Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ZENY

Diskuze o všem možném i nemožném.

trochu offtopic, ale to som fakt jediny komu sa nelubi Jennifer Lawrence na tych leaknutych fotkach?
Obrázek
To som az dnes zistil, ze my mame takuto tenistku

Obrázek

:slintac:

Asi zacnem pozeravat tenis :hmm:
Obrázek

:D Rafa je proste pán. Totálna koncentrácia.
Obrázek

:nervozny: :slintac: Vem si mě :wub: :-D
Asi mě ukamenujete, ale kdybych měl vybrat nejvíc sexy ženu podle sebe tak to bude jednoznačně tahle potvora :jn:

Pro mě vražedná kombinace! :arrow:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

S Krausem :hroza: ...ty umělý kozy si dělat nemusela :slap:
Leo píše:Asi mě ukamenujete, ale kdybych měl vybrat nejvíc sexy ženu podle sebe tak to bude jednoznačně tahle potvora :jn:

Pro mě vražedná kombinace! :arrow:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

S Krausem :hroza: ...ty umělý kozy si dělat nemusela :slap:
kdo to je??
Logan píše:kdo to je??
Nela Slováková
Leo píše:Pro mě vražedná kombinace!
Jojo, ta R8 :slintac:
holka kozata blondyna.. :neviem:
Je to takový dotaz na čtvrteční dopoledne - ale proč se jako ženské fotí u aut? A ještě k tomu u nějaké ruiny v pozadí? To nemůžou vyfotit někde jinde, to jediné místo, kde se dá fotit, je někde v zadním traktu bývalé fabriky na mýdlo? Tohle sem nikdy nepochopil. Už jen to, proč vůbec tu ženskou musí fotit u auta, co to má jako znamenat? Že ona měnila ty pneumatiky, nebo co? Se zbraní v ruce? A proč se u toho tak zubí?

Kýč jak hovado, to auto, ta fotka a ta nehezká, silikonová a vyfotošopovaná ženská taky. A ta třetí fotka taky, proč jako drží tu .. to.. v ruce nad tím chlapem? To se mu tím snaží naznačit, že má utřít prach?

Tohodle nejsem hoden.
Leo píše:
Logan píše:kdo to je??
Nela Slováková
Kdo to je?
http://revue.idnes.cz/lindsey-vonnova-a ... idicky_zar" onclick="window.open(this.href);return false;
Dobre dejfe, ze jsi ji nechal :andy:
Vždy som vedel, že ten bu*erant Bieber mal také šťastie a chodil so Selenou Gomez, po tomto som hotový, v lete idem do USA :lol2:

Obrázek
Obrázek

Miss Universe Canada
Chytil som do ruky nejake noviny a hned na prvych stranach ze zas nejaky novy domaci serial, tzn. dalsia scracka s ktorou tv nedaju pokoj. Potom ale cumim na zensku predstavitelku a..... instant zamilovany :D

Obrázek

Obrázek

Zaroven si dovolujem upozornit na zaujimavu spodnu cast dolnej fotografie
Getzo5 píše:Miss Universe Canada
wow, palec nahoru za originalitu (a samozřejmě ztvárnění) ... :cool:
dnesna zadna strana dennika Sport, ma mimoriadne oslovila zaujala :cookies:

Obrázek Ashley Harkleroadova sa stala prvou tenistkou z absolutnej svetovej spicky (v roku 2003 bola v rebricku WTA na 39.mieste), ktora pre Playboy pozovala naha

Obrázek
Petra Uberalova, slovenska tenistka 19

Obrázek
Já Rusko nemám vůbec rád, ale poslední měsíc totálně ujíždím na skupině Vintazh..



:tada: :oops:
Jdu si ho vyho*it - dámy prominou a páni pochopí :-D

Obrázek

Jinak rovnou doporučím film Redline (Maximální rychlost), ve kterém tato bohyně (Nadia Bjorlin) hraje :thumbsup: Něco mezi FF a Zběsilou jízdou.
testovaci pilot Lotus pre novu sezonu Carmen Jordova

Přílohy

cepi píše:testovaci pilot Lotus pre novu sezonu Carmen Jordova
tu by otestoval kde kto
Ta postava a tie nohy :wub: radosť pozerať aké bude počasie :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lenka Vavrincikova je bohyna a predal by som oblicku za jednu noc s nou ale tu blondavu staru rarohu si sem tahat nemusel :lol:

Uz ked nejaku milfku tak napr

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


A kvoli tomu krasnemu usmevu a jak u toho vie krcit nostek a este kvoli tym peham jej aj odpustim ze ma male kozy. Ale zelenooke brunety to je proste moje. A tie zeny co sem hadzem su jak cez kopirku :lol2:
Finch182 píše:jej aj odpustim ze ma male kozy
Se s tím nesereš, ale jo, já mám rád upřímnost! Za mě palec hore! :klobuk: :-D

Jinak i já mám ty ženy, co sem házím jak přes kopírák. Je potřeba mít svůj styl.. :nono:
505 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG