Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Hadzana

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

:panika: Chorváti sú von z hry o titul :?


Nevadí, fandíme Dánom :fan:
finale Srbsko - Dansko

tot nasi superi v zakladnej skupine.... ;)
naši šťastkovia mali dnes pri žrebe riadne šťastie, v boji o MS sa stretneme v dvojzápase s Bieloruskom :dance2:
Joe S. píše:naši šťastkovia mali dnes pri žrebe riadne šťastie, v boji o MS sa stretneme v dvojzápase s Bieloruskom :dance2:
:oslava: zaciname doma (9.6. 2012 - 16:30), odveta (16./17. 6.)

:!: "Máme predbežnú dohodu, že by sa mohlo hrať opäť v košickej Steel aréne." :yahoo: :yahoo:
cepi píše: :!: "Máme predbežnú dohodu, že by sa mohlo hrať opäť v košickej Steel aréne." :yahoo: :yahoo:
"Všetko je už dohodnuté, hovorili sme s generálnym manažérom Steel arény Igorom Havrilom. Tešia sa na našu reprezetáciu a veria, že bude opäť vypredané," informoval generálny sekretár Slovenského zväzu hádzanej (SZH) Martin Simonides. :clap:
Dnes 20:00 na NovaSport exibičný zápas v hádzanej aj s Filipom Jíchom. Je to takpovediac All stars game.
ThrashersFan píše:Dávida by som ale strašne chcel pri tíme.
vyzera to na Davida :)
vcera v Sporte+ na TA3 zaujimavy rozhovor s nasim novym trenerom Petrom Davidom, sympaticky dojem zanechal (iny kecalko :cool:

z tych najpodstatnejsich veci

- jeho asistentom sa stal Jano Kolesar (byvaly znamy ke hadzanar, hrajuci trener Ke), ktory si zobere pod drobnohlad hracov pôsobiach v slov.extralige
- v realizacnom time pribudla nova funkcia - trener brankarov
- novy trener, nechysta ziadne hracske zemetrasenie, na 90-95% pocita s hracmi, ktori nas reprezentovali na mE v Chorvatsku, pricom zabojuje o navrat Dana Vala a samozrejme, pocita aj s Ferom Sulcom :good:

„Urcite ich oslovim a velmi rad by som oboch v muzstve opät privital. Som presvedceny, ze nejaky ten rok s nami este potiahnu.“

- dôjde k zmene herneho systemu, kde bude chciet vyuzivat nasu tzv. 1.vlnu - Stranovsky, Antl, Urban, ktori maju vsetky predpoklady na to, aby do tohto systemu idealne zabapadli, pricom budu podporovani tzv. 2.vlnou

„V obrane by sme mali byt agresívnejsi a vyuzivat aj nove variacie okrem 6:0. Zlepsit musime aj prechod do utoku a v protiutokoch viac vyuzivat kridla ako Martina Stranovskeho ci Tomasa Urbana. Pridat budeme musiet aj v druhej vlne utokov.“

z rozhovoru na mna David urobil :thumbsup: mame sa v jeho podani na co tesit :jj:

spminany rozhovor :arrow: http://www.ta3.com/clanok/9405/sport-z-10-februara.html" onclick="window.open(this.href);return false; (od 12:40)
dnes bol v sporte na SRo, na pokeci, tak so mu hned zavolal do studia :D a polozil 2 otazky

pekne som ho pozdravil :D dodal, ze podla mna idealna volba :D a ze na prvy dojem zanechal vyborny dojem :) otazka

:?: kedy planuje kontaktovat Dana Vala a aku spätnu odozvu ocakava ohladom jeho mozneho navratu do repre
:arrow: s Danom Valom bol v telefonickom spojeni uz tesne po ME v Chorvatsku, pocas najblizsich dni sa s nim planuje stretnut osobne, no Dano Valo velmi, velmi intenzivne zvazuje opätovny navrat do repre a David je presvedceny, ze tomu tak bude :jupi:

:?: spomenul som Heistera, ktory na lavicke po väcsinu zapasu sedel a :hmm: ako je na tom David, ci bude "skakat po palubovke" :D
:arrow: on na to, ze skakat urcite nebude, lebo za to su tresty :D ale je to impulzivny kouc, ako sam vravi, obsedi na striedacke len prvy superov utok, od druheho uz „hra“ s muzstvom, co je len a len prospesne, takze slubil, ze sa 9.6. v Ke môzeme na jeho zitie tesit :)
na uvodnom repre zase, pod vedenim noveho trenera, v akcii Tomas Stranovsky, Feri Sulc, ci Dano Valo :jupi:
:censored: tam, taka sanca dostat sa na MS, ked nam vyzrebovali sice neprijemnych, ale urcite prijatelnych bielorusov, ktori to vsetko hrali na Rutenka a ten nam to daval jedna radost....nielenze dokazal skorovat, ale vytvaral vyhodne strelecke pozicie aj pre spoluhracov, pivotov

uz ten pojebabrany domaci zapas v Steelke nieco nazancil, zhliadol som ho live a tak utrapene som nasich nevidel hrat uz dlhe roky....ako bolo po zapase povedane, horsie uz hrat nemôzeme....odveta sa vyvijala slubne, viedli sme o 6 golov!! hrali svoju hru a opät stopka, utrapena, urychlena koncovka, nervozita, chytil sa Kotlinski, pocas nasej presilovky sme 2x inkasovali a ani raz neskorovali....no aj napriek tomu sme zili aj v samotnom zavere zapasu, ked boli bielorusi povylucovani, zial....u nas opät famozny Stochl, vytiahol sa vsak aj Risov naprotivok Kotlinski a ten Rutenko.....my sme hrali mozno polovicu z toho co dokazeme zahrat, Valo to vystihol "Nepovedal by som, že oni nas v tomto dvojzapase zdolali. My sme sa porazili sami,", no treba vyzdvihnut aj vykon bielorusov v oboch zapasoch, vynikajuca obrana, istena Kotlinskim, ich zasluzeny postup

co sa da robit, MS bez nas a v ME kvalde na nas caka ina 2jica - Chorvatsko + Madarsko....treba pocitat s tym, ze aj ME budu bez nasej ucasti, tym ze sme nepostupili na MS klesneme aj v celkovom ratingu, v ramci nasledujucich MS budemue riesit aj predkvalifikaciu a v naslednom PO zrebe budeme medzi nenasadenymi....tymto nepostupom sme akoby padli o 5 rokov spät a bude to o to narocnejsie, vysphta sa tam, kam sme postupovali viacmenej s pravidelnostou, t.j. na ME, ci MS....

co ineho nam ale zostava, trener sa mi rata, David je na rozdiel od exHeistera iny zivel, zije na lavicke, povzbudzuje hracov, riesi takticke prvky, system hry, samotni hraci si ho pochvaluju, musime byt trpezlivi, dufat v priaznivy zreb a snad to Euro, ci svet opät v blizkej dobe dame....mimochodom, cesi si to tiez pekne dodrbali, u matriosiek prehrali o gol, no doma padli doost na hubu a vyradenie Svedska na ukor Ciernej Hory to je ine kafe
http://sport.sme.sk/c/6852191/po-zemetr ... zanej.html" onclick="window.open(this.href);return false;

(Ne)očákavané? Hádzaná nemá takú mediálnu podporu, ale tie výsledky boli skrátka katastrofa.

Tak, ako som bol spočiatku Dávidovým priaznivcom, situácia sa postupne otočila. Heister aj keď nebol tréner, tak ten tím vedel podporiť najlepšie. Pod Dávidom sme hrali zle, zle, zle. Už len to, že sme nedokázali poraziť Bielorusov v baráźi bolo prvé varovanie. Celý čas sme hovorili o ustrážení Rutenku, no napriek tomu sme si nedali pozor. Teraz v kvalifikácii na ME prehrať v Lotyšsku? Neexistuje.

Áno, pri kvalifikácii na ME sme dostali azda najhorší možný žreb, ale my sme hrali slabúčko aj proti tým Lotyšom, ktorých skrátka musíme v pohode poráźať.

Za odvolanie Dávida som všetkými desiatimi. Dobrý krok. A teraz späť na lavičku Kukučku :dup:
Rumunsko, Cypurs a Taliansko - naši súperi v skupine kvalifikácie na MS.

Ono, žreb je v tomto smere nepodstatný, elbo každého takéhoto súpera musíme poraziť. Rumunská hádzaná je na brutálnom úpadku. Kým ešte pred piatimi rokmi patrili k širšej špičke, momentálne sa nevedia pozviechať z odchodu generácie okolo Cozmu (síce, ten odišiel o niečo iným spôsobom... :-( ). Aj keď je však pravdou, že tá európska špička v hádzanej je neskutočne vrtkavá, viď. nepostup Nemcov na ME.

Čo však chcem povedať je to, źe v následnej baráźi na MS (keďže si nepripúšťam nič iné ako nepostup zo skupiny) bdueme zrejme nenasadení, at ak sa zase raz musíme spoliehať na žreb. Obávam sa však, že ak nevyriešime post strednej spojky, kde to donekonečna ťahať nemôžu večne zranení Szücs s Kukučkom, tak na nejaké vrcholné podujatie môžeme zabudnúť. No a taktiež musíme nájsť trénera. Hatalčík? :hmm:
David si myslel, ze vyhrou nad B-eckovym fererenom si zachranil kozu.....uz pred tymto zapasom vysiel v Sporte clanok o tom, ze popri futbalovom vyhadzove G+H sa nieco crta aj v pripade slovenskej muzskej hadzanej......
skoda, myslel som si, ze pri sedavom type Heistera to bude ten spravny, impulzivny trener, aj nim bol, ale väz mu zlomil neskutocny prepadak proti Rutenkovi, to sa neodpusta
to, ze v kvalde na ME skoncime za feferonmi a chorvatmi to bola jasne ako facka
k tej impulzivnej, ale takej v pohode povahe, som mrkol zaznam nasho posledneho zapasu proti madarom, time, mikrofony, dava hracom pokyny, pricom 2x porieisl do pi*i :D komentator povedal, ze to okomentoval svojsky :D
raz som sa rozpraval s Teom Paulom, som sa ho pytal, co hovori na Davida, nevedel si ho vynachvalit, teraz si budeme musiet opät zvykat na ineho kouca
chce to uz nejako ustalit, som velmi zvedavy na ten vyberovy konkurz....

k zrebu, povinnost postupit, podla vsetkeho z 1.miesta, no potom to bude o tom stasti pri zrebe....aby sa neopakovalo to, ze budeme opät preslapovat pred branami MS, ci ME, nakolko zreb nam prisudil supera kvalitativne aj rebrickovo vyssie postaveneho
cepi » Pon, 08. Júl 2013, 21:19 píše: k zrebu, povinnost postupit, podla vsetkeho z 1.miesta, no potom to bude o tom stasti pri zrebe
Pokiaľ viem, tak postupujú len tímy z prvého miesta, čiže niet priestoru na zaváhanie. Z tohto pohľadu dokonca by som pvoedal, že nám žreb neprial, lebo z druhého koša fakt okrem Ukrajiny a Rumunska tam už boli de facto priaznivé tímy.

Ale ono to je v konečnom dôsledku aj tak jendo. Ak cez toto nepostúpime do baráže, tak fakt už môžeme hovoriť o úpadku našej hádzanej. Netreba však to, že hráme de facto predkvalifikáciu, nejako tragicky. Hrajú ju aj Slovinci, ktorí boli tento rok na MS štvrtí, ale v kvalifikácii na Euro ich vyradili v podstate Bielorusi (aká paralela s nami a aký paradox, že ich vyradil Rutenka, ktorý pred pár rokmi bil práve za Slovincov :lol2: ). Ale u tých Slovincov to bolo fakt na slučku. Dva posrané druhé polčasy proti Islanďanom a dve prehry s nimi o gól, potom tesná prehra s Bielorusmi a už boli vonku z hry.
:thumbsdown: Z takejto brindy sa už tak skoro neodstaneme :hroza:. Pri tej neuveriteľne širokej špičke sa obávam, že z prvých dvoch košov (a možno aj z tretieho, pretože bohvie, v ktorom budeme nasadení v kalifikácii na Euro 2016) dostaneme opäť "nehrateľných" súperov ako je Maďarsko a Chorvátsko.

Skrátka tá prehra v baráži o MS s Bieloruskom nás posunula o desať rokov dozadu. O to viac to štve, že tá prehra nemusela prísť. Respektíve ani nemala :!:. Ten dvojzápas bol totálne prekaučovaný.
to je tak no..hore (v rebricku, v kosoch) sa tazko prebojuje ale dole sa dostava lahko
Slováci o ME 2016 proti Slovincom, Švédom, Lotyšom

Slovinci sťaby najpriaznivejší tím z prvého koša je fajn, Švédi z druhého mohli byť lepší, Lotyši (spolu s Ukrajinou) zo štvrtého najhorší. Nie je to vyslovene zlý žreb, aj keď to štvrté miesto Slovincov je memento. Nepreceňoval by som to však, pri tej neuveriteľne širokej špičke. Určite je žreb priaznivejší ako pri kvalifikácii na ME 2010 alebo 2014.
ak zahraju svoje maximum tak to dame
Česi predviedli zápas snov. Srbov porazili o 12 gólov, zmazali osemgólové manko z prvého zápastu a po ôsmich rokoch postúpili na MS :-O :poklona:

Nemci po druhý raz po sebe bez vrcholného podujatia :hehe:

Naopak Rakúšania ma už začínajú s*ať a postúpili na MS opäť. Na ich príklade krásne vidno, ako sa môže dostať slepý k husliam. V 2010 organizovali ME, na ktoré mali automatickú účasť, postúpili tam zo skupiny a len to im stačilo na to, aby zrazu boli vo všetkých losoch baráží nasadení či pri skupinách vo vysokom koši. A, samozrejme, pri ich šťastí dostávajú vždy tých najprijateľnejších súperov. Teraz síce nasadení neboli, ale spomedzi nenasadených dostali najprijateľnejších Nórov a napokon postúpili na MS :?.

MS opäť bez nás a už som nad nami aj zlomil palicu. Kvalifikačnú skupinu nemáme úplne najťažšiu, ale pri tej našej mizérii nám skrátka neverím.
ThrashersFan píše:Nemci po druhý raz po sebe bez vrcholného podujatia :hehe:
http://sport.idnes.cz/hazena-australie- ... hazena_mne" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak nie. :grc: :nechutne: Du blejt
Martin Straňovaský menil klub - odchádza z Barcelony, kde nedostával žiadny priestor - do klubu nováčika najvyššej nemeckej ligy HC Erlangen.
Jeho súčasný tréner je nadšený, že ho má v tíme.

Juniori odcestovali na ME do susedného Rakúska, kde ich v skupine čaká silné Nemecko, domáci Rakúšania a na koniec Bielorusi. Chlapci chcú postúpiť zo skupiny, no nevyzerá to na výraznejší úspech.. Z tejto kategórie treba vyzdvihnúť Braňa Cigáňa, pravé krídlo z Topoľčian, ktorý hráva za A-mužstvo.

Nominácia hádzanárskej reprezentácie juniorov SR na ME 2014:
brankári: Matej Vernarský (Tatran Prešov), Michal Martin Konečný (HC Sporta Hlohovec), Marek Javorček (HK Topoľčany)
pivoti: Dominik Kalafut (TSV Hannover-Burgdorf/Nem.), Marek Páleš, Filip Dujčak (obaja Tatran Prešov)
krídelníci: Šimon Michniewicz, Richard Wilga, Ľuboš Šárpataky (všetci Tatran Prešov), Igor Vaňko (HC Sporta Hlohovec)
spojky: Samuel Orlovský (TV Kirchzell/Nem.), Lukáš Urban, Juraj Urban, Miloš Šárpataky (všetci Tatran Prešov), Lukáš Majbík (HC Sporta Hlohovec), Branislav Cigáň (HK Topoľčany)
Putera :hroza:
nenominovat Stochla, iny luxus Zoli
omladit kader ok, asi je najvyssi cas, ale u brankarov je to o niecom
inom kuva a Riso patri stale medzi brankarsku spicku, ze uz ma svoj vek, chyta "len" v ukrajinskej lige...liga majstrov to je malo vraj..
cital som aj rozhovor so Stochlom, samozrejme, ze je sklamany, ani nie tak z toho, ze ho Zoli uz odpisal, ale zo spôsobu (ne)komunikacie, resp. vysvetlenia; Zoli Zoli opät to tam bude vyzerat

nasa skupina je smrtelna, bez sance (este aj Lotyssko potrapi) preto prehra v Slovinsku o 6 golov celkom prijatelna, no obrana dovi dopo a Putera z prvych 10striel chytil velke :ho*no: aky to rozdiel co pochytal slovinec; radsej by som v kleci videl Paula ci Zarnovica
uvidime, ci motyka opät vystreli proti 3korunkam (sobota,18:00,sport1)
cepi píše:Putera :hroza:
nenominovat Stochla, iny luxus Zoli
omladit kader ok, asi je najvyssi cas, ale u brankarov je to o niecom
inom kuva a Riso patri stale medzi brankarsku spicku, ze uz ma svoj vek, chyta "len" v ukrajinskej lige...liga majstrov to je malo vraj..
cital som aj rozhovor so Stochlom, samozrejme, ze je sklamany, ani nie tak z toho, ze ho Zoli uz odpisal, ale zo spôsobu (ne)komunikacie, resp. vysvetlenia; Zoli Zoli opät to tam bude vyzerat

nasa skupina je smrtelna, bez sance (este aj Lotyssko potrapi) preto prehra v Slovinsku o 6 golov celkom prijatelna, no obrana dovi dopo a Putera z prvych 10striel chytil velke :ho*no: aky to rozdiel co pochytal slovinec; radsej by som v kleci videl Paula ci Zarnovica
uvidime, ci motyka opät vystreli proti 3korunkam (sobota,18:00,sport1)
:slap: tazko pochopitelne
Heister: "Riso Stochl je po operacii, nema teraz az taku vykonnost, navyse ukrajinska liga ma problemy. Prilezitost si zasluzia dostat dalsi, ktori hraju v dobrych sutaziach"

Stochl: "Neviem, kolko videl trener zapasov ukrajinskej ligy, ale my v prvom rade hrame LM. Mysli, ze je to kvalitnejsia sutaz ko vsetky ostatne. Mladi sa tlacia dopredu, takze v tom nevidim proble. Mrzia ma vsak jeho nepodlozene argumenty. Ja sa neurazam, dnes je taka doba. Netreba sa cudovat a ako sa hovori, za dobro dobre necakaj...Ja som nikdy nepovedal, ze koncim a nikdy som reprezentaciu neodmietol. Vzdy som rad chodil za Slovensko hrat a vzdy som mu chel pomôct".

"Videl som len 15 minut zapasu, pretoze sa na to nedalo pozerat. Riso Stochl je vodca, osbonost a stale nas najlepsi brankar. Videl som ho chytat LM a patril k najlepsim hracom." Sulc st.

som rad, ze sa na adresu nasho deraveho Puterovskeho vreca vzniesla kritika a som presvedceny o tom, ze dnes proti korunkam bude vyoutovany a nielen dnes....je mi jedno, ci tam bude Teo ci Zarnovic, obaja su kvalitni golmani, ale Riso je Riso

takto si "vazit cloveka", ktory pre repre tolko spravil.....Heistera mam opät pekne v zuboch a asi sa pozabudlo na to, aky vztahovy gulas bol pocas MS v Srbsku...na aky kkt je tam znova
chyba mi tam dalsi podobny srdciar Antl, ano aj on ma svoj vek, ale stale je to pan hrac, staci omrknut jeho pocinanie si v Presove, kde stale patri medzi lidrov
Heisterov tim nezatracujem, drzim palce, v tejto kvalde to bolo uz pred zaciatkom stratene, preto som zvedavy na dalsie vyzrebovanie a ak ani pak neuspejeme, nech pali Zoli do :censored:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO