Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NBA YAHOO FANTASY LEAGUE

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

A máme nového manažera místo Tragédů :jupi: Je to hráč basketbalu, hraje 2.ligu chlapů, takže :nervozny: Nejlepší ale bylo, když jsem ho tam přihlašoval místo Tragédů, takových proposalů, co tam měl :lol: Většinu z nich asi odmítne, jen přemýšlí nad tím kajovým proposalem.. Tak snad po tréninku nebo popřípadě zítra se pustí do rozasáhlých změn :hfman: :nervozny:
môže hrať aj v NBA :D pán tréner som tu ja :scare: :scare: :scare:
no samozrejme, akurat ked ja hram s tragedmi, tak zmenia GM :dup:
arek píše:no samozrejme, akurat ked ja hram s tragedmi, tak zmenia GM :dup:
:giggle: Love má suspendaci na 2 zápasy, dále mají OKC 2 zraněné a příště hrajou se mnou :ja_neviem:
:sok: :sisi: :noway: musíme začít makat :dup: tohle :nono:
Irving IR, Hawesa stahujem z IR, je teda k dispozicii...
Proti tomu Klasu dostavam riadnu nakladačku, prehra už je jasná, treba ale uhrať aspoň pár bodíkov. Moji hráči ako keby si zobrali týžden volna a celý tím hrá katastrofálne, Jennings 14b za 2 zápasy, Martin to isté, Felton 2 zápasy vynechal, prekvapenie minulého týždna Morrow tiež jeden zápas vynechal a ked už nastúpi, tak za 34 minút nazbieral 6b :sok: , fakt neskutočné ako mi "odpadol" zrazu celý tím, hodnota hráčov teraz klesá a taký kajo už sa pýta na Martina, ten je ozaj príšerný v poslednej dobe, ale ked sa mám zbaviť hráčov bez formy, musel by odísť celý tím :ja_neviem: , snád len Nash hrá štandard tento týžden, skúsim to chvílu pretrpieť a hádam sa to vráti do starých kolají, kajo pozrel som si tvoj tím a nenašiel som tam žiadneho hráča ktorý by sa mi zdal ako dobrá náhrada za Martina, máš tam pár hviezd, tie majú isťe NTC, a ten zvyšok nič extra :? .
Kedy uz prejdu tie trejdy boze :slap:
kajo píše:Kedy uz prejdu tie trejdy boze :slap:
Volal mně někdo? :power:
Tahle liga má trochu jinak nastavené trejdy než v té hokejové fantě, já tu nemám "moc" urychlit trejdy nebo je odklepnout :ja_neviem:
Coze? :sok:

Tak potom som nic nepovedal, boze :jn:
kajo píše:Coze? :sok:

Tak potom som nic nepovedal, boze :jn:
Obrázek :moj:
Takze pre zmenu davam na IR Rosa, cize teraz tam mam Rosa a Irvinga, Marshon Brooks je vam k dispozicii, aj ked neviem kto by ho teraz chcel :giggle:

edit: tak po malom researchi som zistil, ze Brooks dnes uz nastupil, ale aj tak si ho neberiem...
edit2: takze nic z toho, Rose je na can't cut liste :nervy:
davam na IR Danila Gallinariho
Tak ja teda davam na IR Varejaa, takze tam mam dvoch kavalierov..
Gratulace kajovi k výhře :serus: , ještě tak 10 hodin zpátky jsem to viděl na možnou těsnou výhru 6-5, ale nakonec těžká sprcha 4-7, nicméně jsem pořád v čele :hfman: Velká gratulace taky Čepicím, první výhra v sezóně, už bylo na čase :lol2:

Btw. fanfáru prosím Obrázek příspěvek č. 500 :jupi:
prvé miesto :jupi:

odkaz pre Rona, zajace sa počítajú až po hone :ciga:
No jo, chyba v :matika: máme nového lídra :nervy2: :poklona2:
The Rev píše:Gratulace kajovi k výhře :serus: , ještě tak 10 hodin zpátky jsem to viděl na možnou těsnou výhru 6-5, ale nakonec těžká sprcha 4-7, nicméně jsem pořád v čele :hfman: Velká gratulace taky Čepicím, první výhra v sezóně, už bylo na čase :lol2:

Btw. fanfáru prosím Obrázek příspěvek č. 500 :jupi:
Nic si z toho nerob, este si dobre dopadol, takeho Joea by som sfukol 9:1 :ciga: :jupi:
Bez Rosea :jn:
Nene,Dalembert,Dudley budú čoskoro na listine voľných :) len aby ste vedeli :)
kajo píše: Nic si z toho nerob, este si dobre dopadol, takeho Joea by som sfukol 9:1 :ciga: :jupi:
nešírila hlúposti :nono: si odo mňa dostal 3:8 :ciga:
Joe S. píše:
kajo píše: Nic si z toho nerob, este si dobre dopadol, takeho Joea by som sfukol 9:1 :ciga: :jupi:
nešírila hlúposti :nono: si odo mňa dostal 3:8 :ciga:
tak som to vyznacil tucnym, to nie su hluposti, ale fakty :ciga:
OKAFOR :arrow: IR
Včera som si musel vybrať 1 hráča ktorý bude sedieť, nakoniec som sa rozhodol pre DeRozana, že tomu sa v posledných zápasoch moc nedarilo a navyše mal hrať proti silnému San Antoniu. A on samozrejme nastriela 29b :slap: , najviac z môjho tímu dnes. Naopak Garnetta som dal hrať že proti slabým Pistons by mohol niečo uhrať ale ten blb tréner využije slabšieho súpera nato aby mohol dať tomu deduškovi pár dní volna :hroza: . Ach jaj, dúfam že ma to nebude mrzieť nakonci týždna :nervozny: , zatial ale vediem proti Ronovi 9:2 :sok: .
Ohlund :lol3: :respekt:

Ja vediem nad silnym Klasom 8:3, ale vo viacerych kategoriach je to tesne, tak snad bude aspon vyhra :nervozny:
(a to este stale bez Rosea :jupi: )
Kevin Martin v týme :jupi: teraz to len začne :scare:
231 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES