Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Premier League

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Rolo56 píše:Je tu nejaký fanda CITY? Ja CITY fandím už dosť dlho... Tento rok to vyzerá, že Mancini pôjde von.. Zahrabáva talent tímu... Blbá taktika, nemá ideálnu zostavu.. Je to debilko :D :D
No žiadny fan City tu nie je. Ak sa smiem opýtať, odkedy fandíš City ? Pred rokom 2008 alebo až po kúpe klubu šejkom Mansourom a si gloryhunter ? :) Osobne tipujem to druhé :giggle:

PS: Manchester is RED and will be red forever :frajer2:
Pasha to prvé... Možno mi veriť nebudeš, ale vtedy, keď za náš hral napr. Petrov :)
Fanúšik MUTD nazýva niekoho glory hunterom :eek2: , len mi nepovedz že si im fandil ešte pred príchodom Sira :giggle:
Ohlund píše:Fanúšik MUTD nazýva niekoho glory hunterom :eek2: , len mi nepovedz že si im fandil ešte pred príchodom Sira :giggle:
Manchester United je klub s históriou, fanúšikmi po celom svete, legendami ako Bobby Charlton, George Best atď....A City mali čo pred príchodom Arabov ? To je klub ? Tam nie je žiadne srdce, história, to sú len preplatené bábiky na čele s tým k....m Mancinim.

Kluby jak City, PSG, Real, Chelsea, to len ku*ví futbal, fuj....
Real len ku*ví futbal :rofl: a aj stabilný tím v medzi elitou v premier league Chelsea (chelsea ku*ví futbal svojou hrou)
Tiež nemám rád také tímy zbúchané zo dňa na deň, ale uvedom si že aj MUTD je tam kde je hlavne kvôli peniazom...
Tohle je paráda. V současnosti se hraje playoff o postup do Premier League. V tomhle SF nastoupil Watford proti Leicesteru. První zápas Watford prohrál 1:0. Teď vyhrával 2:1 a vypadalo to, že dojde na prodloužení (zde není pravidlo o počtu gólů na hřištích soupeře). Jenže v nastaveném čase kopal Leicester penaltu a to mimochodem po pěkný simulaci. No a na závěr zápasu se můžete podívat.

Watford postupuje do finále ve Wembley.
Prvé kolo Premier League bolo rozlosované

Obrázek
Jako zasloužený označil titul pro City i Mourinho. "Myslím, že je zasloužený, protože oni neztráceli body jako my s Aston Villou či Sunderlandem. Nikdy jsem neskončil třetí v tabulce, ale s ohledem na vývoj sezony to musíme přijmout," dodal portugalský kouč Chelsea

Jde videt jaky ma Mourinho prehled :lol: Nedavno City horko tezko dotahovali se Sunderlandem zapas aspon na plichtu a to uz si nepamatuju jak hrali na podzim u nich. A Villa - City na podzim 3-2... Nekdy je fakt lepsi drzet hubu nez plantat nesmysly :slap:
Mourinho potí pi*ovinu za pi*ovinou, včera sa vyjadril, že ocenenie hráč roka mal vyhrať Džeko :giggle: :lol2:
Hra niekto tento rok PL fantu? Akurát dokončujem tím. :-D
No s kámošem jsme si udělali tým. Jestli na to bude čas, tak asi áno. Ale jelikož sledují BL, tak nwm, jak dlouho mě to bude bavit. :)
Ja jsem to parkrat zkousel, ale vzdycky jsem se na to casem vyprdl takze se do toho radsi ani poustet nebudu.

Jinak me hodne potesil navrat PL na Digi sport a jeste vic to ze se bude vysilat v ČR i na O2 :good: Slovak sport daval min zapasu + ti komentatori taky nebyli zadna slava.
My sme nedávno nahodili Slovaksport, tak som sa tešil, že budem konečne pozerať pekne na telke a nie stream cez PC... Úplne zbytočný kanál ten Slovaksport.
Inak mám v tíme Sigurdssona :clap: , samozrejme som ho proti ManUtd nechal na lavičke. :popi:
http://www.theguardian.com/football/premierleague/table" onclick="window.open(this.href);return false;

Kurna to je pokoukanicko :pivo2: :giggle: Az na Chelsea vsechny TOP kluby za nama. Je mi jasne ze to dlouho nevydrzi, prijde tezsi rozpis a zas z toho bude asi boj o zachranu, ale musim si to uzit :jupi:

PS: United 11 mist za nama :hehe: , to uz se nebude ale nikdy opakovat, skoda.
Obrázek
Lukas33 píše:Hra niekto tento rok PL fantu? Akurát dokončujem tím. :-D
Jo jo, máme takovou menší ligu :-D
Dávam do pozornosti web o Premier League, na ktorom som redaktorom

http://football365.sk/

Zároveň odkaz na moje články, ak by mal niekto záujem :giggle:

http://football365.sk/author/pasha/

:thumbsup: Vďaka za každého, kto si prečíta článok :yes:
Ze vy mate nejakou spolupraci s DIGI? Mam takovy pocit ze jsem tam videl ve studiu vaseho tusim sefredaktora, takovy strejda to byl :-D Jinak drzim palce :thumbsup:
Áno, je tam obojstranná spolupráca a propagácia. Ladislav Harsányi ? :giggle: Asi to bol ten. Ďakujeme :thumbsup:
jj to bol on; dnes digi dostane zabrat :cookies:
Vypada to ze tuhle temu nebudu minimalne dalsi rok navstevovat, ikdyz pri tom nasem antifotbale to bude asi mnohem vic. Leda ze bych tu sel popichovat jine mancafty, ale na to ted nemam naladu, na posraneho aj ho*no spadne.
Selly8 píše: na posraneho aj ho*no spadne.
Hajzel spadne.
ho*no uz spadlo :wink2:
Ono je to jeste slozitejsi...sice spadlo, ale jak se zemekoule toci tak spadne jeste raz :giggle:
Hull :wave: silne drzim palce, aby to udrzali a snad to raz opät daju hore aj Wolves :fan:
202 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS