Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Draft

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Tento draft si po case zase raz urcite nenecham ujst (teda aspon prve kolo :giggle: )
Prve dva picky su sice jasne, ale potom bude zaujimave sledovat v akom poradi pojde trojka hanifin-strome-marner :hmm: IMO Arizona aj toronto vezmu utocnikov a hanifin padne az caroline na #5, ale lahko to moze byt uplne opacne :neviem:
No a naozaj zaujimave (aj z pozicie Avs) to zacne byt od 6. miesta… :petrik: tam je skupina 6 hracov ktori mozu ist prakticky v lubovolnom poradi: barzal, rantanen, crouse, zacha, provorov a werenski… devils a flyers IMO budu brat utocnikov a tajne dufam ze zoberu minimalne jedneho z dvojice crouse/zacha, ktorych si do Avs nijak zvlast nezelam… a potom je tam bus so san jose u ktorych by ma neprekvapilo keby zobrali obrancov…
Moj tip:
#6 barzal, #7 crouse, #8 provorov, #9 werenski, #10 rantanen :slintac:, #11 zacha
Ale tuto to moze byt naozaj premiesane hociako…

Z pohladu Avs by som vylucil asi iba barzala - neviem si predstavit ze by sme z 10. miesta pickli prave najnizsieho utocnika z tejto skupiny a navyse centra aj keby padol az k nam :neviem:
Tento draft pripomína ten, ktorý bol v roku 2003. Aj tých "víťazov" bude na drafte viac. Snáď sa nám podarí "home-run" a že príde výmena, v ktorej získame ešte 1st round pick buď od Caroliny, alebo od New Jersey. Vedenie hovorilo o tom, ako prídu ďalšie výmeny počas leta tak snáď sa budú činiť. Strome nemá pre mňa "wow effect" tak dúfam, že ho pickne Arizona. Ak by predsa len získali pick, tak podľa rozhovoru s Dubasom by zvolili niekoho z: Provorov, Barzal, Zacha, Crouse, samozrejme pred nimi klasika Hanifin, Strome, Marner :pray: .

Smartest Player:
1. Mitchell Marner, London Knights (28)
2. Chris Bigras, Owen Sound Attack (23)
3. Dylan Strome, Erie Otters (18)

Best Playmaker:
1. Connor McDavid, Erie Otters (43) – finished first in voting in 2013-14
2. Mitchell Marner, London Knights (27)
3. Anthony DeAngelo, Sault Ste. Marie Greyhounds (14)

Best Stickhandler:
1. Connor McDavid, Erie Otters (41) – finished first in voting in 2013-14 and 2012-13
2. Sergey Tolchinsky, Sault Ste. Marie Greyhounds (19) – finished second in voting in 2013-14
3. Mitchell Marner, London Knights (16)
Jack Eichel nehral dneska proti Suomi nejak tragicky(jen 1-3stridani byl nervozni asi),na to ze je mu teprve 18 a hral jen univerzitni hokej=>mezinarodni,tak v pohode stihal letajici finy a mel i par dobrych momentu :good: ,ale udelal na me dojem v 1zapase. :cinka: .....me zda ze umi i branit docela velky plus pro nej :klobuk:
Matthew Tkachuk (Draft 2016) bude hrát v příští sezóně za London Knights :thumbsup:
:arrow: http://www.ontariohockeyleague.com/arti ... to-knights" onclick="window.open(this.href);return false;
A.Matthews v draftovom roku bude hravat v Zurichu.
danny111 píše:A.Matthews v draftovom roku bude hravat v Zurichu.
Nechápu :neviem: Čekal jsem NCAA nebo WHL, ale tohle :hroza:
Ja práveže chápem a vcelku aj kvitujem.

Bude hrať seniorský hokej, kvalitnú ligu, bude trénovaný NHL trénerom a aj si niečo zarobí. WHL by mu nič nedala, o univerzitu zjavne záujem nemá, čo je vzhľadom na jeho (údajné) študijné výsledky celkom logické.

Rozumný krok :thumbsup:.
Už je to skoro tu. Uhádne niekto celú top 10? Neverím.... :nono:
Moja finálna:
1. EDM - McDavid
2. BUF - Eichel
3. ARI - Hanifin
4. TOR - Strome
5. CAR - Marner
6. NJD - Barzal
7. PHI - Rantanen
8. CBJ - Provorov
9. SJS - Zacha
10. COL - Werenski
1. EDM - McDavid
2. BUF - Eichel
3. ARI - Hanifin
4. TOR - Strome
5. CAR - Marner
6. NJD - Barzal
7. PHI - Zacha
8. CBJ - Provorov
9. SJS - Crouse
10. COL - Rantanen

Finální po přehodnocení, ale netuším jestli si Shanahan vybere Stromea nebo Marnera :neviem: Každopádně se těším jak malej :-D
1.EDM - McDavid
2.BUF - Eichel
3.PHO - Strome
4.TOR - Marner
5.CAR - Hanifin
6.NJD - Barzal
7.PHI - Zacha
8.CBJ - Provorov
9.SJS - Werenski
10.COL - Rantanen
1. Edmonton Oilers - Connor McDavid (C - Erie Otters, OHL)
2. Buffalo Sabres - Jack Eichel (C - U18 U.S. - NCAA)
3. Arizona Coyotes - Noah Hanifin (D - Boston College - NCAA)
4. Toronto Maple Leafs - Dylan Strome (C,LW - Erie Otters - OHL)
5. Carolina Hurricanes - Mitch Marner (C, RW - London Knights - OHL)
6. New Jersey Devils - Pavel Zacha (C, LW - Sarnia Sting - OHL)
7. Philadelphia Flyers - Lawson Crouse (LW - Kingston Frontenacs - OHL)
8. Columbus Blue Jackets - Ivan Provorov (D - Brandon Wheat Kings - WHL)
9. San Jose Sharks - Matthew Barzal (C - Seattle Thunderbirds - WHL)
10. Colorado Avalanche - Zach Werenski (D - University of Michigan - NCAA)
1. EDM - McDavid
2. BUF - Eichel
3. ARI - Hanifin
4. TOR - Strome
5. CAR - Marner
6. NJD - Provorov
7. PHI - Zacha
8. CBJ - Barzal
9. SJS - Werenski
10. COL - Crouse
1. EDM - McDavid
2. BUF - Eichel
3. ARI - Strome
4. TOR - Marner
5. CAR - Hanifin
6. NJD - Barzal
7. PHI - Zacha
8. CBJ - Provorov
9. SJS - Rantanen
10. COL - Crouse
1. Oilers - Connor McDavid
2. Sabres - Jack Eichel
3. Coyotes - Noah Hanifin
4. Maple Leafs - Dylan Strome
5. Hurricanes - Mitch Marner
6. Devils - Matthew Barzal
7. Flyers - Pavel Zacha
8. Blue Jackets - Ivan Provorov
9. Sharks - Zach Werenski
10. Avalanche - Mikko Rantanen
1. McDavid
2. Eichel
3. Hanifin
4. Strome
5. Marner
6. Crouse
7. Barzal
8. Rantanen
9. Provorov
10. J. Roy

Neprihliadal som na záujmy tímov, takže môžu tam byť niektoré nelogické ťahy (na prvý pohľad, asi by Flyers nebrali Barzala napr.).
ThrashersFan píše:na prvý pohľad, asi by Flyers nebrali Barzala
Hexy jasne rekl, ze bere BPA.
Trochu som sa nudil a prechádzal profily hráčov na NHL.com, pozeral ich obľúbené tímy a musím povedať, že vôbec nevedia, čo je dobré. :-D Jedinú výnimku tvoria Vince Dunn a Jens Looke. Plusový bod majú Chabot, Spencer, Hobbs, Kyllington, Aho a Pilon za Doughtyho. Adam Marsh za Cartera. Inak aj tie odpovede ohľadom filmov a hercov sú dosť :eek2: . Mimo hokeja tam v záplave Ronaldov, Lebronov, Ibrahimovičov, Federerov, Nadalov a podobne úplne vyčnieva Sami Niku a jeho Demba Ba.

A ešte jedna drobnosť. K tomuto chalanovi mi tak nejako nesedí to priezvisko. :giggle:
http://www.nhl.com/ice/draftprospectdet ... &year=2015" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak jsem si to prošel a jsou to ještě hrozný puberťáci. Nejoblíbenější herci Sandler a Ferrell. :-D
Ale úplně nejhorší je ten jejich hudební vkus. Skončil jsem u Boesera a jeho One Direction. Navíc nemám sílu. :hroza:
Ako to vyzerá so Slovákmi? Dnes som čítala, že minimálne traja majú šancu. Snáď mi to nevyvrátite. :-D
Kika píše:Ako to vyzerá so Slovákmi? Dnes som čítala, že minimálne traja majú šancu. Snáď mi to nevyvrátite. :-D
Ja by som z mojho amaterskeho pohladu povedal ze 4 by mohli byt realni… cernak, tomek, bondra a jaros
Cernak s tomekom by mohli mat sancu aj na druhe kolo
Lukas33 píše:A ešte jedna drobnosť. K tomuto chalanovi mi tak nejako nesedí to priezvisko. :giggle:
http://www.nhl.com/ice/draftprospectdet ... &year=2015" onclick="window.open(this.href);return false;
este viac mi k tomu jeho prizvisku nesedi tato veta z jedneho reportu:
He is a physical player with a tremendous work ethic :rofl:
petrik píše:Ja by som z mojho amaterskeho pohladu povedal ze 4 by mohli byt realni… cernak, tomek, bondra a jaros. Cernak s tomekom by mohli mat sancu aj na druhe kolo
Tiež to z môjho amatérskeho pohľadu vidím na štyroch. Tomek je jasný, Černák tiež, pri ňom som ale videl fakt rôzne hodnotenia, myslím že aj Jaroš a to štvrté miesto niekto z trojice Bondra, Godla, Huska obsadí. Optimistický odhad je päť.
Optimistický je šesť, istota sú podľa mňa traja (Tomek, Černák, Jaroš) :hmm:.
Cafte,
neviete niekto kedy v noci zacina draft a kde by sa to dalo pozerat? Diky
https://www.reddit.com/r/NHLStreams/" onclick="window.open(this.href);return false; nájdeš tam streamy, a začať by to malo o jednej ráno.
732 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES