Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPAM, OffTopic

Diskuze o všem možném i nemožném.

Nevíte co to zas ti blbci z imageshack.us udělali? xD
Koukám že ten velkej obrázek se objevil u víc lidí, ne jen u mě :-)

edit: vytvoril som novu temu a staru dam do archivu a neskor zmazem. Treba to tu trochu precistit. Arek.
martin tu riesi kadejake net ukryvacie zalezitosti, v ramci zenskeho pokolenia :D tak sem napisem story, spred nejakeho toho tyzdna
mam znameho, ktory funguje s priatelkou cca rok, raz nahodou zbadal, ako sa odhlasuje z nejakej net zoznamky....nejako ju tam vynuchal, v podstate sa ani nebranila tomu, ze tam ma inzerat, ved v pohode, davala si ho este pred ich zoznamenim, tak to neriesili, no mal chrobaka v hlave, tak ze vyskusa lecku :hmm: poprosil ma o vypomoc, aby som jej v nejakom mene napisal, ci ten inzerat este plati.....povedal mi o nej, ze rada sportuje, plave, lyzuje, tak som nieco zbuchal, preposlal

Ahoj,
netusim sice, ci je tvoj inzerat este stale aktualny, predsa len, streda 06.10.2010 / 20:54... :D ale reagujem nan, nakolko sa este stale nachadza medzi zoznamuchtivymi a ako sa vravi, ak sa neopytas, neznas :) tak sa teda na rovinu pytam, je este aktualny? :)) ak ano, urcite napisem o sebe nieco viac....v kratkosti, strucnosti....moje meno je Lukas, VS, 36 rokov, pracujem v Ke (U.S.Steel-logistika a veci s tym spojene), "sportovo-humorne" zalozeny
psst, sport je moj zivot, v lete beh, plavanie, atd., v zime lyzovanie, no a kedze moj niekolkorocny vztah je uz minulostou (chvalabohu :D zistujem co to, aj prostr. tejto moznosti...si z Kosic, vek, VS sadne, sympaticke meno. nech sa paci :.)) teraz si na rade ty ;P s pozdravom Luky


odpoved nenechala na seba dlho cakat, prisla hned v nasledujuci den

ahoj Lukas,
ano moj inzerat je este aktualny, tak napis viac o sebe a posli aj fotku :-)
Mala som tiez niekolko kamaratstiev, ale tiez stale hladam. Ja ti zaslem fotku tiez. Momentalne hladam pracu, kazda prilezitost je vitana.
Ja tak isto rada lyzujem v zime, v lete plavamie a beh, ako ty:-) a este aj bycikel s otcom na dlhe trate. Este chodim cvicit aerobik a kalanetiku.


a bolo to vonku :giggle: kamos :sok: aj ked mozno nieco podobne ocakaval, chyba ale bola v tom, ze si podla emailu zistila, odkial vietor fuka (som si nevytovril novy,to nas odhalilo) ale tak ten prvotny email dal jasnu odpoved, ktora bije :) ale v podstate sa aj tak nic nezmenilo, su stale spolu, uz si z toho robia aj srandu, aj ked viem, ze kamosovi to bude stale vrtat v hlave, no pokial si ona aj on, nic ineho nenajdu (o com teda pochybujem :D budu fungovat nadalej :roll:
kazdopadne plati zauzivana to vec, co oci nevidia, to srdce neboli :jn:
:sok: :hroza:
Skorpion píše::sok: :hroza:
To je na to nevytvorenie nového emailu, že? :jn:
mna tam :sok: dve veci:
1. nevytvorenie noveho mailu, kedze zrejme sa cepi pozna s dotycnou a jeho mail potom tiez, ale hlavne
2.
ale v podstate sa aj tak nic nezmenilo, su stale spolu, uz si z toho robia aj srandu
:sok: to mi je teda vztah :roll: asi vieme o com :jn:
a v podstate aj ten "bycikel" :nono:
:D
nejako som to neriesil s tym emailom, aj som sa ho na to pytal, ci nevytvorim novy, vravi nechaj tak, ok, mne to bolo fuk puk, potom co zareagovala na ten uvodny, najpodstatnejsi, som jej poslal este druhy, blabla a odpisala

Ahoj Brano,

odkaz svojmu kamaratovi Martinovi, nech si taketo informacie zistuje inym sposobom.

S prianim pekneho dna a tyzdna


:lol: kamos potom vravi, skoda toho emailu, vravim mu, mas na salame, prvy email dal jasnu odpoved, co viac tam potrebujes, mne toto spravi caja :kop: ale ako kajo trefne poznamenal, je to asi presne o tom :jn:
:rofl: to na takéto veci nemať alternatívny mail, amatér :ciga:

ale je hlupák, keď to je tak, ako to je, keď ide len o :jn:
Prečo by bol hlupák? Veď to očividne aj jemu vyhovuje, že ide o :jn:
Getzo5 píše:Veď to očividne aj jemu vyhovuje, že ide o :jn:
v podstate ano, aj ked z jeho strany tam predsa len nieco je, myslim tym city....ked si precital ten prvy mail, nebolo mu vsetko jedno a bol soknuty....neskôr mi dal precitat sms (este pred tym odhalenim) kde spominala, ze s nim akoby nie je stastna, ze je to len o tom "smoulovani" a vareni, ze by bola dobra pauza, no a v ten isty den, o nieco neskôr, mu pisala, ze ho miluje a pod.; jej aj jemu, to v podstate vyhovuje tak, ako je to teraz, pokial nemaju nikoho ineho na smoulovanie, pritulenie a pod. su svoji, svojim spôsobom spokojni :)
Cepi, díky za zajímavou inspiraci :good: Něco podobného už mám taky připraveno....
martin83 píše:Cepi, díky za zajímavou inspiraci :good: Něco podobného už mám taky připraveno....
Špión TT se hlásí do služby :rofl:
:hroza:
Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty dívky a přítelkyně zakázal.
:rofl:

Keď je človek akčne naladený, tak zabúda na také drobnosti. Ja som chcel s kamarátom nachytať spolužiačku a ten kamarát povedal, že ma nového internetového priateľa z Maďarska, ktorý si hľadá nejaké dievča na pokec. Tak sme aj cez skype volal, mal som meno Istvan Szabo, ale zabudol som si zmeniť e-mail. Síce sme volali 2 hodiny po maďarsky s tým, že ja som hovoril to, čo mi vyhodil google prekladač a ona to tak zbaštila, že robila to isté :D Všimla si môj e-mail, ale zas si nebola istá, či som to naozaj ja. :fucker2:
dejf píše:Já bych všechny ty dívky a přítelkyně zakázal.
ako hovori kamarat: "Pokial mam obe ruky zdrave, zenska do baraku nesmie." :D
to be continued......

dost :sok: zaver teda, aj ked svojim spôsobom logicky a ocakavany

dotycna osoba, sa pred par dnami dostala do ineho stavu....samozrejme s nim....(aj ked toto tiez nepochopim, kde mal on toto a ona tamto :sisi: a vyriesila to potratom, pricom mu vysvetlila, ze s nim proste nemôze byt, lebo toto, hento, tamto.....akurat mi dnes spomenul, ze veci, ktore mal u nej, odlozila k susedke, ze tam si ich môze potom vyzdvihnut :lol: :hroza:
chvilku to sice potrva, kym to vsetko stravi, ale ako sa vravi, cas je najlepsi lekar, ten zahoji vsetky rany :-P
Tím se jenom potvrzuje moje předchozí věta. :yes: :D
:rofl: :rofl: :rofl: :nono:
Za pár let z toho bude další Šeherezáda.. :slap:
The Rev píše:Za pár let z toho bude další Šeherezáda.. :slap:
za par rokov si pre istotu mozno najde priatela :lol2:
ObrázekObrázekObrázek

kto by sa chcel pobavit na x,y podobnych gifkach :arrow: http://www.fohguild.org/forums/screensh ... hread.html" onclick="window.open(this.href);return false;
taky Getzo ich oblubuje,urcite aj odtial cerpa inspiracie pre svoje NHL-topicy,tak nech sa inspiruju aj ostatni :) ale v NHL-topicoch a vôbec vseobecne, to s nimi neprehanat :nono:
cepi píše:kto by sa chcel pobavit na x,y podobnych gifkach :arrow: http://www.fohguild.org/forums/screensh ... hread.html" onclick="window.open(this.href);return false;
taky Getzo ich oblubuje,urcite aj odtial cerpa inspiracie pre svoje NHL-topicy,tak nech sa inspiruju aj ostatni :) ale v NHL-topicoch a vôbec vseobecne, to s nimi neprehanat :nono:
Obrázek

:slap: že inšpirácia.
:censored: :grc: toto mat blizko domova :samovrazda:
http://www.youtube.com/user/troquelista" onclick="window.open(this.href);return false;
kto vaha, ci da svoj hlas Nore Monsterovej, tak zajtra na TA3 ho môze presvedcit o svojich prednostiach :D - od 21:10 Klub3 TA3
aby sme nezostali prekvapeni... :lol:
http://www.ta3.com/anketa.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Dobre zrobil. :giggle:
286 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS