Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ARIZONA COYOTES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

co si myslite o tomto time?podla mna moze tuto sezonu dost prekvapit.

dnes hrali v takejto zostave,podla mna velmi dobra :cool:


(LW) Ladislav Nagy - (C) Steven Reinprecht - (RW) Shane Doan
(LW) Owen Nolan - (C) Joel Perrault - (RW) Mike Comrie
(LW) Patrick Fischer - (C) Jeremy Roenick - (RW) Dave Scatchard
(LW) Oleg Saprykin - (C) Mike Zigomanis - (RW) Georges Laraque


Derek Morris - Ed Jovanovski
Keith Ballard - Nick Boynton
Zbynek Michalek - Dennis Seidenberg

brana:Joseph

dnes prvy utok zaznamenal dokopy 14bodov :shock:
Nagy(2+1), Reinprecht(0+5), Doan(1+2), Morris(1+0), Jovanovski(0+2)

veru,naozaj slusny tim,sice bez vyraznej hviezdy,dufam,ze sa nou stane laci nagy!

canesman píše:veru,naozaj slusny tim,sice bez vyraznej hviezdy,dufam,ze sa nou stane laci nagy!
Ja si myslim ze za tie vyrazne hviezdy mozeme spokojne oznacit mena ako Nagy, Doan, ci Jovanovski :wink:

no zatial je to,jemne povedane,bieda.myslim,ze coskoro budu padat hlavy,a mozno pojde aj ta s cislom 99 :?

Mozno by bolo dobre, keby odide Laci Nagy. Myslim, ze by mu to prospelo...

WildCelt píše:Mozno by bolo dobre, keby odide Laci Nagy. Myslim, ze by mu to prospelo...
zeby si myslel na wild... :D
ale nie,tiez si myslim,ze by mu zmena prospela,skoda,ze Detroit neprejavil vtedy onho vacsi zaujem,mohlo by to byt prospesne pre obidve strany.

kajo píše:
WildCelt píše:Mozno by bolo dobre, keby odide Laci Nagy. Myslim, ze by mu to prospelo...
zeby si myslel na wild... :D
ale nie,tiez si myslim,ze by mu zmena prospela,skoda,ze Detroit neprejavil vtedy onho vacsi zaujem,mohlo by to byt prospesne pre obidve strany.
nie, na Wild som vobec nemyslel :roll: ale bolo by dobre keby zostane na zapade, trebars do Chicaga za Havlatom by mohol ist

no ja si ho moc v drese s jastrabom na hrudi neviem predstavit,nehodil by sa mi tam.neviem preco,ale Vancouver alebo Calgary by mohlo byt prenho

tak to su divizny superi Wild, to, to teda nie :oops:
tak to chicago som len tak, s Havlatom by to bolo zaujimave, ale ten Detroit by bol asi najlepsi :)

jj,s Zeterbinom a Datsyukom :eat:
kajo píše:co si myslite o tomto time?podla mna moze tuto sezonu dost prekvapit.
ZatiaÄľ sa im to naozaj darĂ­ ,ale skĂ´r v negatĂ­vnom svetle.Aj vÄŤera v domácom zápase ich Rangers jasne prevalcovali a vyhrali 7:3.Ani Lacovi, sa vĂ´bec nedarĂ­.VÄŤera mal bilanciu O bodov a -2.PodÄľa mĹ

No vÄŤera koneÄŤne Phoenix vyhral a prebudil sa aj Nagy(koneÄŤne).Vyhrali nad LA 6:4 a Laco prihral na 3 gĂłly. :cool:

Tomuto timu to jednoducho nejde, permanentne je v prestavbe, neda sa tam robit nejaka koncepcna praca....

Jo je to zajímavej tým... hráče má dobrý, ale nějak jim to nejde, já bych vyhodil Gretzkyho, protože to je fakt trenér na 2 věci.... v ničem jiným to nevidím, i když možná má špatnou týmovou chemii..., ale to je vlastně taky práce Gretzkého

Chyba manazmentu, oni dokopy nic poriadne uz davno nedali, tak ako chcu vyhravat? eden dobry hrac muzstvo nerobi. Jovocop uplne zhasol. :shock:

Já je sice hrát ještě nevděl a nevím jestli jsem je vůbec někdy viděl hrát, ale Jovanovski má statisky docela dobrý ( i když nevím jak je na tom v +/- ). A koho myslíš tím jedním hráčem? Já vím minimálně o 3-4 - Doan, Michálek, Nagy a možná ještě ten :censored: Nolan

Nagy. Nedava goly, ale vedie kanadske bodovanie timu, ak sa nemylim.

no jasně, má 5+19....docela slušný

Ale Gretzky mu to nezerie, chce od neho vidiet viac golov. A ma pravdu.

Phoenix sa nejako rozbehol, CuJo na stare kolena mal teraz shutout, uz druhy v sezone. dnes ich dufam Atlanta uz zastavi :)

To mi by nevadilo kdyby Pheonix prodlouĹľil serii :)

Tento tym mam celkom rad, takze ma trocha mrzy, ako na tom v tejto sezone stoja. Aj ked je pravda, ze teraz maju taku "mini" snuru dobrych zapasov. Skoda len, ze sa Laco Nagy nevie presadit. :cry:

Tak proti Atlantě měli skvělou třetí třetinu :cool:

Tellqvist sa nejako rozchytal. Sakra....

Gretzky nie je spokojny s vykonnmi Nagyho, chce aby bodoval v kazdom zapase. Vyjadril sa v tom zmysle, ze chce aby Nagy bol v Phoenixe neako tak na tom, ako Selene v Anahaime. No, ked Laco nezacne hrat tak to vyzera tak, ze ho niekde vymenia ( jeho plat je 3 000 000 USD $ ) :!:
2307 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS