Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chat na ukor Topicov

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

:?:

1) Chat zrušit, beztak do něj nikdo nic rozumného nepíše. Alespoň se bude víc psát do fóra.
31%
14
2) Pokud se dozvím víc věcí přímo v příslušném fóru, smířím se s tím, jinak by to byla škoda.
29%
13
3) Chat nerušit, slibuji, že se vždy zamyslím, zda příspěvek nelze zapsat do fóra.
16%
7
4) Jestli xat zrušíte, rozhodím vám sandál. :andy:
24%
11

cepi píše:toto bude môj suverene najdlhsi post v ramci HF a zaroven posledny na tuto temu (aj ked nikdy nehovor nikdy:D poniektori si teda môzu vydychnut:) sice sme na tuto temu uz s arekom vsetko podstatne spomenuli, vysvetlili, ale ak to niekto bude citat bez toho, aby mal pred sebou cervene sukno, mozno to predsa len aspon z tej najpodstatnejsej casti pochopi
v prvom rade, prrrrrrr, to ako co je za nazor, ze ti, co chat v takej miere nenavstevuju, alebo ho nenavstevuju vôbec, nemaju pomaly pravo sa na tuto temu vyjadrit, resp. nie su tymi kompetentnymi; halo vazeni, bavime sa o fore ako takom, takze svoj post sem môze hodit hocikto, aj taki, ktori sa na chate objavili "omylom"
Skorpion píše:No je fakt, ze prave ti, ktori chat nepouzivaju, tym najviac "trpia". Pre nich stratilo forum vdaka chatu (obrazne, ci realne) 50% informacnej/diskuterskej hodnoty.
1-pretoze obcas sa tam vyskytne aj nieco zaujimave. Ale to by som musel scrollovat celodennu historiu chatu, aby som si vyselektoval co potrebujem. Okrem toho je tam vsetko pokope - NHL, repre, skusky, kto mal co na obed, futbal... V topicoch A)taketo veci nikto nepise, B) sa to premazava
tak isto nepatrim medzi tych, ktori travia na nete, ci (chat)hokejfore 18h denne, som rad, ak sa zakazdym nieco nove objavi v topicoch a ak ma to zaujme, oslovi, môzem na to reagovat aj s 1,2-dnovym, ci tyzdnovym odstupom, kedze to mam v topicu ako na dlani; na chate by som to hladal mozno pol dna (co nehrozi) a ak by sa mi to aj podarilo najst v tej spleti obedov, odchodov vlakov, obcasnych invektiv, ci kadejakych caciek maciek, kde a akym spôsobom by som na to reagoval? skopiroval a vytiahol do topicu?, kde by som si mohol nasledne pisat akurat tak sam so sebou? kedze debata na tuto temu bola uz na 2x otocena v chate

paradoxne jeden z najväcsich oponentov Getzo, sam trefne poznamenal
Obrázek
ako dalej dodava, co by bolo aj logicke...cim, ak sa nemylim, poukazuje na to, ze ta hokejova debata, ktora nam na tom vsetko najviac "prekaza" sa riesi a rozobera vo velkom na chate
na strane druhej, ked viedol debatu so Skorpionom spomenul
Getzo5 píše:Mám chatovať s 15 ročnými pIp1nQuaMi čo o hokeji nemajú šajn? :|
chatovat, chatovat, chatovat......a pritom by sme sa radsej docitali o "chatovani v topicoch":)

tento hore uvedeny navrh je samozrejme nerealny, nedokazem si predstavit, ako by sme donutili userov, aby sa na chate nediskutovalo o hokeji, ktory sa tam rozobera denno denne, najmä pocas NHL prenosov, to im mame za hokejovu debatu v chate hadzat chatbany?:) (KLDR a KIM by sa na nas zdaleka nechytali) je to nekontrolovatelne, nerealne
a to je to, co nam najviac na celej tej veci prekaza, mrzi, ze to caro hokejovych topicov sa presunulo do chatu a stabilne nielen hokejove topicy, pomaly, ale isto zapadaju prachom

je pravdou, ze hokej.subfora PO-NHL+ MS (tu je to aj tak stale biedne) v poslednom case ako tak ozili, no som presvedceny o tom, ze jednym z tych ozivovacih impulzov, bolo otvorenie tejto temy, ktoru sme sice vytiahli teraz, no v zakulisi sme ju uz rozoberali pred nejakym casom; ak by sa na to nepoukazalo, o co nam v celej tej podstate ide, nikoho by to extra netankovalo, nemotivovalo, kedze by sa tu aj nadalej veselo zilo svojim chat zivotom; co mate, mame z toho, led sa nieco hokejove objavi a riesi v chate a nasledne sa to dajme tomu skopci aj do topicu, mozno len aby sa nepovedalo, hodili sme to tam pre pokoj duse, aby nam ten chat naozaj nevzali, ucel sme tym splnili a netrapi nas, ze sa o tom aj tak nebude v topicu dalej diskutovat, kedze sa to uz prebera, preberalo, ci bude preberat v chate; a riesit nieco v chate a nasledne v topicu, mi tiez nepride ako 2x stastne, rozumne riesene
Wanic píše:
cepi píše:a ked napisem nieco do chatu, tak nebudem ako taky somarik vypisovat aj do topicov, ved som vsetko podstatne hodil do chatu a kto chce, najde a precita si to z archivu; aj ked to hladanie tam...v topicoch by sa to naslo hned
toto mam třeba já s Cepim stejný... takže např alespoň u jednoho tahle metoda fungovat bude... otázka je či u většiny...


spomenulo sa, ze na pisanie postov sme uz mozno pristari (mimo :andy: ), niet tolko casu, heh, pri pohlade do chatu, mi to veru nepride, ze sme zostarli, nemame cas, ci chut; ved staci sa pozriet na vcerajsiu, ci dnesnu hokejovu chat debatu........
jednoducho sme prichodom chatu na pisanie postov "zleniveli", kedze chat mame hned po ruke, netreba otvarat ziadne okno, scrollujeme mysku, pohlad ihned dole, je tam sekundova spätna väzba, vybavene

Andy, ja som tusim uz hned vo svojom uvodnom poste poznamenal, ze ak chat vypneme, tak je vysoka pravdepodobnost, ze ti chatovo aktivni, do topicoch pisat nebudu, ci uz z dôvodu, trucu, bojkotu, chute, pretoze doposial v drvivej väcsine riesili len ten chat, takze toto dava logiku; my do topicov prispievat nikoho nenutime, netlacime, ved to musi byt prirodzene, robene s chutou, no zamrzi, ked sa clovek docita, ze ak spravime nejake radikalne chat riesenie, kasleme na topicy, v podstate na cele forum, namiesto toho, aby sa useri snazili o opak a skusili to to trebars aj podla 2.hlas. odpovede
2) Pokud se dozvím víc věcí přímo v příslušném fóru, smířím se s tím, jinak by to byla škoda

namiesto toho, aby sme to aspon vyskusali, dali tomu par dnovu, ci tyzdnovu sancu, sa tu pomaly prska, vopred odcudzuje za totalny prepadak, pricom vsetko to maju v rukach samotni useri
musime to zakazdym spominat, je to forum, nenahaname 1500 postov denne, kazdy si tam hodi post kedy uzna za vhodne, ked ma na to cas, chut, naladu, motivaciu; hokejforum ma v sebe skvely potencial, o tom, ze ide o "najznamejsie" hokejove forum tak na Slovensku, aj v Cesku sa bavit nemusime, je tu dostatok userov,, ktori sa hokeju rozumeju, no ked svoj hokejovy potencial riesia najmä v chate, preslapujeme na mieste a dokonca aj ti, ktori sa chatu najskôr vyhybali, prisli mu na chut, urcite aj z dôvodu, ze to dole zije viac a tak logicky stratili motivaciu pisat si sami so sebou

nerad, ale pouzijem priklad s hfboars (brat to s rezervou, ok?) je to forum (v rychlosti ma napadlo forum habsczech, rangers forum) , na chat odkazani nie su, nepotrebuju ho, kedze to tam topicovo zije, tak preco by nam to nepomohlo opätovne fungovat aj tu; neporovnavam to v zmysle poctu userov, jasne, ze je to neporovnatelne, no môze to byt porovnatelne v ramci pointy - topic prispevkov; a to pritom nejde o ziadne kopirovanie, takto topicovo sme predsa fungovali roky aj my
urcite sa neobavame toho, ze by sa to topicovo nejako zvrtlo, zvrhlo, kazdy rozumny navstevnik vie, ako sa ma na fore spravat, ako to ma v prispevkoch vyzerat, kto to chape, ma od nas pokoj, kto nie, bohuzial, chtiac nechtiac musime pouzit aj ine "donucovacie" prostriedky; no aj v tejto veci, sme medzi userskym mlynskym kolom, ako naposledny v ramci chatu, ci (ne)mame na kazdeho rovnaky meter, niekto niekomu nemôze prist ani na meno, pre inych je zase rovnaky user(i) benjaminkom a rozhodnite; pricom sami musite uznat, ze niekedy? je ta chat debata necitatelna, co nam opät dava nechcenu pracu navyse

btw, co poviete na subforum Pokec, ako to v nom pred nejakym casom zilo a pozrite, v akom zaprasenom stave je dnes.....co subforum Ostatne ligy, Reprezentacie, NHL-Ostatne, vyprahnute ako vebloudy na pusti; restrukturalizacia subfor, o ktorej vazne uvazujeme by (mozno) prinieslo ozivenie, no pokial bude ponechany sucasny (chat) stav navzdy, nema to ziaden velky, dlhodoby vyznam a to este nespominam to, co spomenul arek "Dovolim si tvrdit, ze ponechanie sucasnej situacie pomaly ale isto povedie k zaniku HF."

bolo spomenute, preco sa viac zameriavame na NHL a nie medzinarodny hokej; MS v plnom prude, tak sa pozrime na stav MS topicov teraz a porovnajme si to so stavom nejaky ten rok spät.....cca 4 ci 5 rokov spät, sme mali MS topic zaplneny desiatkami stran uz pred spustenim MS, ci OH, rozoberali sa zostavy, nasledne samotne zapasy (a to nielen svk ci cze repre) ....to najpodstatnejsie? - pocet userov, ked nas vtedy bolo o peknych par desiatok menej.....este rok dozadu sme sa pokusali vytvarat samostatne topicy ku kazdemu jednemu zapasu slovenskej repre, vysledok? pomaly sa tym topicom nezaplnila cela jedna strana a väcsina postov spocivala v tipnuti presneho vysledku, kedze ako inak, vsetko okolo hokejovej tematiky sa tocilo v chate; tak sme tym prastili (podobne ako s vytvaranim aktualnych tem v NHL-ostatne) a aky mame vysledok dnes? aj napriek akemu takemu oziveniu (ano, spôsobene aj otvorenim tejto temy) upadok pokracuje, tak zaslepeni predsa nemôze byt nikto z nas
dôlezita vec, sme si vedomi, ze mensi zaujem o hokejove debaty, regnutia, nie su zakorenene len v chate; mozno ide o sucasny vseobecny trend - mensi zaujem ludi o diskusiu, diskusne fora, vsetko maju na fb.......ale forum ako take, ma sovju jedinecnost, opodstatnenost na trhu, preto by bolo skodou, ak by zmizlo z hokejoveho "Cesko-Slovenska", preto spät do topicu

ak to trosku pritiahnem za vlasy, forum si môzeme casom kludne skresat na 2 Subfora - NHL-Timy + Chat (NHL-PO + KTL stranku neuvadzam, ta ma uz aj tak svoju vlastnu stranku, co je mimochodom plus fora) no a mohlo by to vyzerat nasledovne

Obrázek :sarcasm:
s CHATom samozrejme (a to este oznamenie pre userov + archiv nebolo mozne "skryt":D chapisto?

NHL-PO zije, funguje, no vyzeralo by to este daleko zivsie, s touto pocetnejsou user zostavou, ked sme o chate ani len nechyrovali; topicy by sa zaplnali, reakcia za reakciou, kludne aj tolerantne spamovou, ved tie PO topicy su aktualne len pocas PO, reakcie pred zapasove, zapasove, tesne po zapasove, ale aj reakcie tych, ktori by sa na forum dostavili po nejakom tom dni
uprimne, teda hovorim sam za seba, ak by som vedel, ze prave chat sa stane tou nosnou castou fora (to vidi hadam kazdy, ze tomu tak je), nie akymsi doplnkom, ako to bolo pred jeho zavedenim spomenute, nesli by sme zrejme do toho , stalo sa, co dalej
Wanic píše:No abych řekl pravdu... když se nad to člověk podívá trochu z nadhledu.. tak jsem ještě neviděl firmu, která by se snažila zlepšit tím, že odstraní svojí silnou stránku .... :giggle:
Wanic done, kludne si mohol napisat, ze najsilnejsiu, resp. najpopularnejsiu....a to myslim (zial) seriozne.....je to svojim spôsobom smutne, ked nasou najsilnejsou, najpopularnejsou, ci "najpysnejsou" strankou, nie su na fore hokejove topicy (tak, ako tomu bolo kedysi), ale chat a nech si to kazdy prelozi ako chce, no staci sa nad tym len zamysliet....
aby to nebolo na oko len take jednostranne, podsuniem nazor jedneho z userov, s ktorym sme sa na tuto temu bavili prost. pm., ktory na chate travi sympaticky cas, cize nie je to user typu Skorpi a ktoremu davam za pravdu
Rozumiem o čo ide, na druhej strane rušenie chatu nie je správne.

Treba si uvedomiť, že vďaka chatu sa tu utužila stabilná komunita. Riešia sa tam veci, ktoré do topicov skrátka nepatria a vďaka chatu je tá diskusia tu miestami živšia, lebo je v ňom bezprostredná spätná väzba. No na druhej strane, rozumiem, že treba posilniť postavenie topicov.
suhlasim, clovek tu zabija cas, nudu, riesi to, hento, odeaguje sa, no popritom zabuda na to, ze je to forum, ktore musi fungovat prevazne z tych topicov, pricom poniektori môzu mat pocit, ze z chatu sa stala akoby taka vip klubovna, pre "privilegovanych" (to ako nie je z mojej hlavy, ok?)
suhlasim aj s tym, ze tak radikalne riesenie, ako rusenie chatu, by mohlo spravit velku zlobu, aj ked vsetko je to o zvyku, ved tu clovek nemusi travit na chate 14h denne, navyse, mozno by nam niektori neskôr aj podakovali ze sa napr. zlepsil ich sex.zivot:DD venovali by sa tak opät svojim detom, konickom a pod;); kazdopadne netlacime teraz na pilu, vsetko ma svoj cas, no jedno je iste nejaka zmena prist musi; riesenie s on-off chatom, by asi tiez nebolo tou najstastnejou volbou, ked by by bol chat pristupny pocas hokejovych zapasov.... co by sme tym vyhrali, ked by sa ta hokejova debata opät riesila v chate:P
dotycny user, vsak prisiel aj s moznym navrhom, riesenim, ktore tu uz spomenute bolo, neslo by o tak radikalne riesenie, ako rusenie chatu, aj to je ? ci by mal ten pozadovany ucinok, ale pokial sa k nemu nevyjadri aj zvysne vedenie fora, nema zmysel, ho tu zatial nejako extra rozoberat; jedno je vsak iste, s novou sezonou, aj v ramci noveho NHL prerozdelenia je zmena nevyhnutna aj na nasom fore, inak si môzeme rovno odskrtnut arekovu 7.moznost - :rozlucka:
Fajn, napisu to jak to je.. Pokud tu chat bude, nebudu ho uplne ignorovat. Pokud tu nebude, nevadi mi to a zacnu se orientovat vic na topiky. Ted je to v topiks fajn, ale je to PO a je jasne ze to takhle nebude furt... Pokud by se podarilo ozivit topiky, bylo by to to nejlepsi co se muze stat a za to jsem ochoten obetovat i ten chat.. Ano, rikam "obetovat", cili jeho ztrata by me mrzela ale ne natolik abych nebyl schopen ocenit jeji mozne plusy.

Priklad z praxe - Nektere banky a firmy, dokonce i krajiny jsou takzvane "too big to fail" a tak se museji chranit vsemoznyma zpusobama. Otazka ovsem zni, jestli to stoji za to a jestli by nebylo lepsi aby zkrachovaly a pak tu energii a prostredky na jejich zachranu zkusit vlozit a venovat nekam jinam. A to je i pripad chatu, taky je tam ta otazka... Narozdil od svetovych bank je tu ta vyhoda! Totiz, ze jsme v stavu toho, ze to muzeme otestovat jak by to dopadlo, kdyby se zasada "too big to fail" porusila...
cepi píše:(v rychlosti ma napadlo forum habsczech, rangers forum)
Obavam se, ze ac dano coby priklad, dobre ilustruje skutecny problem!

jeste pred rokem mely topicy k PO zpasum minimalne 20 stranek. A nebyl problem aby jich bylo i 20.
Letos?? Hraje se odveta za lonsky vyrazeni Caps a stranek je 5
A to tam jeste polovinu pise dean.
Mimochodem zeptal jsi se ho, proc prestal psat tady?

Neco se muselo v nasich koncinach zmenit a otazka je jestli je to casovy vyvoj jako takovy, nebo vliv Twitteru a Facebooku, nebo co vlastne.

Bojim se, ze chat nebo nechat, topicy netopicy, na pocet navstev to mit vliv nebude :cry:
Jedina sance je opravdu nejaka propagace.

A jeste poznamka. Podle me paradoxne skodi, ze uz se zname moc dlouho. Pred trema roky me bavilo rezat do tebe, Atlantika, kompletni NJ nebo TB sqadry. A topicy bobtnaly. Akorat se zeptej sam sebe, jestli to skutecne melo vliv na velikost fora samotneho.
Dneska samozrejme uz nemuzu nazyvat lidi, co k nim mam urcity vztah, ruznymy prirozenimi a podobne.

Tak me napada co takovej trade-deadline? Free agents market? Zvysuje se v te dobe pocet navstevniku a clenu???
Nebyla by to nejlepsi doba ty navstevniky podchytit? Troufam si tvrdit, ze kolem te doby neni lepsi zdroj informaci! Zkusmte letos 1.cervence to trochu zpropagovat. Hodit mezi radky nejaky lakadlo. Co takhle nejaka soutez o cenu??? Nejaky penize vybrany mate?? Nedaj se hodit do placu listky na nejaky repre-hokej?

Myslim si zkratka, ze pokud se chcete posunout nekam dal, jenom vypnuti chatu na to stacit nebude..

Na zaver chci jeste na kazdy pad podekovat vsem co to tu patri, co to tady piplaji, za jejich praci a sorry, jestli vam to nekdy delame moc tezky..
lenze tu treba s propagaciou jemne a ticho....mozem to v klude nabuchat celemu s******do pm. lenze vysledok by bol ten ze taky martin by tu patril k najlepsim userom lebo by tu boli hovada na ktore by sa ani on nechytal.

potom sa moze stat jedna vec. debil debilovy nevadi, vychadzaju spolu. ale normalny debila neznesie a zazil som ze v jednej komunite bolo plno inteligentnych ludi ale prenikali tam paka, a tak znechutili inteligentnych ze odisli a zostali len dementi. kvantita na ukor kvality, je otazne ci forum chce toto.

jeden navrh som tu este pisal a vzhladom na to ze cepi si ani v tom mega poste nenasiel miesto tak to ma v pm :-D
:andy: - to rangers forum mozno nebolo tym podstatnym, preto som to zmensil:D je to neporovnatelne v tom, ze je to forum jedineho timu, cize to forum navstevuju fanusikovia Rags, ktori don prispievaju (Milos? u neho je to jasne ako facka, ak by som sa tu zakazdym docital antirags reakcie, tiez by som tu asi nepachol a to ma mozno stastie v tom, ze ten chat nenavstevuje...)
nase forum je vseobecne, najdes na nom fanusikov skoro vsetkych timov, preto ma forum svoj specificky zmysel, vyznam a aj ked sa hokejove debaty riesia kade tade, na inych weboch, socialnych sietach, forum je ine, ma stale potencial, je to o niecom inom, ako na inych hokej. weboch, no ked sa nam z toho stava hokejove chatforum, straca zmysel a podstatu fora

akurat som sa dokotulal po prebdenej noci, ze si rano precitam nejake zaujimave live ci relive zapasove posty v topicoch, pripadne zareagujem, no vsetko opät v chate.......a to tam do topicov nahadzal nieco arek....neviem, ja osobne uz nemam nejaku extra motivaciu tam, ci hocikde inde pisat, ked vidim, ze useri to aj tak riesia v chate.....chapem, ze live chat pri zapasoch ma svoje caro, ale je to na stale ukor tych topicov, ktore by za normalnych okolnosti mali za sebou uz po 7-8 stran.....PO topicy su proste PO topicy (a prebudikli sa urcite aj MS topicy) a pripadne spamovacky v tych PO topicoch, by mi vonkoncom nevadili, ved je to PO, nejde o vecnu temu a funguje to tak trebars aj na hfboards

naozaj si môzeme rovno polozit hlasovaciu otazku - Chceme na fore zivy chat alebo zive topicy? (btw tu na fore, v skutocnom hlasovani, je 18 hlasujucich za prve 2 moznosti...tak nieco na tom asi bude)
lebo v momentalnej situacii to mozne nie je (dôvody som uvideol v mega poste), o nejakej restrukt. fora ani nevraviac; druha a trefna vec je propagacia, novi useri, ale stale je tu ta zakladna otazka - chceme ich priviest do topicov, ci do chatu?; samozrejme, ze zrusenie chatu by bolo radikalnym riesenim, ktore by mohlo narobit väcsiu paseku, ako uzitku, preto nic nehrotime, vsetko je v stadiu zistovania a mozneho kompromisneho riesenia, akeho? :neviem:
V kazdem topiku ze vcerjsi noci to docela zije. Marne cekame na nejaky tvuj post k Bostonu :sarcasm:
AndyF píše:V kazdem topiku ze vcerjsi noci to docela zije. Marne cekame na nejaky tvuj post k Bostonu :sarcasm:
esteze to docela si tam vsunul :D lebo z môjho pohladu je tam docela mrtvo.....kuk do (archiv) chatu, iny svet :)
samozrejme, ze som mal pripraveny post aj k macikom, ktory mal daleko od toho idealu z 1 zapasu, ale uprimne, chyba chut, motivacia :neviem: ja viem, ze ako admin nedavam idealny topic priklad, ale v jednotlivych topicoch, som beznym userom, prispievatelom.....

a ak si napr taky Joe mysli, ze je to kvôli zasluzenej prehre, tak trefa mimo
cepi píše:
AndyF píše:V kazdem topiku ze vcerjsi noci to docela zije. Marne cekame na nejaky tvuj post k Bostonu :sarcasm:
esteze to docela si tam vsunul :D lebo z môjho pohladu je tam docela mrtvo.....kuk do (archiv) chatu, iny svet :)
samozrejme, ze som mal pripraveny post aj k macikom, ktory mal daleko od toho z 1 zapasu, ale uprimne, chyba chut, motivacia :oops: ja viem, ze ako admin nedavam idealny priklad, ale v jednotlivych topicoch, som bezny user.....
No osobne to nechapu. Medvedu je tu na foru skoro nejvic a od ctvrtka ani slovo... Chybi vam nekdo od Leafs??
AndyF píše:No osobne to nechapu. Medvedu je tu na foru skoro nejvic a od ctvrtka ani slovo...Chybi vam nekdo od Leafs??
svoj dôvod som uviedol, jednoducho to tak citim, ci sa tomu bude niekto cudovat, co uz
sam za seba, nejaky listok chyba, ale nie do takej miery, aby som tam nepostoval, to ani nahodou; ako si spomenul, je nas tam slusna kopa, aj po dnesnom zapase by sa toho dalo popisat az, az, k tomu nepotrebujeme fanusikov Leafs, tak hadam tam nieco capne nejaky fanusik Bruins alebo sa to bude riesit v chate :sarcasm:
a o nejake umelo vytvorene posty, napisat tam nieco za kazdu cenu, aby sa nepovedalo, ze to tam nezije, o taku ustretovost nestojim :) a to myslim aj v ramci inych topicov, pride mi to teraz take neprirodzene, piseme, piseme, lebo sa spravilo "bububu", co je na jednej strane fajn, ale pochybujem, ci to ma nejaku dlhodobu zivotnost, chat sa stal v istom slova zmysle "nevitanou" konkurenciou)
cepi píše:
AndyF píše:V kazdem topiku ze vcerjsi noci to docela zije. Marne cekame na nejaky tvuj post k Bostonu :sarcasm:
esteze to docela si tam vsunul :D lebo z môjho pohladu je tam docela mrtvo.....kuk do (archiv) chatu, iny svet :)
samozrejme, ze som mal pripraveny post aj k macikom, ktory mal daleko od toho idealu z 1 zapasu, ale uprimne, chyba chut, motivacia :neviem: ja viem, ze ako admin nedavam idealny topic priklad, ale v jednotlivych topicoch, som beznym userom, prispievatelom.....

a ak si napr taky Joe mysli, ze je to kvôli zasluzenej prehre, tak trefa mimo
Čo zasa ja? :roll: Vieš, zdá sa mi absurdné, keď od druhých chceš, aby nepísali do chatu ale do topicov, a ty jedine, kde napíšeš je sem. Miesto tvojho včerajšieho siahodlhého nič nehovoriaceho príspevku si mohol radšej venovať jeden príspevok Bostonu a jeden napr. našej repre. :doh:

Admini by mali ísť ostatným vzorom a nie vodu kázať a vodku piť, ja len toľko :serus:
Joe S. píše:nič nehovoriaceho príspevku si mohol radšej venovať jeden príspevok Bostonu a jeden napr. našej repre. :doh:

Admini by mali ísť ostatným vzorom a nie vodu kázať a vodku piť, ja len toľko :serus:
ak by si si ten nic hovoriaci prispevok poriadne precital, neuslo by ti
tak sme tym prastili (podobne ako to dopadlo s vytvaranim aktualnych tem v NHL-ostatne)
iniciatorom ktorych bol samotny admin, tak len tolko to
uz to tu ale dalej rozoberat nebudem, tiez nie som najmladsi, musim vynakladat svoju energiu aj inde:) ale tak kludne si tu chatujte a aspon na toho 1.aprila by sme forum mohli premenovat na chathokejforum.com
pozval som sem dvoch leafs fans aby ste sa nenudili :-D a poobede pridam dlhy prispevok o moznosti riesenia problem

Takze mozny navrh na zachranu fora

Money system

Funkcie:

- za kazdy prispevok dostane peniaze
- penaize dostanete ako hotovost
- mate aj banku ale do nej sa da vlozit iba urcita ciastka
- moznost kradeze hotovosti druhym uzivatelom, default je tusim 25% uspesnost, v pripade ze nevyjde tak uzivatel pride o prachy a automaticky ich dostane potencionalna obet
- lotery system - pri zapojeni do loterie je nutne vlozit minimalny vklad a prachy od vsetkych zucastnenych sa do konca loterie schovaju do banku. V pripade ze system vylosuje vyherca tak berie vsetko. System nemusi vylosovat nikoho, prachy zostavaju v banku a na nove kolo sa treba znova financne zapojit do loterie. Cim viac krat sa do daneho kola zapojite, tym vyssia sanca na uspech samozrejme

Mozny prinos? :

Ono je to taka blbina ale na fore kde som bol to prinieslo hlavne v prvych momentoch obrovsky boom a srandu, ludi bavilo prispievat do topicov a vznikla competition kto bude mat viac money. Casom tam na tom fore vznikli urcite moznosti, co sme s prachmi mohli robit, inak by zaujem asi po dvoch tyzdnoch opadol.

A moje napady su napriklad zapojenie money do yahoo alebo vznik inej tipovacej sutaze paralerne od ktl.

Nova tipovacia sutaz:
kazdy by tipoval sam za seba, hrac by nemusel tipovat vsetky zapasy ani by nemusel tipovat kazdy den, moze si zvolit ktory zapas a den bude tipovat a za kolko, kurzy by sme mohli brat napr z fortuny :D Sutaz by bola dlhdoba po dobu trvania celej zakladnej casti a po kazdom dni by sa iba zapisovalo, kto kolko vyhral a to by sa naratavalo ako body, prehry by nikoho nezaujimali, proste nema body. Po zč samozrejme PO.

Je to len napad na sutaz, na pravidlach by sme sa dohodli alebo sa vymysli ina sutaz.

Dalsi napad je zapojenie money do yahoo. Nehraval som to doteraz a chystam sa az od dalsej sezony, netusim ci aj v yahoo je nejaky platovy strop. Ked nie je tak ho vytvorme, ked uz je tak iba podriadme tomu money. Najprv by sme si museli stanovit nejaky kurz z dolarov aby to cca sedelo podla platov hracov a nasledne fungovanie v sutazi - clovek proste potrebuje na fungovanie svojho klubu aj prachy, hraci nieco stoja a ked na nich clovek nema prachy tak je proste nuteny niekoho vymenit aby sa zmestil alebo urychlene sa dostat k prachom (pisanie do topicov najspolahlivejsia cesta). Hrac by sa napr mohol dohodnut s inym hracom, ze mu vymeni hraca za money popripade nejake buduce vyrovnanie. Sutaz by tak podla mna dostala novy naboj a viac strategie by tam bolo a pri vymenach by sa uvazovalo ze hmm toho nechcem lebo ma vysoky plat a nema az take vykony podla toho atd (bryza nikto nezobere :D:D:D)

Dalej moze vznikat viac turnajov aj v haxe ked sa bude hrat o money a aj ten hax sa viac ozivi a bude to mat lepsi naboj a bude viac turnajov ako priatelskych random matchov.

K tomu samotnemu farmeniu money cez topicy :
ak si dobre pamatam, reward za prispevok do topicu nie je jednotny, myslim ze tam je dokonca limitovany pocet znakov aby clovek dostal to uplne minimum. Zhruba asi jedna veta ked sa dobre pamatam. Cize teraz tu nevznikne totalny money hunt ze ludia budu pchat do topicov za kazdu cenu aspon smajlika aby dostali money. Zaroven je velky rozdiel ci diskuter prispieva troma vetami alebo esejou. Cize napr atlantik bude snob ale tak to ma byt, ze ten kto bude prispievat najviac bude najbohatsi.

Zaroven by sa mohlo nastavit (ak sa to da), ze za ktore subforum bude kolko penazi. Aby napr nemal bohatsi spamer v offtopicu bohatsi aj ked prdi na relevantne hokej topicy ako ten co pise trocha menej ale do hokej topicov. Ale niesom si isty ci tam ide nastavit urcity vypocet rewardu podla toho kam je prispevok poslany.

Myslim ze nas moze napadnut vela moznosti ako money vyuzit a co si za ne pripadne este kupovat. Sam som robil global moderatora na fore - bolo to forum na world of warcraft server :D - a riesili sme problem ako dostat nerdov z hry aj na forum, pretoze server mal 2700 ludi online v spicke a forum tak 50. Nahodili sme money a s tym spojenu zabavu, sutaze a cennik veci do hry a forum malo prve tyzdne 350 online az sme museli riesit stabilitu lebo to padalo a casom sa ustalilo na 200 online v priemere a na foru bolo neskutocne zivo.

Zaroven by ale asi trebalo pridat aspon jedneho globala ktory by strazil topicy ci predsa niekto nerobi moneyhunt a robit tak financne tresty na prispievatela, kajo by asi forum celoplosne nestihal. Alebo spravit rank na foru specialne zamerany na to, ze ten clovek bude mat toto na starosti.

Aky to moze mat dopad? Je tu strana ktora chat nechce lebo je mrtvo v topicov a potom dalsia cast fora ktora si bez chatu nevie predstavit zivot a padali tu zatial velmi radikalne riesenia a je jasne ze ani pri jednom rieseni nebudu spokojní vsetci a bud tu bola hrozba bojkotovania fora od chat userov alebo zanik fora ak sa chat nezrusi.

Tymto sa vlk nazere a koza zostane cela. Ak by sa chat zrusil tak to dost vela ludi nasere a budu vlastne komunisticky nutení prispievat do topicov a je fakt ze v chatu sa prebere aj vela dolezitych hokejovych veci, ku ktorym sa ale spatne neda dostat pokial tam nie ste, cize uplny prehlad ma iba andy :D . Ak budu money a s tym spojene veci vyssie spomenute, clovek bude zabavnou formou motivovany prispievat do topicov, nebude k tomu nuteny, bude to len v jeho osobnom zaujme. Chat bude stale fungovat a asi sa obmedzi hlavne na dejvove sestry, andyho kupanie deti a moje machrovanie s dovolenkami zdarma. Z hokeja tam bude aktualna debata k danemu zapasu ale ked tam padne nieco dolezite co moze byt v topicu tak clovek to hodi klasicky do toho chatu ALE zaroven ho napadne, ze toto je vhodne mrsknut aj do topicu aby dostal prachy a mohol si tak financovat yahoo atd . Tymto bude zivy aj chat a zaroven clovek co nebude online si to najde v topiku.

Niesom si isty ci nemaju aj lajky za post urcity dodatocny prijem za prispevok - aby bol vlastne dobry prispevok ohodnoteny este viac.

Toto by mohlo vyriesit veskere problemy fora.

Ja viem, som genius, nemusite mi dakovat :jupi: :frajer2:

Zaroven je nutna restruktualizacia fora, hlavne ta nhl cast.
Nezrusit sice jednotlive tymove topicy, len to uzamknut a presunut do archivu a skusit ten model len na 4 divizie a nech je to pokope. Moj problem preco sa zapajam iba do flyers topicu je, ze som proste prilis lenivy na to vsetko a chat mi je pohodlny. Muzstiev je 30, to je vela kilikov ktore by som musel spravit nez by som si preluskal vsetko a nemam na nieco take chut. Ked to budu topicy len 4 a bude to pokope tak s tym nemam problem, zaroven tak budem mat aj vacsi prehlad o inych muzstvach a diskusie by mohli byt lepsie. Stare teamove topicy nechat v zalohe, v pirpade ze by novy system nebol az taky dobry a vratilo by sa stare.

Dalsia vec :

http://forum.project-nemesis.cz//" onclick="window.open(this.href);return false; tu mate vbuletin forum, to je platene. Login ajvo21 tezeus21 . V pravom stlpci su vystrihnute dolezite prispevky. Neviem ci je nieco take mozne na phpBB, spravit nieco take kde by sa ukazovali 3 dolezite prispevky - napr podla poctu lajkov alebo nejake dolezite diskusie a toto by bol taky rychly nahlad. Forum je velke, neda sa sledovat vsetko a preliezat kazdy kut kde sa co deje a aka je debata. Cize znovu je tu otazka zredukovania topicov a ak sa da tak prihodit toto.
zabudol som este dodat dalsi dôvod, preco je ten chat dvojsecnou zbranou a ktory som nedaval do suvisu s inymi objekt.zalezitostami
spomenie si niekto na neisov post este z oktobra 2011? pochybujem, tak paci sa
Mám rád tohle forum, naší komunitu! Vždycky jsem za Váma chodil s radostí a zápasy strávené na chatu, nebo raní stávání při kávě a pročítání přispěvků se stalo mou rutinou. Tohle forum je pro mě často útěk od reality a oáza na nervy, i když někdy to při flamech takto nevypadá, ale opak je pravdou. Poslední dobou se bohužel vše mění. Trolling,provokace, urážky a neustále kecání nesmyslu stále dokola. A výsledek?? ZNECHUCENÍ ! Protože se blížíme milovými kroky k nhlproti nebo dristům v diskusích na seznamu atd. atd.
Baví někoho z vás chodit na chat a neustále poslouchat jaký je Jágr debil, jak by vykopal všechny evropany, poslouchat pomluvy na hráče, který dotyčný snad ani neviděl hrát, nebo neustále číst nějaké vysněné fantazirování?
Kluci adminští známe se dlouho a jste majiteli tohoto fora a měli by jste být vděční za stále usery, protože tyhle pouta se mohou velmi rychle přetrhat a forum půjde do kytek celé, což nikdo nechcem. Všichni totiž víme, kolik userů postupně odcházelo, nebo zminimalizovalo aktivitu k vůli nedorozumnění nebo trošku necitlivým banům, nebo mazání příspěvků atd( chlapská ješitnost je totiž opravdu silná). Měli bychom vše dát do pořádku a chodit zde opět s radostí a pro radost.


nasa reakcia
na čo by sme chceli detailnejšie poukázať, je chat...výborný nápad, výborná vecička, ale do istej miery dvojsečná, nakoľko v niektorých situáciách prestáva plniť svoj účel a namiesto zbližovania užívateľov sa tam riešia hádky, spory, osočovanie....pokiaľ sme chat nemali, bol kľud, pokoj, topicy bez vulgárností, hádok, trollingu, no s chatom sa to logicky posunulo do inej roviny, pričom v topicu v podstate zostalo všetko nemenné, nerušivé....tam si to vieme postrážiť, chat si spätne prezerať nedokážeme a je logické, že na ňom nesvietime 24h denne...

ako všade na chate, aj u nás, sa vytvárajú isté skupinky, zoskupenia, kamarátske, menej kamarátske, témy také, onaké, z času na čas sem zavíta rýpač a už to ide....tomu sa človek proste nevyhne....ak na chate vznikol problém kvôli trollovaniu, to isté platí aj v prípade osočovania, sporov a pod.;..ak by sa to na chate v blízkej, ci vzdialenejšej budúcnosti, viac a viac hrotilo, pôjdeme cestou odstránenia chatu....na pár hodín, dní, mesiacov...?...pevne veríme, že k takémuto kroku nebudeme musieť pristúpiť....záleží to len a len od vás...
to sme pisali v roku 2011 a boli pritom zastancami chatu.....zmenilo sa od tej doby nieco? a to som pritom to obmedzenie chatu nedaval do suvisu s touto druhou strankou chatu, ktora je tou odvratenou....ak sa tam clovek docita nejake oplzlosti, provokacie, ci uz suvisia s jeho oblubenym timom, ci dokonca osobou, navstevu chatu to znechuti do takej miery, ze sa skôr ci neskôr vyprdne nielen na chat, ale aj na cele forum
a ano, v topicoch si spravanie, resp., vyjadrovanie userov, ktore prekracuju iste medze a ktore sa (ne)pravidelne objavuju v chate, vieme bez najmensich problemov ustrazit, ci uz formou vymazania postu, uzamknutim temy, ci zabanovanim.....tak uz len tolko na zaver

ohladom money, money a "presunutia" chatu, sa vyjadri arek
Počkej cepi, ale to o čem psal neis, je trošku něco jiného než, proč ty chceš rušit nebo omezit chat.
On tam píše jen o těch provokacích, urážkách a neustálém kecání nesmyslů pořád dokola.
Ty teď odpovídáš, že si nic nezměnilo. Ale tohle je chyba adminů. Protože všichni víme, koho on zmiňuje, martina a mara. A vy jste za ty dva roky nebyli schopní nic s tím udělat.

Tak teda, abych vám nekřivdil. Udělali jste ignore, které já u martina využívám od prvního možného dne a maro už ho má taky pár týdnů. Takže si to můžu vynachválit.
Ale ty dva šašci by neměli být důvod, pro zrušení chatu.
samozrejme, ze ti dvaja nie su dôvodom pre zrusenie - obmedzenie chatu, ked som sem hadzal dôvody, toto bolo spomenute len okrajovo - to spravanie sa v chate a veci s tym suvisiace, cize toto vôbec nebolo impulzom, preco uvazujeme o nejakej tej potrebnej, nevyhnutnej zmene
apropo
AndyF píše:Tak musim rict, ze s martinem a marem uz jsem se smiril. Ja si s nima dokazu poradit, obcas je hodim do ignoru, kdyz zrovna nemam naladu. Sou to takovy maskoti a popravde bez nich by to nebylo ono. Navic neni pravda, ze s nicim neprichazi.. Koucuv koutek nebyl marnej a o Habs urcity prehled taky Maro samozrejme ma.
tak si vyber :D
zachytil som akurat Atl chat debatu, tak som sa toho chytil a kde mu davam absolutne za pravdu (poznam to aj ja :P
mensia chat uprava urcite nebude na skodu veci a nebude zdaleka tak radikalna o akej sa uvazovalo (cas ukaze co a ako dalej)
Zase se zacina trochu tristit tema...
Jsem si skoro jist, ze malo prospevku v topicu a s tim souvisejici nedostatecny priliv useru neni zpusoben ani marem, ani martinem :nono:
aby som nezabudol, vdaka za tych, ktori si cestu do chatu v tak extremnej miere nenasli, resp. nenachadzaju a stale zostavaju verni a ako tak aktivni podstate fora - topicy, topicy, topicy :frajer2:
myslim ze vedeniu fora obcas prave chyba ta sila spravit radikalne riesenie (podla niektorych radikalne podla inych nie) a utnut to, prva chyba bola ze sa s chatom vobec zacalo, to je ako zavislost kym neochutnate tak vam to nechyba ale potom si bez toho neviete svoj zivot vobec predstavit a druha chyba je strach z reakcie par clenov...

inak som napisal ako by sa to mohlo nejako slkbit, otazne ci by to technicky slo (urcite slo otazne ci sa to da aplikovat aj tu pripadne ci by to mal kto urobit) ale v podstate sa k tomu ani nikto nevyjadril ...
lenze tvoj navrh je technicky nemozny a aj keby sa to dalo tak je otazne ci by sa pri ludskej lenivosti nieco take aj skutocne podarilo robit alebo by na to clovek prdel. priklanam sa k moznosti ze by sa ludom nechcelo specialne zatriedovat prispevok do chatu.
verim ze technicky to mozne je, zatriedovanie by bolo automaticke dajme tomu podla tipu diskusie, je viacero moznosti ako by to mohlo vyzerat ta najjednoduchsia je taka ze sa kazdy prispevok automaticky odosle ako do chatu tak do daneho topicu - cize by si si otvoril chat kde by si si musel otvorit nejaku miestnost uz vytvorenu a akonahle by si do nej napisal prispevok by sa automaticky ulozit aj v danej teme/topicu, ak by si chcel zalozit novu miestnost tak by si ju zalozit a na fore by sa tak isto automaticky vytvoril topic kde by sa konverzacia ukladala, zaroven by ale bolo mozne si ten topic otvorit aj priamo cez forum a precitat a reagovat na to mimo chatu
janik, viem kam tym mieris, ale toto je nerealne. Za prve, nikto by sa s nejakym zakladanim miestosti ne... ako to napisat slusne....skratka nesral. Za druhe, ak by aj niekto nieco zalozil, tak by sa do topicov aj tak kopiroval bordel z diskusii, pretoze by sai sotva niekto prepinal medzi miestnostami (ak som to spravn epochopil). Za tretie, forum by sa tym este omnoho viac skomplikovalo a zneprehladnilo. Za stvrte, je jednoduchsie skratka zrusit chat :)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Absurdn%C3%AD_drama" onclick="window.open(this.href);return false;
Chlapi, chlapci a ženy :) povím vám to takto.
Já jsem teď strašně časově vytížený. Práce, osobní život (a především oslavy titulu :D) mi zaměstnávají více než minulé roky a celkově jsem rád, že si vůbec najdu čas na svoje koníčky a tím největším je samozřejmě hokej.
K tomu patřívalo i hokejforum, ale bohužel aktivita v topicech neuvěřitelně klesá a tím pádem i má chuť chodívat sem a přispívat (plno příspěvků bez odezvy) se snižuje. Kde jsou ty časy kdy jsem byl na hokejforu přilepený celý den a neustále pročítal a také přispíval příspěvky. Teď je vše hodně zaměřené do chatu a to mě prostě neba a ani na to nemám čas.

Já to řeknu jednoduše a jasně. Chat je zlo a dle mého jeho vypnutí by jen hokejforu prospělo, ale na druhou stranu chápu, že během zápasů se rádo diskutuje. Takže jsem pro automatické zapínání a vypínání (od 22:00 do 7:00). Tečka, konec. :wink2:
ale bohužel aktivita v topicech neuvěřitelně klesá a tím pádem i má chuť chodívat sem a přispívat (plno příspěvků bez odezvy) se snižuje. Kde jsou ty časy kdy jsem byl na hokejforu přilepený celý den a neustále pročítal a také přispíval příspěvky. Teď je vše hodně zaměřené do chatu a to mě prostě neba a ani na to nemám čas.
Dawe, dik za dalsi z nazorov, v podstate k nemu niet co dodavat (podobne ako to s tou "zavislostou" trafil janik) a chapes podstatu veci, kiezby ju pochopili aj poniektori chateri; bolo by to len pre dobro a buducnost fora, o tom som presvedceny; ako spominal arek, vedeniu sa neoplati drzat forum v provoze a platit domenu kvôli chatovaniu, takze bud to chatujucim skôr ci neskôr dôjde alebo budeme nuteni volit 7 moznost

ak uz, mne neprekaza, ked sa v chate riesia kadejake spamove veci, pre mna za mna, no prekazaju mi tie hokejove; pocas live zapasov ok, no problem, väcsinou sa tam riesia live reakcie, golovky a pod., take pohodove spamy, ale ak sa tam na druhy den zacnu rozoberat detailnejsie veci a namieto v topicu sa to vo velkom riesi v chate (ano chapem, ze je to pre chatujucich pohodlnejsie, promtnejsie, jednoduchsie, ved aj to uz bolo vysvetlene), vadi a prekaza mi to (ci z dôvodu ktory tu postol skorpion, dawe alebo z dôvodov, ktore som spomenul vo svojom epose)

tiez nie som na nete, tym padom fore "non/stop", som sa tu akurat dokotulal, o chat som nezakopol, no ihned klikol na aktivne temy a v topicoch, ktore este stale dychaju, ziju, sa riesi celkom fajn diskusia, na ktoru môzem kludne zareagovat za den, dva, kedy bude cas a chut

a ako uz po x,y krat, si opät pomôzem tymto
Obrázek
a to chcem podotknut, ze tento rozumny, logicky, no zial nerealizovatelny nazor, postol jeden z najväcsich zastancov zachovania chatu....
mimochodom, aj ja sam som bol kedysi zastancom chatu vid. http://www.hokejforum.com/post224893.html#p224893" onclick="window.open(this.href);return false; ale cas ukazal, ze je potrebne nasmerovat forum aj na inu, ako chat cestu

treba priznat a to je janik zaroven odpoved aj na to vedenie, ze sa niecoho "obava"; ti, ktori na chate najviac diskutuju, su v prevaznej miere tymi najaktivnejsimi aj v ramci samostatnych topicov (aj ked poniektori nimi zacali byt, ked sa spravilo "bububu":) preto k tomu, ci k nim musime pristupovat citlivejsie, lebo su to prave oni, ktori su schopni v dost vyraznej miere hokejove topicy na akysi protest, ci truc (comu osobne nerozumiem), uplne odignorovat, ovplyvnit; (a aj) chatovo zavisli su ti, ktori topicy bud ozivia, alebo poslu na vecny odpocinok spolocne s celym forom

janik - k tvojmu druhemu tech. dodatku, nie touto cestou urcite nepôjdeme, tech. by to bolo sotva zrealizovatlene (stale je to "len forum a to sme este s arekom ustupili od na oko jednoduchsich moznosti), no to podstatne v ramci vysvetlenia postol skorpion; k presunutiu chatu sa vyjadri arek
este by som rad dodal, ze si treba vsimnut aj to priebezne hlasovanie, ktore nieco naznacuje a mna osobne prekvapilo dost vyrazne vedenie prvch 2 hlasovacich odpovedi (a je jedno ci za druhu ,ci prvu moznost hlasovali aj ti menej topicovo aktivni, podstata je jasna - vratit foru to, co potrebuje - aktivne hokejove topicy)
Niektori vravite, ze ak by sa chat zrusil, aj tak by ste nezacali pisat viac, a pocet prispevkov by nestupol. Faktom ale je, ze odkedy tu mame chat, pocet prispevkov vo fore neustale klesal. Nahoda to nebude. A nesuhlasim s tym, ze zrusenim chatu by aktivita v topicoch nestupla.

Finchovi som dlzny vyjadrenie k money systemu. Je to isto zaujimave, ale skor taka hracicka pre ine typy for, napr. gamblerske :giggle: neviem ci je to cesta, ktorou by sme sa my chceli uberat. Chceme zaujat kvalitou diskusie, nie nejakymi fiktivnymi peniazmi. Dalsou vecou je, naco tie fiktivne peniaze vyuzit. Spominal si tipovacku a yahoo. Lenze druhu tipovacku isto robit nebudeme - boli by sme blbi robit konkurenciu pre nasu vlastnu KTL. A yahoo hra 20 ludi..takze vsetci ostatni by z toho nemali nic. Mna napadlo aj napr. keby mame darceky (tricka, suveniry) od sponzorov, tak useri s najviac peniazmi na konci sezony by si mohli tie darceky "zakupit". Ale money systemu sme zatial dali NIE, ale neodpisujem to este. Uvidime pocas uhorkovej sezony.

Kedze sa nam blizi koniec sezony a potom bude len dllllha uhorkova sezona, nebudeme teraz robit ziadne radikalne rozhodnutia. Jedna zmena vsak tymto okamihom nastava. Chat stahujeme z hlavnej stranky a bude dostupny iba cez link v hlavnom menu hore.
Rozhodli sme sa (ja s cepim, cize pripadni hateri neobvinujte z toho aj nasich modov) neist cestou hokejchatu, ale chceme vratit hokejforum tam, kde bolo. Opat chceme bohate topicy a userov-fanusikov co najvacsieho spektra timov NHL. Uvedomujeme si kvalitu chatu, jeho prinosy a vsetko dobre, co sme s nim zazili. HokejForum vsak chat neposuval vpred.
Samozrejme, ze tymto ta cesta len zacina a je pred nami tvrda praca aj v inych otazkach ako je chat. V lete si vsetko premyslime a s prichodom novej sezony bude urcite HF v niecom ine, na ake ste boli zvyknuti. Dalsie pokracovanie chatu je este otazne, mozno bude zruseny uplne, a mozno bude striedavo vypinany a zapinany.

Dakujeme Vam za diskusiu v tomto topicu a budeme radi, ak nam budete posuvat dalsie vase napady na vylepsenia, novinky ci kompromisy.
nic nove k teme nemam, ale ak sa mam vyjadrit, tak z mojho pohladu kludne chat zrusit. nechodil a nechodim sa sem socialne vyzivat, ale hlavne citat a sem tam nieco napisat o svojom najvacsom konicku. hf je stranka na ktoru chodim po skontrolovani vysledkov nhl ako druhu a viackrat za den. len uz dlhsiu dobu je to skor zo zvyku. kedysi ked som sa prihlasil bolo toho v temach vela. trebars po celom dni mimo netu som sa na hf tesieval. precital som vzdy vsetko nove a o kazdom time. sem tam ma cakali diskusie aj na 2,3 strany, plne argumentov nazorov a bavilo ma to. nepotrebujem hned najcerstvejsie info, ale ako fanusik devils si nevyhladavam interne informacie o inych timoch a tu som si vzdy nieco zaujimave nasiel z ich kuchyne. dnes si mozem precitat akurat tak temu l.a., st louis, sem tam boston ,montreal, tampu a devils(a atlantikove hodnotenia pens zapasov).a to je vsetko. som presvedceny ze pokles prispevkov suvisi s chatom, staci sa pozriet kolkym klesol pocet prispevkov za den.niektorym, lebo pisu do chatu a niektorym (ako ja), lebo nas to prestalo bavit. nemam na co reagovat ani pre koho nieco vobec pisat. samozrejme som sa prisposobil situcii a jednoducho rano pustim hf a pocas dna si scrollujem v chate ked mam cas. do archivu leziem naozaj len ak sa hral zaujimavy zapas.ale vsetko je to tam take heslovite, ked sa pise do tem prispievatel si da viac zalezat. a to nespominam kolko konin tam je. nic nemam proti, ked sa tam tliacha odveci, aj osobne veci co sa tam rozoberaju, ved uzivatelia sa viac poznaju.(aj ked mi nejde do hlavy preco ma niekto potrebu pisat trebars ze zehli..fajn ma taku potrebu, kazdy sme nejaky..duplom to ale nechapem ked sa to napise na hokejforum, sem take veci a podobne proste nepatria). tym hf pre mna stratilo to caro co malo a dnes je to len zvyk, ze sem chodim. nenachadzam tu, to co ma na nom bavilo. dokonca som skusil yahoo, ze si to viac ozivim,ale to bola slaba naplast. myslim ze socialne sa da vyzivat, posielat si pesnicky, riesit baby, svoje telesne procesy,domace prace ci obsah krvi sa mozu aj inde. aj ked chapem ze tie vazby vznikli tu a uzivatelia chatu su na to zvyknutí. navrh ako to riesit nemam. fakt bud zrusit chat uplne. alebo ho pustat trebars len cez uhorkovu sezonu, alebo cez zapasy od vecera do skoreho rana.pocas zapasov to tam byva celkom zaujimave, mozu sa tam ventilovat emocie a rano uz v klude napisat prispevok do temy.
tesim sa na novu podobu hf. napr. take temy timov by som nechal(neviem si predstavit kam inam by som napisal ze devils podpisali joe whitneyho,alebo ze volchenkov hra naprd). tie temy divizii mozu byt zaujimave, bude to koncentrovanejsie, vyhecovanejsie a urcite budem prispievat aj ked drvivu vacsinu prispevkov mam doteraz len o devils. a este som si spomenul co mi na chate vadi. veta svoj nazor som uz napisal v chate.z toho ma ide porazit. nazor pre par tam pritomnych. co my ostatní z toho mame, ked prave o nazory stojime a preto sem chodime? a uz spominane, to ze nemozem reagovat na nieco z chatu lebo to tam uz bolo pisane davnejsie a x ,,zaujimavych,, moznych diskusii je pase, ci uz na zucastnenie sa,alebo len precitnie si. lebo citat chat a nazory stale tych istych povedzme 10 ludi je malo(a to zrovna clovek vacsinou vystihne temu co ho nezaujima).
za mna: zrusenie chatu je vitana vec.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES