Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DALLAS STARS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

fandíte jim někdo, já docela jo, jen mě štvě, že tam nikdy nebylo moc Čechů a když už byli, tak se jim nedařilo (viz. Martin Ručinský )

Proti Dallasu nic nemam, ale ze bych jim fandil... :?

Ja tento klub nemam rad/rival Avalanche/ takze nemam k tomuto klubu ani ziadny vztah takze asi tak.

Dallas? NOT ANYMORE! Nemam ich rad, ale sut am zaujimavi hraci. Lehtinen, Lindros, Barnaby....

No vidím, že Dallas moc oblíbený není... hrál tam někdy vůbec nějaký Slovák... Čechům se tam moc nedaří :(

Robert Petrovicky, ale zametali s nim ako s handrou, prave preto som Dallas nemal rad a nemam ho rad ani teraz, dost casto bije Chicago, avsak KONECNE poddal!

Tak pro nás je Dallas po Los Angeles jednim z největších rivalů, takže já ho přirozeně nemam rád. Turco neni hvězdnej brankář, a prostě dokud ho dallas nevytrejduje tak nemaj na žádný dobrý umístění. Jinak JAroslav Modrý je celkem slušnej obránce a mohl by se udržet nějakej čas v nhl, doteď hraje celkem stabilně, má pobyt na ledě +10, což je nejlepší z celýho týmu....

chorche píše:Robert Petrovicky, ale zametali s nim ako s handrou, prave preto som Dallas nemal rad a nemam ho rad ani teraz, dost casto bije Chicago, avsak KONECNE poddal!
a zopar zapasov tam odohral aj Lubo Sekeras, vtedy tusim prisiel ako posila na playoff

arek píše:
chorche píše:Robert Petrovicky, ale zametali s nim ako s handrou, prave preto som Dallas nemal rad a nemam ho rad ani teraz, dost casto bije Chicago, avsak KONECNE poddal!
a zopar zapasov tam odohral aj Lubo Sekeras, vtedy tusim prisiel ako posila na playoff
JJ to si už vzpomínám. A co je vlastně se Sekerášem? On už asi skončil že?

Lubo este hrava, myslim, ze niekde vo Svedsku, ak sa nemylim. Turco JE dobry brankar, ale nepochopitelne spanikaril v playoff.

Zdravím vás pánové. Pokud jste hledali skalního fandu Dallasu, tak ho máte před sebou. Fandím Stars od roku 1991...

meky píše:ZdravĂ­m vás pánovĂ©. Pokud jste hledali skalnĂ­ho fandu Dallasu, tak ho máte pĹ™ed sebou. FandĂ­m Stars od roku 1991...
Tak to mas moje velke sympatie :pivo:
To znamena ale, ze si im este musel fandit aj ako Minnesota North Stars :o
:poklona:

No jasnĂ˝!

Začal jsem jim fandit kvůli Frantovi Musilovi, kterej byl můj oblíbený hráč.

Nerjlepší tým západní konference a věřím jim dost .Z minulého roku si dají ponaučení a tak budu věřit že letos dopadnou o mnohem lépe jak v loni.

:o neverim vlastnym ociam, komisarmulen s prispevkom :cool:

tak hviezdam sa v poslednom case celkom dari; z posl. 8Z -) 6W -2L z toho vsak jedna az po pp..s bodom na lade divochov urcite spokojnost
cakam vsak na prebudenie Laca Nagya..16:53, bez streleckeho pokusu.. :?

Jasne, Dallas je topfavorit, by ma zarazilo, keby letel v prvom kole. Za Nagyho obetovali PRILIS vela, to bola chyba. Ale Nagy je vzdy lepsi, ako Stefan....

chorche píše:Jasne, Dallas je topfavorit, by ma zarazilo, keby letel v prvom kole. Za Nagyho obetovali PRILIS vela, to bola chyba. Ale Nagy je vzdy lepsi, ako Stefan....
2/3 hracu v lize jsou lepsi nez Stefan!

Mozem to este upresnit: Aspon 85% hracov ligy je lepsich, nez Stefan. Nechcem byt zly, ale taka zla draftova jednotka hadam este ani nebola. A to Daigle aspon v prvych sezonach daco hral. Stefan je uplne mimo. Co uz....

Stefan je po operaci a do konce sezony si uĹľ nepinkne.Asi to v Dallasu nikomu moc vadit ani nebude. :D :D

Hej, povedal by som, ze je to hrac trpeny. Za Dallas sa konecne trafil Laco Nagy, ale zahviezdil aj Jussi Jokinen s bilanciou 1 + 1, toho by som chcel na najazdy!

No jestli vedení Dallásku nepodepíše Nagyho, jako že to vypadá, že ne, to mně tedy pěkně vytočí....... :x !!!! V PO moc nebodoval, ale bojoval, je to skvělý hokejista, příští rok by zase byl "good" - no uvidíme.......... !!!!

PHILLY FOREVER píše:No jestli vedenĂ­ Dallásku nepodepíše Nagyho, jako Ĺľe to vypadá, Ĺľe ne, to mnÄ› tedy pÄ›knÄ› vytoÄŤĂ­....... :x !!!! V PO moc nebodoval, ale bojoval, je to skvÄ›lĂ˝ hokejista, příštĂ­ rok by zase byl "good" - no uvidĂ­me.......... !!!!

Taky si myslím,že pustit Nagye,by nebyl dobrý nápad.On si jistě zaslouží šanci se ukázat,přišel až chvilku před play-off,ani se pořádně nezapracoval do týmu a bylo po sezóně.Nepouštět,Stars nutně potřebují produktívní hráče a tím Laco jistě je. :wink:

Baffy píše:
PHILLY FOREVER píše:No jestli vedenĂ­ Dallásku nepodepíše Nagyho, jako Ĺľe to vypadá, Ĺľe ne, to mnÄ› tedy pÄ›knÄ› vytoÄŤĂ­....... :x !!!! V PO moc nebodoval, ale bojoval, je to skvÄ›lĂ˝ hokejista, příštĂ­ rok by zase byl "good" - no uvidĂ­me.......... !!!!

Taky si myslím,že pustit Nagye,by nebyl dobrý nápad.On si jistě zaslouží šanci se ukázat,přišel až chvilku před play-off,ani se pořádně nezapracoval do týmu a bylo po sezóně.Nepouštět,Stars nutně potřebují produktívní hráče a tím Laco jistě je. :wink:
UrÄŤitÄ› Baffy, jiĹľ dlouho se mi lĂ­bĂ­............. 8) !!!!

Nagy je len nahravac, strielat nevie dobre, pripomina skor Adama Oatesa....

chorche píše:Nagy je len nahravac, strielat nevie dobre, pripomina skor Adama Oatesa....
Pravda, čistokrevný sniper to není, ale góla dát umí............ 8) !!!!
822 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES