Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tenis

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

nanovo vytvorena tema o tenise
Tak Wimbledon je za nami...teší ma hlavne úspech Sereny :clap: a čo sa týka mužov-Andy by si už konečne zaslúžil nejakú tú dôležitú výhru, ale tak dnes hral proti najlepšiemu tenistovi histórie :klobuk: a hoci predbehol Novaka(našťastie nie o veľa), gratulujem mu"
Na turnaji v Newporte majú bohovský kurt :lol2:

Přílohy

Konečne to prišlo :clap: a dúfam, že teraz ho to nakopne a vráti sa Novak z roku 2011 :wave:

Obrázek
Ten to zobral vážne, post jednotky chce veľmi rýchlo späť, turnaj v toronte, teraz sa presunie do Cinncinati. Som zvedavý, ako to zvládne po fyzickej stránke, lebo ani on nie je dinosaurus.
Obrázek
Dnes vyrovnal Nadala v počte titulov na turnajoch Masters 1000 po víťazstve nad Djokovičom 6:0 7:6 (7).

ROGER :)
Tohle snad může napadnout jenom toho jejího bláznivýho fotříka.
:lol:
Klizo dnes opät :good: vykon, ta jeho lavacka je neskutocna

hned v uvodnom sete to dopadlo najidealnejsie, za stavu 4:4 vyuzil brejk, 5:4 a vybavene - 6:4, brejk sa mu podaril hned v uvode 2 setu - 6:4, v tom 3 sice o 1 prisiel, ale hned si ho vzal spät a to dokonca 2x....jeho dalsim superom bude Cilic

Obrázek
Obrázek


Can't stop watching! Genius! :klobuk:
V prvom rade gratulujem Novakovi k obrovskému úspechu v podobe víťazstva nad Rogerom a taktiež k obhájeniu koncoročného postu jednotky :clap:
Obrázek
Hlavne tá posledná výmena :poklona2:
https://www.youtube.com/watch?v=ZugcDBc ... ature=plcp" onclick="window.open(this.href);return false;

A ku včerajšku niet čo dodať...moje očakávania sa naplnili :wub: Samozrejme aj zvyšní traja aktéri boli super :clap: A Novakova slovenčina :-O
Tak predsa sa to podarilo, Novak prepísal históriu a vyhral AO trikrát po sebe, gratulujem :clap:

Obrázek
Sleduje niekto US OPEN ? Normálne mám pocit, že tenis sa vrátil 7-8 rokov dozadu, Hewittova hra je čosi :sok: a to nedávno vyzeral na odpis
Hlavne to po*ral, protoze to akorat zdrzel, a ja uz neuvidim Berdycha :evil:
tak berem späť, je to ču*ák zhorený, z 5:2 5:7 v piatom sete :slap: ten zápas nebol pre slabšie povahy, ja som tiež zrelý na infarkt, ale tie výmeny, občas som nechápal
Stanislas Wawrinka :-O :shock: :clap: :hop: proste wau

Toho ušatého hrdzavca si povodil krásne na kurte, 6:4 6:3 6:2 bez toho, aby mala britská "hviezda" čo i len jediný brejkbal v zápas a čokoládkar využil 4 z 5 možností, ešte v noci nech vyhral Mikhail a bude to krásny open :jupi:
Všetci tu dobre vedia, ako milujem Novaka :oops: ale musím povedať, že Wawrinka ma dostal :wub: Na ten jeho backhand by som sa pozerala aj celý deň :good: Fandím Novakovi, ale ak by to nevyšlo (zatiaľ to tak aj vyzerá), tak nebudem až taká sklamaná, lebo Stanovi by som to veeeľmi dopriala. Len potom ešte poraziť toho blbca :eek2: no uvidíme.
odkedy je Gasquet blbec? :sok: síce vyradil Ferrera, ale blbec, to :nono:
Richard nemá šancu :-( ale budem mu veľmi fandiť, on je zlatý :-D
A teraz tá výmena medzi Stanom a Novakom :-O milujem ich! škoda, že nemôžu vyhrať obaja.
fuckingunbelievable gem na 2:1 v piatom sete, nechápačka, také výmeny ( a aj také chyby) a najmä tá dĺžka, 21 minút
Tak nakoniec to dal. Teším sa, ale strašne mi je Stana ľúto :-( asi mám ďalšiu ,,lásku" :oops:
:nono: bez fotky žiadna láska nebude
Tak dnes som si pozrela v zázname ten nekonečný gem :-O Wawrinkovi by som strašne dopriala, keby vyhral Grand Slam. Nechápem, prečo som si ho doteraz nijako extra nevšímala :slap:
Ako som predpokladala, Richard nezmohol nič, ale tak z toho, čo som videla usudzujem, že sa mohol trošku viac snažiť, možno by to inak dopadlo. Čo už. Teraz je už len na Novakovi, aby zabránil katastrofe...
Nadal podme :clap: zabranme katastrofe menom Djokovic :oslava:
:cry: Novak to dosť kruto nezvládol, takto potupne prehrať....asi ho to semifinále dosť vyšťavilo. Ktovie, možno by Stan s Rafom zahral lepšie. No ale to je už jedno. Tento rok Novakovi nevyšlo takmer nič, treba sa vzpamätať...stále je svetová jednotka. Nadal ma tak hrozne vytáča tými jeho rituálmi, že sa na to už ani neviem pozerať :x
Ale aspoň medzi ženami to geniálne dopadlo. Čo môže byť lepšie, ako výhra Sereny, ešte proti hentej hučiacej. Veľmi sa z nej teším :clap:
181 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS