som sa mylil.

Dufam ze Vam to vsetkym tento rok ukaze :evil: :evil: :evil:

No tak ako pozeram je tu vela antifans Marcelka :D No ja ho tiez nemusim,u mna taky slaby priemer/podpriemer/ 8)

Chester píše:No tak ako pozeram je tu vela antifans Marcelka :D No ja ho tiez nemusim,u mna taky slaby priemer/podpriemer/ 8)
hej, mohla by sa zalozit dalsia uzivatelska skupina :lol: :lol: :lol: :lol:

Zarytých antifans asi nebude veµa, proste sa len snaľíme hodnoti» objektívne 8)

VÄŤera som poÄŤĂşval zápas Philadelphia - Rangers, ktorĂ˝ skonÄŤil po základnej dobe 4:4.PriÄ…li na rad nájazdy a v 13 serii, rozhodol o vĂ˝hre jazdcov, Marcel Hossa.Nemohol som uveri» ,Äľe to Marcel dokázal.Aj komentátori sa smiali, Äľe ten nájazd premenĂ­, veril málokto.DĂşfam, Äľe mu tento gĂłl pomĂ´Äľe psychicky a bude sa mu dari», ako herne tak i strelecky a potvrdĂ­, Äľe do kádra jazdcov ,svojimi vĂ˝konmi patrĂ­.A mne, Äľe som sa v Ĺ

[quote="milos76"]VÄŤera som poÄŤĂşval zápas Philadelphia - Rangers, ktorĂ˝ skonÄŤil po základnej dobe 4:4.PriÄ…li na rad nájazdy a v 13 serii, rozhodol o vĂ˝hre jazdcov, Marcel Hossa.Nemohol som uveri» ,Äľe to Marcel dokázal.Aj komentátori sa smiali, Äľe ten nájazd premenĂ­, veril málokto.DĂşfam, Äľe mu tento gĂłl pomĂ´Äľe psychicky a bude sa mu dari», ako herne tak i strelecky a potvrdĂ­, Äľe do kádra jazdcov ,svojimi vĂ˝konmi patrĂ­.A mne, Äľe som sa v Ĺ

Alex píše:
To,ze premenil rozhodujuci najazd je sice pekne a potesilo ma to,ale byt zato vyhlaseny ako prva hviezda stretnutia :?:[/quote]

Tak mu to dopraj.Zas tak často sa mu nestane, aby bol vyhlásený 1 hviezdou zápasu.A snáď ho to naątartuje, k lepąím výkonom. :wink:

Jo,Jo Hossa je borec :cool: dal mů jí mezi betony,ľe Niittymaki ani netuąil :D :D 1.Hvězdou zápasu se stal zaslouľeně.

Marcel Hossa Marcel Hossa :fan: :fan: :) Skoda ze si nezapisal nejaky ten bodik aj do kanadskeho bodovania.

OpenFire píše:Dufam ze Vam to vsetkym tento rok ukaze :evil: :evil: :evil:
Tak Marcel bol vraj docasne vyradeny z kadra Rangers pre jeho slabe vykony :roll: Z jeho strany je to asi este vacsia bieda ako minulu sezonu :roll: To skor on mal ist do Europy, kde by bol hviezda :roll: a Bartovic a Surovy mali zostat v NHL a nie sa trepat do Europy :roll:

WildCelt píše:
OpenFire píše:Dufam ze Vam to vsetkym tento rok ukaze :evil: :evil: :evil:
Tak Marcel bol vraj docasne vyradeny z kadra Rangers pre jeho slabe vykony :roll: Z jeho strany je to asi este vacsia bieda ako minulu sezonu :roll: To skor on mal ist do Europy, kde by bol hviezda :roll: a Bartovic a Surovy mali zostat v NHL a nie sa trepat do Europy :roll:
Wildcelt,absolutny suhlas,niet co dodat.......

V posledním zápase Rangers proti San Jose Hossa hrál.Odehrál sice jen 7:09 minut,ale do týmu se vrátil.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS