Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL - PC hra/EA Sports Games

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Finch182 píše:hrava este niekto? ja sice 09 nehravam lebo ma nebavilo davat kazdy zapas dvojciferny pocet golov tak hram 07, aj tam by mohlo golov padat menej ale lepsie jak 09. Dal by som po hamachi
Nehraj to ako blb, že dookola jednu akciu a tak dáš 20 golov a potom si proti pc zahras aj na 09, ja som hrával na pekné akcie, strely od modrej a z rôznych pozícii a v pohode som si zahral aj s pc, takýchto borcov čo dávaju 20 poznám :? , stále rovnaká akcia a 90% golov padne z one timersu pred bránou, alebo naznačovaním :roll: , to potom ani nie je hokej a mňa by to určite nebavilo.
Hrát NHL na PC je fakt za trest, opravdu se dívím, že to ještě někdo hraje..
ohlund hram nhl kazdy den od 2001, myslis ze by ma to bavilo furt na jeden druh trapnej akcie? Problem je ale prave v tom....ze po tych 11 rokoch proste ten pocitac uz k puku nepustim jedine ze nahodou vyhra buly. Od 2003 to hram cisto pre chut a na akcie a som schopny prihat pomaly aj v samostatnom najazde lebo dufam ze niekto tam na tom kridle bude :D inak ale stiahol som si nhl 04 ktore je najvydarenejsie, brankari chytaju az zazracne a je tam asi najlepsia ai pocitaca, hra dost dobre. A potom som stiahol nejaky update flyermania ktory to upravuje a mam tam aktualne zostavy.
Tak potom beriem späť, aj u mňa to bolo podobné... Flyermaniu poznám, je to celkom dobré, ale na Win7 som mal s NHL 04 problemy tak som sa nato ehm... Jasné neis 09 je oničom, skoro 4 roky stará vykopávka ale na PC nie je moc na výber, ale aj ked pozerám neaké videá nhl 12, nepripadá mi to ako skvost, hlavne triky s pukom vyzerajú divne a brankári mi pripadajú dosť nemotorní hlavne pri SO..

A táto téma mala radšej zostať v pokeci, tu len zavadzia pri ovela dôležitejších témach.
Je to škoda. Já mám doma dokonce 2 originální hry NHL (06, 09) , obě jsem kdysi jako malý kluk vyhrál v jakési soutěží ale.. i přesto, že tam mám přes 100 addonů (myšleno 09), tak ta hra stále není ani trošku hratelná. Na finální přihrávku před brankou a střelu z první už dávno nehraji a i tak vyhrávám.. bylo by strašně fajn, kdyby EA udělalo jednou za čas PC hru NHL, protože kupovat kvůli jedné hře (pokud nejste pařmeni) je blbost žejo..
Finch182 píše: inak ale stiahol som si nhl 04 ktore je najvydarenejsie, brankari chytaju az zazracne a je tam asi najlepsia ai pocitaca, hra dost dobre. A potom som stiahol nejaky update flyermania ktory to upravuje a mam tam aktualne zostavy.
Mám tiež NHL 04 s aktuálnym rosterom, je to pecka, čo sa mi páči, je systém trejdov. Nie je to tak, ako pri NHL 09 a iných, že ponúkneš (kamarát urobil takýto trejd, mal New Jersey) Zajaca za Toewsa a Chicago bez problémov ponuku prijme lebo majú rovnaký overall. :nono: Pohyby hráčov sú reálnejšie, niekedy ako vravíš aj brankári chytajú neskutočne. NHL 04 je najlepšia NHL, aká bola kedy na PC vydaná.
nechapem ale tomu jak je mozne ze 8 rokov dozadu sa podarilo jedno dobre nhl a do dnesneho dna to nie su schopni v EA aspon okopriovat do noveho satu.... tie nove nhl..... ai pocitaca je uboha, nehorazne sa nechavaju prehravat, minimalna agresivita, behaju tam jak splaseni, nulova konsolidovanost. Hrac striela z akejkolvek nerealnej pozicie, reaguje hned po stlaceni strely takze je chrbtom k brane, tiesneny obrancom a backhandom to napali do vinklu a strela ide 100km za hodinu.. v 04 neexistuje, ten hrac aj ked dostane prikaz na strelu tak sa da aspon do normalnej polohy. brankari otras, na mojeho brankara ide ledva 10 striel za zapas a aj tak dostane 2 goly MINIMALNE. V mnohych smeroch je 04 super, ai je velmi silna, pocitac hra agresivne a hraju mu vsetci hraci, cize nejde mi iba po tom jednom co ma puk ale blokuje v hre aj ostatnych, brankari chytaju skvelo atd, ja mam rad vyzvy, preto hram najradsej proti hracom po nete lebo tam sa treba snazit a hrat naplno aby clovek vyhral. Proti pc to sice aj tak hram kazdy den ale to uz je cisto iba hranie na nejake pekne hokejove akcie, vyzvva nulova. v 04 mam vyhradu akurat k prihravkam.....su take priposrate, to ma od nhl daleko. to po prve a po druhe nechapem ze prihram a niekedy sa ten hrac ktoremu prihravka smeruje proste otoci a ide k tej prihravke naproti, za to by som mlatil
Ohlund píše:Tak potom beriem späť, aj u mňa to bolo podobné... Flyermaniu poznám, je to celkom dobré, ale na Win7 som mal s NHL 04 problemy tak som sa nato ehm... Jasné neis 09 je oničom, skoro 4 roky stará vykopávka ale na PC nie je moc na výber, ale aj ked pozerám neaké videá nhl 12, nepripadá mi to ako skvost, hlavne triky s pukom vyzerajú divne a brankári mi pripadajú dosť nemotorní hlavne pri SO..

A táto téma mala radšej zostať v pokeci, tu len zavadzia pri ovela dôležitejších témach.
Tak jednou si to zahrej a už nevydržíš ani 5 minut u PC verze. To je fakt k smíchu ten hokej, to ani není hokej, jako pinbal na ledě, který byl již před 6 roky špatný, nyní je to šílenost. Hral jsem NHL od 97 a jediné co by si zahrál ještě teďka byla 2004. Kvůli hokejise vyplatí koupit i konzole. Jak si člověk zvykne na konzoli, tak ho hry na PC ani nebaví a hlavně neztratí spousty času updatama, chybama, padáním a stojí to pár korun.
by som nepovedal ze stoja par korun, hry na konzolach su praveze drahsie pretoze urcite percento a to docela velke ide za kazdu predanu hru sony. Ale inak nechapem tie rozdiely medzi konzolovymi a pc verziami nhl, ved boli rovnake a ano mal som ps2 velmi dlhu dobu tak viem porovnat, jediny rozdiel je ze v ovladani ale to sa da jednoducho vyriesit ze si kupis ovladac, ja by som nedokazal hrat na klavesnici. Akurat som teda nehral nhl 10,11,12 ale predpokladam ze su to rovnake sra*ky ako vsetky ostatne okrem 04
Ea prostě hokej na PC dělat asi nikdy nebude. Jediná naděje pro PC hráče je, že by do hry přišla 2k a šoupla to i na kompy a pak se možná rozhoupe i EA. Kdyby na kompy dali hodně drahé online passy, tak by tím donutili nepirátit a raději koupit. Ale to je nyní utopie... Hry se na konzole dají koupit i levně, protože zde většina lidi hry točí. Už se mi kolikrát stalo, že jsem na hře něco i vydělal.A taky ročně koupím 3-4 multiplayer hry a ty potom prodám, takže to tak hrozné není. Prostě hra má stále svou hodnotu, narozdíl od PC her, kde hry skoro nikdo nekupuje max přes Steam a ceny padají velmi rychle. Na komp by mě skoro ani nenapadlo kupovat origošky, protože tam není takový konfort jako na konzolích, už jenom špatná optimalizace, nebo problémy s ochranama ... né na to nemám čas. Pro lidi co mají spustu času a nebaví je NHL nebo uxkluzivní hry jako Forza nebo GT5, tak nemají potřebu kupovat konzole, ale jinak se nedá nic dělat.
ja by som specialne kvoli nhl aj zadovazil znovu konzolu z nejakej druhej ruky ale neoplati sa mi za to dat ani 100€ ked citam tie recenzie a komenty ludi na nove nhl.....akurat vidim ze sa EA stale nikam nepohlo.....skoda ze ta firma ma pomaly monopol, ono by sa dala urobit tak krasna a premakana hra ale oni je*u na to, na konzolach z toho maju dojnu kravu na prachy a to im staci.....a co sa tyka 2k tak to som pocul ze to je cista arkada 100 rokov za opicami jak bolo nhl od EA na starom engine do roku 2003
Tak kritiku na NHL na konzolích uslyšíš jen on lidí co hrají mulťák a hrají to již několik let. Skok z PC na konzole je neskutečný a hry naprosto neporovnatelné. Ještě jsou zde parádní mody EASHL, nebo hockey ultimate team, kde se vyřídí i labužnící do sestav. Poslední hokej od 2k byl provar, ale předchozí ročníky zdaleka né, byly to naopak spíše simulace než arkáda. Graficky je na tom EA o něco lépe a také animace má lepší EA, ale zase oproti NHL na PC jsou hokeje od 2k neporovnatelně lepší ve všech směrech... Jestli se 2k opět vrátí k hokeji, tak se máme na co těšit...
kebyze nemam plnu prdel vydavkov a iba jeden max dva prijmy tak do toho idem aj naslepo.....ale najradsej by som potreboval vyskusat to ale nepoznam nikoho kto ma konzolu....jedine co moze problem vyriesit je microsoft s win 8. Bude nova xbox konzola a po vypusteni noveho winu bude mozne hrat hry zo na pc zo stareho (prave aktualneho) xboxu, snad to tak bude
No posledni nhl ktery me fakt bavilo bylo asi 2006 tam jsem byl schopnej prohrat i zapas kde jsem se fakt snazil :)

Co me na tech nhl stvalo nejvic ze je prilis jednoduchy se dostat pred branu a zase souper neumi davat tutovky takze kdyz si to clovek pohlida vyhraje klidne dvouciferne.
Série NHL 2k mi přijde něco jak PC verze s lepší hratelností. Grafika zlá, ale hratelnost docela dobrá. Je to podobné jak Fifa a PES. Tam je taky na koni Fifa a PES je vedlejší kolej. Totéž je i tu, NHL od EA je prodávanější a mnohými lepší jak 2k NHL.. A upřímně, pokud nebudou mít dostatek financí a licencí (jak je tomu u PES), tak to ať 2K radši nic nedělá, nemá to cenu. Já si myslím, že kdyby EA jednou za 3-5 let udělala PC verzi, nic by se nestalo.. PC hry jsou stále vysoce prodávané, trošku upadly ale né zas otolik, aby se přestaly dělat. Problém u NHL že skončilo bylo to, že poslední 4 díly byly stejné a nikdo to ani nekoupil, kdyby přišli s něčím novým, kupovalo by se dál jak FIFA, která jde každým rokem kupředu a jak jde na dračky.
Hrál jsi to vůbec???
Finch182 píše:kebyze nemam plnu prdel vydavkov a iba jeden max dva prijmy tak do toho idem aj naslepo.....ale najradsej by som potreboval vyskusat to ale nepoznam nikoho kto ma konzolu....jedine co moze problem vyriesit je microsoft s win 8. Bude nova xbox konzola a po vypusteni noveho winu bude mozne hrat hry zo na pc zo stareho (prave aktualneho) xboxu, snad to tak bude
To by si microsoft nakakal do huby, tohle podle mě nikdy neudělají, jedině že bude v té době i nová konzole, ale i tak pochybuju. Klidně do toho jdi naslepo nebudeš litovat. Klidně si zatím kup nějaký starý flashlý xbox a vyzkoušej si offline zápasy a pak uvidíš...
no ved prave to som spominal ze to ma byt s prichodom novej konzoly, ta uz je na spadnutie a oznamenie sa ocakava na tohtorocnom E3, je jasne ze hry z novej konzole nepojdu to by sa zarezali ale na druhu stranu spristupnenie hier z tej starej konzoly moze byt genialny tah ako zvysit predajnost starsich hier
neis píše:Hrál jsi to vůbec???
cca 2010ku u kamaráda.. absolutně mě to nenatchlo.
Tak ta povedená moc nebyla, ale předchozí ročníky byly lepší. Ale podle toho co píšeš jsi to i tak viděl hodně letmo, protože říct že grafika je stejná jako na PC, to je velký blud ;)
neis píše:Tak ta povedená moc nebyla, ale předchozí ročníky byly lepší. Ale podle toho co píšeš jsi to i tak viděl hodně letmo, protože říct že grafika je stejná jako na PC, to je velký blud ;)
No, Thebreakaway forum docela 09 vylepšilo. Nové ledy, branky, stadiony, obličeje.. je toho vážně dost, to by jsi zase té PC hře křivdil, grafika se díky addonům určitě zlepšila. Na druhou stranu, je fakt, že to nemám doma a hrál jsem starší ročník a to kdysi, tak si to přesně nepamatuji takže jelikož to asi máš doma, určitě víš líp, co je lepší. :good:
Nevím jak to vypadalo na PS2, to asi bylo stejné jako na PC. Ale na nextgen konzolích ohromný rozdíl...
Reeper.89 píše:No, Thebreakaway forum docela 09 vylepšilo. Nové ledy, branky, stadiony, obličeje.. je toho vážně dost, to by jsi zase té PC hře křivdil, grafika se díky addonům určitě zlepšila. Na druhou stranu, je fakt, že to nemám doma a hrál jsem starší ročník a to kdysi, tak si to přesně nepamatuji takže jelikož to asi máš doma, určitě víš líp, co je lepší. :good:
Ano, to máš pravdu, grafická stránka sa vylepší po nainštalovaní addonov. Boli aj addony, ktoré mali vylepšiť správanie sa súpera. Lepšia obrana, lepší brankári. No po nainštalovaní som zistil, že je to zhruba rovnaké. Hráči pôsobia ako kuželky, ustupujú ti, obrana nulová. Práve preto som NHL 09 úplne odignoroval, hoci ho v PC stále mám. Hrávam NHL 04.
Mám Win 7 (64) .. na tom NHL 04 nerozjedu jinak mi věř, že bych to NHL 04 hrál také.
Tak mam Xbox360 a hravam NHL 12 a je to parada, velmi dobra grafika aj vyborne spracovane prestupy, scouting a podobne je to skvely hokej s genialnym manazersky modom, takze konzolu rozhodne odporucam odkedy ju mam doma PC na hry nevyuzivam
650 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG