Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kanada

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

doufam,ze SID neziska zlato to by byl hrich :hroza:
Obrázek
Obrázek
Giroux to Crosby :scare: Takovy pas Crosby nedostal u Pens snad celou sezonu..
Srdce nejedného fanúšika z Pensylvánie zaplesalo pri tomto pohľade :roll: Najmä tuzemských flyerov :giggle:
btw Kanada si prišla po zlato
Atlantik píše:Obrázek
Giroux to Crosby :scare: Takovy pas Crosby nedostal u Pens snad celou sezonu..
No ale jeste tam chybi ta klicova druha asistence... :neviem:
AndyF píše:No ale jeste tam chybi ta klicova druha asistence... :neviem:
Honza Kolar.. tak takovou Crosby taky nedostal.. :lol2:
Češi Francii splachnou 5:1 a my s nima hrajeme horko těžko co hrajeme :thumbsdown:

S tímto ve 1/4 finále poletíme jako šíp. :-D
Kanada 49 golu v sedmi zapasech a to jeste zbyva treti tretina :-D tahle kanada se mi moc libi :thumbsup:
Se mi zdá, že s kým Cindy hrál, tak těm to s ním nešlo.. Aspoň víme, kdo to kazil.. :jn:
pri tolkych goloch mat -2 v plus minus hodnoteni to vie len cucka Crosby
Guddy.44 píše:Se mi zdá, že s kým Cindy hrál, tak těm to s ním nešlo.. Aspoň víme, kdo to kazil.. :jn:
No kdovi, jak ta situace s wingerama u Penguins vlastne je.. :hmm:
AndyF píše:No kdovi, jak ta situace s wingerama u Penguins vlastne je.. :hmm:
No jo, Claude mu to natira na cely care, ze? :giggle:

Jinak vazne.. tady neni co a koho z Kanady kritizovat. Kanada zatim jen trenuje, Crosby bodoval v kazdem zapase, hraje PK a v rozhodnutych zapasech proti odevzdanym souperum ani nehraje (od poloviny s GER dobrovolne sedel a dnes proti AUT ani nenastoupil). Kdyby nahanel body, vypadalo by to jinak. Nicmene turnaj zacne az ted. Crosbymu jde o Triple Gold Club, pricemz by byl kapitan viteze SC, olympijskeho viteze a viteze MS. O nic vic tu nejde.
Jedina slabina kanady je v kouči
My sme Kanadaneeee :D idem im fandit dnes :P
martin83 píše: Re: Kanada
:lol2: :lol2: jj v kouci a proto hraji nejlepsi hokej za poslednich hodne let :-D
No to ano, ale trenér zatím bez jediného bodu :jn:
JKL píše:No to ano, ale trenér zatím bez jediného bodu :jn:
bavime se o tomhle MS, nebo o cem ted tocis?
Na 1/2 plynu válec. Jsem si naivně myslel, že je Bělorusko aspoň chvíli potrápí :scare:
Ninety91one píše:bavime se o tomhle MS, nebo o cem ted tocis?
točí,až Tě vytočil :-D
btw.Javory rubneme v semi a mají po parádě...
martin83 píše:Jedina slabina kanady je v kouči
Mohol by si spraviť Martine prosím špeciálne vydanie tvojho "koutku"? Netrpezlivo čakám na hodnotenie pražského šampionátu.
ThrashersFan píše:
martin83 píše:Jedina slabina kanady je v kouči
Mohol by si spraviť Martine prosím špeciálne vydanie tvojho "koutku"? Netrpezlivo čakám na hodnotenie pražského šampionátu.
Jeho zajima jen liga lig. A ani ta uz ho nezajima.
Obrázek
:thumbsup:

Už jen kvůli Flyerům to teď Kanadě přeju.
Giroux hraje nepochybne solidne a je videt ze je teamovy hrac, ale dat ho prave tady jako nejlepsiho forwarda je trochu zvlastni vzhledem na to co hrajou napr. Hall nebo Spezza. Nebyt bodovyho uletu ve 2.tretine rozhodnuteho zapasu s Nemcama, tak by nemel skoro nic. Ale zasadni problem s tim nemam, byly casy kdy mi vadil vic a jak rikam, platnej urcite je.
McLellan za tu chvíli z něj udělal komplexního centra. Na buly byl snad nejlepší v týmu, a že na ně chodil fakt často, prý, navíc NEBYL U JEDINÉHO INKASOVANÉHO GÓLU na ledě!
484 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS