Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Simon Gagne isn't hanging up the skates, eyeing return to the NHL in 2015.
Už začal trénovat na další sezónu, nám to LW chybí, milujeme ho... :sarcasm:

Ale ne, já mu to přeju, ale nevidím to moc optimisticky.
Tohle určitě nedopadne ... Hexy není ten nostalgickej typ co by přiváděl zpět ex flyery co nám už pravděpodobně nemají co nabídnout .... milujeme ho, děkujeme mu za skvělý zážitky (Bruins 2010 atd) ale tím to asi končí ... :)
Můj idol dětských let. Kéž by se mu vydařil comeback. Ať už v jakémkoli týmu :)
Fazleev gets his ELC from the Flyers.
hm hm, loni na kempu prej ohromně překvapil a vypadal hodně dobře ... další two way center, těch není nikdy dost ... :)
A pro nas to znamena 2. kolo za Kimma pristi rok. :petrik:
Na druhou stranu ten TBL 1st... :D
Na draftu to vypadá na jednoho z tria Provorov/Crouse/Rantanen. :thumbsup:

A zmínili se, že během prvních čtyřech kol budou brát min. jednoho gólmana. Z té 29./30. by možná mohl klepnout Blackwood při větším štěstí.
Pokud Provorov, tak bude veliká spokojenost ... ale furt si myslím, že půjdem po útočníkovi. Nebo Provorov a pak Konecny? :giggle:
Rono píše:A zmínili se, že během prvních čtyřech kol budou brát min. jednoho gólmana.
Jestli vemem Tomka, tak nam Kuba zacne fandit :giggle:
Provorov/Rantanen bude spokojenost ... uvidíme jestli fakt nepadne ten Hanifin, podle mě to vypadá pořád reálněji ... Nechápu co všichni vidí na Crousovi, v posledním ISS(?) žebříčku byldokonce jako 4.draftu :shock: Podlě mě je to akorát silovej powerforward co se v juniorech prosazoval díky size ... takovej hráč se imho dá najít i s tím late 1st rounderem od TB nebo i v kole druhým.
AndyF píše:Jestli vemem Tomka, tak nam Kuba zacne fandit :giggle:
:hahano:, ale je pravda, že tá Philadelphia by mala svoje rácio. Hakstol totiž prichádza z UND, kam Tomek od budúcej sezóny ide, pričom o Tomekovom príchode do UND sa rozhodlo ešte predtým, než Hakstol šiel do Philadelphie. Keďže v NCAA neexistuje GM, je dôvodné podozrievať, že Hakstol mal sám o Tomeka eminentný záujem (vediac, že McIntyre podpíše zmluvu s Bostonom).

A navyše, hoci by som asi o tom nemal hovoriť, aj ďalšie indície smerujú, že Philadelphia prejavila istý interes, avšak samotný draft je najmä od druhého kola o niečom úplne inom – o tom, či ťa nejaký tím nepredbehne. Špekulovať a hovoriť, že ten a ten tím je favoritom na zisk toho a toho hráča v 3. kole je prakticky nemožné.
Daniel Briere will retire from hockey on July 2nd.
:klobuk: :cry:
AndyF píše:Jestli vemem Tomka, tak nam Kuba zacne fandit :giggle:
Prej jsme jedinej NHL tým, se kterým měl Tomek rozhovor a byl to přímo Hextall kdo s ním mluvil ...
Logan píše:Prej jsme jedinej NHL tým, se kterým měl Tomek rozhovor
Nie...
ThrashersFan píše:
Logan píše:Prej jsme jedinej NHL tým, se kterým měl Tomek rozhovor
Nie...
http://www.flyersnation.net/?p=308

je fakt že nemám tucha kdo je Adam Papoušek ...
Logan píše:je fakt že nemám tucha kdo je Adam Papoušek ...
To bude mít Rono radost.. A to si říkáš Flájer jo?
Logan píše:
ThrashersFan píše:
Logan píše:Prej jsme jedinej NHL tým, se kterým měl Tomek rozhovor
Nie...
http://www.flyersnation.net/?p=308

je fakt že nemám tucha kdo je Adam Papoušek ...
:lol2:
Guddy.44 píše:
Logan píše:je fakt že nemám tucha kdo je Adam Papoušek ...
To bude mít Rono radost.. A to si říkáš Flájer jo?
Tak já nejsem čmuchací pes abych věděl kdo se jak jmenuje že jo :-D
a uz teda chapes kto to je? :D Pobavil som sa ale slusne :rofl:
Finch182 píše:a uz teda chapes kto to je? :D Pobavil som sa ale slusne :rofl:
No předpokládám, že Rono ... :-D
Tak to vypada, ze k nam ani Zacha nevydrzi.
AndyF píše:Tak to vypada, ze k nam ani Zacha nevydrzi.
no kebyže vám ostal Provorov, tak snad by ste to prežili :giggle:
AndyF píše:Tak to vypada, ze k nam ani Zacha nevydrzi.
Vydrží, na 99 percent :yes:.
AndyF píše:Tak to vypada, ze k nam ani Zacha nevydrzi.
Amici ho maji mezi top no..uvidime ,ale dle me vydrzi do 8 picku, pak ho nekdo vezme .teda pokud ho PHI nevezme drive :klobuk:
Tak do draftu už necelé tři týdny... a jen doufám, že tohle je (nejlíp) navždy naposledy, co se na něj těším, když vlastníme TOP10 pick.

A teď k věci. Po pár dalších počtení jednotlivých prospektů zde zveřejňuji můj definitivní seznam pro 7th pick:
1. Ivan Provorov
2-3. Matt Barzal
2-3. Pavel Zacha
4. Lawson Crouse
5. Kyle Connor
6. Mikko Rantanen
7. Zach Werenski
8. Joel Eriksson Ek


Každopádně pokud to vyjde na Provorova, nebo snad ještě někoho ze zvýše umístěných v žebříčcích (Marner, Strome, Hanifin...), tak budu skákat radostí ke stropu. Každopádně ani jeden ze zbylých sedmi mi smutnou tvář na tváři nevyčuje. I když si myslím, že Werenski a Eriksson Ek ze sedmé pozice by byl risk. :neviem: Ale našim skautům věřím, takže ať picknem, co picknem, budu stát při nich.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS