Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HC Slovan Bratislava

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

uvidime co predvedie no mohol by byt dobra posila
mnoo tak zajtra bude šláger :wink: ....verím že vám to natreme a vrátime vám tu prehru a budete mať ďalšiu skvelú sériu ale teraz sériu prehier... :good:
mnoo tak tip mi nevišiel ale si myslím že ten gól mal uznať a mohlo to skončiť spravodlivejšie :)
slovan vitaz zakladnej casti :)
Tak to vyzerá na už klasický PO duel Slovan - Zvolen :D škoda len, že už to nebýva vo finále...
teeda, belasi vedia, ako vylepsit sobotny vecer :yahoo: fantasticky vstup do play-off!! musit zapas dodatocne pozriet, lebo taketo veci mozem :)
:censored: co dodat...som zvedavy, ci ti uboziaci zavitaju aj do Steelky :dup:

:arrow: http://hokej.pravda.sk/na-slovane-horel ... _hliga_p28
cepi to bol nejaky fanusik z futbalu, takze ten do steelky urcite nepocestuje si myslim :) inak medzi slovanistickymi fanusikmi je ten ohen odsudzovany.
a dat dva kotle vedla seba na finale extraligy.. navyse ked je to slovan a kosice... bravo usporiadatel :oslava:
asi prvykrat v zivote som podal na slovan a takto sklamal :thumbsdown:
no kua a ja ze co prehrali :D
kapuš sa vratil :yahoo:
Slovanu nejak nejde tuto sezónu :biglol: :lol: A Cíger nový trener :hroza:
su to podplatene spiny cely slovan
nevadi, dolezite bude play off, Ciger je vyborna volba :good:
a sopko ty radsej kukaj ping pong ci co
Konecne normalny trener Zdeno vie co moze od hracov ocakavat a moze z neho dostat maximum
tak hadam finale PP - Slovan bude
Obrázek
švolco píše:nevadi, dolezite bude play off, Ciger je vyborna volba :good:
a sopko ty radsej kukaj ping pong ci co
tak radsej budem pozerat stolny tenis ako amatersky hokej v podani slovanu :lol2: :lol2:
Slovan zatial solidne hrá European trophy.Bol som pozriet zapas proti Karpat Oulu a maly navrch vo hre i vo vylozenych sanciach.U Fínov sa mi zdalo ze maly vacsi cas v utocnom pasme ale nic ztoho.Ale neskamali aspon s forcekingom co je zname o timoch v SM-lige.Som zvedavy ako si zajtra poradí slovan s Linkopingom.Mozno Svedi uz najdu recept na Slovan :ja_neviem:
keby sa aspon to finale hralo na ladovej, a nie reklamnej ploche :doh:
Tak tak, nervy mám na to, to je otrasné, samá reklama, pomaly ani voľné miesta na ľade nie sú. Shit ! Zlatá NHL :yes:
zajtra vstupuju slovanisti do KHL uvodnym zapasom proti dalsiemu novacikovi, Suplerovmu Donbassu, ktory disponuje slusnym kadrom, takze to môze byt zaujimava podivana :) som sice kosican, ale nemam najmensi problem drzat palce Ba v KHL, ktora pri lockoute NHL nadobudne na isty cas inu kvalitu a nasu "extra"ligu, budem sledovat akurat tak vysledkovo...navstevu Ba v plane nemam, ale tak aspon pri tv si ich zapasy rad pozriem tak, ako tomu bolo v pripade Lev Poprad.....kader Slovana je vsak daleko kvalitnejsi (Janus nakoniec zostava co je super) a PO by dat mali.....v pripade lockoutu je Visnovsky isty a ako spomina Krejci, do uvahy pripadaju aj dalsie slovenske esa; jeho odpovede :arrow: http://hokej.pravda.sk/odpovede.asp?t=KRAJCI" onclick="window.open(this.href);return false;
Chára a Majo Hossa za Slovan ? :sok: Fuj, grc, ďakujem, ale neprosím. Ja viem, že je v momentálnej situácií hrať ťažké v rodnom Trenčíne, keď vidia, v akom stave je liga...Ale Trenčania k nenávidenému súperovi ? :nono:
tito hraci to tak urcite neberu :) maju na haku ci by sli hrat k nejakemu "nenavidenemu" superovi, to môzu riesit akurat tak fanusikovia, taky Dravecky to neriesil ;) pre nich je najpodstatnejsie hrat kvalitnu ligu, pripravit sa co najlepsie na NHL, ako keby mali tapat v nejakej rybnikarskej lige (to som asi trosku prehnal :D kde po tebe akurat tak pokrikuju poniektori vypatlanci :oslava:
tisko zavidime :) akurat som na Sport2 (kuva, skoda, ze na Sport1 dostava prednost lev) omrkol zapas proti Petrohradu a :klobuk: neskutocny zapas, v neskutocnej atmosfere (a to som sedel len za TV)....presne v tom je ten rozdiel medzi KHL a nasou sranda ligou.....NHL tu miesta nebudem, to je liga lig, ale clovek, ktory sleduje zapasy KHL a ma chut sledovat aj nasu sranda ligu, by si to mal 2x rozmysliet :giggle: to je uplne iny level a prichodom Malkina, Ovechkina, Datsuyka, Kovalchuka atd.,to bude opät o niecom inom
v Slovane je uz isty Visna, ktory si svoju premieru odbije v sobotu, vyzera to aj na prichod Andreja Sekeru, spominal sa Chara, ale ten riesi NHLPA veci, takze ten je pase + nejaki zahranicni hraci, ale pokial nie je dohoda na svete, Krejci mlci :psst:

btw, nerad by som predbiehal a odpisoval Stanu, ci Laca, no vyzera to tak, ze sa môzeme tesit na nasu buducu repre 1tku - Jaro Janus :cinka: chyta absolutne paradne a uz sa neviem dockat jeho seniorskej repre premiery
Petrohrad riesil pocas zapasu 84! striel, na Janusa slo 44,(heh Stepanek podostaval ine vystavne vinkle) prva hviezda zapasu bola jasna
Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS