Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Terminy otvorenia chatu

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

budeme to davat do tejto temy, nech je to pokope.

Najblizsie bude chat spusteny v sobotu o 19:00 pri prilezitosti zapasov PHI-EDM a OTT-FLA.
pôjde chat aj v pondelok? ;)
Joe S. píše:pôjde chat aj v pondelok? ;)
od 19:00
Sobota - bez chatu
Nedela - od 19.00
V sobotu od 19:00 (19:00 Boston-Carolina, 21:00 Winnipeg-Minnesota)
zajtra chat od 17:30? ;)
Dnes (piatok) bude chat spusteny od 17.30 pri prilezitosti zapasov:
17:30 Flyers-Jets
19:00 Bruins - Rangers
22:00 Lightning - Penguins
22:00 Islanders - Red Wings
22:00 Ducks - Flames
22:00 Sharks - Blues
23:00 Capitals - Canadiens

V sobotu od 20:00 pri prilezitosti zapasu Rangers - Canucks

V nedelu od 20:00 pri prilezitosti zapasu Hurricanes - Canucks

Have Fun :)
Mikulas Arek, anjel Kajo a cert Cepi vam v piatok 6.12. prinesu jeden darcek - chat na cely den Obrázek
arek píše:Mikulas Arek, anjel Kajo a cert Cepi vam v piatok 6.12. prinesu jeden darcek - chat na cely den Obrázek
jeej a budete aj rozdavat bany? :jupi:
Ak dojde maro, Popradcan ci martin..urcite :rev:
kajo anjel :lolo: :ups:
nad sebou ako certom sa v podstate ani nepozastavujem :oops: mikulasi :serus:
Dnes od 20:00 (Dallas-Philadelphia)
Dnes (sobota) od 20:00
20:00 BUF-CGY
20:00 OTT-LAK
21:00 WPG-DAL

Zajtra (nedela) od 21:00
21:00 WSH-PHI
23:00 DET-TAM
Dnes (sobota) od 19:00
19:00 PIT-CGY
20:00 OTT-PHX
22:00 LAK-COL

Na vianocne sviatky bude chat otvoreny nasledovne:
Od pondelka 23.12. 19:00 az do piatku 27.12. rana.
Otvorte to aj pocas slovenskych zapasov na MS 20
FLYERS FAN » Štv Dec 26, 2013 10:06 am píše:Otvorte to aj pocas slovenskych zapasov na MS 20
správne :thumbsup: , ja sa tiež pripájam k tomu
chat ponechavame aj na cely dnesny den.
zajtra rano chat vypiname, najblizsie ho otvorime na Silvestra, teda 31.12; vtedy pôjde cely den (hra sa zapas SVK-CZE na MS20 a NHL od 19:00). 1. januara pobezi od 19:00 pri prilezitosti Winter Classic DET-TOR.
mne sice osobne ten chat az tak nechyba ale zrovna na msj by ste to mohli nechat zapnute na vsetky cz/sk zapasy.....dnes mi to teda chybalo
Finch182 píše:mne sice osobne ten chat az tak nechyba ale zrovna na msj by ste to mohli nechat zapnute na vsetky cz/sk zapasy.....dnes mi to teda chybalo
27.12. - otvoreny chat - 0 prispevkov v topicu MS20
28.12. - zatvoreny chat - zatial 29 prispevkov v topicu MS20
arek píše:
Finch182 píše:mne sice osobne ten chat az tak nechyba ale zrovna na msj by ste to mohli nechat zapnute na vsetky cz/sk zapasy.....dnes mi to teda chybalo
27.12. - otvoreny chat - 0 prispevkov v topicu MS20
28.12. - zatvoreny chat - zatial 29 prispevkov v topicu MS20
A to má znamenat co, když tenhle topic za týden už nikoho zajímat nebude?
dejf píše:
arek píše:
Finch182 píše:mne sice osobne ten chat az tak nechyba ale zrovna na msj by ste to mohli nechat zapnute na vsetky cz/sk zapasy.....dnes mi to teda chybalo
27.12. - otvoreny chat - 0 prispevkov v topicu MS20
28.12. - zatvoreny chat - zatial 29 prispevkov v topicu MS20
A to má znamenat co, když tenhle topic za týden už nikoho zajímat nebude?
tak teraz prestanme vytvarat akekolvek topicy, ktore nikoho nebudu o tyzden zaujimat. :dudo:
Vcerajsi chat by nikoho nezaujimal uz dnes. Nie kazdy pozera kazdy zapas, ceski uzivatelia nemuseli vidiet nas zapas, my slovaci (ako napr ja) nesledujem vase zapasy. Ale ked nazriem do topicu a precitam si prispevky, nejaky ten obraz o zapase si urobim. Hladat nieco take v chate v tej spleti politiky, prava, vlakov a osobnych veci uzivatelov sa nie kazdemu chce. Ako avizujeme uz davno, preferujeme hokejforum pred hokejchatom.
Hele mně je to jedno, já jsem se s tím smířil.
Ale prostě argumentovat topicem MS20, kde se opravu řeší jen to, co se stejně mohlo řešit na chatu, mi nepříjde zrovna šťastný. Vždyť po tom zápase nebo turnaji stejně nikoho ten topic zajímat nebude, stejně jako by nikoho nezajímalo, co se o tom napsalo na chatu.
Jste to snad udělali, že vám vadilo, že se nepíše do týmových topiců? A stejně turnajové a playoff topicy mažete.
Vim, ze je to asi obtizne, ale nejde nejak udelat pristupny archiv chatu, aniz by byl otevrenej chat..?
nejde
175 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES