Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KHL

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

úryvek z článku:

........Právě Jágr se pak dostal s Verotem do křížku. "Držel jsem ho a on mi povídá: Nech toho, nebudeme se prát. Tak jsem ho pustil a on mě za pár vteřin praštil do obličeje. Upadl jsem, protože jsem tu ránu vůbec nečekal," dodal Jágr..........

:bitka3:
Jirka-IV píše:úryvek z článku:

........Právě Jágr se pak dostal s Verotem do křížku. "Držel jsem ho a on mi povídá: Nech toho, nebudeme se prát. Tak jsem ho pustil a on mě za pár vteřin praštil do obličeje. Upadl jsem, protože jsem tu ránu vůbec nečekal," dodal Jágr..........

:bitka3:
jo tohle jsem dneska četl .... totálni demence tady toto....myslím že v NHL by si tohle ten kanadan nedovolil a už vubec ne na Jagra
Ještě tam psali o tom týmu Čechova...oni pry mají v týmu hlavně bitkaře a jsou poslední v lize (o KHL se moc nezajímám ale tohle mě celkem překvapilo) . Nevím na co si hrajou na Broad Street bullies?? V dnešní době už to jaksik nejde tak nevím... každopádně zajímavý oddíl ten čechov
Martin #27: A pozor...někde jsem četl, že hned druhý den poté ostudné hromadné bitce, angažovali dalšího bitkaře!!!...Prostě neuvěřitelný...To už ani není hokejový mančaft...Ten klub musí řídit nějaký blázen, totální psychopat...Nechápu čeho tím chtějí dosáhnout!?!
http://hokej.sport.cz/hokej/kontinental ... rvaci.html

absolutně nechápu :lol3:
co tím změní že bude hrát??? že se změní pověst klubu že tam nastoupí Žamnov?? ježiš běžte už s tou KHL do prdele :) se tam bude plazit stejně jak Fetisov
Martin #27 píše:
Jirka-IV píše:úryvek z článku:

........Právě Jágr se pak dostal s Verotem do křížku. "Držel jsem ho a on mi povídá: Nech toho, nebudeme se prát. Tak jsem ho pustil a on mě za pár vteřin praštil do obličeje. Upadl jsem, protože jsem tu ránu vůbec nečekal," dodal Jágr..........

:bitka3:
jo tohle jsem dneska četl .... totálni demence tady toto....myslím že v NHL by si tohle ten kanadan nedovolil a už vubec ne na Jagra
Ještě tam psali o tom týmu Čechova...oni pry mají v týmu hlavně bitkaře a jsou poslední v lize (o KHL se moc nezajímám ale tohle mě celkem překvapilo) . Nevím na co si hrajou na Broad Street bullies?? V dnešní době už to jaksik nejde tak nevím... každopádně zajímavý oddíl ten čechov

Broad street bullies drtili ostatní týmy i v jiných aspektech, né jenom v bitkách ;) Podle mě by stále šlo hrát hokej extremně tvrdě a zároveň efektivně, ale bohužel nyní už se nerodí klasičtí powerforvardi =( Ale bitky nemají z tvrdostí nic společného, v NHL je to jen show pro hloupé amíky a Rusku je to zase pro hloupé hráče :D
Zhamnov patril v NHL k tomu lepsimu, ve svych nejlepsich letech to byla hvezda, ale na tom obrazku vypada jako by mel v sobe 2 flasky vodky :oslava:
MOSKVA - V ruskom hokeji sa v poslednom čase rozšírili hromadné bitky, naposledy k jednej došlo v zápase deväťročných hokejistov. Žiacky súboj medzi tímami Pingvinov a Severnej hviezdy bol veľmi nervózny. Ako informuje Russia Today a championat.ru, v zápase rozdali rozhodcovia celkovo 707 trestných minút.

V ruských súťažiach je to nový rekord.

Len pred dvoma týždňami došlo k hromadnej bitke v súboji KHL medzi Viťazom Čechov a Avangardom Omsk, po ktorej zápas už v 4. min predčasne ukončili. Podľa prvých zápisov o stretnutí, ktoré neboli oficiálne, udelili v dueli takmer 800 trestných minút. Disciplinárna komisia KHL napokon tresty preverila a hráči dostali v celkovom súčte 607 minút, z toho z domáceho Viťaza 306 a z hosťujúceho Avangardu o päť menej.

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zqC6B9K8-40&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/zqC6B9K8-40&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

GM Čechova bude mať z čoho vyberať pred ďalšiu budúcnosť klubu. Mladé bitkárske nádeje.
No to mě pos*r!! To je nářez!! :lol3: :lol3: :lol3: Není těžké uhodnout, jaký zápas že je to motivoval!! :D :D :D
Finalne poradie produktivity KHL.

1. Sergej Mozjakin (Atlant Mytišči) 56 27 39 66
2. Maxim Sušinskij (SKA Petrohrad) 56 27 38 65
3. Alexej Jašin (SKA Petrohrad) 56 18 46 64
4. Alexander Radulov (Salavat Julajev Ufa) 54 24 39 63
5. Mattias Weinhandl (Dinamo Moskva) 56 26 34 60
6. Patrik Thoresen (Salavat Julajev Ufa) 56 24 33 57
7. Marcel Hossa (Dinamo Riga) 56 35 19 54
8. Jiří Hudler (Dinamo Moskva) 54 19 35 54
9. Branko Radivojevič (Spartak Moskva) 56 18 36 54
10. Sergej Zinoviev (Salavat Julajev Ufa) 47 17 36 53
11. Jozef Stümpel (Barys Astana) 54 13 38 51
Je pekné vidieť v top 11 až 3 slovákov.
Smiešne že som vôbec nevedela že Thoresen hrá v KHL :lol2:
kkt
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/oGzcGTOkDXg&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/oGzcGTOkDXg&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
cepi píše:kkt
tak ten "fanda" je nehorazny vylízanec
:arrow: 06.07. - Tragická událost zasáhla hokejový SKA Petrohrad. Při automobilové nehodě zahynul třiadvacetiletý útočník klubu z města na Něvě Igor Misko. Informují o tom stránky účastníka KHL. Misko nastupoval za ruský Petrohrad pět sezón, během uplynulého ročníku sehrál za SKA 49 utkání, v nichž si připsal tři góly a šest nahrávek.
odklepnute.. khl v poprade :-O :cool:
Nuž tak zajtra to začne, otvárací zápas AK Bars Kazaň - OHK Dinamo Moskva

Do tejto sezóny sa skvele posilnil SKA Petrohrad, kde prišli také hviezdy ako Nabokov, Grebeškov a Afinogenov :good:
Dá sa teda očakávať, že v tejto sezóne s nimi treba vážne rátať v boji o titul.
Príchod Pala Demitru do Jaroslavle bude taktiež oživením celej KHL, takže určite sa máme na čo tešiť. Mňa ešte zaujal aj príchod Yana Stastneho do CSKA, či Roberta Nilssona do UFY a posledne ohlásený odchod Kozlova do KHL. Aj preto som rád, že viacero zápasov bude vysielať Nova-Sport.
KHL naberá na atraktivite, takže viacero zápasov si určite rád pozriem. :yes:
Už aj ja sa teším, aj keď moc toho asi vidieť nebudem :| ale Nabby ma donutí pozrieť viac zápasov ako minulý rok ... Tak isto budem zvedavý aj na Kazaň ktorý sú mojim ,,oblúbeným,, tímom v KHL a rovnako tak aj na Slovákov , tuším že je ich tam okolo 30 :wink: takže každy zápas ktorý stihnem ma niako dokáže zaujať aby som si ho pozrel ... dnes si pozriem zahájenie sezóny , zajtra Nabby-ho bohužial celého nestihnem ... :(
Program úvodu sezóny KHL 2010/2011:

8. septembra: Ak Bars Kazaň - OHK Dinamo Moskva
9. septembra: Chabarovsk - Novosibirsk, Magnitogorsk - Jekaterinburg, Ufa - Čeľabinsk, Petrohrad - Riga, CSKA Moskva - Spartak Moskva, Minsk - Nižnij Novgorod
10. septembra: Chabarovsk - Novosibirsk, Kazaň - Čechov, Nižnekamsk - OHK Dinamo Moskva.

A kde všade sú Slovenský hráči..?

ZÁPADNÁ KONFERENCIA
Bobrovova divízia:
OHK Dinamo Moskva (obrancovia Martin Štrbák, Dominik Graňák, útočník Juraj Kolník)
Dinamo Riga (útočník Tomáš Surový, tréner Július Šupler)
SKA Petrohrad
Spartak Moskva (obrancovia Ivan Baranka, Jaroslav Obšut, útočníci Branko Radivojevič, Martin Cibák, Štefan Ružička, Juraj Mikúš)
CSKA Moskva.

Tarasovova divízia:
Atlant Mytišči (útočník Milan Bartovič)
Viťaz Čechov
Dinamo Minsk (obranca Peter Podhradský, útočník Jozef Stümpel)
Lokomotiv Jaroslavľ (útočník Pavol Demitra)
Severstaľ Čerepovec (brankár Rastislav Staňa)
Torpedo Nižnij Novgorod.

VÝCHODNÁ KONFERENCIA
Charlamovova divízia:
Avtomobilist Jekaterinburg (obrancovia Michal Sersen, Tomáš Slovák, útočníci Miroslav Lažo, Martin Slovák)
Ak Bars Kazaň (útočník Marcel Hossa)
Metallurg Magnitogorsk
Neftechimik Nižnekamsk (obranca Peter Mikuš)
Traktor Čeľabinsk (útočník Roman Kukumberg)
Jugra Chanty-Mansijsk (útočníci Marek Zagrapan, Vladimír Dravecký, Tomáš Bulík).

Černyšiovova divízia:
Avangard Omsk, Amur Chabarovsk, Barys Astana, Metallurg Novokuzneck,
Salavat Julajev Ufa (obranca Tomáš Starosta)
Sibir Novosibirsk.
Nabokov: Nepanikárte po prvej prehre

Brankár Petrohradu Jevgenij Nabokov sa ešte raz vrátil k úvodnému zápasu a nechal sa počuť, že po jednej prehre nie je čas na paniku: „Nepanikárte po prvej prehre. Musíme pokračovať v tréningu a poctivo pracovať. Musíme zabudnúť na zápas s Rigou. Pred ďalším súperom sa musíme pripraviť na sto percent.“ (slovakkhl.sk)

...

Dnes sa mame na co tesit. V zapase medzi Omskom a Spartakom Moskva nastupia proti sebe dvaja skveli hokejisti: Jaromir Jagr (Omsk) a Dominik Hasek (Spartak) :good: :good: :good: . Zapas zacina o 11.00 SEC.
Hašekov debut v KHL.
SKA Petrohrad chce vraj na lavičku legendárneho Gretzkeho

http://sport.aktuality.sk/clanok/101966 ... gretzkeho/
Takže v KHL máme kauzu - Bulík. Je pre mňa nepochopiteľné, ako mohol podpísať Bulík zmluvu, ked ani nevedel, čo v nej je? Ved mi logicky príde na um, aby som si to prečítal, všetko si zanalyzoval a nepodpíšem zbrklo hned niečo a potom plačem nad rozliatym mliekom... je samozrejme neetické, ked klub "prestížnej" KHL ponúkne hráčovi kontrakt, kde sa klame, no nestalo by sa, keby to Bulík spravil normálne... výhovorky, že to bolo v azbuke sú hlúpe...
http://aktualne.centrum.cz/sportplus/ho ... ?id=685369

Čechov zaměstnává asi fakt jenom bezmozky... To fakt nejsou ale bitkaři, i když si to o sobě zřejmě myslí :bitka3:
Megis píše:http://aktualne.centrum.cz/sportplus/ho ... ?id=685369

Čechov zaměstnává asi fakt jenom bezmozky... To fakt nejsou ale bitkaři, i když si to o sobě zřejmě myslí :bitka3:
Jn tohle je děs at ty ku*vy naženou do dolů a bude klid. Tohle je na kriminál normalně :hroza: j***t celou KHL :fucker:
Moje řeč, minimálně ten jeden čůrák co tam toho jednoho sundal zezadu na led, a další dvě minuty do něj mlátil, toho bych zažaloval. A ne jen jeho. To je na doživotní zákaz hokeje, a jasný vyloučení z ligy, nechutný. :thumbsdown:
:hroza: Cechov uz davno v lige nema co robit inak je KHL v pohode pozeratelna liga
209 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS