Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Simulování ve fotbale

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

si obycajny blbec, ked ta futbal nebavi a kamarati ta kopali pri nom v detstve do zadku tak sa do tejto temy nepchaj, nikto nie je na teba zvedavy (predpokladam ze vyzeras ako Cartman)
:hroza: to je v kazdom sporte tak neviem ci potom aj nejaky pozeras
švolco píše:si obycajny blbec, ked ta futbal nebavi a kamarati ta kopali pri nom v detstve do zadku tak sa do tejto temy nepchaj, nikto nie je na teba zvedavy (predpokladam ze vyzeras ako Cartman)
Nevidím důvod, proč se k něčemu co mě irituje, nevyjadřovat?! Ukamenuj mě za to vole!!
Deco2508 píše::hroza: to je v kazdom sporte tak neviem ci potom aj nejaky pozeras
To má být vtip :?:
Sorry švolco, ale toto je téma vhodná na tie videá, ktoré som pridával do inej. Tak mu prosím nenadávajte. Aspoň tu nebudem OT...

http://www.sportovenoviny.sk/multimedia ... ovy-idioti
Cartman píše:
Deco2508 píše::hroza: to je v kazdom sporte tak neviem ci potom aj nejaky pozeras
To má být vtip :?:
vobec nie, chapem ze ti to vadi to filmovanie aj mne ale nazvat fotbal - sport bezcharakterních uplakánků je trosku hrube navyse ked v kazdom sporte su hraci ktory take nieco robia
no ty si pekný úbožiak
Cartman píše: Nevidím důvod, proč se k něčemu co mě irituje, nevyjadřovat?! Ukamenuj mě za to vole!!
ked ma nieco nebavi a vidim do toho velke ho*no tak sa k tomu nevyjadrujem :hroza: e-harcoš
Deco2508 píše:
Cartman píše:
Deco2508 píše::hroza: to je v kazdom sporte tak neviem ci potom aj nejaky pozeras
To má být vtip :?:
vobec nie, chapem ze ti to vadi to filmovanie aj mne ale nazvat fotbal - sport bezcharakterních uplakánků je trosku hrube navyse ked v kazdom sporte su hraci ktory take nieco robia
Absolutně nesrovnatelné s tím co se děje na fotbalových hřištích...V žádném jiném sportu to není tak zakořené...Je to k blití a kdo to nevidí, má v hlavě místo mozku míč...Stojím si za tím co jsem napsal...Je to bezcharakterní dobytek...Tečka...
švolco píše:
Cartman píše: Nevidím důvod, proč se k něčemu co mě irituje, nevyjadřovat?! Ukamenuj mě za to vole!!
ked ma nieco nebavi a vidim do toho velke ho*no tak sa k tomu nevyjadrujem :hroza: e-harcoš
Vidím do toho velké h*vno? Právě že do toho vidím dobře a proto jsem z toho zhnusený! To ty bys měl procitnout!
michal225 píše:no ty si pekný úbožiak
Díky za poklonu! :smile03:
vidím že si rozumný,už len preto aké si si dal meno a bydlisko,koľko máš rokov 6?tým že nadávaš na nich nadávaš aj na mňa,lebo ja futbal hrávam,tak drž hubu a tam si píš na souths park či čo to je za hovadinu
michal225 píše:vidím že si rozumný,už len preto aké si si dal meno a bydlisko,koľko máš rokov 6?tým že nadávaš na nich nadávaš aj na mňa,lebo ja futbal hrávam,tak drž hubu a tam si píš na souths park či čo to je za hovadinu
A hraješ jen s klukama za domem, nebo na nějaké úrovni? To je pak rozdíl!
normálne na úrovni,majstrovské zápasy a to že niektorý simulujú je ich vec,ale ako náhle to spravia proti mne majú obrovský problém,lebo som na to moc háklivý a ty nemusíš kvôli dvom trom hráčov vytvárať nezmyselnú tému
michal225 píše:normálne na úrovni,majstrovské zápasy a to že niektorý simulujú je ich vec,ale ako náhle to spravia proti mne majú obrovský problém,lebo som na to moc háklivý a ty nemusíš kvôli dvom trom hráčov vytvárať nezmyselnú tému
Právě, že by se o tom mluvit mělo! Je to obrovský nešvar fobalu! Kdyby to dělal jen někdo, ale oni to dělají úplně všichni! Mám na mysli samozřejmě tu extratřídu! Někdy je to až k smíchu a já nevycházím z údivu!
tak si ich nevšímaj,vo futbale je to tak,ako je v hokeji brutálnych zákrokov....čo je horšie filmovanie?alebo otras mozgu a zlomeniny?síce aj vo futbale sú,ale nie tak čakané ako v hokeji
michal225 píše:tak si ich nevšímaj,vo futbale je to tak,ako je v hokeji brutálnych zákrokov....čo je horšie filmovanie?alebo otras mozgu a zlomeniny?síce aj vo futbale sú,ale nie tak čakané ako v hokeji
No já radši vidím chlapy co si lámou kosti, než ubulánka co se po štouchnutí do obličeje skácí k zemi jako hruška a minutu se válí...chápeš ne? ...Prostě mi to vadí a kazí mi to požitek z fotbalu...Viděl jsi Italy v tom prvním zápase?
ale to čo ty vidíš,je debilita,to že si lámu kosti je ešte viacej úbohe a to práve mne kazí zážitok z toho športu a myslím si že každý hráč vie že si nehcce niečo zlomiť,nebudú si predsa lámať kosti len kvôli tomu aby si ty mal z toho pôžitok a áno videl
michal225 píše:ale to čo ty vidíš,je debilita,to že si lámu kosti je ešte viacej úbohe a to práve mne kazí zážitok z toho športu a myslím si že každý hráč vie že si nehcce niečo zlomiť,nebudú si predsa lámať kosti len kvôli tomu aby si ty mal z toho pôžitok a áno videl
Tu ide o to, že tí chlapi to v hokeji znášajú oveľa lepšie. Kdežto tie manžoretky vo futbale umierajú pri nežnom pohladení...
skús dostať bodíček keď máš chrániče a skús dostať do členka keď tam más nechránené miesto čo viacej bolí,ty môj malinký
michal225 píše:ale to čo ty vidíš,je debilita,to že si lámu kosti je ešte viacej úbohe a to práve mne kazí zážitok z toho športu a myslím si že každý hráč vie že si nehcce niečo zlomiť,nebudú si predsa lámať kosti len kvôli tomu aby si ty mal z toho pôžitok a áno videl
úmyslnou brutalitu odsuzuji, ale nesouhlasím s tebou ohledně toho co je víc ubohé...v tom se v žádném případě neshodneme...
nuž to je už tvoja vec
michal225 píše:skús dostať bodíček keď máš chrániče a skús dostať do členka keď tam más nechránené miesto čo viacej bolí,ty môj malinký
Myslíš, že tvrdý hit na mantinel nebolí?...Že rána pukem do nechráných míst nebolí?...Nebo dostat hokejkou po držce?...A válí se někdo?...NE!
Cartman píše:
michal225 píše:skús dostať bodíček keď máš chrániče a skús dostať do členka keď tam más nechránené miesto čo viacej bolí,ty môj malinký
Myslíš, že tvrdý hit na mantinel nebolí?...Že rána pukem do nechráných míst nebolí?...Nebo dostat hokejkou po držce?...A válí se někdo?...NE!
na striedačku kto rýchlo uteká aby ho ošetrili?potom nehrá aj 100 zápasov kvôli tomu :D: D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS