Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Hadzana

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

dnes o 20:10 na Jednotke zapas nasich Sloveniek proti Srbkam na ME v Osijeku. Hra sa o postup zo skupiny. :svk:
uz tu desat minut trpnem pred pc ...lebo stream som nenasla..som mimo SR

:yahoo: zvladli to
super baby je to tam :!: :svk: navyse som si nasiel dve nove manzelky, jednu slovenku a jednu srbku :clap:
fantazia nemam slov
som tesne po operacii, mal by som sa setrit, vyskakovat ani nahodou, nedalo se
zapas zapasov, v brane sme mali zenskeho Stochla, srbky 5 sedmiciek = 0...neuveritelne co predvadzala Gubikova, 21 rocna....
ten 2.polcas tazko k tomu nieco dodavat, prehravat o 7 a zvitazit o 2....
vidiet plakat zenske, na nezaplatenie:D
Muselo to byt neskutocne emotivne vidiet ten zaver...ja som sa tu tisko modlila nech to daju...a dali :clap: :hop:
Cathy píše:Muselo to byt neskutocne emotivne vidiet ten zaver...
tak to bol a neviem si predstavit co tam prezivala nasa pocetna skupina fan´s
ale bol to emotivny zazitok aj spoza tv, zhliadol som vsetky nase zapasy, podobne ako podrobne sledujem aj tie muzske a tie baby uz hned v prvom zapase ukazali, ze na nieco velke maju a dokazali to
aj ked si uz pripadne nepipneme v nadstavbovej skupine, uvidime nase este dalsie 3 zapasy a na niektore sa da ozaj pozerat :cookies:
arek píše:jednu slovenku
daj meno:D

btw, kamos dal na nase za 20€, kurz 4,5 (a to siel dole z 5) bral cistych 60, ale co prezival, volal mi skoro po kazdom gole, aj ked pocas 1.polcasu sa velmi neozyval :lol2:
Rajnohova.

Nas dalsi program:
Nedela Holandsko 20:15
Utorok Svedsko 18:00
Streda Nemecko 18:00

:svk: :fan:
Ahojte,
chcel by som sa opytat, ci tu nie je mozno nejaka partia co si obcas chodi zahrat hadzanu?
Nikdy som hadzanu nehral (nepocitam jeden semester na FTVS, kedze to bolo iba niekolko cvik).
Mam 29 rokov a rada by som sa pridal, samozrejme ak tu nejaka partia je.
Resp. ak vie niekto kde by sa dalo zahrat iba tak rekreacne, vecer po praci?
Som z Bratislavy.
Dakujem :)
s tym tu asi neuspejes :)
MS sledujes?
:cry: to je neskutocne... Uz taky mesiac googlim a nic som nenasiel, ako keby sa na Slovensku ani nehrala hadzana. Dokonca som este pisal aj na Sportovy klub policie BA a ziadna odpoved.
Sledujem ako sledujem. Ked stihnem medzi pracou a fitkom, tak si precitam co sa deje, ale este som nestihol pozriet ziden zapas :cry: Bolo mi luto, ze sme sa tam nedostali, ale zase so sucasnou urovnou nasej hadzanej (citaj srbskej), nemozem povedat, ze sme si nezasluzili zostat doma. Ale som sa tesil, ze si pozriem aspon Chorvatov.
finale Katar-Francuzsko bude doost zaujimave a som zvedavy, kolko % v prospech domacich prihodia sudi
neskutocna kritika sa za to nesie na domacich, co viem, zarezani v tomto smere boli Rakusania, kde sa po zapase kouc Rakuska vyjadril, ze domaci sa takymto spôsobom môzu kludne stat majstrami sveta lol
proti Nemecku to vraj tiez bolo na hrane, aj ked Nemci si za prehru mohli sami, najmä za vykon v prvom polcase a Poliaci po prehratom semifinalovom zapase vsetci do jedneho vytlieskali rozhodcovsku dvojicu....ten zapas som vsak omrkol cely a nic dramatickeho sa v tomto smere neudialo a Katarcania sa cez Poliakov dostali zasluzene

kto nesleduje hadzanu, musi byt z ich finalovej ucasti soknuty, vseobecne sa hovorilo, ze môzu byt ciernym konom turnaja a stvrtfinale je ich cielom, finale ale necakal urcite nikto
samozrejme, je to take vselijake, tim vytvoreny mocou penazi...na lavicke trenersky mag, ktory doviedol Spanielov k titulu MS a potom jednotliva hracska skladacka rôznych narodnosti

Markovič 30 zápasů za repre Černé Hory
Mabrouk Egypťan
Roiné Francouz
Capote Kubánec
Sarić 57 zápasů za repre Srbska a později Bosny (narozen v Bosně)
Memiševič Bosna
Stojanović 53 zápasů za Jugoslávii/Srbsko/Černou horu
Vidal Španělsko
Damjanović Černá Hora
Benali Tunisko.
Tedy 8 z 16 hráčů nakoupení žoldáci, ze zbylých 8 rodilých Katařanů jich většina jen vysedává na lavičce, jediný v základu je Mallash (ale ten je ozaj paradny hracik, individualne presadit sa nema najmensi problem)

podmienkou ich repre za Katar, bola 3 rocna neucast v inych repre narodnostiach, zaujimavost, Feri Sulc, ktory hrava ligu v Katare, bol tiez osloveny, ale zostavalo mu este 1,5 roka, aby sa sa stal Katarcanom; sam sa vsak vyjadril, ze by do toho nesiel, peniaze su peniaze, ale on nie je ten typ, navliect si len tak iny repre dres
Katarcania uz za postup do semifinale vyfasovali po maserati, 1mil.dolarov a byvanie na prepychovom umelom ostove Pearl v Dauha, co dostanu za pripadny zisk MS si tazko predstavit
kazdopadne, vo finale drzim palce Francuzom, po sportovej stranke musia byt niekde inde a ak nezauraduju mimo sportove vplyvy, malo by to klapnut

cely ten sampionat je inak dost velka fraska, taki Nemci, ktori dnes v olympijskom suboji zdolali Slovincov, na sampionate nemali vobec co robit, kedze nepostupili z kvalif; no Australia dostala z tazko pochopitelnych pricin cervenu, tak sa tam znenazdajky ocitli Nemci a tiez tusim silny Island (ktory sa dostal do skiupiny s Cechmi) sa tam dostal tiez na ukor niekoho
dalsia vec, cast fanusikov, ktora mala listky na stvrf.zapas Nemecko-Katar a semif.zapas Katar-Polsko sa do haly nedostala, prednost dostali miestni, sejkovia
v Katare je inak ten sport tak popularny, ze miestnym platia za to, aby na jednotl. sportove podujatia, ktore idu do sveta, vytvorili aku taku kulisu:D

ale ak uz futbalove MS dali do ´futbaloveho´ Kataru, kde sa nevie, ci sa bude hrat v lete, v zime, v jeseni, ci na jar, je to chore, zvratene, jednoducho povedane skorumpovane
A pak ze penize az v prvnim pripade :jn:
na aky kkt sa tam dostal opät Heister :hroza:
nie bo Stochl,Antl atd. su uz prestarnuti
snad sa bude pakovat hned po kvalifikacii
Idem na hádzanú!!! Dám ootom report... Voľné sú už len krajné horné tribúny... Tak držte palce :cinka:
Cathy píše:Idem na hádzanú!!! Dám ootom report... Voľné sú už len krajné horné tribúny... Tak držte palce :cinka:
my sme boli hore na A32 v prvom rade
veelka skoda toho uvodu....presne o tom sme sa bavili, aby nam svedi v uvode neusli, lebo atmosferou to sekne....aspon za ten druhy polcas :thumbsup: a hned bola atmosfera o inom

Liptak " Keď sme sa dotiahli na rozdiel troch gólov a celá hala stála, mal som zimomriavky".
konecne mame ideal trenera a ta potrebna postupna obmena kadra by mohla (casom) priniest postupove ovocie

na konci ma vytocil ten "dj :censored: " co hned po zapse pustil hudbu, namiesto toho, aby bolo ticho a mohlo nasledovat dakovne kolecko (ale ten speaker co hecoval halu bol fajn)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES