Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

AHL

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Pozrite si video :lol2:.

<object width="660" height="525"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/EVGMgFC3GJQ&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/EVGMgFC3GJQ&hl ... 1&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="660" height="525"></embed></object>[/youtube]
Chcel som to postnut a nakoniec som sa na to vykaslal. Nas jimmy playfair, trochu mu preplo. ALe vypada to cool. :D Sranda zacina 3:20.
Tak nam zacala i AHL a Manitoba vcera porazila Peorii 4:3 :thumbsup: 3 asistence si pripsal Jordan Schroeder :frajer2:
Složení All-Rookie týmu AHL: EDDIE LACK (Manitoba) - Erik Gustafsson (Adirondack), Brendan Smith (Grand Rapids) - Luke Adam (Portland), Zac Dalpe (Charlotte), Rhett Rakhshani (Bridgeport). Celé útočné trio už letos nastoupilo také za své kluby v NHL (Buffalo, Carolinu, resp. NY Islanders), stejně jako obránce Gustafsson ve Philadelphii.
The Manitoba Moose 2010-11 year-end award winners:

Insta-Frame Galleries Most Valuable Player – Eddie Lack
TFI Financial Services Leading Scorer – Sergei Shirokov
Payworks Best Defenceman – Mark Flood
Cargill- Julian Klymkiw Community Service – Nolan Baumgartner
Manitoba Blue Cross Unsung Hero – Garth Murray
Toyota “Never Quits” Hardest Working Player – Garth Murray
StaffMax Staffing & Recruiting Rookie of the Year – Eddie Lack
Three Star Champion – Eddie Lack
Re/Max Most Popular Player – Eddie Lack

Obrázek

Asi je zbytecne aby Eddie dal chytal na farme ale co s nim?Respektive co s tim kdyz mame v tymu TOP golmany Luonga a Schneidera :ja_neviem: Vymenit Schneidera nebo vymenit Lacka?Zajimave :hmm:
leo píše:Asi je zbytecne aby Eddie dal chytal na farme ale co s nim?Respektive co s tim kdyz mame v tymu TOP golmany Luonga a Schneidera :ja_neviem: Vymenit Schneidera nebo vymenit Lacka?Zajimave :hmm:
Vymeniť Schneidera...a ja dokonca viem aj kam. :giggle: :angel:
Getzo5 píše:
leo píše:Asi je zbytecne aby Eddie dal chytal na farme ale co s nim?Respektive co s tim kdyz mame v tymu TOP golmany Luonga a Schneidera :ja_neviem: Vymenit Schneidera nebo vymenit Lacka?Zajimave :hmm:
Vymeniť Schneidera...a ja dokonca viem aj kam. :giggle: :angel:
Uvidime :wink2: Podle me se bude vedet vic po PO.Kdyz pro nas PO dopadne dobre ( :cup: ) tak ho vymenime za dobrej draft (1.kolo) ci TOP 20 prospekta.Pokud ale dopadne spatne tak se Gillis bude snazit doplnit a posilit kadr :yes: Ja ale doufam ze to PO dopadne dobre a Cory zustane :lol2:
Ja ho chcem až za hrob. D Ale uvidíme, poznámka s POs je správna. Tak či onak, niekto z Canucks a niekto z Caps sa skôr či neskôr pakovať bude. A Luongo to nebude, prirodzene :D

Inak s tým prvým kolom (top20 p) nemaj veľké oči. Schneider má dobú povesť, ale nie je to ani Halák. A pozri čo šlo za Haláka v ešte smiešnejšej situácii luxusu akú máte vy. :wink2:
Getzo5 píše:Ja ho chcem až za hrob. D Ale uvidíme, poznámka s POs je správna. Tak či onak, niekto z Canucks a niekto z Caps sa skôr či neskôr pakovať bude. A Luongo to nebude, prirodzene :D

Inak s tým prvým kolom (top20 p) nemaj veľké oči. Schneider má dobú povesť, ale nie je to ani Halák. A pozri čo šlo za Haláka v ešte smiešnejšej situácii luxusu akú máte vy. :wink2:
Gillis ho ale nevymeni jen tak za nekoho...On si narozdil od vedeni Montrealu uvedovuje vahu svych hracu :yes:
Nebude jediný, kto pôjde s kožou na trh a ak znova tento rok nevyhrá gólman ako Thomas a Ludnqvist (čo si aj myslím a nie som sám), tá cena hore nepôjde, na to vezmi jed. To nie je len o Gillisovi, je to trh. Biznis. :wink2:
leo píše:
Getzo5 píše:Ja ho chcem až za hrob. D Ale uvidíme, poznámka s POs je správna. Tak či onak, niekto z Canucks a niekto z Caps sa skôr či neskôr pakovať bude. A Luongo to nebude, prirodzene :D

Inak s tým prvým kolom (top20 p) nemaj veľké oči. Schneider má dobú povesť, ale nie je to ani Halák. A pozri čo šlo za Haláka v ešte smiešnejšej situácii luxusu akú máte vy. :wink2:
Gillis ho ale nevymeni jen tak za nekoho...On si narozdil od vedeni Montrealu uvedovuje vahu svych hracu :yes:
Schneider za náš draft pick v prvom kole, prípadne Varlamov za druhý + Methot ;).
mt-svk píše:Schneider za náš draft pick v prvom kole, prípadne Varlamov za druhý + Methot ;).
Me by se vic libil ten Voracek :sarcasm: Idealni nahrada za Samuelssona do druhe lajny :good:
leo píše:
mt-svk píše:Schneider za náš draft pick v prvom kole, prípadne Varlamov za druhý + Methot ;).
Me by se vic libil ten Voracek :sarcasm: Idealni nahrada za Samuelssona do druhe lajny :good:
To by bolo trošku veľa ;)
mt-svk píše:
leo píše:
mt-svk píše:Schneider za náš draft pick v prvom kole, prípadne Varlamov za druhý + Methot ;).
Me by se vic libil ten Voracek :sarcasm: Idealni nahrada za Samuelssona do druhe lajny :good:
To by bolo trošku veľa ;)
No nekdo z vas to zminil a ja bych ke Corymu klidne nekoho pridal :-) Nebranil bych se takovymu trejdu :sarcasm:

EDIT: Vorackovi ale stejne konci smlouva takze bych to vubec neresil :)
Ibaže je RFA a nie UFA, čo je dosť podstatný rozdiel ;)

Na druhej strane práve Arniel Coreymu neuveriteľne pomohol, takže snáď... no, uvidíme ;)
mt-svk píše:Ibaže je RFA a nie UFA, čo je dosť podstatný rozdiel ;)

Na druhej strane práve Arniel Coreymu neuveriteľne pomohol, takže snáď... no, uvidíme ;)
Pomohl?Jak?Tim ze ho v Manitobe trenoval?Cory byl odjakziva TOP talent mezi brankari tam nebylo co resit :)
:stop: :backtotopic:
leo píše:
mt-svk píše:Ibaže je RFA a nie UFA, čo je dosť podstatný rozdiel ;)

Na druhej strane práve Arniel Coreymu neuveriteľne pomohol, takže snáď... no, uvidíme ;)
Pomohl?Jak?Tim ze ho v Manitobe trenoval?Cory byl odjakziva TOP talent mezi brankari tam nebylo co resit :)
No tak to ja nemám zo svojej hlavy, ale z článku. Plus ono nestačí byť len talent, treba mať aj dobré vedenie.
Manitoba otočila sériu proti Lake Erie z 3:1 na 3:4 a to sa hrá v AHL zápas číslo 6 aj 7 na lade favorita, takže parádny obrat pre :moose: , ved hrali predsa proti farme Avs a tým netreba nič darovať, o to je radosť väčšia, v druhom kole hrajú s Hamiltonom a to už bude asi stopka...
Ohlund píše:Manitoba otočila sériu proti Lake Erie z 3:1 na 3:4 a to sa hrá v AHL zápas číslo 6 aj 7 na lade favorita, takže parádny obrat pre :moose: , ved hrali predsa proti famre Avs a tým netreba nič darovať, o to je radosť väčšia, v druhom kole hrajú s Hamiltonom a to už bude asi stopka...
Paradni obrat ale Hamilton je konecna :hmm:
Moose aj proti Hamiltonu vybojovali G7, dnes sa držali až do 3. OT ale už po 6 sekundách ho ukončil Boyd, to sa aj dá za 6 sek? :eek2:
Nevadí, slušná sezona pre :moose: a Lack :klobuk_dole: .
Ohlund píše:Moose aj proti Hamiltonu vybojovali G7, dnes sa držali až do 3. OT ale už po 6 sekundách ho ukončil Boyd, to sa aj dá za 6 sek? :eek2:
Nevadí, slušná sezona pre :moose: a Lack :klobuk_dole: .
Eddie je pan :thumbsup:
Gratukujem Senatorom, boli proste najlepsi
Nevíte někdo o nějakém sestřihu z AHL All stars skills competition ?
Admirals krása. 11 zápasov v rade a na prvej priečke sú s rozdielom 6 bodov :-)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS