Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prispevkove Jubilea

Diskuze o všem možném i nemožném.

hf onedlho 250 000 :thumbsup:
arek píše:cepi onedlho 10 000 prispevkov :cool: :oslava: este si pamatam, ked malo cele HF dokopy 10 000 :D
to cepi je taky spamer? :D
leo píše:Me treba vzdycky dostane Stevenovo spamersky povidani sam se sebou na chatu :-D Ja vim ze to hodne proziva ale ostatni to zjevne nezajima :lol:
Ked si pisu ostatni clenovia v chate dajme tomu v zapasoch Boston-Philla tak snimi si popisem ale potom po zapase povedia :ahoj: Ja ostanem sam a chcem si pisat ale nemam kam dat svoje emocie, kricat nemozem lebo raz som zakrical a uz nezakricim radsej nikdy :D :thumbsup:
3000 :!: :clap:
1500 :!: :jupi:
3333
Tak už mám za sebou +2000 příspěvků na HF.com. :wave:
takové epické - 2222 :giggle:
1000 :klobuk:
100 :hfman:
2000 :oslava:
Tri sto :klobuk:
4000.
1001 :oslava: zacinam druhu tisicovku
2500 :hmm: Nebyl jsem kdysi, první, kdo toho čísla dosáhl?
Je to mozne :giggle: ved hodnost spammera si mal opravnene.
Já měl svůj speciální rank, který jsem si vyžádal, ale přišel jsem o něj asi když se přecházelo na novou podobu fóra. A dneska už bych si ho nezasloužil :jn:
Tak jsem dnes dosáhl pro mě magické tisícovky. Současně s tímto bych chtěl adminům vyslat moje díky za všechno, co tu za ty roky udělali a kam toto fórum posunuli. Vesměs to byly jen kroky kupředu, i když na některé se zvykalo déle (chat, vzhled). Také samozřejmě musím poděkovat všem běžným uživatelům (hlavně těm, co občas nakouknout do topiku Panthers :giggle: ) za jejich příspěvky, protože leckdy jsem se tu dozvěděl něco navíc, co jsem na internetu nepostřehl(speciálně pak díky Ronovi za jeho přestupové okna a trhy s hráči). Když jsem se sem tehd ještě jako Reeper registroval, nečekal jsem, že vůbec tohoto čísla dosáhnu. No o to víc mě teď těší. :)
pre zaujimavost, co sa tyka poctu prispevkov a tzv.rankov k nim
Roznášač vody
Čistič spŕch
Čistič výstroja
Brúsič korčúl
Zberač pukov
Rozstlieskavač
Rolbár
Hlásateľ v aréne
Časomerač
Bránkový rozhodca
Čiarový rozhodca
Hlavný rozhodca
Stabilný hráč
Opora tímu
Hviezda tímu
Kapitán tímu
Tréner tímu
Majiteľ tímu
Legenda fóra


*pocet prispevkov, kto je co je, zistíte pri svojom pocte prispievani...kazdy sa tam najde :giggle:
cepi píše:pre zaujimavost, co sa tyka poctu prispevkov a tzv.rankov k nim
Roznášač vody
Čistič spŕch
Čistič výstroja
Brúsič korčúl
Zberač pukov
Rozstlieskavač
Rolbár
Hlásateľ v aréne
Časomerač
Bránkový rozhodca
Čiarový rozhodca
Hlavný rozhodca
Stabilný hráč
Opora tímu
Hviezda tímu
Kapitán tímu
Tréner tímu
Majiteľ tímu
Legenda fóra


*pocet prispevkov, kto je co je, zistíte pri svojom pocte prispievani...kazdy sa tam najde :giggle:
zaujimalo by ma ci tu uz mame nejaku legendu fora
Anty píše:zaujimalo by ma ci tu uz mame nejaku legendu fora
Obrázek

a coskoro sa do tejto vazenej spolocnosti prida aj Ohlund :yes:
aj poniektori zlti, by boli za normalnych okolnosti legendou fora, ale sme radi, ze su zlti :)
400 :)
666 :cert:
3000

Díky za HF! Jsem fakt rád, že jsem na toto fórum narazil a v sprnu oslavím 4 roky na tomto serveru, čemuž se mi taky nechce věřit, že to tak letí...
379 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES