Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Svedsko

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Let's Go Tre Kronor :wave: :cinka: ... co jiného dodat...
Nemá prečo mať. S Mayersom a Jonesom je najlepšie korčuľujúci dlháň v obrane v NHL.
U mňa je to jasné, švédskemu národnému tímu jednoducho nejde nepriať. :) Ešte špeciálne, keď tam budeme mať 6-násobné zastúpenie. Hlavne, aby sa všetci odtiaľ vrátili zdraví a najlepšie s medailou ! :yes: :box:
Pasha píše:švédskemu národnému tímu jednoducho nejde nepriať.
Sedin one, Sedin two, Fallinder, Kronwall, Hagelin.. :jn:
Rono » úte led 07, 2014 8:42 pm píše:Sedin one, Sedin two, Fallinder, Kronwall, Hagelin.. :jn:
Lundqvist v pohode? :wink2:
Ano. Já proti Kingovi jako osobě nikdy nic neměl a nemám. :) To že je přeceňovanej, za to on nemůže. :giggle:
Sedinovcov prežijem, proti Tallinderovi nemám nič, hoci hrá pikslu. Ale máme tam 6 hráčov a Švédsko mi bolo vždy vždy sympatické.
Pasha » úte led 07, 2014 8:55 pm píše:Sedinovcov prežijem, proti Tallinderovi nemám nič, hoci hrá pikslu. Ale máme tam 6 hráčov a Švédsko mi bolo vždy vždy sympatické.
Jasný. Chápu to, nemám ti to za zlé. Koneckonců já proti Švédům nikdy nic neměl... Na letošní nominaci mě jen fakt zarazil, ale za to hodně, nenominování Hedmana...
"Hedman produkuje 2.největší počet bodů při 5 na 5/60 minut mezi beky. I víc jak Ovečkin! Víc jak Karlsson (1.57x1.19). I Corsi má po Stralmanovi ze Švédů nejlepší."

http://www.rawcharge.com/2014/1/7/52840 ... -for-sochi" onclick="window.open(this.href);return false;
Brian Hedger ‏@BrianHedger 1m
As media surrounded Hjalmarsson for Olympic stuff, Raanta chuckled. "Sweden? Who cares?!? Who won the World Juniors?" Even Kruger laughed.
Monsterova
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Henrik Sedin not going to Sochi according to Swedish reports..
Koukam, ze mi vypadava polovina sestavy z fantasy.. :eek2:
Súhlasím s tým, Švédi sú dosť sympatický tím, i keď sa nezmestia do mojej top 3ky tímov, ktorým budem fandiť, ale dopriala by som to aj im. Škoda, že nebudú dvojičky spolu :?
Landeskog-Zetterberg-Steen
Sedin-Backstrom-L.Eriksson
Nyquist-Berglund-Alfredsson
Hagelin-Kruger-J.Ericsson
Snad nejlépe složené lajny.. Mám vsazeno na Švédy, že si dojdou pro Zlato! Sud piva je dobrej, nicméně, pokud hoši zklamou, šáhnu si pořádně do kapsy já.. :lol2:
:lol: to je babka!
Guddy.44 píše:Snad nejlépe složené lajny.. Mám vsazeno na Švédy, že si dojdou pro Zlato! Sud piva je dobrej, nicméně, pokud hoši zklamou, šáhnu si pořádně do kapsy já.. :lol2:
Švédům budou citelně chybět Sedinovec a Franzén, jasně, i tak jsou silní, ale na zlato dle mého názoru nemají. Já to vidím na někoho z dvojice Kanada-Rusko a kdyby na nás sedlo krapítek štěstí a naganská aura, tak snad i my bychom si mohli na to zlato sáhnout..
Kanada co ted sleduju nedává ani Norsko. Samozřejmě, Norsko nejsou nazdárci.. Jinak, ví se, kdo zítra chytá za Švédy?
Swedish media saying Zetterberg done for the tournament #bn #sochi14
:-O
wtf nieeeeeeee :cry: snad moj najoblubenejsi Sved :cry:
Zette :verysad: :-/ Hanku dej se do kupy aspoň pro závěrečné boje v NHL.
To je problém, ktorý ho trápi celý rok, tipujem, že v lete pôjde na operáciu, vynechal kvôli tomu mesiac. Dá sa s tým hrať, len to treba utlmovať nejakými tabletkami. Každopádne obrovská strata pre Švédov, stratiť kapitána a lídra :verysad:
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS