Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SK Slovan Bratislava

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Téma o najlepšom klube SR .
Vidicon píše:TĂ©ma o najlepšom klube SR .
Mas pravdu bdudu v prvej trojke ak teraz nezostupia

SLOVAN :super: :fan: :wins: :winner2: :winner3:

no ale v tejto sezone uz urcite nie :D

a preco si to myslis? ved su 8 ale ked teraz nad TRNAVOU vyhraju tak maju isty postup SLOVAN :D

ale do trojky sa uz nedostanu .. maju na programe venku trnavu a doma inter . je pri obidvoch zapasoch jasna ich vyhra ale do trojky to uz nedotiahnu

ale teraz to uz je jedno ci budu 8,7,6,5,4,3,2,1 lebo keby vyhrali tak postupia ale tie body im budu tam nanic takze..VELka skoda SLOVAN

Matejko píše:Pre mna je Slovan navzdy naj a verim mu, ze sa v buducej sezone patri na pozicie kam patri, to znamena, ze do prvej trojky urcite musi :)
Pre mĹ

Ja doufam, ze se Slovan dostane co nejvejs! 8)
Je to muj nejob. SVK fotbal. klub...ani nevim proc...mozna proto, ze slovanu fandim i v hokeji..?

TAK tak ako hovorite.Slovan nema tolko penazi na dobre posily neviem cim to je ved je to HL.meto.Aj ja drzim Slovanu v hokeji ale mohli bi si fakt tu nejaku posilu zobrat..;

Vidicon: v prvom rade ĹĄa tu vĂ­tam :cool:
No a za dalsie, tato tema už existuje :wink: akurat, že je trochu aktualnejšia :lol:
Aj ked ma Zilina rozhodne najlepsi kader v sucasnosti bol som sklamany s prehry, taktieĹľ nechodi aĹľ tak vela ludi co je sposobene koli skorumpovanemu SFZ, staci pozrieĹĄ na futbalove stranky na Slovensku.
Postup medzi osmičku este nemame vo vrecku a čaka nás najvacsi šlager aky može na Slovensku byť Trnava vs. Slovan.
Neuveritelna vec sa stala, v sobotu bude na STV priamy prenos zo zapasu Zilina-Dubnica a ty hajzli na SFZ nech si nemyslia, Ĺľe tymto si napravia svoju reputaciu, sv*ne Madarske :x
Oni dobre vedia, že v Trnave bude pekelna atmosfera s transparentami a urazkami (právom) na Laurinca a spol a tak radsej prehodili zapas do Ziliny kde sa futbalu darí, ludia su spokojni a tím pádom Laurinec na hrad!

medik911 píše:TAK tak ako hovorite.Slovan nema tolko penazi na dobre posily neviem cim to je ved je to HL.meto.Aj ja drzim Slovanu v hokeji ale mohli bi si fakt tu nejaku posilu zobrat..;
Presne tak, vedel by som si predstaviť vhodnych adeptov, ktori by skvele zapadli do násho mužstva, talentov je na Slovesnku dosť, problemom su manažeri, ktori slubuju hory doly mladym a neskusenym hracom.
Videli sme ako dopadol najvacsi talent v roku 2005 Juraj Piroska, ktori odisiel do Freiburgu.
Opakom je Marek Hamšik, tento odchovanec Banskej Bystrice, vsak prestupil do mladeznickej zakladen Slovanu Bratislava a ako 17 rocny nastupil aj za A tím. Obdivuhodne.
UĹľ vtedy sa vedelo, Ĺľe dlho nezostane aj koli vtedajsiemu hova*skemu vedeniu Duben, Kralik, Stanovsky.
Potešitelne je, že na otazku keby vstupil do Slovana skor Cernak tak talent Hamsik by nadalej ostal v Slovane.
medik911 píše: Mas pravdu bdudu v prvej trojke ak teraz nezostupia

SLOVAN :super: :fan: :wins: :winner2: :winner3:
vychodnar fandi slovanu? :x :?

No MArek Hamsik je velmi dobry hrac {Ved je moj menovec predsa}A mozno aj rodina ale sledujes TALIANSKU B ligu???TEraz dal uz druhy gol za Bresciu.Takze da sa aj povedat ze sa mu dari .ale fakt mohol ostat este aspon 1 sezonu pri Slovane.A tiez nechapem preco dali zapas Zilina-Dubnica???
Ved na Trnava -Slovan bude ovela lepsia atmosfera ako uz spomenul Derryl.Tak konecne by uz mohli vymenit ten po**bany zvaz a dat tam ovela lepsich ludi co bi spravili pre Slovensky Futbal ovela viec.A jediny kto tam bol dobry bol Tittel a ten isiel prec :cry:

Kosican85-Ja fandim aj Kosician su moji skoro tak ako aj Slovan ale vecsinu mojej rodiny mam v Blave takze chapes...
Kosice su skvely tim :) ako vravy kazdy. :)

aha..no ok.je Ti odpustene :P

no vidis sak keby som ich nemal rad tak asi nechodim na ich zapasy...
ale to je uz :offtopic: takze :backtotopic:
kosican85 píše:
medik911 píše: Mas pravdu bdudu v prvej trojke ak teraz nezostupia

SLOVAN :super: :fan: :wins: :winner2: :winner3:
vychodnar fandi slovanu? :x :?
neviem prečo sa nad tym cuduješ ked niekto z vychodu fandi Slovanu, ved Slovan ma fanusikov po celom Slovensku a je jedno ci je z Blavy, Košic, ci Bystrice.

no vies derryl ale dava to zmysel...Lebo ke dosm vychodnar tak bi som mal asi fandit vychodu ale mne nejde o to co som ale ktore kluby sa mi pacia...Skoda ze sa teraz nehra zapas SLOVAN-Kosice :(
Derryl píše:
kosican85 píše:
medik911 píše: Mas pravdu bdudu v prvej trojke ak teraz nezostupia

SLOVAN :super: :fan: :wins: :winner2: :winner3:
vychodnar fandi slovanu? :x :?
neviem prečo sa nad tym cuduješ ked niekto z vychodu fandi Slovanu, ved Slovan ma fanusikov po celom Slovensku a je jedno ci je z Blavy, Košic, ci Bystrice.
Derrya ale nezabudaj ze ma aj spustu AntiFans a tych je mozno viac ako Fans :D

EMAN a ty si anty ale fans????ale ma viac fans ako anty fans sak sa pozri aj v ceskej republike mu drzia palce

medik911 píše:EMAN a ty si anty ale fans????ale ma viac fans ako anty fans sak sa pozri aj v ceskej republike mu drzia palce
Medik mozes tri krat hadat Ci som AntiFans Slovana. Spytaj sa Derryla on ti to vysvetli. :D

co uz ste sa strelti na stadione??A pobili ste sa???A tak vzniklo vase priatelstvo?? :P takze Anti hej?A komu drzis palce ty?

medik911 píše:co uz ste sa strelti na stadione??A pobili ste sa???A tak vzniklo vase priatelstvo?? :P takze Anti hej?A komu drzis palce ty?
My Love is Zilina. Jedine Zilina.

Zilina???No teraz hra pekny futbal ale ajtak moja srdcovka je SLovan a kosiceale az druha

medik: Eman je fanusikom Slovana ale nechce si to pripustiĹĄ :lol:
No tak :lol: nedus to v sebe :lol:
No ale inak pravda je taka, Ĺľe Slovan ma jednoznacne viac fanusikov ako anti o tom niet pochyb!
Eman vsak teraz viacej fandi futbalovej Ziline ako hokejovej :lol: lebo ta je teraz v laufe, vsak uĹľ aj reklamu robil :D
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO