Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FC Liverpool

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Mascherano chce odísť do Interu. Je to výborný defenzívny záložník, ale keď tu nechce zostať, tak by sme ho nemali držať nasilu. Za tých 30 mil. aspoň posilníme tím.
O Torresa má záujem Chelsea, údajne ponúkali 50mil. Man City ponúka 60 mil. Bol by som nerád keby Torres odišiel. Objavujú sa názory, že by sme ho mohli predať, pretože klub na tom nie je finančne najlepšie + Roy by peniaze použil na prestavbu kádra.
Hovorilo sa aj o Gerrardovom odchode do Realu, ale z toho nič nebude.
Hodgson nepočíta ani s Degenom a Kyrgiakosom.

Takmer hotoví by mal byť príchod Figuerou z Wiganu za 6 mil.
Údajne máme záujem o super talent Ipswichu Connora Wickhama a ponúkame 8.5 mil. To je dúfam iba nejaká blbosť. :hroza:
Ďalej sa hovorí o Roystonovi Drenthem z Realu.
Ak by odišiel Mascherano, nahradiť by ho mohol Christian Poulsen z Juventusu. Stáť by mal okolo 6mil.
Hodgson má v hľadáčiku aj Croucha :eek2: ,Carlosa Salcida, Marcella Jansena. Tak isto Asamoaha Gyana, Chu-Young Parka, Beattieho, Bridga, Scharnera, Hyypiu :eek2: , Huntelaara, Hondu... Má vôbec zmysel sledovať tie špekulácie. :)

Doterajšie zmeny v kádre.
Odchody:
Benayoun za 5 mil. do Chelsea.
Alberto Riera do Olympiakosu.
Fabio Aurelio bol prepustený.
Insua do Fiorentiny za 5/6 mil.

Príchody:
Mladíci Jonjo Shelvey ofenzívny záložník) za 1.7 mil. z Charltonu a Danny Wilson (obranca) z Rangers.
Milan Jovanovič zadarmo zo Standardu Liege. Útočník. Hral za Srbov na MS, dal víťazný gól proti Nemcom.
No, a ešte prišiel Joe Cole.

Obrancov po odchodoch Insuu, Aurelia + Degena a Kyrgiakosa jednoznačne potrebujeme. Johnson je istota na pravej strane, v strede Carragher a Agger. Teoreticky by mohol hrať Agger na ľavo a Škrteľ v strede, ale radšej nie. :D Určite je treba ľavého obrancu. Príchod Figuerou by ma veľmi potešil. A od veci by nebol ďalší do stredu a ešte jeden na kraj. Alebo to risknúť a dúfať, že ak bude treba, chytí sa niektorý z mladíkov.
Čo sa zálohy a útoku týka, tam to nie je až také zlé.
presne ako som povedal pred rokom : Alonso do Realu,Mascherano do Barcy,Benitez do Interu a Lvpool do prdele
Torres,Reina,Johnson na odchode ? no ak nezacnu hrat,resp nepridu novi hraci zasluhou novych majitelov tak to vidim dost realne
Gerrard neodíde ani keby čo bolo,čo sa týka Torresa možno,až je sprostý ako ostatný tak pojde určite za peniazmi a nie za titulmi a Johnson ostane,navyše nedávno prišiel on si zvykne
michal225 píše:Gerrard neodíde ani keby čo bolo,čo sa týka Torresa možno,až je sprostý ako ostatný tak pojde určite za peniazmi a nie za titulmi a Johnson ostane,navyše nedávno prišiel on si zvykne
A kde má Torres získať tie tituly? V Liverpoole ? Veď napriek tejto výhre je to neskutočné sklamanie. Ale je pravda, že zápas s Rovers hrali Reds konečne viac ako dobre. Na každom jednom hráčovi bolo vidieť, že chce vyhrať. Proste bojovali ako sa patrí a nieslo to ovocie. Ale aj tak Liverpool :arrow: :bac:
steven čítaj poriadne napísal som že pojde za peniazmi nie za titulmi
michal225 píše:steven čítaj poriadne napísal som že pojde za peniazmi nie za titulmi
Áno čítam poriadne. Z tvojho príspevku som však pochopil, že Torres spraví chybu ak odíde (za peniazmi) pretože u vás má isté tituly :roll:
myslel som to tak,že keď bude chcieť odíšť,tak pojde za peniazmi a na tituli sa vysere a v Liverpoole toho tiež moc nezíska,takže odíde a budú peniažky :hroza:
michal225 píše:myslel som to tak,že keď bude chcieť odíšť,tak pojde za peniazmi a na tituli sa vysere a v Liverpoole toho tiež moc nezíska,takže odíde a budú peniažky :hroza:
Takže smer :arrow: Manchester City nie ? :clap:
myslím si že to tak bude,ale City získajú aj titilu neboj :good:
michal225 píše:myslím si že to tak bude,ale City získajú aj titilu neboj :good:
Ak už chcú niečo získať, tak titilu to asi nebudú, skôr tituly. Ale najprv treba nakupovať s rozumom a nie hľadať hráča s najväčšou sumou a najväčšími platovými požiadavkami na trhu :roll: Torresa by som tam nerád videl a pravdupovediac si ho tam ani neviem predstaviť.
nechytaj ma za slovíčka,neznášam to :bitka3:
Naopak Stevene. Tituly nezískají nikdy. Zato titilu je velice reálné. :-P
Obrázek

Nečakaný návštevník Anfieldu. :jn:
Getzo5 píše:Obrázek

Nečakaný návštevník Anfieldu. :jn:
ale bola dobre krmená sa mi zdalo :D neviem či to nebola niekoho z hráčov :D :D
Obrázek

Nemohol som si to sem dovoliť nedať. :hehe:
Letošní sezóna velká mizerie. Dnešní zápas to jen potvrzuje. Swansea v posledním zápase sezóny mohla vést po prvním poločase aspoň 3:0.. no nepadlo jim tam nic. ..Reds hráli jak banda vesničanů po pivku.. Bez zápalu, pro nic.. (šlo o sedmé místo taky že..) .. No v druhém poločase se zvedli a hráli to, co se od nich čekalo ale.. z jednoho brejku dostali gól a vše šlo do kytek. Vyrovnat se nepodařilo. Očekávám velké posily přes léto a výkop hráčů jako Kuyt, Rodriguez, Fabio Aurelio.. :x
C Liverpool :yahoo:

to je sestava :-O
Vcera vedeni privezlo dalsich 3 hracov :sok:

Mignolet
Jones

Johnson
Toure
Enrique
Cissoko
Skrtel
Agger
Kelly
Coates
Sakho
llori
Wisdom

Gerard
Allen
Lucas
Henderson
Alberto
Moses
Coutinho
Ibe

Suarez
Sturridge
Aspas
Borini
Sterling

to je konkurence, hlavne v obvrane :sok:


Staršieho data, ale :lol: :lol: :lol:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS