Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

RED DEVILS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

leci píše:pěkně jsme to ted na konci kola potáhli :) zvlášť díky tvojí momentální formě cepi :klobuk: :thumbsup:
dobra praca, ale este aj v tom poslednom kole sa da co to domrvit alebo naopak?
hore uz nepozeram, maximalne sa uspokojim aj s terajsim postavenim, tak uvidime, ako to v poseldnych 3 zapasoch vypali, z maleho poctu zapasov som zakazdym nesvoj :oops:

moja forma je az nechutna :D ale tahali sme to tentokrat spolu, ako za starych cias, uz ma to ale po tvojom boku nebavilo:D, tak som sa nejako utrhol a ty to mas tiez nasmerovane do 10tky, drzim palec
pevne verim, ze chvile deca + kowera pridu prave pocas dnesnej noci
tak nakonec jsme to zvládli v pohodě :thumbsup: gratulace k druhém místu cepi :)
tak a ted zápasové kolo? byly doby kdy nám maximálně vyhovovaly,tak by na to chtělo navázat.. :yes:
pan adminko je v zivotnej forme? :-O
:taptap:

zaverecne kola dopadli na vybornu, z 8 miesta, kde sme figurovali do takeho 10.kola, sme sa vysplhali na skvele 3.miesto, aj vdaka zaverecnym 8 bodom deca+leciho :serus:

hned sa nam na priebeznom PO 6.mieste dycha lepsie

nepolavit :cert:
nemam vyhrady :)
leci :cinka:
Cepi - dream on :P :D
opät na bedni :klobuk:
vo vzajomnom vychodnarskom derby o 3 miesto, sme to trhli na svoju stranu a vybojovali cenne a zasluzene 3 miesto
prakticky od uvodneho kola sme sa pohybovali na cele konf. a aj ked nam v poslednych kolach akoby dochadzala stava, v samom zavere sme mensi prepad dokazali ustat a vybojovali priecku, ktora nam opät o riadny kus priblizila ucast vo vyradovacke

chalani dobra praca, teraz si doprajte zasluzeny oddych, kaslite na zivotospravu a uzite si to!

Obrázek
omlouvám se celému týmu za moje výpadky v novém roce :oops: nějak jsem ted na nový rok řešil kupu jiných starostí a nestihl pravidelně tipovat...takže omluva a snad nám zase pomůžu co nejvíce k návratu na pozice které nám patří... :cinka:
uz len jeden :povzbudzovanie:

ale tie 3 predosle matche rozdiel 1 bodu :scare:
cepi píše:uz len jeden :povzbudzovanie:

ale tie 3 predosle matche rozdiel 1 bodu :scare:
jednoducho šťastkovia :fucker2:
tak ste to nakoniec predsa len uhrali, aj keď vám to v podtate vyhral kower... :good:
nuž čo sa dá robiť, gratulujem a budem vám držať palce v ´dalšom priebehu :wink2:
:cepi:

Ivan diky :wink:
Žiaľ naša cesta sa skončila a tým sa končí aj moje vopred avizované pôsobenie v Red Devils a KTL. Tam to ešte dotipujem keďže som v individuálke v top 5 a potom pôjdem na oficiálny retirement.

Ďakujem za možnosť byť v tomto tíme a ostatným želám v ďalších sezónach osobné aj tímove úspechy.
:cert:
náskok už jsme ostatním dali v prvním kole, v tomhle by to už chtělo raději zabrat, zatím ten začátek nic moc... :thumbsdown:
neznasam zapasy s nizkym poctom zapasov :x
v takom pripade zvyknem väcsinou nasadzat xky, aj tu jednu na buf-mtl som nakoniec zrusil a keby sa clovek docital skôr, ze proti Isles bude out Perry+Getzlaf....
mf, zly zaciatok dobry koniec:)
za posledne 2 kola :thumbsup: praca
ak to nepojebabreme v zavere, mali by sme byt na bedni a v tabulke na postupovych prieckach :thumbsup:
Hlavně dneska by byla škoda kdyby jsme nevyhráli...tak hodně štěstí v dnešních tipech :modlenie:
:taptap:
nepamätam veru, ci sme vôbec niekedy uspeli v tabulkovom kole, navyse takym suverennym spôsobom hned od uvodu :good:
ciel splneny, PO de facto v kapse, takze dame take relaxacne kolecko pred ostrym startom
tak základní část jsme zvládli bez větších komplikací, teď to chce podobně tipovat i v PO :thumbsup: přiznám se, že ani nevím jak to teď bude probíhat...série se hraje normálně na 4 vítězné?
na 4:)
uvod, ehm no, najmä z mojej strany :hiding:
Tak páni úvod sezóny nám moc zatiaľ nevyšiel ale musíme zamakať a zlepšiť výkony.
GL Red Devils
první kolo děs...věřím, že v tom druhém to bude vypadat jinak :!:
vitajte s5 medzi aktivnymi timami :thumbsup:
Chcel by som podakovat cepikovi,ze umoznil navrat na scenu tohto tymu. :)Vitejte v hre,good luck :) :klobuk:
1376 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Ocelak1
2002 GOTEBORG