Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2011 - Organizacia

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

O rozdieloch medzi Bratislavou a Košicami hovorí reportér Lidových novín LUBOŠ PALATA.

:?: Čitateľom ste odporučili skôr Košice. Prečo?
:arrow: „Keď chcete ísť hlavne na hokej, ponúkajú viac voľných lístkov, ľahšie sa tam dá nájsť ubytovanie, hoci aj tam si niektoré hotely zvýšili ceny na trojnásobok. Košice navyše zobrali majstrovstvá vážnejšie a pripravili oveľa viac sprievodných akcií.“

:?: Žijú Košičania majstrovstvami viac?
:arrow: „Teraz na začiatku určite. Samozrejme, pokiaľ sa Slovensko dostane do bojov o medailu, bude aj Bratislava a celé Slovensko na nohách.“

:?: Kde boli rozdiely?
:arrow: „Keď som prišiel v Košiciach do informačného turistického centra, kde majú mnoho suvenírov a letákov, okamžite mi boli schopní poradiť, kde sa dá ubytovať, kde budú akcie a čo sa bude diať. Keď som prišiel do Bratislavy, mal som pocit, že som sa vrátil do 80. rokov. Nemali skoro žiadne letáky, neboli mi schopní poradiť a tá pani bola nešťastná z toho, že sa jej na niečo pýtam.“

:?: Je pravda, že sa Bratislava zdá Čechom drahá?
:arrow: „Je. Skutočne je aj na pražské pomery v niektorých momentoch predražená. Čo Bratislave chýba, je stredný štandard hotelov aj služieb, kde síce nedostávate špičkovú kvalitu, ale napriek tomu ste spokojní a nestojí vás to obrovské peniaze.“

:?: Čo sa môže turistom na Slovensku naozaj páčiť?
:arrow: „Pokiaľ je niečo, kvôli čomu sa na Slovensko skutočne oplatí cestovať v prípade, že sa Česi a Slováci dostanú do záverečných bojov, je určite atmosféra. Tá je v Bratislave ešte výrazne lepšia, než keď my sme bojovali o majstra sveta v Česku. Keď sme sa dostali do finále, žilo tým jedno či dve námestia, ale keď sa to stalo Slovákom, žila tým skutočne celá Bratislava.“
Palatove články treba brať s rezervou, stačí si pozrieť jeho blog. Neviem či mu slováci vyvraždili rodinu alebo čo, ale od neho som nič pozitívne smerom k Slovensku nečítal.
:!: :arrow: Fanúšikovia si môžu do arén zobrať fotoaparát

:arrow: http://www.iihf.com/sk/channels-11/iihf ... ?tx_ttnews" onclick="window.open(this.href);return false; :clap:
chvalabohu ze dostali rozum :thumbsup:
zdravý rozum zvíťazil... hlasy fans zavážili. :good:
http://www.hokej.sk/clanok86173-Kosicka ... dnite_ZLTE" onclick="window.open(this.href);return false;
:-O
Převzato z NHL.cz
03.05. - 19:24
V košické hale pro mistrovství světa byla při nedělních zápasech špatně vyměřena brankoviště. Mezinárodní federaci IIHF na to upozornilo vedení francouzského týmu, který v neděli utrpěl debakl 1:9 od Kanady. Pořadatelé v noci na pondělí posunuté branky převrtali podle pravidel, výsledky zápasů zůstanou v platnosti.

:D stane se......
ta še robotníci nadrbali, a čo? :D
Ahoj, po tom co jsem se vratil v nedeli neskutecne nasrany z Bratislavy tak jsem se proste musel po 2 mesicich cteni tohoto fora zaregistrovat a reagovat.

Uz od rijna mam listky a byl jsem neskutecne nateseny na tento hokejovy zazitek, protoze jsem nejvetsi fanousek nasi reprezentace v Republice, ne-li na svete :-D Uz kdyz jsem kupoval listky tak me cena 90 euro zaskocila, ale kazda sranda neco stoji.
V den zapasu rano jsem se probudil krasne nateseny a pripraveny, oblikl se do dresu, dal si paruku v ceske trikolore, namaloval oblicej a sel s kamaradama na nadrazi (ano, jeli jsme vlakem). Do prekroceni statnich hranic vsechno probihalo jako po masle. V Breclavi jsme se pridali k 50 dalsim fanouskum a spolecne jeli do Bratislavy. Uz ve vlaku ale zacal nejaky slovak vykrikovat na nas a chtel evidentne problemy. Ignorovali jsme ho a stastne dojeli do Bratislavy. Z nadrazi jsme se celkem bez problemu dostaly k Orange Arene a tady teprve zacla ta prava "sranda". Nasli jsme nejakou zapadlou hospudku s moc milym personalem, dali si pivo, nejake jidlo a sli na zapas.
Prvni kontrola: Prohledat batohy zaznelo od arognatniho opicaka u vchodu. Bylo mi vyhozeno par rohliku, voda, ZVYKACKY !!, byl jsem cely prosacovan a v kapse mi nasel listky na koncert SUM 41 z minuleho roku ktere byly slozene. Listky jsem musel rozlozit a ukazat. Dale se panu opicimu nelibilo ze mame ceskou vlajku se stozarem delsim nez 60cm (mel 45), kdyz jsem se ohradil, ze ma 45, rekl ze on to pozna a ze to mam vyhodit. Pozadal jsem ho tedy o metr, nacez mi dal jasne najevo, ze pokud se mi neco nelibi, muzu klidne odejit. Vzdal jsem se tedy prutu na vlajku a konecne se dostal do arealu Orange Areny. Za mnou sla moje kamaradka, ktera mela v batohu spodni pradlo na tyden, protoze pak pokracovala dal do skoly. Pradlo v batohu samozrejme cele prohledal, prosahal a div ze si i necichl.
Druha kontrola: Ukazat listky a nechat si naskenovat sitnici (beru)
Treti kontrola: Opet stejna kontrola jako bod 1 s tim, ze intenzivnejsi, tady jsem musel ukazat, ze muj mobilni telefon je mobilni telefon a ne fotoaparat.

Jakmile se clovek vsak dostal k ledove plose nemel jeste vyhrano. U kazdeho vchodu stali 2 skorozeny a 1 opice. Pokud se zene neco nelibilo sla to resit, byla li poslana do prdele sla zalovat opici a ten to vyresil silou.

Asi uprostred druhe tretiny jsem si dovolil vstat ze sedacku, maval si nad hlavou vlajkou a tancoval do rytmu a uz u me byla pani bonzacka at si sednu, kdyz jsem se zeptal proc, bylo mi receno kvuli bezpecnosti. Priste zakazou i kricet predpokladam.

Pri odchodu se odehral dalsi incident a to kdyz jeden opicak videl, ze nejaka slecna tam ma fotoaparat (asi ho propasaovala v analu) a tak ji ho sebral a zacal mazat fotky (to si nesmi dovolit ani policie). Kdyz slecna skoro brecela a prosila, on se usmival a delalo mu to vylozene dobre. Tak jsem sel s kamaradama za ni a prohodil at zavola policii, ze toto si mladik nesmi dovolit. Mu stuhl usmev a fotak ji nerad vratil. U toho ale pritel te slecny vzal mobilni telefon a opicaka vyfotil, aby mel dukaz pro policii. To se Tarzanovi nelibilo a tak vyskubl mobil chlapci z ruky a zacal neco rvat, ze ho si fotit nikdo nebude. Opet jsem poradil zavolat policii a pak uz utikal na autobus domu (ktery mel spozdeni 6 hodin, ale za to uz poradatele nemuzou).

Celkovy pocit z MS : Absolutni ostuda poradatelu, nesmyslene podminky, poradatele s prumernym IQ vysokym jako datum konani zapasu. Ale atmosfera v hale skvela a zazitek na dlouho.
:eek2:
Beniczek píše:Ahoj, po tom co jsem se vratil v nedeli neskutecne nasrany z Bratislavy tak jsem se proste musel po 2 mesicich cteni tohoto fora zaregistrovat a reagovat.

Uz od rijna mam listky a byl jsem neskutecne nateseny na tento hokejovy zazitek, protoze jsem nejvetsi fanousek nasi reprezentace v Republice, ne-li na svete :-D Uz kdyz jsem kupoval listky tak me cena 90 euro zaskocila, ale kazda sranda neco stoji.
V den zapasu rano jsem se probudil krasne nateseny a pripraveny, oblikl se do dresu, dal si paruku v ceske trikolore, namaloval oblicej a sel s kamaradama na nadrazi (ano, jeli jsme vlakem). Do prekroceni statnich hranic vsechno probihalo jako po masle. V Breclavi jsme se pridali k 50 dalsim fanouskum a spolecne jeli do Bratislavy. Uz ve vlaku ale zacal nejaky slovak vykrikovat na nas a chtel evidentne problemy. Ignorovali jsme ho a stastne dojeli do Bratislavy. Z nadrazi jsme se celkem bez problemu dostaly k Orange Arene a tady teprve zacla ta prava "sranda". Nasli jsme nejakou zapadlou hospudku s moc milym personalem, dali si pivo, nejake jidlo a sli na zapas.
Prvni kontrola: Prohledat batohy zaznelo od arognatniho opicaka u vchodu. Bylo mi vyhozeno par rohliku, voda, ZVYKACKY !!, byl jsem cely prosacovan a v kapse mi nasel listky na koncert SUM 41 z minuleho roku ktere byly slozene. Listky jsem musel rozlozit a ukazat. Dale se panu opicimu nelibilo ze mame ceskou vlajku se stozarem delsim nez 60cm (mel 45), kdyz jsem se ohradil, ze ma 45, rekl ze on to pozna a ze to mam vyhodit. Pozadal jsem ho tedy o metr, nacez mi dal jasne najevo, ze pokud se mi neco nelibi, muzu klidne odejit. Vzdal jsem se tedy prutu na vlajku a konecne se dostal do arealu Orange Areny. Za mnou sla moje kamaradka, ktera mela v batohu spodni pradlo na tyden, protoze pak pokracovala dal do skoly. Pradlo v batohu samozrejme cele prohledal, prosahal a div ze si i necichl.
Druha kontrola: Ukazat listky a nechat si naskenovat sitnici (beru)
Treti kontrola: Opet stejna kontrola jako bod 1 s tim, ze intenzivnejsi, tady jsem musel ukazat, ze muj mobilni telefon je mobilni telefon a ne fotoaparat.

Jakmile se clovek vsak dostal k ledove plose nemel jeste vyhrano. U kazdeho vchodu stali 2 skorozeny a 1 opice. Pokud se zene neco nelibilo sla to resit, byla li poslana do prdele sla zalovat opici a ten to vyresil silou.

Asi uprostred druhe tretiny jsem si dovolil vstat ze sedacku, maval si nad hlavou vlajkou a tancoval do rytmu a uz u me byla pani bonzacka at si sednu, kdyz jsem se zeptal proc, bylo mi receno kvuli bezpecnosti. Priste zakazou i kricet predpokladam.

Pri odchodu se odehral dalsi incident a to kdyz jeden opicak videl, ze nejaka slecna tam ma fotoaparat (asi ho propasaovala v analu) a tak ji ho sebral a zacal mazat fotky (to si nesmi dovolit ani policie). Kdyz slecna skoro brecela a prosila, on se usmival a delalo mu to vylozene dobre. Tak jsem sel s kamaradama za ni a prohodil at zavola policii, ze toto si mladik nesmi dovolit. Mu stuhl usmev a fotak ji nerad vratil. U toho ale pritel te slecny vzal mobilni telefon a opicaka vyfotil, aby mel dukaz pro policii. To se Tarzanovi nelibilo a tak vyskubl mobil chlapci z ruky a zacal neco rvat, ze ho si fotit nikdo nebude. Opet jsem poradil zavolat policii a pak uz utikal na autobus domu (ktery mel spozdeni 6 hodin, ale za to uz poradatele nemuzou).

Celkovy pocit z MS : Absolutni ostuda poradatelu, nesmyslene podminky, poradatele s prumernym IQ vysokym jako datum konani zapasu. Ale atmosfera v hale skvela a zazitek na dlouho.
cepi píše: :eek2:
drsne :-O
tak to je sila, ale na druhej strane ma to vobec neprekvapuje...na slovensku je to tak :thumbsdown:
Beniczek píše:Ahoj, po tom co jsem se vratil v nedeli neskutecne nasrany z Bratislavy tak jsem se proste musel po 2 mesicich cteni tohoto fora zaregistrovat a reagovat.

Uz od rijna mam listky a byl jsem neskutecne nateseny na tento hokejovy zazitek, protoze jsem nejvetsi fanousek nasi reprezentace v Republice, ne-li na svete :-D Uz kdyz jsem kupoval listky tak me cena 90 euro zaskocila, ale kazda sranda neco stoji.
V den zapasu rano jsem se probudil krasne nateseny a pripraveny, oblikl se do dresu, dal si paruku v ceske trikolore, namaloval oblicej a sel s kamaradama na nadrazi (ano, jeli jsme vlakem). Do prekroceni statnich hranic vsechno probihalo jako po masle. V Breclavi jsme se pridali k 50 dalsim fanouskum a spolecne jeli do Bratislavy. Uz ve vlaku ale zacal nejaky slovak vykrikovat na nas a chtel evidentne problemy. Ignorovali jsme ho a stastne dojeli do Bratislavy. Z nadrazi jsme se celkem bez problemu dostaly k Orange Arene a tady teprve zacla ta prava "sranda". Nasli jsme nejakou zapadlou hospudku s moc milym personalem, dali si pivo, nejake jidlo a sli na zapas.
Prvni kontrola: Prohledat batohy zaznelo od arognatniho opicaka u vchodu. Bylo mi vyhozeno par rohliku, voda, ZVYKACKY !!, byl jsem cely prosacovan a v kapse mi nasel listky na koncert SUM 41 z minuleho roku ktere byly slozene. Listky jsem musel rozlozit a ukazat. Dale se panu opicimu nelibilo ze mame ceskou vlajku se stozarem delsim nez 60cm (mel 45), kdyz jsem se ohradil, ze ma 45, rekl ze on to pozna a ze to mam vyhodit. Pozadal jsem ho tedy o metr, nacez mi dal jasne najevo, ze pokud se mi neco nelibi, muzu klidne odejit. Vzdal jsem se tedy prutu na vlajku a konecne se dostal do arealu Orange Areny. Za mnou sla moje kamaradka, ktera mela v batohu spodni pradlo na tyden, protoze pak pokracovala dal do skoly. Pradlo v batohu samozrejme cele prohledal, prosahal a div ze si i necichl.
Druha kontrola: Ukazat listky a nechat si naskenovat sitnici (beru)
Treti kontrola: Opet stejna kontrola jako bod 1 s tim, ze intenzivnejsi, tady jsem musel ukazat, ze muj mobilni telefon je mobilni telefon a ne fotoaparat.

Jakmile se clovek vsak dostal k ledove plose nemel jeste vyhrano. U kazdeho vchodu stali 2 skorozeny a 1 opice. Pokud se zene neco nelibilo sla to resit, byla li poslana do prdele sla zalovat opici a ten to vyresil silou.

Asi uprostred druhe tretiny jsem si dovolil vstat ze sedacku, maval si nad hlavou vlajkou a tancoval do rytmu a uz u me byla pani bonzacka at si sednu, kdyz jsem se zeptal proc, bylo mi receno kvuli bezpecnosti. Priste zakazou i kricet predpokladam.

Pri odchodu se odehral dalsi incident a to kdyz jeden opicak videl, ze nejaka slecna tam ma fotoaparat (asi ho propasaovala v analu) a tak ji ho sebral a zacal mazat fotky (to si nesmi dovolit ani policie). Kdyz slecna skoro brecela a prosila, on se usmival a delalo mu to vylozene dobre. Tak jsem sel s kamaradama za ni a prohodil at zavola policii, ze toto si mladik nesmi dovolit. Mu stuhl usmev a fotak ji nerad vratil. U toho ale pritel te slecny vzal mobilni telefon a opicaka vyfotil, aby mel dukaz pro policii. To se Tarzanovi nelibilo a tak vyskubl mobil chlapci z ruky a zacal neco rvat, ze ho si fotit nikdo nebude. Opet jsem poradil zavolat policii a pak uz utikal na autobus domu (ktery mel spozdeni 6 hodin, ale za to uz poradatele nemuzou).

Celkovy pocit z MS : Absolutni ostuda poradatelu, nesmyslene podminky, poradatele s prumernym IQ vysokym jako datum konani zapasu. Ale atmosfera v hale skvela a zazitek na dlouho.
Obrázek

Dúfam, že ste mu na to nikto neskočili.
To samý jsem zažil na Extraligovým zápase v Sazka Aréně, takže si to umím živě představit... Demence mno...
sobotu idem na rusko vs. vitaz cze/fin, tak sa potom aj ja podelim o zazitok :ja_neviem:
Bol som na štyroch zápasoch. Ad 1) Ak máš batoh, tak si ho daj do úschovne. Nič v zlom, ale tebe nebolo čudné chodiť s batohom na hokej? Nezavadzal by ti? Pred štadiónom sú úschovne. Zadarmo si si tam mohol odložiť veci. Bol som na prvom, podotýkam PRVOM zápase šampionáte s jedným Nemcom, ktorý mal v batohu zrkadlovku za 700 eur, laptop a neviem čo ešte. Nič mu nezmizlo, teda myslím si, je to dosť bezpečné. To, že tretia kontrola bola prísna, tak to pochybujem. Ako som poovedal, bol som už na 4 zápasoch a dosiaľ ma len raz kontrolovali pred vstupom do sektoru a to aj len pobúchaním po tele a som len ukázal, čo mám vo vreckách. Všetko.

Na unimobunkách, ktoré boli úschovňou boli piktogramy o tom, že sú zakázané, v tom čase ešte, fotoaparáty. To, že niekto i tak ho prepašoval. Nuž, musel s tým počítať, že ak bude chytený pri čine, tak sa mu niečo stane.

Viac sa mi už dnes nechce reagovať. Ale jednu otázku si neodpustím. Lístok za 90 eur? To máš za to, že ho kupuješ cez všakovakých kamarátov. Na zákl. skupiny, ktoré sa dosiaĺ odohrali stál lístok 40, resp. 55 eur. Ak si kupuješ balíček na deň, tak 96 a 70 eur. Takže treba si ujasniť niektoré veci prv, než začneš trollovať. Priznám sa, zatiaľ som s organizáciou až na jeden pruser pred zápasom GER - SLO spokojný.
Nemam duvod si vymyslet, tak me obvineni od begbeeeho celkem urazi. Probehlo to tak, jak jsem popsal a je pravda, ze kontroly se delaji individualne podle toho, jakeho opicaka chytnete. Pri zapase Finsko-Dansko nas kontrolovala nejaka mlada blondynka a ta nam vlajku jeste nechala, to az pri vecernim utkani se pan orangutan rozhodl nam ji zabavit, takze fakt o stesti. Ale celkove si myslim, ze je to prehnane. O uschovnach jsem samozrejme vedel, ale pokud si chtelo 2500 lidi schovat veci, tak tam byla fronta malem az na nadrazi a to bychom nestihli zapas utkani ani nahodou, uz tak ty vsecky kontroly zabraly dobych 10 minut.
A listky me stali 96 euro celodenni z oficialniho ticketportalu.
Takže si to sumarizujme. Mimo jeho arogatné správanie, ktoré je u opíc zvykom a častokrát je zo strany fanúšika opätované a fakt, že si konal svoju povinnosť (pôvodne vlajky nemali mať ŽIADNE žrde), t.j. odobrať nebezpečný predmet, zabrániť vstupu s fotoaparátom (podľa prvých nezmyselných podmienok za ktoré ale mohla IIHF v prvom rade), zabrániť vstupu akýchkoľvek predmetov vhoditeľných na ľad, s tým že každý normálny človek si batožinu to dáva do úschovne...za to ideš opicu obkecávať na fóre? To myslíš vážne? Chápem rozhorčenie, nechápem ten jednostranný pohľad na vec.

Nemám tie typy ochrankárov rád, ale tá kočka čo to nechávala len tak mala byť z práce vyhodená ako prvá a ty ako návštevník si sa mal riadiť pokynmi. Doposiaľ absolútne žiaden problém ani z mojej strany. Toto nie je trollovanie a nemusí to byť ani výmysel, je to len tvoja neschopnosť. Benevolencia pre fans je pekná vec, ale rešpektovanie podmienok, ktoré sú pre každého rovnaké vec druhá.

TF má pravdu.
neviem ako v BA, ale v KE to bolo bezproblémové, ak si dobre spomínam, tak pri vstupe pred halu sa ukázal len lístok, potom kontroly v pohode, iba vytiahol som veci z vrecka a o minútu som bol v hale a tam pri sektore jedine ujo ochotne vysvetľoval,kde si sadnúť, resp potom ma cez prestávku napomenul, že nemám dávať botu medzi sedačky, inak žiadny problém :giggle:
Beniczek píše:Nemam duvod si vymyslet, tak me obvineni od begbeeeho celkem urazi. Probehlo to tak, jak jsem popsal a je pravda, ze kontroly se delaji individualne podle toho, jakeho opicaka chytnete. Pri zapase Finsko-Dansko nas kontrolovala nejaka mlada blondynka a ta nam vlajku jeste nechala, to az pri vecernim utkani se pan orangutan rozhodl nam ji zabavit, takze fakt o stesti. Ale celkove si myslim, ze je to prehnane. O uschovnach jsem samozrejme vedel, ale pokud si chtelo 2500 lidi schovat veci, tak tam byla fronta malem az na nadrazi a to bychom nestihli zapas utkani ani nahodou, uz tak ty vsecky kontroly zabraly dobych 10 minut.
A listky me stali 96 euro celodenni z oficialniho ticketportalu.
Já myslím že kdyby na té vlajce byly jiné barvy a znaky, nebyl by s ní problém :sarcasm:
Příště zkus Slovenskou a metrovou tyč, a projdeš :sarcasm:
Azizek píše:
Beniczek píše:Nemam duvod si vymyslet, tak me obvineni od begbeeeho celkem urazi. Probehlo to tak, jak jsem popsal a je pravda, ze kontroly se delaji individualne podle toho, jakeho opicaka chytnete. Pri zapase Finsko-Dansko nas kontrolovala nejaka mlada blondynka a ta nam vlajku jeste nechala, to az pri vecernim utkani se pan orangutan rozhodl nam ji zabavit, takze fakt o stesti. Ale celkove si myslim, ze je to prehnane. O uschovnach jsem samozrejme vedel, ale pokud si chtelo 2500 lidi schovat veci, tak tam byla fronta malem az na nadrazi a to bychom nestihli zapas utkani ani nahodou, uz tak ty vsecky kontroly zabraly dobych 10 minut.
A listky me stali 96 euro celodenni z oficialniho ticketportalu.
Já myslím že kdyby na té vlajce byly jiné barvy a znaky, nebyl by s ní problém :sarcasm:
Příště zkus Slovenskou a metrovou tyč, a projdeš :sarcasm:
Azizek sa k tomu opäť pomaly začína vraciať :hroza:
mide16 píše:Azizek sa k tomu opäť pomaly začína vraciať :hroza:
Ale notak, vždyť jsem nenapsal nic špatného. Ale vsadím se že kdyby měl Slovenskou vlajku, tak ho opi*ák pustí :)
To nebylo myšlený nijak proti Slovákům proboha, jen proti opičákovi :-)
Tie tyčky z vlajok zabavovali všetkým, lebo predsa by mohli byť použité ako zbraň. :giggle: Skôr ma prekvapuje, že sa zase neobjavili správy o zadržaní nejakých ďalších strelných zbraní, asi Fortune tentokrát nechal mušketu doma.
Jsem jedinej komu ty předpisy přijdou absurdně přehnané?
To, že si na podujatia nemôžeš brať vodu, foták, dáždnik a podobné veci je absolútne normálne. Neviem či si bol aj niekde inde ako na dedinskom futbale ale je to úplne normálne. Ja si také veci aj tak nikdy neberiem.
Momentku si môžeš spraviť aj mobilom a fotky aj tak nebudú také dobré ako od profi fotografa čo nájdeš na nete. S vodou po tom čo ma nepustili na Depeche Mode ani s pollitrovou minerálkou som to tiež vzdal. A vieš prečo to je? Aby si si kupoval v areáli od predajcov, čo za to platia. Keď som bol na Metallice v Pešti tak lialo ako z krhly ale je asi jasné že s dáždnikom ťa dnu nikto nepustí.

Ale ako ťa poznám, tak je to na Slovensku tak prečo by si si nekopol, že?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG