Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Hubari

Diskuze o všem možném i nemožném.

konecne! po neskutocne mizernej minulorocnej sezone (historia vraj taku davno nepamätala) ked som nazbieral akurat tak velke :ho*no: to konecne vypuklo :yahoo:
odchod 04:15 smer Drnava (Roznava), kotulali sme sa 4, na mieste sme boli ako prvi, ked sme les opustali, popri nas uz stali dalsie 4 auta a v lese to dost zilo :D odkotulali sme v pravy cas, so slusnymi ulovkami, tak prikladam zopar kuskov

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

zajtra to vyzera na Zlatu Idku

:?: najde sa tu este nejaky "hubacik"? :D
Ty kraavo, to je jak z atlasu hub :good:
AndyF píše:Ty kraavo, to je jak z atlasu hub :good:
:) Andy, zabudol si na zabku, ta je tiez z atlasu :rtfm: :D

pred malou chvilou som sa dokotulal zo Zlatej Idky

Obrázek

oproti vcerajsku 0 bodov :| a ten pocet hubarov :scare: na placi sme boli prvi (cca 05:30), ked sme okolo 08:30 odchadzali

Obrázek

cestou spät to vsade popri kraji vyzeralo rovnako.....cez tyzden este skusime tu Drnavu, pauza a potom hrrrrr na septembrove :hfman:
Ja jsem se letos do lesa jeste nedostal, bohuzel jsem si minuly tyden na fotbalovem turnaji dojebkal nohu... No ani ne tak ja jako protihrac, ktery me pekne zezadu prejel achilovku :bitka3: Nastesti uz pajdam i bez berli, jinak na hribky chodim strasne rad a takovou hribovou omacku doslova miluju :slintac:
Jinak cepi paradni ulovek :cool:
Selly8 píše:na hribky chodim strasne rad
Selly ty nikdy nesklames :cool: az podozrivo vela veci mame spolocnych :hmm: budem ti vraviet bratre :D
tak ak sa niekedy vyberies do lesa, pochval sa s nejakym tym ulovkom ;) kazdopadne pocitam s tym, ze nas hubarov tu bude poskromne, nevadi, ked môze mat Rev svoj BUF blog, ja môzem mat svoj HUB blog
:P

taakze vcerajsi ulovok...zo zaciatku to vyzeralo blede, tak poskromne, no potom sme natrafili na jedno miesto, kde sme pokope nasli cca 15 paradnych kuskov a hned boli kosiky preplnene :thumbsup: neskutocna hubacka :slintac: vidime sa pri tej septembrovej, uz sa jej neviem dockat :jj:
cepi to je jedna basen :-O :slintac: normalne rozmyslam ze budem nosit zo sebou fotak ked pojdem nabuduce na huby
Vychod Slovenska totalne v prdeli, 2 mesiace poriadne nezaprsalo (cely september pomaly ani kvapka!) a s tymi jesennymi to vyzera dost blede :| clovek sa po letnej nadielke vytesuje na tu dlhoocakavnu jesennu, no pocasie si robi prdel; opakuje sa minulorocny nechutny scenar, ked neprsalo a neprsalo a bolo po jesennej sezone :censored: darmo, globalne oteplovanie robi svoje :D
naproti tomu, v Ziline sa vcera pochvalili takymto ulovkom

Obrázek
Obrázek
ta neporazi ce
konecne sa ako tak rozprsalo :good: vo stvrtok vyrazame, tak som zvedavy :pray:
cepi píše:Vychod Slovenska totalne v prdeli, 2 mesiace poriadne nezaprsalo (cely september pomaly ani kvapka!) a s tymi jesennymi to vyzera dost blede :| clovek sa po letnej nadielke vytesuje na tu dlhoocakavnu jesennu, no pocasie si robi p*del; opakuje sa minulorocny nechutny scenar, ked neprsalo a neprsalo a bolo po jesennej sezone :censored: darmo, globalne oteplovanie robi svoje :D
naproti tomu, v Ziline sa vcera pochvalili takymto ulovkom

Obrázek
Obrázek
ta neporazi ce
BOZE a ta vona,az sem to citit :-O :cry:
cepi píše:konecne sa ako tak rozprsalo :good: vo stvrtok vyrazame, tak som zvedavy :pray:
indicie potvrdili, ze na hriby môzeme v danej lokalite zabudnut, potvrdilo sa to do bodky, po hriboch ani stopy :| takze opät o rok
ako tak aspon potesili 3 plne kosiky bedli, vyprazane chutili znamenite :cookies:

Obrázek
Tak ja taky neco pridam, konecne to za neco stalo. Sice to neni takova krasa jako od cepiho, ale i tak potesilo :)
DSC_0061[1].jpg
Sellyku, si mi tu svojim foto ulovkom zrusil môj hub blog :cosi:
srandujem, tesim sa, ze si sem nieco capol, tak snad casom k nam pribudne aj niekto dalsi :jj:
no pane jo, ten tvoj druhy dubovy ulovok nema chybu :cinka: zdatny macek :good: inak za nim je este vpravo hore dalsia huba, len neviem to poriadne identifikovat, asi nejedla, ci? kolko hribov si inak vtedy nazbieral?

ja som akurat k dnesnemu dnu zavesil tohorocne hubarcenie na klinec, tato sezona stala za to a zistil som, ze sa stal zo mna zavislak :dudo:
potesilo, ze aj ta jesen, ktora vyzerala totalne na houby sa ako tak rozbehla aj u nas v Kosiciach, tak hadzem sem posledne 2 ulovky z minuleho tyzdna a dnesneho dna (dnes som sa skôr zameral na podpinky, zostali este prazdna flase na zavaranie, takze na to miesto som siel na istotu a môzeme zavarat a zamrazovat:) do kosika padol len 1 hribik, kosik + 2 tasky zaplnili kozaciky, suchohribyc, bedle, hlivy a spominane podpinky)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
tak nieco pridam aj ja :jn:

Po minulorocnej sezone, ked som sa domov vracal s prazdnym kosikom, ta tohtorocna vyzera zatial slubne. Dnes prva hubacka, presne ako sa patri - budik rano o 5 a sup do lesa. Dubaky len dva, ale za to mnoho rieciciek (suchohrib) a baglic (zrejme muchotravka cervenkasta) a 1-2 modraky. O 9 sme z lesa odchadzali a ostatni este len zacali prichadzat :giggle:
Zajtra repete v inej lokalite, uvidime co to da :)
coskoro nam to vypukne :hop: dubaciky traste sa, admini sa na vas chystaju :petrik:
+mod ... lenze posledne dve sezony u nas boli strasne, nemali dobre podmienky a nerastlo nic. No my zbierame len dubaky, takze suchohriby a modraky a podobne zalezitosti obchadzame. No este kuriatka berieme a bedle tiez na vyprazanie. Snad tento rok ale uz bude ok :modlenie:
fiha Karle a to aku lokalitu riesis, ze minuly rok 0 bodov :eek2:
no ja som tiez zatazeny na hriby, tie letne vysli znamenite , ale v jeseni som zbieral aj klasiku - hlivy, suchohriby, bedle
Liptov-Huty, tam mame chatu tak jedine tam chodim.
kajo » Štv Jún 06, 2013 3:05 pm píše:takze suchohriby a modraky a podobne zalezitosti obchadzame.
cepi má voľnú pozíciu na suchohríby :giggle:
Joe S. » 06 Jún 2013, 19:46 píše:
kajo » Štv Jún 06, 2013 3:05 pm píše:takze suchohriby a modraky a podobne zalezitosti obchadzame.
cepi má voľnú pozíciu na suchohríby :giggle:
:D
aj tie su celkom vdacne, na zavaraniny v pohode, ale ked zbieras hriby, tie suchohriby su len takym slabsim odvarom :)
jj to je pre nas podradne :hanba:
tento dnesny ulovok pochadza z Kosic :hmm: hubar miesto nekonkretizoval :dup:

Obrázek

tak co adminko, ako sa zadarilo dnes?
kokooos to su ulovky :scare: u nas to strasne vonia hubami, len niet nikoho kto by siel hore do lesa :panika:
:slintac:
cepi » 07 Jún 2013 06:29 pm píše:tak co adminko, ako sa zadarilo dnes?
nebol som nakoniec :-( ale dnes konecne svieti aj slniecko, takze v najblizsich dnoch by mohol byt ulovok este lepsi :slintac:
Cathy » Sob Jún 08, 2013 1:21 am píše:kokooos to su ulovky :scare: u nas to strasne vonia hubami, len niet nikoho kto by siel hore do lesa :panika:
:slintac:
chod ty :D
arek » Sob Jún 08, 2013 11:56 am píše:
cepi » 07 Jún 2013 06:29 pm píše:tak co adminko, ako sa zadarilo dnes?
nebol som nakoniec :-( ale dnes konecne svieti aj slniecko, takze v najblizsich dnoch by mohol byt ulovok este lepsi :slintac:
po sobote bude všetko vyzbierané :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES