Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Demitra, Vasicek, Rachunek, Marek R.I.P

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Je mi z toho strašně smutno a po včerejší příšerné tragédii se nehodlám zaobírat zbytečnostmi. Uvědomil jsem si že život je vážně křehký a musíme si ho vážit.

Během minuty zemře přes 40 lidí. Běhá mi úplně mráz po těle a ani dnes jsem se z toho nevzpamatoval. :cry:

Upřimnou vzpomínku všem zemřelým hokejistům a soustrast jejich rodinám.
Me osobne se to dotklo hrozne. Je to obrovska tragedie pro sport, pro hokej, ale hlavne pro rodiny hracu. Kdykoliv o tom slysim nebo ctu, chce se mi (znova) brecet. Jsem z toho naprosto zdrcenej. Me myslenky a modlitby jsou s temi, kteri prisli o sve nejblizsi.

“Mom, they picked me in the squad! I’m in!” Urychev almost shouted when he first appeared in the starting line-up for Lokomotiv. A whole new life was opened up for the then-18-year-old as a rising star and very promising athlete.

Nothing, not even an injury and a five-match disqualification, could hold him back.

“When you’re injured or disqualified, it’s easier to be with the team, even if you can’t help them on the rink,” said a friend of Yury’s, as quoted by the Komsomolskaya Pravda newspaper.

Yury Urychev insisted that he should join the team in this opening match against their Minsk rivals and took to the sky with the others. Never to play again.
:(
memories...

Rest In Peace...
Obrázek

Obrázek
Lukashenko :?



Pripravte sa na slzy :cry:



Tu je CELÉ video smútočnej ceremónie z Minsku ;)
Tak Lukasenko sa o hokej skutocne zaujima a prave vdaka nemu ma Minsk taku financnu podporu... takze tentoraz by som to ako prihrievanie polievocky nehodnotila... ine by bolo, keby u nas takto jazdili Radicova, alebo Fico.
ja byt teroristom ako lukasenko tiez podporujem hokej aby ma hlupacikovia uznavali
_____________
ok, back to topic, aby sa to nahodou niekam nesklzlo; c.
pala je strasna skoda, a chudak celu rodinu po sebe zanechal :-( :-( :-( :-( :-( :-( ......... na jeho pocest :

dchesnokov Dmitry Chesnokov
Rachunek's, Marek's and Vasicek's numbers will be retired by the Czech Hockey Federation.

Demitra's number #38 will be also retired by the Slovak Ice Hockey Federation
10 minutes ago

:!: Pekné gesto.
Slovenská hokejová reprezentácia sa predstaví v dvoch prípravných dueloch proti Rusku v polovici apríla 2012 v domácej aréne klubu Lokomotiv Jaroslavľ. Ako vyhlásil prezident Ruskej hokejovej federácie Vladislav Tretiak, stane sa tak na počesť zosnulých hráčov, funkcionárov a personálu pri stredajšej leteckej tragédii v blízkosti mesta Jaroslavľ, pri ktorom zahynul aj Pavol Demitra.
:?
RIP. :-(
http://hokej.sport.cz/clanek/190957-kar ... unkem.html" onclick="window.open(this.href);return false;

i u nás v Opavě jsme byli dnes zapálit svíčku :cry:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Pietne spomienky sa konali po celom svete. Takto si Ducks fans uctili Saleia.

Aj fanúšikovia Devils si uctili obete tejto tragédie, špeciálne bývalých hráčov Karla Rachúnka a Alexandra Vasyunova :arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=5 ... 20#p304120" onclick="window.open(this.href);return false;

Česť ich pamiatke.
Jaroslavl nebude hrát v této sezóně KHL, prohlásil prezident klubu

Zázrak se nekoná. Po tom, co oznámili pokračování sezony od 12.9., se nic jinýho očekávat nedalo. Ale v KHL jsou asi solidní borci, jestli přes víkend dokážou udělat kompletně novej rozpis na celou sezonu bez jednoho týmu...
nemyslím, že je potrebný nový rozpis, proste tímy, ktoré mali hrať s Lokomotivom, budú mať voľno
Joe S. píše:nemyslím, že je potrebný nový rozpis, proste tímy, ktoré mali hrať s Lokomotivom, budú mať voľno
To by měli odehráno mín zápasů a tím pádem i mín bodů.
Všechny týmy KHL budou tuto sezonu nosit na svých dresech následující tuto nášivku:

Obrázek


Už som zachytil len koniec. Chudák nemohol :(
38 na mojom zadnom skle
Obrázek
http://www.novinky.cz/domaci/244305-tis ... jistu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pamiatku hokejistov Lokomotivu Jaroslavl si tento víkend ucitli aj na viacerých zápasoch nižších futbalových súťaží. Na jednom zápase, kde som bol, bolo na ľuďoch ešte dnes vidno, že keby mohli, tak by revali :?
Kosice (Steel Arena): jednu zo sviecok sme zapalili aj za nase forum
Obrázek

v stredu si nenechajte ujst na Markzie Modre z Neba - v prvom, emotivnom pribehu, bude Pali plnit jeden detsky sen.....
Dalo se to sice čekat, ale doufali sme... Alex Galimov dneska podlehl svým zraněním v moskevské nemocnici. Měl popálenini na více než 90 procentech těla :? Stává se tak 44tou obětí letecké katastrofy. RIP Galimov
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES