Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Obrázek
hmm tato tema tu este nie je :dup: :doh:
takze konecne sa podarilo podpisat Lupula. Som rad, je to dobry hrac. Podla mna by bola perfektna lajna Torres-Stoll-Lupul, bola by to druha lajna. No ale uvidime :roll:

Na olejarov som zvedavy, co v buducej sezone. Ci bude mat Rollie The Goalie formu ako v play-off, ci Hemsky totalne prerazi. Ale bol by som rad keby mali po uspesnej sezone riadnu kocovinu... :D Severozapadna divizia je divizia smrti. :cry:

Obrázek :hufi:

Je to sice vtipne, ale Edmonton nie su ziadni looseri. Tento rok vyzeraju byt znova nebezpecni.

Peknej obrazek :lol: :lol:
Ale i ja si myslim, ze Edm. bude letos opet bojovat o nejvysi stupne... 8)

:hufi: Deadmonton :hufi:

ja neviem preco si z olejarov robia vsade srandu :roll:

vtipne... :evil:
no mojmu oblubenemu timu to ide celkom, asi tak ako som predpokladal. Je na peknom 3. mieste, i ked 4. San Jose ma o 12 bodov viac :lol: , no co uz taka je NHL :D . No a co by som chcel este napisat je, ze som sklamany z doterajsich vykonov Horcoffa :( , Pisani taktiez nestriela moc goly, cize sa potvrdilo ze v poslednom playoff mal asi zivotnu formu. Skoda ze Hemmer je zraneny :(, mal by sa vratit v piatok

mne sa zda ze tento rok budu zasa ako ten minuly postupia len taktak ale v Po spravia riadne mele a mozno maju aj na Sc

no to by ma potesilo... :) Tim je poskladany celkom dobre, len aby sa vyhybali zranenia. Zatial su taki nenapadni, nejdu tak ako Anaheim, ale lepsie byt nenapadni a v PO zamiesat karty, ako ist v zakladnej casti jak an beziacom pase a potom v PO padnut na hubu (rangers v minulej sezone). Mozno by to chcelo pred PO aj posilnit, v utoku ani netreba, ale v obrane by sa zisiel nejaky pilier. :roll:

Nechapem, preco po takom radikalnom oslabeni vedu diviziu....

No maj prostě skvělou hráčskou základnu, což už bylo vidět loni, jen jim chyběl brankář.

BigPete píše:No maj prostÄ› skvÄ›lou hráčskou základnu, coĹľ uĹľ bylo vidÄ›t loni, jen jim chybÄ›l brankář.
a este maju aj skveleho trenera, ktory nemusi mat v time hviezdy aby jeho muzstvo vyhravalo. No ale to ze su prvi je sposobene aj tym ze su v dost slabej divizii :)

chorche píše:Nechapem, preco po takom radikalnom oslabeni vedu diviziu....
EDM diviziu nevedu,su az treti,ale o poradi v tejto divizi rozhoduje skore,tak vlastne nemame sa o com bavit....Dnes posledny,zajtra prvy... 8)

Hej, mna prekvapuje, ze hraju dobre, ze nie su trebars s 10-bodovou stratou na stvrteho....

A čím tě to překvapuje? Tým je fakt pořád dobrej i když bez výrazných hvězd ( snad až na Smythe ), navíc počítám, že z Hemského vyroste velký hráč

Su celkovo slabi, okrem 2 Cechov a 1 Kanadana v utoku + brankara tam nie je nikto schopnejsi.

Tak odešel Pronger, Špaček Laregue a možná ještě někdo, ale to přece není až taková hrůza

Peca a Samsonov!

tak Pecovi se stejně nedařilo a Samsonov tam byl jen na záskok amám dojem že hrával ve třetí lajne... zase přišel Sýkora...

Hm, obaja hrali v playoff dobre, bez Pecu by to jednoducho neslo a Sammy vystrcil rozky ked bolo treba.

chorche píše:Su celkovo slabi, okrem 2 Cechov a 1 Kanadana v utoku + brankara tam nie je nikto schopnejsi.
No ,ale ked som videl vcera(dnes) Rolosona,tak nic-moc.Ale zda sa,ze to len z COL ma nejaku fobiu :) ,lebo inak ma stats dobre.Ale vcera,velmi pomohol COL 8) :wink:

Třeba má od tamtud manželku. Co víš :)

Rols je stabily, ale uz aj taka velicina, ako Brodeur, musel prenechat pocas zapasu svoje miesto dvojke....

Petr Nedved by sa mal stahovat do Edmontonu. Asi si od neho slubuju to, co predvadzal po prestupe k nim tesne pred lockoutom. Lenze to bolo vtedy :roll: A pochybujem, ze teraz ich ohuri znova tak isto. Vtedy mal zostat v Edmontone, ked o neho mali zaujem a darilo sa mu tam a nemusel sa trapit vo Phoenixe ci Philadelphii, ale co uz peniaze boli peniaze :eek2:

Edmonton si od neho slubuje asi vela, myslia si ze vytvori silnu udernu formaciu czech line tak ako maju v NYR ale ja si to nemyslim lebo Nedved predsa nieje Straka, Nedved je uz za zenitom, na jeho mieste by som ukoncil karieru.

neviem sice po anglicky, ale uz je o tom pisane aj na stranke EDM, cize je to uz asi iste. :x
Nechceme Nedveda :!: :protest: :protest: :nervy:
Teraz vytlacil zo zostavy Thoresena :x . No nic, som zvedavy ake vykony bude podavat :dup:
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS