Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Incident Thornton-Orpik,Neal-Marchand/ Thornton = 15 zapasov

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Aku vysku trestu ocakavate pre Thornton_a?

Můžete vybrat 1 možnost


Walt » pon pro 09, 2013 3:59 pm píše:Ja Thorntona od istej doby "milujem", hráči si do neho žiaľ zvyknú nakorčuľovať... :thumbsdown:

http://www.pluska.sk/sport/hokej/nhl/th ... hlavu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Inak tu je debata o Shawnovi z Bruins, nie Joe zo Sharks... ;-)
verdikt padne vo stvrtok alebo v piatok
powerforward píše:Vidim tu totalne prehnane reakcie na Thorntona, a samozrejme plac od Canadiens fanusikov.. Som si myslel, ze to sa nosi len v nasom hokeji, zial som sa mylil.
Co to meleš? :eek2: My se tady k tomu jen vyjádřili stejně jako kdokoliv jiný a Thortona tady obhajujete jen vy homeři. Podívej se ještě jednou, co udělal a zamysli se nad sebou. Atlantik to tady vypsal vše dopodrobna, pod což se podepisuju.
Kower píše:
Walt » pon pro 09, 2013 3:59 pm píše:Ja Thorntona od istej doby "milujem", hráči si do neho žiaľ zvyknú nakorčuľovať... :thumbsdown:

http://www.pluska.sk/sport/hokej/nhl/th ... hlavu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Inak tu je debata o Shawnovi z Bruins, nie Joe zo Sharks... ;-)
ahaa... :slap: ale aj tak, Thornton ako Thornton, palec dole pre oboch.
Kower píše:
Joe S. » pon pro 09, 2013 2:56 pm píše:
Kower » Pon Dec 09, 2013 9:52 pm píše:
Neviem či z nich už niekto videl úder plnou silou od Shawna... nebyť smoly (či karmy) Orpik by hral ďalej a Thorton by nemal ani telefonát i
prečo kecy o karme teda nepíšeš aj pri Marchandovi, tam asi tiež bola karma, keď išlo Nealovo koleno, okolo jeho hlavy :roll:
Asi mi niečo ušlo lebo si nespomínam žeby Marchand v zápase niekoho poslal do 'quite dark room' pre hráčov s otrasom mozgu...
Tak máš asi velmi slabú pamäť lebo ten váš potkan spôsobil otras mozgu Salovi, samozrejme to bolo nechtiac a nosáč sa len bránil pred Salom ktorý sa na neho rútil a chcel ho zničiť nečistým hitom tak ako to zvykne robiť.
Tak ako sa tu mič zastáva Thorntona tak sa môžem aj ja Neala, kým tomu hlodavcovi zostala hava na krku tak to bola len nehoda a trest je smiešny.
Ne sory ja tam proste zadnej masakr od Shawna nevidim :) sory sem slepej ale tam to placnuti rukavici bych si klidne nechal dat.

Co je vetsi zahadou kde se teda zranil kdyz to podle zaberu nevypada, aspon pro me.
Ty vo.e, to tu jako fakt řešíte, proč a jestli vůbec se Orpik zranil...??? Rozumím tomu správně :-O ? To ty dotyčné nezajímá, proč k tomu incidentu vůbec došlo? Protože to je snad v tomhle případě to první, co by mělo každého zajímat!
Anger píše:Ne
sory ja tam proste zadnej masakr od Shawna nevidim :) sory sem slepej
ale tam to placnuti rukavici bych si klidne nechal dat.

Co je vetsi zahadou kde se teda zranil kdyz to podle zaberu nevypada,
aspon pro me.
lehni si na led a já ti dám ránu do hlavy. Uvidíme, jestli
tady i potom budeš blít ty svoje nesmysly. Hokej není MMA a tohle tam
nepatří. Exemplárně Thortona potrestat jako Toresse, to je můj názor.
Anger píše:Ne sory ja tam proste zadnej masakr od Shawna nevidim :) sory sem slepej ale tam to placnuti rukavici bych si klidne nechal dat.

Co je vetsi zahadou kde se teda zranil kdyz to podle zaberu nevypada, aspon pro me.
Asi proto, ze to bylo v klubku hracu, kteri ti zakryvaji vyhled, jinak bys to musel videt..

Ne, Orpik simuluje, nic by mu byt nemelo, Thornton ho tou rukavici jen placnul.. Seriozne? Jak je vubec mozne, ze mu neco je?? Tak ted jen pro vasi informaci, Orpik si prej nic ze zapasu nepamatuje, NIC. Ma otres mozku a bolesti krku.. Simulant jeden cukrovej.
Asi sa tu nikdy nezhodneme... ale čo som tu ja aj ostatní písali je že v hokeji (aj celkovo všeobecne) výsledok teda následok zákroku často závisí od (ne)stastnej nahody... Ja zo záberov nevidím žeby Shawn udieral plnou silou a možno v 99 zo 100 prípadov by po takýchto úderoch žiaden otras mozgu nebol.... žiaľ stalo sa a bude za to pykat... Rinaldo mal šťastie že žiadna jeho rana natrafila 'soft spot' a za svoje napadnutie hráča nemal ani len pohovor... takisto Neal resp. Marchand mal šťastie že ho netrafilo koleno do spankov lebo by to skončilo inak... podobne aj Phaneufov hit na Millera by mal inú publicitu keby Millera brali na nosidlách...

K Orpikovmu stavu by sa dalo chladnokrvne poznamenať že Loui Eriksson si tiež asi veľká zo zápasu nepamätá a to ani nikoho neposlal na PN a ani neviem či sa v zápase vôbec dotkol aspoň 2 krát puku.
Eriksson bol blbá súhra okolností, ako bol pred časom Pacioretty vs. Chára, toto bol úplne iný kaliber, to musíš uznať, či chceš alebo nie
Rád sa Angerovi hlásim ako dobrovoľník. Helmu si môže vybrať podľa ľubovôle, hoc aj ex-Cascade M11 a rukavice si ušijem z molitanu!
Kower píše: Ja zo záberov nevidím žeby Shawn udieral plnou silou
Já bych řekl, že tady bude zakopaný pes. Co chcete vidět a co vidíte. Samozřejmě barvy dresů na to chtění mají obrovský vliv.
a) orpik nemal hlavu na lade, ked dostal ranu
b) nebola to taka rana, aby ho skolila (umyselne) Vacsie rany dostavaju do hlavy pri mantinely. Orpik mal plexisklo, takze este to muselo ten uder stlmit.

Ako mohol upadnut do bezvedomia je pre mna fakt zahadou.

Viac ako 5 zapasov pre Thorntona bude vysmech!
Podle zpomalenych zaberu, co sem dal dejf, to vypadalo slaby. A trochu me to bohuzel ovlivnilo.
Ale ted jsem si znova pustil to puvodni video a pravda je, ze ta druha byla bomba.
Skorpion píše: orpik nemal hlavu na lade, ked dostal ranu
To neni prava, ta druha uz byla na hlavu na lede..
ale ta rana sla vedla a myslim, ze uz bol out
Skorpion píše:a) orpik nemal hlavu na lade, ked dostal ranu
b) nebola to taka rana, aby ho skolila (umyselne) Vacsie rany dostavaju do hlavy pri mantinely. Orpik mal plexisklo, takze este to muselo ten uder stlmit.

Ako mohol upadnut do bezvedomia je pre mna fakt zahadou.

Viac ako 5 zapasov pre Thorntona bude vysmech!
a) druhá rána šla přesně, když měl hlavu na ledě. To je prostě fakt. Za to já nemůžu, že to nechcete vidět.
b) rána k úmyslnýmu skolení a že měl plexisklo ... WTF? To jako má být nějaký zlehčení nebo omluva, co udělal?

K poslední větě je už zbytečný komentář.
Joe S. » úte pro 10, 2013 11:22 am píše:Eriksson bol blbá súhra okolností, ako bol pred časom Pacioretty vs. Chára, toto bol úplne iný kaliber, to musíš uznať, či chceš alebo nie
Veď práve to píšem že výsledok závisí často od náhody... Tak ako Orpikov hit ani Thortonove udery nemuseli spôsobiť otras mozgu... Thorton ponesie následky... mne na NHL vadí že trestá hlavne dôsledky a nie nedovolenost zakroku... Rinaldo a Thorton sa previnili rovnako... napadli hráča ktorý nemal záujem o súboj... preto obaja mali dostať trest, ktorého výška závisí potom od následkov... aspoň pokutu mal dostať Rinaldo... ako som písal keby mal Orpik. šťastie a uder smeroval čo i len centimeter vedľa tak by ani tento topic nemal toľko strán
Ked Neal dostal 5 a bez toho aby sme sa pozerali na nasledky, Thornton nemoze dostat viac ako 5. Bohvie co je teraz s Orpikom a ako vazne to je (tymto ale nespochybnujem vaznost jeho zranenia, tie udery co dostal mohli sposobit dost...). Nealov utok mohol dopadnut ovela horsie. To bol proste humus :grc:
B's su milacik ligy, takze tipujem rovnako 5 pre Thorntona.

edit: Kower, co mas s tym Rinaldom? To fakt v tom nevidis rozdiel? Rinaldo je tiez ma*or a urobil hlupost, ale porovnavat to? :hroza:
Kower píše:
Joe S. » úte pro 10, 2013 11:22 am píše:Eriksson bol blbá súhra okolností, ako bol pred časom Pacioretty vs. Chára, toto bol úplne iný kaliber, to musíš uznať, či chceš alebo nie
Veď práve to píšem že výsledok závisí často od náhody... Tak ako Orpikov hit ani Thortonove udery nemuseli spôsobiť otras mozgu... Thorton ponesie následky... mne na NHL vadí že trestá hlavne dôsledky a nie nedovolenost zakroku... Rinaldo a Thorton sa previnili rovnako... napadli hráča ktorý nemal záujem o súboj... preto obaja mali dostať trest, ktorého výška závisí potom od následkov... aspoň pokutu mal dostať Rinaldo... ako som písal keby mal Orpik. šťastie a uder smeroval čo i len centimeter vedľa tak by ani tento topic nemal toľko strán
:hroza: Keby Thorntonovi nepreplo a Neal nebol hovado, nemal by žiadne... O čom sa tu bavíme?

Aspoň ale súhlasím s teóriou o treste a áno, hráč ako Rivaldo už dávno v NHL nemal byť. Čo prináša do hokeja? Príklady pre psychiatra?
Getzo5 píše:hráč ako Rivaldo už dávno v NHL nemal byť.
Sak hej!

Obrázek
Thorton by mal dostat 8 zapasov... podla sucasnych kriterii.

Keby to bolo na mne a chcel by som ligu vyčistiť tak by som stanovil rozmedzia trestov za jednotlivé fauly s doplnkom že hráč ktorý konal úmyselne nemôže hrať skôr ako 1-5 zapasov po nastupeni zraneneho hráča. Čiže Thorton by dostal 8 zápasov resp. 2 zapasy po navrate Orpika na lad.

To by ste videli konečne rešpekt medzi hráčmi!
Tohle byla od Thorntona pekna svinarna a zaslouzene si posedi, ikdyz se da jeho reakce pochopit ( ne ospravedlnit :nono: ). Ja si ho pamatuju jeste z dob kdy hral u nas, byl i u vyhry SC a vzdy patril mezi oblibene a ferove hrace. Vychod nesleduju, jen vyjmecne, ale leccos se tady na HF doctu a jestli je pravda ze nekteri hraci Pens jsou vychcani provokateri, pak z toho zrejme pramenila Thorntova reakce. Ja tyhle hrace a lidi vseobecne nesnasim, ti by zaslouzili pres drzku a poradne, jenze oni to jen vyprovokuji, nekdo se jich dotkne a uz se ryzuje nemocenska. Thornton to taky nerozdychal, totalne mu je*lo v bedne a tak to dopadlo.
Kower » Uto Dec 10, 2013 6:58 pm píše:
Joe S. » úte pro 10, 2013 11:22 am píše:Eriksson bol blbá súhra okolností, ako bol pred časom Pacioretty vs. Chára, toto bol úplne iný kaliber, to musíš uznať, či chceš alebo nie
Veď práve to píšem že výsledok závisí často od náhody... Tak ako Orpikov hit ani Thortonove udery nemuseli spôsobiť otras mozgu... Thorton ponesie následky... mne na NHL vadí že trestá hlavne dôsledky a nie nedovolenost zakroku... Rinaldo a Thorton sa previnili rovnako... napadli hráča ktorý nemal záujem o súboj... preto obaja mali dostať trest, ktorého výška závisí potom od následkov... aspoň pokutu mal dostať Rinaldo... ako som písal keby mal Orpik. šťastie a uder smeroval čo i len centimeter vedľa tak by ani tento topic nemal toľko strán
nemuseli, ale spôsobili + možno ďalšie následky (ak nie aj trvalé)

A porovnávať s Rinaldom to nemôžeš, aj keď Rinaldo je ko*ot a zaslúži si tiež trest, no Thorntonov megakokotizmus je úplne iná liga.

Predsa len v Rinaldovom prípade bol faul Rinalda na frantíka, vzájomná strkanica a po otočení Roussela napadnutie Rinaldom, to všetko v NEPRERUŠENEJ HRE :!: v tomto prípade musel frantík po tej miernej strkanici aspoň čakať, že retardovi prepne a bude sa chcieť biť. Samozrejme, trest do konca zápasu je málo, dačo navyše mu patrí.

Ale diskutovaná kauza? úplne iná situácia. PRERUŠENÁ HRA, Orpik v kruhu s inými hráčmi a zebrou, keď príde megaretard zozadu napadne Orpika, je*ne ho na ľad a opakovane mu dá päsťou na tvár (nie celú tvár má chránenú plexisklom).


Ak tento rozdiel nevidíš, tak si minimálne riadne zaslepený a si prípad pre Dr. Chocholouška rovnako ako trápny hráč s B na drese :thumbsdown:

Ad Selly, k tvojej vete: "a jestli je pravda ze nekteri hraci Pens jsou vychcani provokateri, pak z toho zrejme pramenila Thorntova reakce." ... Rovnako aj hráči Bruins sú vychcaní provokatéri a likvidátori, viď balkanský prepinák Lucic a aj Parchand
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS