Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SZLH

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Nedari sa mi dostat na stranku spolocnosti welfree, aby sme mohli aspon zbezne vidiet co postavili a ake maju referencie.

O ich hale som sa dozvedel ze by mala mat kapacitu 15tisic. Udajne maju uz zabezpecene pozemky, buranie, plan na dopravne riesenie okolo haly a plan na 3500 parkovacich miest. ak si k tomu pripojim uplne jasnu poucku ze sukromny investor je vzdy efektivnejsi ako statny tak by to nemusela byt nemyslitelna varianta. Detaily okolo tejto firmy vsak opakujem vobec nepoznam.
Kanada :arrow: 357 962 (juniori) / 11 000 (kryte stadiony)
Svedsko :arrow: 45 279 / 315
Cesko :arrow: 35 173 / 154
Nemecko :arrow: 18 253 / 164
Svajciarsko :arrow: 13 814 / 70
Slovensko :arrow: 8062 / 45
Madarsko :arrow: 1138 / 17


je mi na blyti z toho, ze v case nasich medailovych zatiev sa na Slovensku prakticky neurodil ziaden novy kryty stadion s vynimkou osobnej angazovanosti Mariana Gaborika (to klobuk dolu!)..fuj, humus :grc:
Už sa na to vyse.,s tým nič neurobíme... :(
Myslim, ze k tomuto sa presne hodi fraza "Zaspat na vavrinoch". A slovensky hokej spi a spi... ako Sipkova Ruzenka. Neviem, ci ju nejaky princ pride pobozkat, ale zato jej dal jeden riadne po papuly. Snad ju to prebudi.
Ja vidím len jedno riešenie-presťahovať sa. :D Najlepšie do čiech.Sú to naši bratia,hrajú hokej,skvelý hokej,fandíme im aj tak-no a riešenie je na svete... :D
Rozhovor so Sirokym z pravda.sk

Ako hodnotíte účinkovanie Slovenska na majstrovstvách sveta?
Komplexné hodnotenie bude robiť skupina ľudí, môj názor je, že s takýmito predstavami sme na majstrovstvá sveta nešli. Dva - tri týždne pred majstrovstvami ale prípravu sprevádzali rôzne udalosti, ktoré nepomohli k vhodnejšej skladbe tímu. Neúčasť základných hráčov z NHL je pre výkon nášho mužstva citeľná, každý súdny človek mohol vedieť, že o medaily hrať nejdeme.

Úspechom ale výsledok aj tak nie je.
Nehovoril som, že to je úspech, pokladáme to samozrejme za neúspech. Jediným úspechom je, že sme sa zachránili.

Budete hľadať nového trénera?
Budeme hľadať príčiny, ktoré nás do tohto stavu doviedli a budeme samozrejme vyvodzovať dôsledky.

Šesť rokov po zisku titulu majstrov sveta hralo Slovensko o záchranu. Bolo to nezvratné?
Nebolo. Aj Amerika hrala o záchranu a vedela to prežiť a dnes je na čele. Musíme sa poučiť a urobiť opatrenia, aby sme odbúrali to, čo sa stalo predtým, než sme na majstrovstvá išli.

Ako vnímate negatívny názor verejnosti na mužstvo a aj na vás?
Keď človek urobí kus práce a pri prvom neúspechu je všetko negované , tak to nie je jednoduché. Ťažkosti sú na to aby sa prekonávali, ideme ďalej.

Ako hodnotíte výkon mužstva?
Keď ho zhodnoteníme s chladnou hlavou, bez emócií, boli tam bojazlivé výkony bez lídra, ktorý by strhol mužstvo a zobral to sám na seba. Lídri dávajú rozhodujúce góly, ovplyvnia morálku a postavenie mužstva. Ale to fakticky zlyhalo len v jednom zápase, s Nemeckom. S Fínmi sme odohrali slušný zápas, ale v závere akoby sme sa báli, že môžeme vyrovnať. Zápasy o udržanie sú psychicky veľmi náročné, hráči si uvedomili ťarchu zodpovednosti a zvládli to.

Slovensko prehralo diplomatický spor o kontumáciu zápasu s Nemeckom. Ako hodnotíte rozhodnutie direktoriátu IIHF?
Boli sme v práve, ale vyriešili to tak, ako im dávala možnosť regula. Z dvoch možností si vybrali si tú, ktorá bola jednoduchšia a pre nás nevýhodná.

Čo spraví neúspech so slovenským hokejom?
Verím, že ho zmení k lepšiemu, zatrasie mnohými funkcionármi, možno aj hráčmi - hoci im nechcem nič vyčítať.

Je výsledok tímu obrazom toho, na čo slovenský hokej má?
Nie je to obraz slovenského hokeja. Ten je trošku vyššie, nie na takej úrovni, aby sa zachraňoval. Je niekde v strede A skupiny, nie je na čele, to si povedzme otvorene. Zhoda okolností ho môže vyniesť na čelo alebo dole.

Máte chuť pokračovať na čele hokejového zväzu?
Nemám

Čo to znamená?
Nič.

Poviete nám to potom?
(s úsmevom odíde)
aj tak mam blby pocit,ze si tam dosadia vlastnych ludi... :(
Hokej-fanaticka píše:Ja vidím len jedno riešenie-presťahovať sa. :D Najlepšie do čiech.Sú to naši bratia,hrajú hokej,skvelý hokej,fandíme im aj tak-no a riešenie je na svete... :D
no len no... :D zasa neprehanajme s tym stahovanim
Hokej-fanaticka píše:Ja vidím len jedno riešenie-presťahovať sa. :D Najlepšie do čiech.Sú to naši bratia,hrajú hokej,skvelý hokej,fandíme im aj tak-no a riešenie je na svete... :D
:D To jako všichni se sem chcete stěhovat bratia a sestry??????My vám taky fandíme!!!Což o to!!!!Problém je,že jsme malá země a na Hradčanech už neni volné místo!!!!Je obsazeno!!!! :D
Ale jinak zajímavý nápad děvče!!!!!To by mě tedy nenapadlo!!!!!!! :D
Dík za uznanie...
A som :offtopic:
este k sudruhovi matkoudavacovi a jeho ucasti v stb.

Postnem pribeh z ceskeho dokumentarneho serialu. Dost ma zaujala postava stbaka Kafku. Tento estebak bol odmeneny za fyzicke tyranie nepriatela rezimu povysenim do rozviedky, elitneho utvaru stb. Po revolucii sa z neho stal vazeny podnikatel. Podobnost so sudruhom Sirokym a jeho posobenim v stb v elitnom utvare a naslednom podnikani cisto nahodna. Ale aspon vidime akou cestou sa radovi estebaci dostavali do elitnych utvarov.

http://www.youtube.com/watch?v=ryB04Cgh ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=apXSolYd ... re=related
Juraj Široký a VV SZĽH majú plnú dôveru

Juraj Široký má aj naďalej ako prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja dôveru v hokejovom hnutí. Rada SZĽH nepriniesla ani zmeny vo výkonnom výbore zväzu. Juraj Široký na úvod rokovania Rady SZĽH v Bratislave požiadal delegátov z regionálnych zväzov a jednotlivých klubov o zaradenie bodu o vyslovení dôvery výkonnému výboru SZĽH.

Zástupcovia extraligy Vladimír Paštinský, I. hokejovej ligy Jozef Rusnák a tretej najvyššej súťaže Ivan Halmeš vystúpili za jednotlivé kluby s podporou exekutívy a členovia Rady SZĽH následne so zaradením nového bodu nesúhlasili, a vyslovili tak dôveru výkonnému výboru a prezidentovi na zvyšok funkčného obdobia do roku 2011. (pravda)

:rozlucka:
bez komentara. Tu burinu odtial nikto len tak lahko nedostane.
cepi píše:Juraj Široký a VV SZĽH majú plnú dôveru

Juraj Široký má aj naďalej ako prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja dôveru v hokejovom hnutí. Rada SZĽH nepriniesla ani zmeny vo výkonnom výbore zväzu. Juraj Široký na úvod rokovania Rady SZĽH v Bratislave požiadal delegátov z regionálnych zväzov a jednotlivých klubov o zaradenie bodu o vyslovení dôvery výkonnému výboru SZĽH.

Zástupcovia extraligy Vladimír Paštinský, I. hokejovej ligy Jozef Rusnák a tretej najvyššej súťaže Ivan Halmeš vystúpili za jednotlivé kluby s podporou exekutívy a členovia Rady SZĽH následne so zaradením nového bodu nesúhlasili, a vyslovili tak dôveru výkonnému výboru a prezidentovi na zvyšok funkčného obdobia do roku 2011. (pravda)

:rozlucka:
Preco ma to neprekvapuje? :( Jedine, co nas historia naucila je, ze nas nic nenaucila.
Ach,to ešte skôr budem ja slávnejšia ako Madonna než Široký odíde.Ja som vedela,že sa nič nezmení.My už raz máme takú smolu.
A po prvýkrát v živote by som chcela byť dokonca češka,hanba mi! :?
ja som ceeeeeeeeeeeeeeeech :-) cize slvoaci vy ste totalne trapny!! toto bolo myslene len tak z blbosti ale fakt slovaci su kripli ktory neveidia nic spravit z nicim .... ejeden povie a uz kazdy zanim boze trreba sa konecne zobudit
asi fakt bduem hrdy na to ze som AJ cech
Ty si čech?!To odkedy?!
http://www.sport.aktuality.sk/hokej/slo ... rave-na-ms
ani to necitam, do pi*e priznal chyby a co z toho? neh uz do pi*e ide ku*va nervy mam
uz 3 roky!
neviem kam by som to supol, tak dam sem :)

http://www.hokejportal.net/?q=clanok/sp ... -net/39674

IMO by mohli peknych par tisic na mladeznicky hokej zarobit (pri minimalnych nakladoch) aj keby zvaz vytlaci tento motiv na obycajne biele bavlnene tricka a predava ich za ludovych 12-15€ ... nepochybujem ze by isli na dracku.
takto je to len pre par vyvolenych :P
Dnes som na JOJke videl, že v BA bola dražba drahých mincí a Boris Dollár si odniesol nejaký vzácny kúsok z roku 1945.

Možno napochoduje s háremom a jasličkami za Blbečekom do kanclu a za jeden dres nám zaplatí celý ročník reprezentačnej 20ke. :dudo:
petrik píše:neviem kam by som to supol, tak dam sem :)

http://www.hokejportal.net/?q=clanok/sp ... -net/39674

IMO by mohli peknych par tisic na mladeznicky hokej zarobit (pri minimalnych nakladoch) aj keby zvaz vytlaci tento motiv na obycajne biele bavlnene tricka a predava ich za ludovych 12-15€ ... nepochybujem ze by isli na dracku.
takto je to len pre par vyvolenych :P
aha, vidim ze som im krivdil :D tiez ich to napadlo:
http://forfan.hokej.sk/tovar/323/tricko ... dicia.html" onclick="window.open(this.href);return false;
drzme palce...

https://dennikn.sk/87583/zlati-hokejist ... h/?ref=tit" onclick="window.open(this.href);return false;
petrik píše:drzme palce...

https://dennikn.sk/87583/zlati-hokejist ... h/?ref=tit" onclick="window.open(this.href);return false;
som zvedavy kto to bude ten vlastny kandidat ci vazne Lintner..snad zacina svitat na lepsie casy..horsie to uz byt ani nemoze
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES