Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NASHVILLE PREDATORS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ja mam zase rad primocarejsi styl :) Proto u nas obcas kvetu kdyz vidim Voracka jak muze dat dvakrat gol a vzdycky se snazi prihravat :) Takze me to fakt nevadi :)

Obecne nejlepsi hokej v nhl je nekde v pulce ani uplne kombinace ani uplne strileni centak za modrou.

:lol2: :lol2:
Guddy.44 píše:
:lol2: :lol2:
Jakoby toho meli nasi fans malo :giggle:
James Neal:
Obrázek
Hmm jde vidět, že se Neal učil do mistra :klobuk:
neis píše:Hmm jde vidět, že se Neal učil do mistra :klobuk:
Muzes specifikovat? Je mi jasny na co narazis, ale opravdu si nejsem jistej koho konkretne ted myslis.
Jakkoliv to vypada smesne a jsem posledni, co by se toho cloveka zastaval, chtel bych upozornit, ze hrac v tom miste nema vubec zadne chraneni..
Ale prosim ta, ved sa ho ledva dotkol.
kajo píše:Ale prosim ta, ved sa ho ledva dotkol.
Tak ja se te taky nekdy patkou palice obourucne ledva pres tu slachu dotknu..
A ja urcite od bolesti vyskocim meter do vzduchu. Viem, ze ty by si sa urcite rozplakal, ale nie je kazdy padavka :neviem:
Ale on nevyskocil metr do vzduchu..
Atlantik píše:
neis píše:Hmm jde vidět, že se Neal učil do mistra :klobuk:
Muzes specifikovat? Je mi jasny na co narazis, ale opravdu si nejsem jistej koho konkretne ted myslis.
Mate jich vic,jo? :rofl:
Marman píše:Mate jich vic,jo? :rofl:
Podle obecnych nazoru ano.. A vlastne i podle toho myho, i kdyz nemyslim ze by to bylo vic dramaticky nez ve vetsine jinych mancaftu.

1.Kunitz
2.Letang
3.Malkin

neis samozrejme myslel Crosbyho, problem je ze v letech 2006-2009 za nas Neal jeste nehral. A jo, Neal byl i po dobu co byl u nas na tohle nachylnej. Mimochodem, pro uplnost.. tady mu byl ten diving spravne odpiskan.
AndyF píše:Jakkoliv to vypada smesne a jsem posledni, co by se toho cloveka zastaval, chtel bych upozornit, ze hrac v tom miste nema vubec zadne chraneni..
NEW YORK – Nashville Predators forward James Neal has been fined $2,000 as supplementary discipline under NHL Rule 64 (Diving/Embellishment), the National Hockey League announced today.

Financni pokuta proto, ze uz jedno varovani za diving letos mel (Neal was issued a Warning following an incident flagged by NHL Hockey Operations at 3:59 of the first period during NHL Game No. 237 at St. Louis on Nov. 13.).

Priste uz ta pokuta bude postupne vyssi a vyssi, atd atd.
Jako sachista a urcite absolvent jakehokoliv stupne logiky vis, ze to s mym vyrazem-prispevkem nesouvisi..
To jen aby bylo vsechno jasny, slacha-neslacha. Neal je proste jasnej pripad a ma co mu patri.
Atlantik píše:Neal je proste jasnej pripad a ma co mu patri.
Jiste, ale presto..
Kdyz zlodeje zavrazdi, nebudu skakat metr vysoko..
AndyF píše:Jiste, ale presto..
Kdyz zlodeje zavrazdi, nebudu skakat metr vysoko..
To rozhodne.. ale kdyz toho zlodeje okradou, tak skakat metr vysoko budu :wink2:
Stalber na waiveru :hmm:
http://m.denik.cz/denik/c/farma-je-leps ... 01501.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Chlapec za to nevyfasoval ani trest.. :hroza:
Nedelni trejd :sok:
Franson and Santorelli(TOR) for Jokinen, Leipsic, 1st(NSH)
Toronto se nechalo dobře o*ebat. Asi chtěj skutečně utankovat toho McDavida.

BTW: kam sakra hoděj Fransona? Maj 3 parádní beky s hokejkou napravo (Jones, Weber a Ellis) a pochybuji, že jednoho z nich trejdují na úkor Fransona..
Guddy.44 píše:Toronto se nechalo dobře oje*at. Asi chtěj skutečně utankovat toho McDavida.

BTW: kam sakra hoděj Fransona? Maj 3 parádní beky s hokejkou napravo (Jones, Weber a Ellis) a pochybuji, že jednoho z nich trejdují na úkor Fransona..
Asi tak první kolo Nashvillu jim moc nepomůže k zisku McDavida :hroza: Pozitivní z toho trejdu pro ně je jen to oslabení... naopak Preds :thumbsup:
518 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES