Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PIVO

Diskuze o všem možném i nemožném.

NAJ slovenske pivo

Můžete vybrat 1 možnost


cudujem sa ze tu tato tema este nie je... mohli by ste pisat ake pivo vam chuti(piste aj znacky, nielen ze ceske).. nejake tipy/triky atd..
co sa mna tyka tak celkovo zo vsetkych piv co som pil mi najviac chuti chorvatske Ozujsko, nasledne cesky Pilsner a potom asi Heineken.. ak mam vybrat zo slovenskych, je to asi mnich... ale na tie najlepse sa nechyta
rad sa ale necham poučiť od inych a rad objavim nove a nove znacky piv :D

edit: vysledok ankety o naj ceske pivo: 1. Pilsner 2. Svijany
Osobne preferujem zo slovenskych Zlaty Bazant 12-stku, a v poslednom case KELT a ceske pivo PRIMATOR 16-stka to mi velmi chuti a ked je teplo tak RADLER OD BAZANTA. Co sa tyka kvaliti tak urcite HEINEKEN.
Podle hlasování českých pijanů jsou nejlepší Svijany.
Obrázek

Tak...,ked inac nedate na zdravie :D no :ja_neviem: ..neni to pena ,ako v Cepiho pive,ale lepsie,ako nic :-(
Popradcan píše:Obrázek

Tak...,ked inac nedate na zdravie :D no :ja_neviem: ..neni to pena ,ako v Cepiho pive,ale lepsie,ako nic :-(

šťanky :?
Joe S. píše:šťanky :?
Hovoríme o Tatrane? :sarcasm:
Getzo5 píše:
Joe S. píše:šťanky :?
Hovoríme o Tatrane? :sarcasm:
o Heinekene :-D
hmm, pivoo (capovane).. mne najviac momentalne chuti stella artois a prekvapivo kozel. z ceskych este janáček..(a sem tam krusovice dobre padnu). zo slovenskych nemam favorita, ale nemam nijakeho oblubenca skor take ktorym sa vyhybam.. dam si rad šariš a uz spomenuteho smädneho mnicha a ako lokal patriot musim spomenut aj Steiger :lol2: ten ked sa dobre nacapuje tak sa da, inak... :bitka3: to co neznasam je Zlaty Bazant.. vobec nechapem co na nom kto vidi, nepoznam nikoho kto by to pil (az na nealko, aj to sa zacina pit birell). a ked sa na podniku zjavi reklama na bazanta, tak nezastavujem, mame spozdení...
Svijany jednoznačne, v dobrej reštike potom kvasinkové a na párty Kozla.
Duff :D
Na každym místě mi chutná jiný pivo :D Ale u nás ve městě čepujou nejlepší Budweiser Budvar, ten mám asi nejradši. Zprvu sem pil nejčastěji Plzničku, ale dostaly se před ní už Krušovice i Kozel. Pamatuju ale, že loni v létě sem měl kdesi na vesnici Svatojásnký pivo 14-tku a lepší sem v životě neměl. Bohužel už nevím kde to bylo, takže sem ho měl tehdy asi poprvý a naposled :D U mně je to asi takhle:
1. Budweiser Budvar 2. Kozel 3. Krušovice 4. Pilsner Urquell 5. Heineken
nieco pre android userov
http://www.mojandroid.sk/android-aplika ... k%E2%80%9C" onclick="window.open(this.href);return false;

edit: cepi supol som zatial co sa ceskych piv tyka kedze tie sa asi najviac piju v nasich statoch :) neskor to zas pomenim pripadne
Budweiser Budvar nechci nic říkat a ani tady někomu cpát moje chutě a názory, ale tohle moc nechápu...je to jenom voda a chodí se po něm na záchod jak o život...to bych jako pivo vůbec neoznačoval...to je totiž urážka tohoto lahodného zlatavého moku :)
Proč nejsou v anketě Svijany, jako několikanásobně zvolené pivo roku?
lebo som zabudol :) ak mate oblubene ine, napiste, doplnim
Svijany, you've got my vote :thumbsup:
cepi píše: zaujimavy je Maestro, ten môzem

Maestro môžem aj ja :slintac:
Radegast
neis píše:Radegast
:good: + Gamrinus, kdyz je zizen a chut tak nepohrnu vicero znackami, v Anglii to tocene stoji za prd tam dominoval flaskovy Heineken
kozlik je naj
guillaume píše:kozlik je naj
Sergej?

:lol2:
švolco píše:nieco pre android userov
http://www.mojandroid.sk/android-aplika ... k%E2%80%9C" onclick="window.open(this.href);return false;

edit: cepi supol som zatial co sa ceskych piv tyka kedze tie sa asi najviac piju v nasich statoch :) neskor to zas pomenim pripadne
najlepsia aplikacia je Alcodroid podla mna
Hoegaarden, Krusovice, Gambrinus, Kozel, Plzen, v krizovych situaciach Saris

Corgon, Mnich nikdy
Najlepšie pivo je Plzeň, no zlé nie sú ani Krušovice :)
Budvárek :pivo3: :slintac:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS