Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SK Slovan Bratislava

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Velmi dobry vysledok. Podme Slovan do Ligy Majstrov. Nie je to zas nerealne!!
debil píše:Velmi dobry vysledok. Podme Slovan do Ligy Majstrov. Nie je to zas nerealne!!
Nech nejdú. Lebo spravia hanbu Slovensku.. To vedia dobre..
super :good: len tak dalej :clap:
bu*eranti cele stv daju skur,,, slovan v tv ale zilinu nie :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3:
:clap: :clap: :clap: :clap: pekne hadam pride ta komtumacia za ten old trafford :lol2: :lol2: :lol2:
Obrázek Diego Dobrotka Maradonna :D :hroza:

:arrow: http://sport.huste.tv/futbal/highlight/ ... lovan.html" onclick="window.open(this.href);return false; cas 01:45.... :grc: :grc:
:lol: super, konecne aj na slovensku :good:
Takto zmanipulovanú cestu za titulom som v živote nevidel :grc: že 11 výhier v rade :lol: škoda že sa tam ráta aj "výhra" v Žiline, kde neaký fanda slovanu vbehol na ihrisko 2 minuty pred koncom, "napadne" rozhodcu a hned sú to + 2b pre slovan, potom gol rukou, a tych zápasov kde hráli prd ale nakoniec vyhrali po diskutabilnej štandardke alebo penalte bolo viac... Neviem čo má SFZ proti Senici ale ten titul si zaslúžili oni ! Aj ked slovenský futbal je asi to posledné čo ma trápi ale toto už bolo moc aj na mňa.
sk slovan majster ligy :wave: :wave: :wave: sledoval som aj zapasy senice, tu posuvali rozhodcovia viac :yes:
co sa tyka zilinskeho fanusika, poznam ho trochu osobne,garantujem ti ze je to zilincan, ktory chodi aj na zilinske vyjazdy a je to idiot a je to jeho chyba .. ruka samozrejme platit nemala, ale keby ideme hladat kazdy faul co mala/nemala byt penalta, to je to iste.. takze fakt zbytocne hovorit ci jeden gol tam padol rukou..
naozaj je na slovensku zbytocne hovorit kto si titul zasluzi/nezasluzi.. na kazdy jeden tim sa nieco najde... ja som ale rad ze je to zas v rukach slovanu :)
Titul je v spravnych rukach!!!
Zilina si rozpredala na jar kader a tak na to nemala, Senica na SVK ligu slusne a nic viac len mali formu tuto sezonu a mozno buducu nebudu ani v prvej sestke. Slovan na jesen nic moc ale drzal ako tak krok a na jar hral skvele aj napriek niektorym veciam boli lepsi od ostanych vyrazne v jarnej casti a tak titul je tam kde ma byt!!! :clap: :clap: :clap:
:fan: :fan: :fan: :fan: :fan:
na Slovensku najlepsi
:fan: :fan: :fan: :fan: :fan:
WHAT THE FUCK :good:

Weissova vlečka hnoja :poklona:
Mel jsem tu cest byt minuly tyden primo pri zapase, ale znechuceni me jeste nepreslo. Slovan z jedine strely za cely zapas skoruje a AS toho taky moc nepredvedlo. Kamos je fanatik do Rimanu, poprve je videl chudak a live jak dopadli. Kdyz to porovnam Slovan Blava=Sparta Pepikov, antifotbal s nadejou :D
Nieee no, mali to otvorit, zahrat celkom pekny utocny futbal, dostat 0:3 a 1:4. Hlavne je nehrat antifutbal. Co tam po postupe :sarcasm:
slovan :poklona2:
nikto mi nevyhovori ze weiss sa ako maly chlapec nezyebal do nejakej latriny... :D

skoda ze zilina to tuto sezonu tak doyebala, mohol sa nam koeficient zlepsit este viac... :P
Škoda že je to zrovna Slovan :grc: ale klobouk dolu, postoupit přes AS Řím... :thumbsup:
petrik píše:slovan :poklona2:
nikto mi nevyhovori ze weiss sa ako maly chlapec nezyebal do nejakej latriny... :D

skoda ze zilina to tuto sezonu tak doyebala, mohol sa nam koeficient zlepsit este viac... :P
zatiaľ je koeficient na cca rovnakej úrovni ako vlani, lebo máme kazisvetov typu Senica a Zelina :x :x :x

a Weissa asi v hovnách kúpali, však to nie je možné už :lol2: najprv šťastný postup do Afriky, potom najľahšia skupina tam, šťastný postup cez Talianov, hrateľná skupina kvalifikácie na EURO, výsmech pri skupine kvalifikácie na MS, teraz Slovan a samozrejme ešte petržlen :lol2:
Joe S. píše:
petrik píše:slovan :poklona2:
nikto mi nevyhovori ze weiss sa ako maly chlapec nezyebal do nejakej latriny... :D

skoda ze zilina to tuto sezonu tak doyebala, mohol sa nam koeficient zlepsit este viac... :P
zatiaľ je koeficient na cca rovnakej úrovni ako vlani, lebo máme kazisvetov typu Senica a Zelina :x :x :x

a Weissa asi v hovnách kúpali, však to nie je možné už :lol2: najprv šťastný postup do Afriky, potom najľahšia skupina tam, šťastný postup cez Talianov, hrateľná skupina kvalifikácie na EURO, výsmech pri skupine kvalifikácie na MS, teraz Slovan a samozrejme ešte petržlen :lol2:
kde sa da na nete pozriet ten koeficient? nechce sa mi hladat :P
http://www.coen.wz.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; :good:
kajo píše:Nieee no, mali to otvorit, zahrat celkom pekny utocny futbal, dostat 0:3 a 1:4. Hlavne je nehrat antifutbal. Co tam po postupe :sarcasm:
kajo me je jasne ze pro fanouska klubu, resp. zeme je hlavni vysledek, zvlast kdyz se jedna o evropske pohary, ktere jsou pro ceske a slovenske kluby vyjmecne a je to jak velky uspech pro klub tak odmena pro samotne hrace i fanousky. S ofenzivnim fotbalem by to slo hur, ale jde to viz Plzen, ktera je ale u nas jednou z vyjimek. Zilina si myslim taky nehrala zadneho zandoura. Jen jsem to napsal z duvodu ze jsem na tom zapase byl a za 27E to stalo fakt za ho*no. Priste uz se ukecat nenecham :D
Ja tomu takisto rozumiem, ale ked sa hra o vsetky tie peniaze, nejaka futbalova krasa ide naozaj bokom. Aspon pre kluby ako je Slovan a podobne. (navyse ked hraju s muzstvom ako AS). Spominas Plzen, no ja som velmi zvedavy na ten ofenzivny prejav s Barcelonou a AC...(a pri vsetkej ucte, Kodan a Rosenborg =/= AS. Tymto samozrejme nechcem znizovat to, co dosiahla Plzen, pretoze dostat sa do skupinovej fazy LM je pra "nase" kluby neskutocny uspech :good: )

A este neda mi nerypnut :D : tych 27E si zaplatil za AS, nie za Slovan, tak skor by som bol nahnevany na Rim, ze tento zapas podcenil. Samozrejme, aj v tomto zapase bol AS lepsi, ale pri vsetkej ucte k Slovanu, ak by to AS odohral naplno, odveta by bola len formalita...
Selly to je jasne ze sa neda hrat krasny futbal proti AS, ako vravi kajo, to musis byt nahnevany na AS :)

no podla mna ten Weiss predsalen nieco vie, nemoze to byt len o stasti :yes: ved este aj s tou petrzalkou skoro postupil zo skupiny LM
som si isty ze Vlado nedopusti taku hanbu aku zazivala Zilina v LM :)
Jak oba rikate ogari :) Ja jako kritik italskeho fotbalu jedu na AS a pak to tak dopadne, moje chyba. Vubec jsem jet nemel, ale kamosovi jeden vypadl a na rychlo nemohl nikoho sehnat, ja jsem mel zrovna 3 dny volno tak jsem jel. Slovanu samozrejme gratuluju, jak uz jsem psal vyse pro kazdy CZ/SK klub je ucast v zakladnich skupinach evropskych poharu skvela... S Barcou se urcite hrat fotbal da, Sachtar to zkusil a prohral 5-1 :lol: Ale fotbal hrali suprovy, jenze nevyuzivali sance, zato Barca ano
Selly: Sachtar hral s nimi zo zaciatku velmi otvorenu partiu, ba priam by som povedal, ze boli lepsim timom. Ktovie, ako by to bolo dopadlo, keby vsetky tie sance nepozahadzovali... Ale zas Plzen nie je Sachtar. Ale aj tak neocakavam nejaku blamaz ako Zilina zazila s Marseille ( :giggle: ), ani na Nou Campe.

Inak k tej skupine: podla mna jedna z tych tazsich. Nieco by ale uhrat mohli/mali :yes:
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS