Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Smajliky

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

to by sme neboli na hokejfore, keby sa tu neriesili prkotiny :slap:
Azizek píše:
cepi píše:a poprosim ta :backtotopic: vdaka
Rád bych podotknul, že řešit smajlíky v tématu Smajliky mi :offtopic: nepřipadá :ja_neviem:
su predsa poriesene, ci? dali sme k tomu hadam jasnu a dostatocne zrozumitelnu odpoved....alebo tu maju poniektori chut ocividne vyryvat? a hladat nieco, niekde uplne inde.....ak sa tu nevyplakava taky Rev, ktoremu sme zrusili jeden z jeho navrhov, napadov :moj: tak....

mimochodom, staci omrknut par stranok spätne - ci zakazdym rusime smajl navrhy od userov....Joe naposledy navrhol dvoch (cookies, klobuk_dole), no problem, od Andyho (king), no problem, od Reva presiel ten druhy, tak netreba mat az natolko zaslepene oci, ze tu nic od userov neschvalujeme....niektore prejdu, niektore nie, co je na tom tazko pochopitelneho....Revovi + Getzovi som odpovedal normalnym spôsobom, ziaden atak z mojej strany, ale ked tu zacne Getzo vytahovat tie svoje veci.... :)

takze este raz - pridavame tento http://gfxlovers.com/smilies/imgs/celeb ... e008_2.gif" onclick="window.open(this.href);return false; bodka.

za pochopenie dakujeme :)
takze novy clen fora
:arrow: :jupi:
pre tuto sezonu, venovane predovsetkym fanusikom Columbusu :wink:

:arrow: :scared:
jeden z posledných početných smajlikovských prídavkov :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


a u týchto 5tich prebehol "edit"

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
HokejFórum píše:Obrázek
: lost: je blbost, tenhle smajlík se běžně používá jako %)
Nešlo by to změnit?

// bez problémov; nie všetky tu zverejnené smajle (4) su už nahodené, budú sa editovať, takže kľudne môzete navrhnúť ich správne pomenovanie; hf.
Obrázek ta toto :salute:
:hmm:
The Rev píše:Obrázek
nahodeny
cepi píše:ak by sa mu toto prihodilo v samotnom finale, jeho oblubeny smajl dostane zabrat - :popi:
cepi píše:ked uz ma ten popi v tom yahoo finale porazil, rozhodol som sa, ze mu venujem jeho najoblubenejsieho smajla, resp. ho po nom pomenujem - popi - :popi:
Ja mam smajlik :wave: ani Martin a ani Maro nemaju.... huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :fan: Chcel by som sa podakovat mojej zene,psovi Falcovi,ze stali pri mne aj v tych najtazsich chvilach a samozrejme aj rodine na Slovensku :cry: Dakujem Cepi :cry:
Prosim o zvazeni nasledujicich dvou smajlu:
Obrázek (whew)
Obrázek (oldman)
AndyF píše:Prosim o zvazeni nasledujicich dvou smajlu:
Obrázek (whew)
Obrázek (oldman)
Obrázek jako whew? :nono:
A kde máš ten smajl :utrenie_pres_celo: :?: :hroza: Ten chceme! :protest:
AndyF píše:Prosim o zvazeni nasledujicich dvou smajlu:

Obrázek (oldman)
skôr :andy: :jn:
Joe S. píše:
AndyF píše:Prosim o zvazeni nasledujicich dvou smajlu:

Obrázek (oldman)
skôr :andy: :jn:
klidne..
uz snad vyse pol roka je problem, ze v opere idu nahodit iba smajlici z prvej strany. odpoved prestan pouzivat operu neberem :D

nebol som si isty ci to dat sem alebo do chyb fora ale ved to je asi jedno
Finch182 píše:uz snad vyse pol roka je problem, ze v opere idu nahodit iba smajlici z prvej strany. odpoved prestan pouzivat operu neberem :D

nebol som si isty ci to dat sem alebo do chyb fora ale ved to je asi jedno
mne ide v opere bez problemov :hmm:
takisto no problem
tak to je divne....ja som si najprv myslel ze problem je u mna.....ale ked mi to neslo ani na druhom pc, ani u kamarata, ani v praci..... proste ked prepnem na ikonu dalsie smajliky a nasledne kliknem na smajlika tak sa nenahodi. Ale tento problem je iba v chate
Finch182 píše:Ale tento problem je iba v chate
bingo, v opere strajkuju
Finch182 píše:tak to je divne....ja som si najprv myslel ze problem je u mna.....ale ked mi to neslo ani na druhom pc, ani u kamarata, ani v praci..... proste ked prepnem na ikonu dalsie smajliky a nasledne kliknem na smajlika tak sa nenahodi. Ale tento problem je iba v chate
Podobne. Ale vždy mi to bolo jedno, lebo smajlíky, ktoré používam sú buď z prvej strany, alebo si ich skratky pamätám.
no ja si prave skratky takisto nepamatam a smajliky ako : :waa: :bac: :ninja: :paperbag: :v_hajzli: :hmm: a hlavne majstrovsky :andy: mi chybaju :D
dalsi do rodinky

:crybaby: :ups: :lolo:

+ pre vitazny hax tim

:mf:
Chcem vlastny smajl
martin83 píše:Chcem vlastny smajl
Obrázek tento? ešte aj farba vlasov sedí :sarcasm:
co se stalo se smajlem fifik? myslim ze mnozi useri by ho radi zpět
:gol:
166 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS