Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Aké predmety s NHL tematikou vlastníte?

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Hojte.

Tak mi napadlo aké predmety s tematikou NHL a vašich obľúbených klubov či hráčov (tričká, dresy, karty, šiltovky, čiapky, atď.) vlastníte.

Myslím, že takáto téma tu nie je. Pochválte sa :)
Mam tricka, dres, karty, ksiltovky, cepice, odznacky (dokonce i Phantoms)...
Dal tasku, bundu, 2 mikiny, mama mi upletla pred 20ti lety svetr.
Penezenku jsem ztratil, batoh se mi rozpadl.
Peněženku Flyers. Malou kšiltovku Bruins jako klíčenku (protože si mamka nemohla vzpomenout, jakýmu týmu fandím :hroza:) A samozřejmě asi tak 500 kartiček, ale asi jen stovka jsou hráči Flyers a hlavně Lindros.
Měl jsem ještě tričko Flyers, ale z toho už jsem vyrostl a nekoupil jsem si nový, protože si nerad kupuju oblečení z netu. Ale asi si koupím kulicha, tam se na velikosti nedá nic skazit.
Az tak moc nie:
Dres Iginla - vysi dlhodobo na stene
siltovka flames - stara z devedesiatych rokov
Tricko Oveckin - povedz znamemu nech ti kupi vo wsh nejaky nhl suvenir - lezi niekde v skrini
Magnetka na chladnicku islanders
No ja zbieram kartičky od mala, pred dvoma rokmi som podoplňoval cez net o pár typov kariet, zvlášť hviezdy 90. rokov a aj súčasných hráčov. Podpísané karty od Gáboríka, Hossu, Demitru či nováčikovská podpísaná od Lucica a iných. Mám ich asi cez 600-700 v albume ak nie viac,

Tričko pred štyrmi rokmi mi ku narodkám kúpil brat, Red Wings červené, tie americké veľkosti to je čisté zlo (vždy objednávajte o číslo menšie, oni si podľa basketbalu tuším riešia aj veľkosti).

No a pred rokom som sa potešil tmavým dresom Lucica (Bruins) v ktorom hrávam hokej každú sobotu. :gol:
kartičky, tričko Flyers, mikina Flyers, dres Girouxa, plakáty. :)
Trika, mikina, kšiltovka, dresy ( game worn jersey Cama Janssen ), game worn gloves Jamie Langenbrunner, cca 700 karet.
2 tričká Red Wings, čoskoro by mohla pribudnuť mikina. Mám aj nejaké kartičky, všetko tie staršie, Yzerman, Larionov, Shanahan a tak...
Nooo ja toho vela nemam.....fakticky od bruins len mini dresik, a este sal Rangers - Tampa ked som bola v Prahe + puk. Mala som nejake karticky ale neviemkde sa stratili :( ale len to tusim....ja som kedysi zbierala pohladnice, pravdepodobne boli tam zastrcene ale medzi pohladnicami sa mi usadili mole, neviem preco tam, neviem skade sa nabrali a tak som to vyrutila jednym smahom a asi aj s kartickami:(
Cathy píše:Nooo ja toho vela nemam
dejf ti da privesek-ksiltovku... Prirozene za fotku :neviem:
prilozim fotodokumentaciu :)

Obrázek

cierny dres s Charovym podpisom (aj Jurcinovym:)

Obrázek

a pocas leta som vyfasoval od partie paradny narodeninovy darecek (tu skvrnu si netreba vsimat to je od nejakeho destilatu)

Obrázek

jo a este BOS mini dres (s Kesselom :hiding:
To mas teda kamaratov :hroza: Nieze ti kupia nosene osuchane tricko, ktore je vhodne akurat tak na umyvanie okien, este ti ho daju aj s flakom :hroza:

Nemal som rad Boston, ale odteraz .. :jn:
kajo píše: este ti ho daju aj s flakom
:nono: ten flak som si spravil sam, uz som na to prisiel, bola to slina, ktora mi vypadla z ust :slintac: ked som ten darcek rozbalil :slintac: :slintac:
AndyF píše:
Cathy píše:Nooo ja toho vela nemam
dejf ti da privesek-ksiltovku... Prirozene za fotku :neviem:
Ani vám sa potvora nechce ukazat? :-D
Moja zbierka veci s Bruins tematikou sa kazdorocne rozsiruje... mam rozne trika s kratkym ci dlhym rukavom (spolu vyse 10), 2 mikiny, Bruins winter classic rukavice a ciapku... plus uterak z play off zapasu Bruins-Montreal v sezone 2007/2008... mal som aj Rangers uterak z minuleho play off Bruins-Rangers ale ten som dal fanusikovi Rangers, plus este mam dres NJ Devils- Scott Stevens ktory som dostal pred 12 rokmi.
Kower píše:mal som aj Rangers uterak z minuleho play off Bruins-Rangers
som pozabudol na dres Rangers (nieco taketo) - http://img1.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/17 ... rter-1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
bratranec ktory riesil x,y rokov dozadu USA, si ho nechal v Europe, tak som si ho privlastnil :oops: mam ho ulozeny resp. zlozeny v sufliku :jn: ak by sa nasiel nejaky zaujemca so serioznou sumu na kupu :hmm:
podpisany dres Sakica (stary, alternativny)
podpisany dres Svatosa (stary, tmavy CCM)
podpisany dres Footea od neho a celeho timu 2008/09 (novy biely)
podpisany dres Duchenea (novy, tmavy)
podpisany cierny treningovy dres hracmi 2011/12
podpisane dres od Shjona Podeina (stary, alternativny)
dres Forsberga starter
dres Sakica starter
tmavy dres bez mena a cisla Starter

6 siltoviek (4 podpisane od Budaja a Hejdu)
3-5 zimnych capiek
15-20 triciek (jedno podpisane od O´Reillyho)
9 McFarlane figuriek
1000+ kariet (150-200 podpisanych osobne)
2-3 mikiny
3 bundy
1 ponozky
2 trenky
1 pyzamove gate
1 papuce
20+ plagatov (podpisani Budaj, Hejduk, Landeskog)
5-8 poharov
50+ zapasovych magazinov
5 plysovych hraciek
2 vhs kazety 1996 a 2001
3 knihy
10+ pukov
1 sal
1 taska
... a milion dalsich veci typu klucenky, nalepky, privesky, fanusikovsky prst a klobuk atd atd
Mame vitaza, uzamknite temu :!:
Dado pri poslednej navsteve denveru pomahal robit inventuru vo fanshope a sem omylom supol vysledky… :giggle:

ale inak :cool:
Mě dostalo těch 20 triček. Tolik snad nemám ani normálních. :-D
petrik píše:Dado pri poslednej navsteve denveru pomahal robit inventuru vo fanshope a sem omylom supol vysledky… :giggle:

ale inak :cool:
Tento příspěvek u mě skóruje!
hmm, já mam doma jenom jednu mikinu Coyotes... za to má cenu zlata... je to jedinej kus oblečení, který jsem se ještě neodvážil sám vyprat (vzhledem k mým pracím schopnostem, to ratši nechávam na povolanějších.. nerad bych pak čekal třeba 20 let, než Gosbee změní klubový barvy... a to bych se ještě musel modlit ať se trefí do tý, kterou jsem vytvořil já... :scare: )
nikto z vas nahodou neposielal do USA nejake oblecenie na vymenu kvoli zlej velkosti :?:
Eurolanche :giggle: Já mám jen mikinu Canucks a tričko Red Wings s Yzermanem (strýc fandí Detroitu a mě chtěl taky stáhnout :-D),v pokoji mám 2 velké plakáty a 4 malé zarámované. Jinak už rok vybírám kšiltovku :slap:
Mám červené triko NJD a na stene tak 30 plagatov ( väčšinou sú to A4, potom A3 a aj A2.. ) Z tých "oblúbených" mám Brodeura v PO12.. Krásne časy :D.. Chystal som sa spravit zbierku plagátov z drvivej väčšiny hráči Devs, no nikde neviem nájsť a za jeden ( logo ) 20€ nedám..
11 - brankári , 6 - obranci , 15 - útočníci.. skoro šetky ProHockey..Týmto dávam na vedomie, že axa chcete zbaviť plagátov(poprípade vám len tak ležia v zásuvke/poličke.., bol by som vám za ne velice vdačný :).. nejako by sme sa hádam dohodli.
+ zabudol som, mám jedinú kartičku ( ked som bol menší, mal som ich viac, no nejako zmizli :D ), na nej M. Brodeur..
Kedže som ešte študent, nemám moc financií na kupovanie takýchto vecí ( podľa mna až moc vysoké ceny.. ), no chcel by som v budúcnosti urobiť a postupne rozširovať nejakú vlastnú zbierku predmetov/oblečenia..


+ EUROLANCHE, až teraz som úrečítal obsah tvojej zbierky a :shock: :thumbsup:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES