Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marcel Hossa

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

excelent píše:V poslednĂ­m zápase Rangers proti San Jose Hossa hrál.Odehrál sice jen 7:09 minut,ale do tĂ˝mu se vrátil.
Vrátiť sa vrátil.Ale stále sa drží Coubertenovho hesla, že nie je dôležité vyhrať ,ale zúčastniť sa.Doteraz nezískal, ani 1 bod.Ak bude takto pokračovaťm tak nemá veľkú šancu, získať si stále miesto v týme.A až sa uzdraví Ortmayer, tak pre Marcela, už miesto v týme nezostane. :cry:

milos76 píše:
excelent píše:...
Vrátiť sa vrátil.Ale stále sa drží Coubertenovho hesla, že nie je dôležité vyhrať ,ale zúčastniť sa.Doteraz nezískal, ani 1 bod.Ak bude takto pokračovaťm tak nemá veľkú šancu, získať si stále miesto v týme.A až sa uzdraví Ortmayer, tak pre Marcela, už miesto v týme nezostane. :cry:
Presne tak, on bojuje pri absencii Ortmayera o flek v kadri, ale bohuzial z jeho strany to nie je nic moc. Ma sancu sa ukazat, ale nedari sa mu. A po navrate Ortmayera bude zrejme nasledovat waiver a farma, v lepsom pripade trejd :(

WildCelt píše:
Presne tak, on bojuje pri absencii Ortmayera o flek v kadri, ale bohuzial z jeho strany to nie je nic moc. Ma sancu sa ukazat, ale nedari sa mu. A po navrate Ortmayera bude zrejme nasledovat waiver a farma, v lepsom pripade trejd :(
Zdravotný stav Ortmayera sa zlepšuje rýchlejšie, ako sa čakalo.Postupne vysadzuje lieky a optimistické prognózy hovoria, že by sa už v decembri,mal objaviť na ľade.Marcelov čas na presvedčenie trénera, sa už rýchlo kráti :wink:

milos76 píše:
WildCelt píše:...
Zdravotný stav Ortmayera sa zlepšuje rýchlejšie, ako sa čakalo.Postupne vysadzuje lieky a optimistické prognózy hovoria, že by sa už v decembri,mal objaviť na ľade.Marcelov čas na presvedčenie trénera, sa už rýchlo kráti :wink:
Ja by som povedal, ze sa krati cas jeho posobenia v tyme Rangers :skodoradostny2:

WildCelt píše:
Ja by som povedal, ze sa krati cas jeho posobenia v tyme Rangers :skodoradostny2:
Ja si myslím, že ak sa nezlepší, tak sa blíži nielen jeho koniec v týme Rangers, ale zrejme aj NHL. :wink:

milos76 píše:
WildCelt píše:
Ja by som povedal, ze sa krati cas jeho posobenia v tyme Rangers :skodoradostny2:
Ja si myslím, že ak sa nezlepší, tak sa blíži nielen jeho koniec v týme Rangers, ale zrejme aj NHL. :wink:
Toto je uz zrejme davnejsie,zda sa,ze na NHL nema,resp.mozno nemal stastie pri presadzovani sa v utokoch a zvyraznit sa v 4 utoku resp. v hladisku je velmi tazke....Na to aby sa clovek presadil v NHL potrebuje aj stastie a Marcelko to stastie asi nemal.A mozno aj toho talentu ma ovela menej,ako bracho.... :)

mozno,ze mal skusit byt radsej obranca po starom hossovi :P

Ja som Marcelovi fandil, podla mna je v nom viac, ale zrejme prepasol sancu, v Montreale myslim, ze mal sancu sa ukazat. Nemyslim si, ze tak dopadol, pretoze nemal stastie.

WildCelt píše:Ja som Marcelovi fandil, podla mna je v nom viac, ale zrejme prepasol sancu, v Montreale myslim, ze mal sancu sa ukazat. Nemyslim si, ze tak dopadol, pretoze nemal stastie.
No vyzerá to, že Marcel po správe, o uzdravovaní Ortyho, sa začal viac biť, o šancu zostať v týme.Dnes zaznamenal svoje prvé 2 body v tejto sezóne, prihrávkami Jágrovi na góly.Uvidíme, ako mu vyjdú daľšie zápasy a či sa, neprebudil neskoro. :wink:

No samozrejme,ze ma to potesilo,ale tie dva body ho nezachrania,podla mna kariera Marcela v NHL sa blizi ku koncu.

Marcel bojuj :!: :)

MArcela zaradili do formacie s Jagrom? :shock:

OpenFire píše:Marcel bojuj :!: :)

MArcela zaradili do formacie s Jagrom? :shock:
Tak Marcel bol tretia hviezda zapasu. Ja tomu nemozem uverit. pome Marcel schyluje sa ti na lepsie casy. SUpeeeer :cool:

OpenFire píše:MArcela zaradili do formacie s Jagrom?
nie,nehraju spolu v utoku,to bola len nahoda,ze boli spolu na lade

kajo píše:
OpenFire píše:MArcela zaradili do formacie s Jagrom?
nie,nehraju spolu v utoku,to bola len nahoda,ze boli spolu na lade


Ja som cital ze nie, po uvodnych dvoch tretinach Trener prehadzal formacie a MArcel sa ocitol vo formacii s Jagrom.

Zase nerobte z toho, ze mal Marcel 2 asistencie taku senzaciu. To bola rovnaka nahoda, ako tie 3 rychle goly Rangers po sebe :D To sa stane raz za cas a najblizsie sa to len tak nezopakuje, ani jedno :lol:

kajo píše:
OpenFire píše:MArcela zaradili do formacie s Jagrom?
nie,nehraju spolu v utoku,to bola len nahoda,ze boli spolu na lade
To nebola náhoda, že sa Jágr, ocitol v 1 formácii s Marcelom..Pandolfo a Madden ho dobre strážili po celé 2 tretiny.Jágr sa cez nich nevedel presadiť.Lišák Reeney preto vymyslel taktiku, že Jágr nastupoval v 2 útokoch.A pri tých góloch, ani Pandolfo ani Madden, neboli na ľade.Bol tam útok, vedený Eliášom.A tí tak dobre, brániť nevedia.To nemajú, v popise práce.No a Jágr to využil a strelil po Marcelových prihrávkach, 2 góly. :wink:

Jen tak dál Marcel :cool: takovĂ© parádnĂ­ nahrávky pro JJ to se oceĹ

Matejko píše:Neviete niekto, ci majo hrava v utoku s Kovalchukom a Kozlovom? Pretoze ak ano tak to je inak drsny utok...

1. MARIAN HOSSA ATL 30
2. JAROMIR JAGR NYR 29
3. ILYA KOVALCHUK ATL 26
4. VYACHESLAV KOZLOV ATL 26
Asi ano ale neviem preco si to napisal k Marcelovi? :roll: :roll:

chlapci,musim vas sklamat,nehravaju spolu.teda,Hossa hra s Kozlovom,ale Kovalcuk hra v prvej formacii s Rucchinom a asi Simom.druhy je Hossa,Kozlov,Kapanen.ale presilovky hraju vsetci traja spolu

Tak a aje to tu Marcel v noci vobec nehral.

eman22 píše:Tak a aje to tu Marcel v noci vobec nehral.
hral, ved som ho videl v priamom prenose

WildCelt píše:
eman22 píše:Tak a aje to tu Marcel v noci vobec nehral.
hral, ved som ho videl v priamom prenose
Ale Eman sa pytal,ci HRAL a nie ci si ho tam videl :D :D :D

Alex píše:
WildCelt píše:
eman22 píše:Tak a aje to tu Marcel v noci vobec nehral.
hral, ved som ho videl v priamom prenose
Ale Eman sa pytal,ci HRAL a nie ci si ho tam videl :D :D :D
to bola akoze otazka :?: :?: :?:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS