Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PIVO

Diskuze o všem možném i nemožném.

NAJ slovenske pivo

Můžete vybrat 1 možnost


OndroNR píše:Najlepšie pivo je Plzeň, no zlé nie sú ani Krušovice :)
:thumbsdown: mal by si prezradiť, kde ti nalievajú
Jediné ktoré som zatial pil ... Birell nealko :D

Obrázek
Tá dnešná mládež... :roll:
Tak po tom co jsem byl donucen na fotbale vypít Gambrinus a Svijany se přikláním k těm Svijanům :lol2:
nemusime podcenovat slovenske pivo. znacky ako krusovice a podobne druhorade nie su lepsie ako slovenske piva. to len na slovensku je trochu taka vseobecna nalada ze cudzie = lepsie. najlepsie pivo z velkych pivovarov je PU ale ja mam v poslednej dobe rad piva kadejakych malych pivovarov ktore varia aj nieco ine ako standardizovane europivo velkych pivovarov.
ktoré slovenské pivo je dobré? Pomsta z Vyhien, Zlatý Bahnant, Smädný mních, Gemer, či nebodaj Korgoň? :hmm:
Joe S. píše:ktoré slovenské pivo je dobré? Pomsta z Vyhien, Zlatý Bahnant, Smädný mních, Gemer, či nebodaj Korgoň? :hmm:
Obrázek

:sarcasm:

A ako človek, ktorému pivo proste nechutí - Bažant Radler :D
tiež som veľkým zástancom tých málo poznaných pivných špeciálov, ktorých je ale na Slovensku veľmi poskromne. Aj preto sa dosť rozšírili domáci výrobcovia, ktorí si zakupujú cez internet dostupné suroviny a varia si takéto pivká doma. Dokonca sa organizujú rôzne súťaže takýchto domácich "kutilov". Na jednej takej som bol dokonca v komisii a bola to veľká zábava a musím priznať, že niektoré chuti boli neskutočné skvelé. http://slovakiabeer.blogspot.com/2010/0 ... -info.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Súťaž sa konala v Rožňave, kde je jeden z mála Slovenských súkromných pivovarov a vyrába naozaj zaujímavé pivá. Mne veľmi zachutilo Višňové, ktoré sa vyrába technológiou podobnou tým z Belgicka. Ale skvelý je aj Marzen, či tmavý Brokát.
http://www.kaltenecker.sk/obsah/druhy-piva.php" onclick="window.open(this.href);return false;

- osobne môžem všetkým len doporučiť nebáť sa experimentovať a skúsiť ak máte možnosť niektoré s pivných špeciálov. Mnohých možno predsudky odrádzajú od možnosti skúsiť takéto pivo, ale verte mi, mnohé sú neskutočne dobré, najmä tie Belgické tipy stoja za to. :yes:
Kdo tam dal do nabidky Zubr :?: :giggle: Ikdyz ta 11ka se celkem da, ale zadny zazrak to neni. Krusovice a Starobrno se za posledni roky hodne zlepsily, tak nejakych par let zpatkyuz bych si snad dal raci ten zubrrrrr.... U nas se rika, co mate za pivo? Zubr. Ptam se co mate za pivo?
Getzo5 píše:
Joe S. píše:šťanky :?
Hovoríme o Tatrane? :sarcasm:
Neviem,ale mne Tatran strasne chutil ..ani stary popradery nepili Tatran,iba ja :-),ale ci ja za to mozem?,mam rad sladsie piva.. :D a hlavne kvalitu :P
Selly8 píše:Kdo tam dal do nabidky Zubr :?: :giggle:
daval som tam len tie piva co tu boli spomenute.. :)
Když tam je Zubr, tak proč tam není můj velice často navštěvovaný pivovar Konrad?
Obrázek
Kolik já už jsem jim tam vypil sudů zadarmo :giggle:
Nejlepší pivo je Radegast, pije se hlavně na ostravsku.
mame za sebou uspesnu premieru tankoveho Plzna :prines_pivo: (pre Ke - u Kohuta) a jednym smajlom :slintac:
to chodíš na pivo do centra mesta? :panika:
Joe S. píše:to chodíš na pivo do centra mesta? :panika:
slo o take väcsie posedenie, s udenymi kolenami, Finlandiou, tak nechod :D ale ten tankovy Plzen :good: a tusim len u Kohuta ho capuju
Bazant Radler v poslednom case .............ak normalne pivo tak najcastejsie asi Kelt.........no najviac mi chuti Bazant flaskovy 12-tka :good:
Ja som si včera dal Singhu (thajske pivo) a Coronu (mexicke s tequilou) celkom fajn chutili :)
Urcite naj naj Kelt :) ale ani Carlsberg nieje zly ...
FIha kde inde by mohol Kukčo prispiet najradsej ako do temy piva :D:D !
medik911 píše:FIha kde inde by mohol Kukčo prispiet najradsej ako do temy piva :D:D !
:D kuko sa tu neukaze dobre 2-3 roky a potom da o sebe vediet v pivnom topicu :cool:
cepi píše:
Joe S. píše:to chodíš na pivo do centra mesta? :panika:
slo o take väcsie posedenie, s udenymi kolenami, Finlandiou, tak nechod :D ale ten tankovy Plzen :good: a tusim len u Kohuta ho capuju
:nono: perfektne ho čapujú aj v Camelote, tam je aj atmosféra viac krčmová, na štýl tých českých hospúdek.
Walt píše:
cepi píše:
Joe S. píše:to chodíš na pivo do centra mesta? :panika:
slo o take väcsie posedenie, s udenymi kolenami, Finlandiou, tak nechod :D ale ten tankovy Plzen :good: a tusim len u Kohuta ho capuju
:nono: perfektne ho čapujú aj v Camelote, tam je aj atmosféra viac krčmová, na štýl tých českých hospúdek.
suhlasim :) robi mi tam kamos, hned ten tankovy spomenul touto cestou pozdravujem Mareka :ahoj: :D ale priznam sa, marne by som hladal po pamäti, kedy so tam bol naposledy :hmm: cepi, je najvyssi cas :a_von: :pivo2:
cepi píše:
medik911 píše:FIha kde inde by mohol Kukčo prispiet najradsej ako do temy piva :D:D !
:D kuko sa tu neukaze dobre 2-3 roky a potom da o sebe vediet v pivnom topicu :cool:
ale ved obcas som tu zavital ani o tom neviete chalani :) ...a pivko spaja ludi a patri k sportu :) ..nieje nad to si dat jedno dobre vychladene k nejakemu dobremu hokejovemu zapasu :))
Walt píše:
cepi píše:
Joe S. píše:to chodíš na pivo do centra mesta? :panika:
slo o take väcsie posedenie, s udenymi kolenami, Finlandiou, tak nechod :D ale ten tankovy Plzen :good: a tusim len u Kohuta ho capuju
:nono: perfektne ho čapujú aj v Camelote, tam je aj atmosféra viac krčmová, na štýl tých českých hospúdek.
Camelot? je to to, čo myslím? :doh: :shock: a tam mali aj pivo?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS