Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Incident Thornton-Orpik,Neal-Marchand/ Thornton = 15 zapasov

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Aku vysku trestu ocakavate pre Thornton_a?

Můžete vybrat 1 možnost


Neal 5 zapasů...
AndyF » pon pro 09, 2013 12:47 pm píše:Neal 5 zapasů...
Konečne správne rozhodnutie za zákerný ťah hoci nespôsobil vážne následky... Iba takto sa hokej vyčisti od spinavosti.
Kower píše:Rinaldo išiel oveľa zákernejsie aj viac úderov/ pokusov o úder na hlavu hráča ktorý o bitku nemal záujem
Toto je ovela zakernejsie a vidis tam aj viac uderov resp. pokusov o uder



ako tu? :eek2:



Neuveritelne, co si ty za homera :hroza:
Linden16 píše:A naopak Shawn si vyhliadol Orpika, podkopol ho na zem, prvý krát ho len tak lizol a druhú dostal poriadnu a zrazu "kaper". Nechápem, ako sa mu tam vôbec niečo tak vážne mohlo stať :neviem:.
Hlava na lede, do toho poradna rana.. Co je na tom nepochopitelneho? Mimochodem Orpik uz je na IR, je to clovek ktery vzdycky hraje i pres zraneni a vydrzi toho hodne. Podezrivat ze simulovani se muze kdokoliv, ale Orpik temer urcite ne.

Neal dostal spravne 5 zapasu, od vyssiho trestu ho zachranil jen fakt, ze Marchand neni zranenej. Thorntonuv zakrok byl podle me objektivne jeste horsi nez Nealuv a k tomu je tam navic zraneni, coz je jeden z relevantnich Shanahanovych bodu pro vymerovani trestu. Takze si na to s radosti pockam jak to dopadne. Kecy Thorntona(jak ho to mrzi) a Juliena (jak ferovej "Thorny" je, ze se omluvil, spravnej chlap) si muzou strcit, to jim snad nikdo nezere.
Ja si tiez myslim ze orpik simuloval ved nedostal ziadnu poriadnu ranu. thorntonov zakrok sa bostonu vyplati mal by dostat nejake premie od timu.
mitch píše:Ja si tiez myslim ze orpik simuloval ved nedostal ziadnu poriadnu ranu. thorntonov zakrok sa bostonu vyplati mal by dostat nejake premie od timu.
Čau martine, ty máš novej nick?
Atlantik píše:Kecy Thorntona(jak ho to mrzi) a Juliena (jak ferovej "Thorny" je, ze se omluvil, spravnej chlap) si muzou strcit, to jim snad nikdo nezere.
take kecy by na ich mieste vypustal kazdy. Sak co ine im ostava.
Ty musis byt velmi frustrovany ze niekto ma iny nazor. Ja si myslim ze thornton tymto zakrokom predisiel niekolkym otrasom mozgu v buducnosti a urobil v prospech bezpecnosti lepsiu pracu ako trapny shanahan.
mitch píše:Ty musis byt velmi frustrovany ze niekto ma iny nazor. Ja si myslim ze thornton tymto zakrokom predisiel niekolkym otrasom mozgu v buducnosti a urobil v prospech bezpecnosti lepsiu pracu ako trapny shanahan.

A já myslím, že na západě hrajou lepší týmy. A myslím to stejně upřímně jako ty.
mitch píše:Ja si myslim ze thornton tymto zakrokom predisiel niekolkym otrasom mozgu v buducnosti a urobil v prospech bezpecnosti lepsiu pracu ako trapny shanahan.
v konecnom dosledku hej, ale asi to nebolo jeho zamerom :giggle:
mitch » Pon Dec 09, 2013 8:50 pm píše:Ja si tiez myslim ze orpik simuloval ved nedostal ziadnu poriadnu ranu. thorntonov zakrok sa bostonu vyplati mal by dostat nejake premie od timu.
nájdi si nejakého profibitkára, daj si prilbu na hlavu, ľahni si na ľad a popros toho bitkára, nech ti vrazí dve päsťou, aké zranenia by si simuloval ty a ako dlho?
Bezpredmetna uvaha. Pustim sa len do niekoho koho zvladnem, tak to mal urobit aj orpik. Inak thornton mu dal jednu lahsiu, nic extra zakerneho.
AndyF píše:Neal 5 zapasů...
spokojnost
Shawnov zapasovy trest nech bude akokolvek dlhy, neriesim, nechcem aby to bral Shawn osobne:D ale stale je to len hrac 4.formacie, kdezto Neal jeden z klucovych hracov Pens (a dejfovi bude v yahoo urcite chybat :jn:
Joe S. píše: A že dal mu dve na tvár, čo nie je nič hrozné, ja tvrdím opak a ešte keď ide o "hokejového boxera", ktorý má v rane oveľa vyššiu silu ako bežný človek. Ja by som chcel vidieť, čo ako by si vyzeral ty a čo by si robil ty, keby ti dal dve päsťou na tvár boxer (a teraz si porovnaj, čo by ti bolo, keby dve rany nejaký suchý ITčkár, ktorý má 50 kíl aj s topánkami a počítačom). Asi by si sa nesmial.
pri vsetkej ucte, uz som dostal na tvar bombu od cca 90 kilovych chlapov, ktori sa nebili prvy raz, aj s rukavicou, aj holou rukou, viem priblizne porovnavat... s rukavicou som mal rozbity nos, s holou rukou som mal otras mozgu. na poslanie cloveka do komy treba velke "stastie", ja skutocne nechapem, ako sa mu to podarilo rukavicou.
Neal 5 zapasov, som spoko. Thornton dostane das 8. to send a message...
Akej komy? Pockejme si co orpikovi vlastne je pretoze podla mna bude cochvila hrat. Predpokladas automaticky ze thornton mu nalozil plnou silou ale to sa nestalo podla mna.
mirak2 » Pon Dec 09, 2013 9:29 pm píše:Thornton dostane das 8. to send a message...
a teraz bude biť celá liga súperov ležiacich na ľade do hlavy, za 8 zápasov sa to oplatí

všetko pod 10-15 zápasov je nedostatočne nízke
Joe S. píše:všetko pod 10-15 zápasov je nedostatočne nízke
zas neprehanaj, Neal dostal 5, ak by to Marchandovi trafil inou silou a March by bol na suciastky podobne ako Orpik, trest by bol pre Neala daleko vyssi, lebo to bol iny humus
ako spomenul Atl. Thortonovi pritazil fakt, ze Orpik je IR
na strane druhej, pred tymto incidentom mal Shawn cisty register trestov, nie je to ziadne bezmozog, takze aj na toto by mal, ci mohol Shanaban dohliadat

ale ak by sa tu otvorila nejaka Thorn tipovacka skusim 12
cepi » Pon Dec 09, 2013 9:40 pm píše:
Joe S. píše:všetko pod 10-15 zápasov je nedostatočne nízke
zas neprehanaj, Neal dostal 5, ak by to Marchandovi trafil inou silou a March by bol na suciastky podobne ako Orpik, trest by bol pre Neala daleko vyssi, lebo to bol iny humus
ako spomenul Atl. Thortonovi pritazil fakt, ze Orpik je IR
na strane druhej, pred tymto incidentom mal Shawn cisty register trestov, nie je to ziadne bezmozog, takze aj na toto by mal, ci mohol Shanaban dohliadat

ale ak by sa tu otvorila nejaka Thorn tipovacka skusim 12
čiže tvoj tip je v mojom rozmedzí, čo považujem za minimum.

Ja to čakám na 15ich zápasoch, keby sundal nejakú hviezdu, tak by trest prekonal aj Raffiho Torresa (môj názor).

A treba zohľadniť to, že vždy v každom športe sú tresty vyššie za incident v prerušenej hre ako za to isté spravené v priebehu hry ;)
mitch » pon pro 09, 2013 2:33 pm píše:Akej komy? Pockejme si co orpikovi vlastne je pretoze podla mna bude cochvila hrat. Predpokladas automaticky ze thornton mu nalozil plnou silou ale to sa nestalo podla mna.
Neviem či z nich už niekto videl úder plnou silou od Shawna... nebyť smoly (či karmy) Orpik by hral ďalej a Thorton by nemal ani telefonát asi Rinaldo ci Emery... neospravedlňujem jeho útok ale podľa niektorých príspevkov by si človek co to nevidel predstavil niečo úplne iné ako sa stalo.... zaujimava štúdia pre nejakého psychológa by bolo dať vzorke ľudí pozrieť oba zakroky- Neala aj Thortona bez ukázania záveru a potom sa spýtať ktorý zákrok bol zákernejsi
Kower » Pon Dec 09, 2013 9:52 pm píše:
Neviem či z nich už niekto videl úder plnou silou od Shawna... nebyť smoly (či karmy) Orpik by hral ďalej a Thorton by nemal ani telefonát i
prečo kecy o karme teda nepíšeš aj pri Marchandovi, tam asi tiež bola karma, keď išlo Nealovo koleno, okolo jeho hlavy :roll:
Joe S. » pon pro 09, 2013 2:56 pm píše:
Kower » Pon Dec 09, 2013 9:52 pm píše:
Neviem či z nich už niekto videl úder plnou silou od Shawna... nebyť smoly (či karmy) Orpik by hral ďalej a Thorton by nemal ani telefonát i
prečo kecy o karme teda nepíšeš aj pri Marchandovi, tam asi tiež bola karma, keď išlo Nealovo koleno, okolo jeho hlavy :roll:
Asi mi niečo ušlo lebo si nespomínam žeby Marchand v zápase niekoho poslal do 'quite dark room' pre hráčov s otrasom mozgu...
doplnene o hlasovanie
Kower píše: zaujimava štúdia pre nejakého psychológa by bolo dať vzorke ľudí pozrieť oba zakroky- Neala aj Thortona bez ukázania záveru a potom sa spýtať ktorý zákrok bol zákernejsi
Kdyz tak nad tim premyslim ze vsech stran a bez ohledu na nasledky a mel bych si vybrat jen jeden ze dvou uderu, tak radsi bych zkusil vydrzet to koleno od Neala. jeste jednou, je velky rozdil jestli dostanes ranu pri rvacce do hlavy, kde to tak nejak ocekavas a hlavu nemas bezbranne na lede (viz napr. Emery vs Holtby) a je rozdil schytat to v pozici v jake to schytal Orpik a uz ani nemluvim o slewfootu, o tom ze ty rany byly dve a o tom, ze to vsechno bylo po preruseni hry.

Rikat, ze kdyz odhledneme od nasledku, tak pocinani Thorntona bylo mensi zlo nez pocinani Neala je proste mimo misu. A to tu mimochodem Neala nebranim ani jedinym slovem, jedina vec za kterou si stojim ze Thornton ho ve sve stupidite prekonal, coz uz je co rict.. Je ale s podivem kolik zastancu a advokatu tu ma Thornton, to se cloveku zastavuje rozum, myslel jsem ze neco takove se neda obhajovat, ale jak vidim tak da se..
Atlantik píše:Kdyz tak nad tim premyslim ze vsech stran a bez ohledu na nasledky a mel bych si vybrat jen jeden ze dvou uderu, tak radsi bych zkusil vydrzet to koleno od Neala. jeste jednou, je velky rozdil jestli dostanes ranu pri rvacce do hlavy, kde to tak nejak ocekavas a hlavu nemas bezbranne na lede (viz napr. Emery vs Holtby) a je rozdil schytat to v pozici v jake to schytal Orpik a uz ani nemluvim o slewfootu, o tom ze ty rany byly dve a o tom, ze to vsechno bylo po preruseni hry.

Rikat, ze kdyz odhledneme od nasledku, tak pocinani Thorntona bylo mensi zlo nez pocinani Neala je proste mimo misu. A to tu mimochodem Neala nebranim ani jedinym slovem, jedina vec za kterou si stojim ze Thornton ho ve sve stupidite prekonal, coz uz je co rict.. Je ale s podivem kolik zastancu a advokatu tu ma Thornton, to se cloveku zastavuje rozum, myslel jsem ze neco takove se neda obhajovat, ale jak vidim tak da se..
Souhlasím, taky mě ten počet "obhájců" (nebo tedy spíš těch, co se snaží udělat o Thorntonovi lepší obrázek jako polehčující okolnost) překvapil...
Ja Thorntona od istej doby "milujem", hráči si do neho žiaľ zvyknú nakorčuľovať... :thumbsdown:

http://www.pluska.sk/sport/hokej/nhl/th ... hlavu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS