Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NBA YAHOO FANTASY LEAGUE

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

vediem nad silnými čapicami 9-2 :jupi:
Here we go again, Ginobili :arrow: IR
:lol: co mu zas je? Vsak vcera co som pozeral zapas, hral. Aj ked je pravda, ze som nepozeral uplne do konca :hmm: a aspon ho nemas na can't cut liste
"Manu Ginobili is headed back to San Antonio; said he doesn't think his oblique injury is as bad as he feared."
Tak aspoň že tak :pray:
Jinak OKC/Tragédi jsem pořešil docela stylově 11-0 :sok: a do šlágru kola tak půjdu z první pozice naší divize. Tohle bude vážně souboj těžkých vah :box:
Here we go :povzbudzovanie:
michal pekne nakupil :hehe: 8-2, a tie dva boli len tesne a v 3ptm uhral remizu.
arek píše:michal pekne nakupil :hehe: 8-2, a tie dva boli len tesne a v 3ptm uhral remizu.
sa ti hrá,keď môj team ešte nieje v plnej sile :scare:
michal225 píše:
arek píše:michal pekne nakupil :hehe: 8-2, a tie dva boli len tesne a v 3ptm uhral remizu.
sa ti hrá,keď môj team ešte nieje v plnej sile :scare:
mas moznost na odvetu v tomto tyzdni :jn:
arek píše:
michal225 píše:
arek píše:michal pekne nakupil :hehe: 8-2, a tie dva boli len tesne a v 3ptm uhral remizu.
sa ti hrá,keď môj team ešte nieje v plnej sile :scare:
mas moznost na odvetu v tomto tyzdni :jn:
to povedz Melovi a nie mne :D :D :D :D
Tento hrací týžden je naštastie skrátený vdaka ASG, lebo kajo mi solídne nakladal a keby sa počítajú ešte 2-3 dni asi by mi zobral aj tie 3 bodíky, kua odkedy mám ten rozpis ťažší tak idem od prehry k prehre :thumbsdown: .
První porážka pro Joea a to docela drastická, i když včera to bylo ještě o jeden bod víc :jn: Ale už bylo načase mu trochu přistřihnout křídla, co říkáte? :giggle: Taktika se mi vyplatila, už minulý zápas byl hotový po pár dnech, a tak jsem bral z waiverů naschvál hráče, kteří budou hrát až ten týden s Joem. Ušetřil jsem si tak i mimojiné 3 změny na tento "týden", které jsem vypustil v poslední den. Světe div se, vyplatilo se.
Král je mrtev, ať žije král! :king:
podvod :protest: na taký šláger dajú skrátený week :grc:
Zobral som spomedzi volných Gallinariho, čísla má celkom slušné tak sa mi nezdá že by bol FA, skontroloval som radšej aj IR listinu a tam nebol, takže ked ho tam niekto náhodou mal napíšte a hned ho vyhodím. Škoda že pán komisár je momentálne preč, zrovna hrám proti nemu, zatial je to celkom vyrovnané.
V týchto dnoch by sa mal vrátiť už aj Randolph ale neako sa to stále odkladá, dúfam že nemá žiadne problemy, ale ajtak kým by sa rozohral a začal znovu hrávať 35-40 minút za zápas dovtedy aj skončí ZČ :roll: .
ohlund gallinariho som mal ja na IR :D ved som to tu aj pisal...

ale priznam sa, ze to na NBA yahoo akosi coraz viac zabudam :slap: musim sa viac posnazit
Aha, ja som ho hladal tu http://basketball.fantasysports.yahoo.c ... b4084e215e" onclick="window.open(this.href);return false; :jn: . Vzal som teda Goodena.
Heh čudoval som sa prečo hrám taký vyrovnaný zápas proti lídrovi súťaže, ale ked som pozrel jeho súpisku tak hned mi to bolo jasné, tých 5 krížikov asi spravilo svoje :giggle: .
Rono, Rubia mozes pekne hodit na IR, uz tuto sezonu dohral..

Moji hraci maju posledne tyzdne formu ako hrom a obavam sa, ze momentalne nemam supera :hfman:
Myslel som že Randolph bude potrebovať viac času kým sa rozohrá, nechal som ho teda ešte na IR a on hned v prvom zápase 25 bodov :eek2: , takže som ho už odtial stiahol a momentálne nemám nikoho na IR :thumbsup: . Dnes by to chcelo trhnúť ešte 1 bodík a poraziť Rona 6:5 :jn: .
nechápem vôbec ako je možné že stále prehrávam :D jedine v čom som ešte nikdy neprehral sú 3jky :D
Nenadraftoval si si vlastny tim, to smolko ti to do.urvil :jn: :D
ďalšiu sezónu máte po vtákoch :D
dobry tim mal len ho cely rozpredal!!

bohaca, raz sem kuknem a uz ma ohovarate :D
:razzi:
Kyle Lowry :arrow: IR
tak boj o PO v NHL som do*ebal, môžem sa zas napln venovať NBA :hfman: :jupi:
davam gallinariho na IR
231 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG