Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Navrhy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Ziadne zjednavanie. Mate dost casu na napravu, ale nie som naivny a tak nepredpokladam, ze to k niecomu povedie.
co tu chces martin vyjednavat
trest respektujes, prijal si ho, ved si o tom napisal jednu exkluzivitku, ako keby si sa v tychto zalezitostiach pohyboval celych 18 rokov
Trest já přijímám a respektuju, nic jiného taky mě ani nezbývá...A je adektvátní vzhledem k trapnosti a oplzlosti dané konverzace. Je to tvrdy trest, ale pořádek musí být. My se musíme přizpůsobit, jinak tu pro nás nebude místo. Mám ted zbytek základní čáasti na to abych se zamyslel jak se správně chovat na mchatu
:klobuk:
27.4., môzes zacat odpocitavat Obrázek
Napadlo mě ze by nebylo spatne k normalnímu chatu zřídit jeste VIP chat, kde by meli vstup povolený pouze VIP useri, cili opravdový odborníci, znalci a dlouholetí vlivní useři. Pravidla by zde byla volnější. Co vy na to? Samozrejme by i VIP useri chodili do normalniho chatu, ale zaroven by mohli vyuzivat VIP chat, ktery by byl dostupny jen pro VIP usery s dlouholetym pusobenim na HF
Takze ty, guillaume, Popradcan,... :hmm: kto tu je este VIP? :dudo:
Jistě by se tu našlo více VIP userů..mam predstavu ze by byla zřízena tříčlenná komise VIP chatu která by za vse a hladky prubeh diskuzí na VIP chatu zodpovídala. Byl by zvolen komisionár VIP chatu a dva místopředsedové.
:hroza:
Ona už je hromada starostí s jedním chatem, druhý vážně neni potřeba, imo..
Tak na to nebolo treba ani seriozne odpovedat, ako recesia dobre, ale inak :nono:
ale to vôbec nie je zly napad :hmm: martin mal urcite na mysli najnovsiu chat novinku, ktoru este nemame odskusanu, tzv. troll chat
akonahle vam dvom skonci chat ban, môzeme vas hodit rovno do troll chatu
komisionara a podpredsedu si zvolte kludne sami medzi sebou, do toho sa vam miesat nebudeme :sarcasm:
Nahodou je to vyborny napad, odborniku neni nikdy dost :!: Uz jsem vymysle i nazev... Hotentot chat :good:
Ten VIP chat není žádný výkřik do tmy, tento nápad mě uzrál v hlavě už dříve, je to podle mě dobrý nápad a navíc jsem si říkal že toilik starostí s tím admini mít nebudou, bude to fakt jen pro userskou špici, jen tak někdo tam pozvání nedostane a pravidla tam nebudou platit jako na mchatu takze to nikdo nemusí kontrolovat. Jinak bych byl rád kdyby tam fakt byli lidi co umí věcně debatovat o NHL, poslední dobou byl klasický chat zašpiněn různými spamy a tématy doslova mimo mísu, VIP chat by vsechno ulehčil a oprabdu by se to stalo místo velkých a věcných diskuzí...Jinak komisionáře by si zvolili členové VIP chatu veřejným hlasováním a to tak že až by se vybrala uzká špička top userů (IMO stačí pro začátek max. 10, pak by se zacala volba komisionáře a dvou místopředsedů). Taky přemýšlím, že tam zavedlo by se třeba po čtvrt roce online zasedání VIP userů na netu, kdy by se rozhodovalo a přijetí nového člena klubu a nebo z určitých důvodů vyloučení nějakého usera. K přijetí a neprijetí by podle mě musel daný user ziskat 6 hlasů, přičemž hlas komisionáře by byl za dva body. Tak co vy na to?
martin83 píše:Jinak bych byl rád kdyby tam fakt byli lidi co umí věcně debatovat o NHL, poslední dobou byl klasický chat zašpiněn různými spamy a tématy doslova mimo mísu, VIP chat by vsechno ulehčil a opravdu by se to stalo místo velkých a věcných diskuzí...
Zkusim vazne, i kdyz nevim jestli si nahodou nedelas prdel.. Ja totiz myslim ze uz ani nevis co chces.. Ted ten VIPchat chces jako misto věcných diskuzi o NHL, predtim si tam chtel volnejsi pravidla a diskuzi o cemkoliv.. IMO, kdyz uz tu mluvime o zaspinenem chatu a o diskuzich mimo misu, tak predpokladam ze ten chatBAN taky nemas zrovna za diskuzi o NHL...

Takze mi z toho plyne ze vodu jinym narizujes a sam vino pijes.. Zacni predevsim od sebe a pak si MOZNA muzes alespon trosku urcovat pravidla, momentalne ale nevidim jediny duvod proc by se melo vyhovet zabanovanym userum, kteri tu spinili diskuzi zvrhlostama a vulgarizmama a jeste by meli mit benefity..
cela tato diskusia je o :ho*no: . "Samozvany odbornik" martin83, dostal si ban, tak :trim: a zamysli sa, za co si ho dostal. Ked sa konecne zacnes chovat, ako normalny clovek a nie ako 4 rocne dieta, ktoremu niekto vzal lizatko :crybaby: , mozes zacat o niecom diskutovat. Tvoje navrhy o VIP chate su zcestne. Ved sa nevies vyjadrovat ani v "normalnom" chate.
Každý kráľovský dvor musí mať svojho šaša.
Dobrá, stačí pouze říčt není to dobrý nápad. Zkusím myšlenku rozvinout ještě v jiné době, až bude větší otevřenost nápadům
kazdej normalne podanej navrh si zaslouzi slusnu diskusiu.. to co tu predvedli Atlantik a skorpion je na zamysleni a pro vedoucich zamysleni taky na ban.
celej system tu je nespravodlivy.. nekdo tu nadava a uraza a je v poho, a druhej si robi srandu a ma ban na mesic..
stojim u pocitece a otvorene tleskam :taptap:
martin83 píše:VIP chat by vsechno ulehčil a oprabdu by se to stalo místo velkých a věcných diskuzí...
veľká a vecná diskusia, to ako tá, za ktorú ste vy dvaja humoristi dostali ban? :sarcasm:
Byla to odbočka od běžného komentování denní NHL. Odlehčení neuškodí a stale lepsi než čítat jdu na WC, jdu asi spát, žehlím a další utržky jako z pořadu sama doma. Tak zkusme zkušební provoz VIP chatu rekneme na 14 dní a pokud se osvědčí, bude ku prospěchu a zkvalitnění fora, tak proč ne? Je jasné, že někteří useři se tam nedostanou nebot nedosáhnou kvalit ucastníků VIP chatu, ale pro ostatní a je jich tu hodně by to byl posun vpřed. Nechci jmenovat abych někoho nezvýhodnil či nezklamal, ale těch deset OPRAVDOVych expertů se tu hravě najde...
martin usetri si namahu, aj tak nie je v mchate technicky mozne urobit viac "miestnosti", takze ziadny dalsi chat nebude.
navrhuji sestavit devítičlennou komisi userů která by zvolila nového pomocného moda z rad userů-veteránů
ja navrhujem dat ti ban za trollovanie. :roll2:
Ban za to, že se snažím vylepšovat a jsem v topicu návrhy a tudíž navrhuju, co by se mohlo dělat ??? Uff Arek ty jsi mi teda divný mod
Myslim, ze nic nebrani zalozit uz topiky pro zname serie 2. kola..
AndyF píše:Myslim, ze nic nebrani zalozit uz topiky pro zname serie 2. kola..
vydrzis do zajtra? - ano:D
Tak si polibte vejfuk..
371 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO